• Tümünü Temizle

Mesleki Hediyeler Koleksiyonu

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
199,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Meslek Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mesleğe göre hediye seçimi yaparken, meslek temalı hediyelik eşyalar ideal alternatifler oluşturuyor. Günümüzde, doktor, öğretmen, avukat gibi farklı meslekler kendi özel günlerinde kutlanıyor. 

Bu gibi özel günlerde, hediye etmek için pek çok kişi, meslek temalı hediyelik eşyalar satın alıyor. Meslek temalı hediyelik eşya alırken, ürünün kullanışlı olması gerekiyor. Kullanışlı ürünler, hediyeyi veren kişinin, ürünün her kullanımında akla gelmesini sağlıyor.

Meslek temalı hediyelik eşyalar, dekorasyon ürünü olarak da kullanılabiliyor. Bu gibi durumlarda, kişilerin evlerinin veya işyerlerinin dekorasyonlarının göz önünde bulundurulması avantaj sağlıyor. 

Dünya üzerinde binlerce farklı meslek temalı hediyelik eşya bulunuyor. Bu kişilerin almak istediği ideal hediye modeline kolaylıkla ulaşmasını mümkün kılıyor. Aynı zamanda farklı beğeni ve zevkteki kişilere hediye alımını da kolaylaştırıyor. 

Meslek temalı hediyelik eşya modelleri tek tek satın alınabildiği gibi toptan satın alımlara da uygunluk gösteriyor. Mesleğe göre toptan hediye alarak, çoklu ürün almanın getirdiği indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Böylelikle ekonomik fiyatlara istediğiniz ürüne sahip olarak, alışverişinizi tasarruflu hale dönüştürebilirsiniz. Meslek temalı hediyelik eşya alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Meslek temalı hediyelik eşyayı kime almak istediğiniz,
 • Meslek temalı hediyelik eşyayı hangi ortamda kullanmak için almak istediğiniz, 
 • Meslek temalı hediyelik eşyayı hangi amaçla almak istediğiniz.

Meslek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Mesleğe özel hediyeler, farklı tasarımlar ile geniş kitlelerin beğenisine sunuluyor. Temalı hediye modellerinde farklı meslek gruplarına yer veriliyor. Bu da, hediye alınmak istenen kişinin çalıştığı işin, ürünler arasında kolaylıkla bulunmasına yardımcı oluyor. 

Meslek temalı hediyelik eşyalar üzerinde, o meslek ile alakalı veya o mesleği çağrıştırıcı figürlere yer veriliyor. Aynı zamanda ürünlerin malzemeleri uzun ömürlü kullanıma uygunluk gösteriyor. 

Meslek temalı hediyelik eşyaların üretiminde dijital baskı yönteminden yararlanılıyor. Bu ürünlerin üzerindeki tasarımların, çıkmasını ve deformasyona uğramasını engelliyor. 

Metal ve epoksi karışımı olan ürünler dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Metal yapısı sayesinde, meslek temalı hediyelik eşyalar kolaylıkla eğilip bükülmüyor. Epoksi yapısı sayesinde ise, dayanıklılığını uzun süre koruyabiliyor. 

Meslek temalı hediyelik eşya ürünlerinde farklı renkler de görmek mümkün oluyor. Kartvizitlik olarak kullanıcı karşısına çıkarılan meslek temalı hediyelik eşya modelleri, şık tasarımları ile masaları süslemeye uygunluk gösteriyor. Geniş iç hacmi, çoklu adet kart muhafaza edilmesini mümkün kılıyor.

Meslek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Meslek temalı hediyelik eşya fiyatları için ortalama olarak 87 lira denilebiliyor. 94x60x8 mm ölçülerine sahip meslek temalı hediyelik eşyalar farklı tasarımlar eşliğinde kullanıcı beğenisine sunuluyor. 

Mesleklere özel metal kartvizitlik hediyelik eşya fiyatları 86,90 lira. Ürünlerin tasarımları değişkenlik gösterse de, üretim şekli, boyutları ve üretiminde kullanılan malzemeler aynı ürünlerden seçiliyor. Bu da ürün fiyatlarının üzerindeki meslek tasarımları değişse de aynı kalmasına neden oluyor. 

Meslek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Meslek temalı hediyelik eşya fiyatları belirlenirken, uzman kişiler ile çalışılıyor. Çünkü ürün üretiminde kullanılan materyaller ve üretim şekilleri gibi unsurlar, fiyata doğrudan etki ediyor. Ürünlerin farklı boyutlarda olması, üretimde kullanılan materyal miktarını da etkilediği için, fiyata doğrudan yansıyor. Ürünlerin üretiminde kullanılan materyal ve üretim şekli aynı ise, fiyatlar birbirine eşdeğer boyutta ilerliyor. Bu da fiyata etki eden unsurların nelerden kaynaklandığının daha net şekilde anlaşılmasına yardımcı oluyor. 

Meslek Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Meslek temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Meslek temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Meslek Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Meslek temalı hediyelik çeşitleri aşağıdadır;

Meslek Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Mesleki hediye modelleri oldukça çeşitlilik sağlayabiliyor. Bu çeşitlilik tasarımda görülebileceği gibi, boyutlarda da görülebiliyor. Bu hediyeler içerisinde meslek temalı biblolar ve meslek temalı metal kartvizitlikler bulunuyor. 

Meslek temalı kartvizitlik modelleri, veteriner, dişçi, makine mühendisi, mimar, avukat, güzellik salonu sahibi gibi kişilere hediye edilebiliyor. Temalı hediyelik eşyaların üzerinde de bu mesleklere ait özel tasarımlara yer veriliyor. 

Meslek temalı hediyelik kartvizitlik modelleri, kişilerin çalışma alanlarına uygun ürünleri oluşturuyor. Çalışma masası üzerinde sergilenebilen meslek temalı kartvizitlik modelleri, şık tasarımları ile dekorasyon ürünü olarak kullanılabiliyor. Geniş iç hacimleri, çoklu adet kartın aynı anda muhafaza edilmesini kolaylaştırıyor. Kartlardan bir tanesi, kartvizitliğe sabitlenerek sergilenebiliyor. 

Aynı zamanda meslek temalı kartvizitlik modellerinin kompakt tasarımları, kişilerin bu ürünleri yanlarında taşımalarına olanak tanıyor. Böylelikle gidilen ortamlarda kartlar, gerekli kişilere temiz ve nizami bir görünümde takdim edilebiliyor.  

Meslek Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

 Meslek temalı hediyelik eşyalar hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Yeni eve taşınan kişilere,
 • Yeni evlenen kişilere,
 • Yeni doğum yapan kişilere,
 • Anneler gününde annelere,
 • Öğretmenler gününde öğretmenlere,
 • Doktorlar gününde doktorlara,
 • Avukatlar gününde avukatlara,
 • Sevgiliye,
 • Arkadaşlara.

Meslek Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Meslek temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Meslek temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 26 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Meslek Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Meslek temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Meslek Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Meslek temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Meslek Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Ürünlerin ideal kullanım şekilleri sunabilmesi adına, detaylı tasarım süreçleri sürdürülüyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı kullanımlar için, ürünlerin üretiminde kullanılacak malzemeler özenle seçiliyor. Kaliteli ürünlerle üretilen meslek temalı kartvizitlik modelleri, klipsli tasarımı sayesinde kolaylıkla açılıp kapatılabiliyor. Ürünler üretilirken, işlevselliği de ön plana çıkarılıyor. 

Meslek Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Meslek temalı ürünlere benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.