myros-popup.jpg (663 KB)
  • Tümünü Temizle

Cam Hediyelik Eşyalar

için 563 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İzmir Temalı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Atatürk Temalı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
+ 21
Myros - Toptan Yazılı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Fethiye Bölgesi Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
138,00 TL
(0)
için 563 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Cam Eşya Modelleri ve Fiyatları

Renkleri oldukça göze hitap edici bir şekilde yansıtan hediyelik cam eşyalarda fiyatı belirleyen önemli husus işçiliktir. Camın şeklen işlenmesi büyülü bir sanattır. Erimiş haldeki camın özel araçlar yardımıyla şekillendirilmesiyle oluşan bu materyal hem süs sanatında hem de dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Kalıplama ve üfleme gibi teknikler kullanılarak meydana getirilen camlar çeşitli aşamalardan geçirilip cam hediyelik eşyalar yapılır. Bu aşamalar ne kadar uzunsa, işçilik ne kadar yoğunsa ürünün fiyatına o kadar yansımaktadır. Bunun dışında cam hediyelik eşyayı ortaya çıkarmak için ilave edilen farklı malzemeler kullanılabilir. Eklenen malzeme de fiyatı etkileyebilir. Cam hediyelik eşyalar ve fiyatları şu şekildedir.

Cam Anahtarlık Modelleri

Anahtarların toplu bir vaziyette durması ve kaybolmasını önlemek amacıyla anahtarlıklara ihtiyaç duyulur. Anahtarlık yapımında çok çeşitli malzemeler kendisini göstermektedir. Bunlardan bir tanesi de camdır. Cam anahtarlık fiyatları; kullanılan malzemeye, tasarıma ve boyuta göre değişiklik göstermektedir.

Nazar Boncuklu Cam Anahtarlık Modelleri

Kişinin aleme açılan penceresi niteliğinde olan göz, genellikle nazar boncuklarının üzerine işlenir. Nazar boncuğu pek çok kültürde geniş bir anlam ağına sahip olan nesnedir. Kötü gözlerden muhafaza ettiğine inanılan ve mavi renkli olan bu şekil özellikle süs eşyalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Yeni evlenen bir kişiye ev anahtarı, araba alan bir kişiye araba anahtarı olarak güzel bir hediye özelliği taşımaktadır. Nazar boncuklu cam anahtarlık modelleri, işçiliğine göre fiyat artışı gösterebilmektedir fakat bütçenize uygun seçenekleri değerlendirmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Cam Kağıt Ağırlığı Modelleri

Hediyelik cam eşya üretiminin zenginliğini gösteren bir diğer nesne cam kağıt ağırlıklarıdır. Bu eşya kâğıt tutacağı görevi üstlenir ve bir esintide kâğıtlara ağırlık vererek uçmalarına engel olur. Camdan dekoratif kağıt ağırlıkları, zanaatkârlar, kişisel veya fabrikalar tarafından yapılmakta ve sınırlı sayıda üretilmektedir. Cam kâğıt ağırlığı modelleri, hafif veya düz içbükey bir tabana sahip olmakla birlikte belli şekillerde kesilip cilanır. Özellikle iç motifini yansıtmak için içindeki pencereler kesilebilir ve bu oldukça ilgi çekicidir. Bu nesnenin fiyatına işçilik etki etmektedir. Cam hediyelik toptan eşya alımlarında bu fiyatlarda değişiklik olabilmektedir.

Cam Kase Modelleri

Cam züccaciye ve hediyelik eşya satışlarında önemli bir konuma sahip olan cam kaseler bir şahsın elinden ya da fabrikadan çıkabilir. Cam malzemenin mutfakta ayrı bir önemi vardır. Bu durumun en büyük nedeni sağlıklı oluşudur. Diğer bir faktör ise hem şık olması hem de kullanımının kolay olmasıdır. Cam kase modellerine bakıldığında geniş bir çeşitlilik görülmektedir. Bunun sebebi cam kasenin pek çok noktada kullanılabilir olmasıdır. Bazen kuruyemiş konulan bir kab bazen de salata sunulan bir eşya olabilir. Cam kase modelleri ve fiyatları değişiklik gösterse de hem ihtiyaçlarınıza hem de beğeninize hitap eden seçenekleri kategorimiz üzerinden değerlendirebilirsiniz. Fiyat farkının en temel sebebi, cama ilaveten değerli taşların kase yapımına katılması ve el emeğinin işe dahil olmasıdır. 

Cam Kupa Modelleri

Camdan yapılmış kulplu, büyük bardak olan kupalar çay ve kahve saatlerinde severek kullanılır. Genelde şeffaf bir görünüme sahip olan cam kupa bardak modellerinin üzerinde bazen bir resim bazen bir mekanın ismi yer alabilir.

Cam Küllük Modelleri

Kül tablası ismiylede bilinen küllüklerin dayanıklı bir yapıda olması gerekmektedir. Küllerin etrafa dağılmaması ve bir tehlikeye yol açmaması için küllüklerin kullanımı kaçınılmazdır. Cam küllükler genellikle kalın camdan elde edilir, farklı şekillerde yapılabilmesinin yanında kokuyu içine hapsedici küllükler de üretilmektedir. Küllüğün şekli ve cam modeli fiyata yansımaktadır. Uygun fiyatlı seçenekleri kategorimizi inceleyerek değerlendirebilirsiniz.

Mozaik Lamba Modelleri

Otantik bir görünüm sunan ve renkli orjinal camdan el işçiliği ile elde edilen mozaik cam lambalar zarif bir hediye görevi üstlenmektedir. Bu camlarda mükemmel bir renk uyumu  ve boya kalitesi vardır. Mozaik lamba modellerinin fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte uygun fiyatlı seçenekleri sitemiz üzerinden değerlendirebilirsiniz. Bu ürün cam taşlarla hediyelik eşya olarak oldukça uygundur.

Cam Magnet Modelleri

Magnet; ön kısımları değişik boyut, biçim ve renge sahip olan, arka kısımları mıknatıslı olan bir eşyadır. Magnetler genellikle buzdolabı gibi metal alanlarda süs görevi görür. Süs eşyası olmasının yanında iyi bir aracıdır. Şirketler isimlerini duyurmak, müşterilerine küçük hediyeler vererek prestijini artırmak için magnetlere başvurabilirler. Ayrıca magnetler sabit tasarımlar hariç şahsi olarak da hazırlanır. Kişiselleştirme özelliği sayesinde kına, söz, nişan gibi törenlerde misafirlere verilerek o günü hatırlatmak amaçlanır. Keçe, Cam, metal gibi birçok malzemeden elde edildiği gibi cam magnetlerde oldukça fazladır. Camın yansıtma özelliği ve renkleri canlı göstermesi cam magnet modellerine ilgiyi artırır. Uygun fiyatlı cam magnetleri kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Cam-Kristal Mumluk Modelleri

Mumluk, diğer adıyla şamdanlar, mumu bir yere sabitleyerek mumun düşmesini ve etrafa zarar vermesini engellemek amacıyla kullanılır. Bunun yanı sıra hoş bir görünüm de sağlar. Mumluk modelleri yanıcı olmaması ve ışığı iyi yansıtması gerekir. Bunun için cam ve kristal idealdir. Cam-kristal mumluk modelleri, kristal yapısı sayesinde ışığı yansıtır ve yanmaz. Modellerin fiyatları değişkenlik gösterse de bütçenize uygun seçenekleri sitemiz üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Cam Saat Modelleri

Saatin yüzeyini kaplayan, kadranı darbelerden muhafaza eden cam saatler için olmazsa olmazdır. Akrilik, mineral, safir kristal gibi cam çeşitlerinden elde edilir. camın muhtevasına göre hem kalite hem fiyat değişir. Mesela akrilik cam ucuzdur ancak basit bir görüntüsü vardır. Safir cam ise dirençli, kaliteli ve pahalıdır. Ev dekorasyonunu vazgeçilmez bir parçası olan cam saat modelleri; hem duvarda hem de masa üstünde dekoratif bir işleve sahip olmanın yanında zamanı gösterir. Üzeri desenli, desensiz veya bir mekanı hatırlatıcı resimler yer alabilir. Uygun fiyatlı modelere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cam Şişe Modelleri

Cam doğadan gelir. Dolayısıyla saf içerikten oluşur ve kanserojen madde içermez. Bu durum onun sağlıklı bir ambalaj olarak kullanılmasını sağlar. Şeffaf olması, ürünün koruması ve mikroorganizmalar içermemesi tercih edilme ve sık kullanımına sebep olur. Cam şişe modelleri sadece bir ambalaj değil şık bir aksesuar görevi de görür. Şeffaf olması sebebiyle içindeki süsler görülebilir ve böylece şık bir hediye niteliği taşır. 10 TL ile 100 TL arasında bir fiyat aralığı vardır.

Mini Cam Şişe Modelleri

Hediyelik cam eşya yapımında oldukça fazla yer alan mini cam şişeler, daha çok dekorasyon amaçlı kullanılır ve elde hazırlanabilir. İçine yazılıp konulan notlar ve deniz kabuğu tarzı ürünler cam mini şişe hediyesini dikkat çekici hale getirir. Fiyatları değişkenlik gösterse de bütçenize uygun seçenekleri sitemiz üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Cam Tabak Modelleri

Yemek kültüründe her yemek için kullanılacak tabağın malzemesi, şekli ve boyutu farklıdır. Mesela yemek tabaklarında genellikle geniş ve çukur porselen tercih edilirken salata, pasta ve ikramlıklarda cam tabak modelleri tercih edilebilir. Yemek sofralarının yanı sıra dekoratif amaçlı kullanılan tabaklar da vardır. Bunlar bir masanın üzerinde ya da duvarda sergilenmektedir. Ürünlerin fiyatları; cama ilave olarak kullanılan malzeme ve işçiliğe bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Cam Kar Küresi Modelleri

Hediyelik cam kategorisinde en çok tercih edilen hediyeliklerden bir tanesi cam kar küresidir. Kar küresi; camdan üretilmiş bir küre içerisinde minyatür şekillerin yer aldığı, sallandıkça içindeki beyaz taneciklerin kara benzediği bir eşyadır. Zarif bir hediye olan kar kürelerinin müzikli olanları da vardır. Cam kar küresi dekorasyon amaçlı olup fiyatları, boyutlarına ve özelliklerine göre değişmektedir. Mesela müziksiz olanlar müzikli kar kürelerine göre daha uygun fiyatlıdır.

Cam Shot Bardağı Modelleri

Cam shot bardağı, ışığın daha iyi yayılması ve aydınlatması için kullanılan bir araçtır. Bu bardak sayesinde ışık bir noktaya odaklanabilir. Kapalı mekanlarda kullanılan bu ürün; makyaj masasında, mutfak  masasında ve dolaplarında sık tercih edilmektedir. Cam shot bardağı modellerine göz atmak ve fiyatları incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Cam Viski Bardağı Modelleri

Her içeceğin konulduğu bardağın şekli başkadır. Cam viski bardağı modellerinin de genellikle ince olmayan ve kalın tabana sahip olan bir hacmi vardır. Üzerindeki desenler, marka, parça sayısı ve cam kalitesi cam viski bardaklarının fiyatlarını etkilemektedir. Ürün fiyatları değişkenlik gösterse de bütçenize uygun modelleri sitemizde bulabilirsiniz.

Cam Çay Bardağı Modelleri

Dünya genelinde bütün kültürlere dahil olmuş çay, genellikle ince camdan yapılır. Camın şeffaf oluşu çayın rengini yani demini göstermektedir. Aynı zamanda cam çay bardağı modelleri, çayın sıcaklığını belli süre muhafaza etmektedir. Günümüzde insanların çayı çok fazla tercih etmesi bardak modellerinin çeşitlenmesine ve göze hitap edici şekilde hazırlanmasına neden olmuştur. Fiyatları parça sayısı, desenleri ve kullanılan farklı malzemelere göre değişkenlik göstermektedir.

Cam Bira Bardağı Modelleri

Cam bira bardakları genellikle kulplu ve büyük boyuttadır. Yanına ilave edilen tamamlayıcı parçalar ile cam bira bardağı modellerinin fiyatı artabilmektedir. Mesela çerezliklerle beraber set şeklinde satılan bira bardakları tekli bira bardaklarından daha pahalıdır. Bütçenize uygun seçenekleri değerlendirmek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hediyelik Cam Anahtarlık Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Cam anahtarlık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

  • Kapıda ödeme
  • Kredi kartıyla ödeme
  • Banka havalesiyle ödeme

Cam anahtarlık ürünlerinizi alırken, toptan hediyelik eşya alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

  • Kredi kartıyla ödeme
  • Banka havalesiyle ödeme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.