myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Hammadde-Yarı Mamül

için 160 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
2.575,00 TL
(0)
158,00 TL
(0)
238,00 TL
(0)
49,00 TL
(0)
42,50 TL
(0)
90,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
1.000,00 TL
(0)
863,00 TL
(0)
445,00 TL
(0)
35,00 TL
(0)
35,00 TL
(0)
35,00 TL
(0)
35,00 TL
(0)
35,00 TL
(0)
için 160 ürün görüntüleniyor.

Ham madde-Yarı Mamül Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ticaretin olduğu yerde tedarikçi vardır. Tedarikçiler ticaret yapan bireyler / kurumlar için altın anahtar değerinde olmaktadır. En iyi tedarikçi, müşterilerinin seçimlerini eksiksiz karşılayan ve kaliteye önem veren tedarikçilerdir. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünya çapında da oldukça önemli bir konudur. Tedarik ettiğiniz ürünün kalitesi, sürdürülebilir oluşu ve fiyat performans değeri sadık müşteri kitlesi yaratmaktadır. Firmanızın en büyük destekçilerinden biri olan Myros, firmanıza ham madde ve yarı mamul tedarik eder. Myros’un doğru zamanda ve doğru miktarda ham madde ve yarı mamul bulundurmayı sağlamak için stok kontrol yönetimi vardır. Üretim ve planlama esas alınarak yapılan stok kontrolünde, optimum stok miktarı belirlenir ve bu miktarın ne kadar üzerinde ya da altında kalındığı hesaplanır. Böylece verimli ve tasarruflu bir alışveriş deneyimi gerçekleştirildiği için ekstra maliyetten de kaçınmış olur. Stok yönetimi sayesinde firma içerisinde stoklarda gereksiz artış ya da azalma yaşanmaz. Her sürecin kontrol altında kalması en iyi yöntemdir.

Hammadde-Yarı Mamul ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Kaliteli ham madde ürünler ve yarı mamul ürünler demek sürdürülebilir ürünler demektir. Firmanız için de ödün vermemeniz gereken ilk adım kalitedir. 
 • Myros, sipariş ettiğiniz ham madde Antalya ürünleri plan yaptığınız teslim tarihinde size ulaştırır. 
 • Sunulan ham madde – yarı mamul fiyat performans ürünü olmalıdır. Kaliteli malzemeleri toptan alışveriş ile daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.
 • Ham madde – yarı mamul toptancısı Myros ile deneyimli iş birliği yapabilir ve ürünleri tekli almak yerine toptan alarak etiket fiyatından yapılan özel indirimle sahip olabilirsiniz. 
 • Ham madde ve işlenmiş ürünler satın alacaksanız, istediğiniz hizmetin sağlanabilmesi açısından deneyim çok önemlidir. Myros kalitesi ve güvencesi ile yapacağınız her alışverişten memnun kalma garantisi veriyoruz. 

Ham madde-Yarı Mamul Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ham madde – yarı mamul nedir ve özellikleri nedir diye merak ediyorsanız; ham madde olan ürünler, ham madde, sanayi endüstrisinde ürün ya da hizmetin elde edilmesinde kullanılan bileşenlerdir. Genel olarak doğadan elde edilir ve henüz işlenmemiş ya da çok az işlenmiş olması gerekmektedir. Yarı mamul ürünler ise daha önce üretime girmiş ya da üretilmekte olan fakat bu hali ile de kullanılabilir ve satılabilir olan ürünlere yarı mamul denmektedir. Düşük yoğunlukta olan bu ürünler esnek ve işlenebilir yapıya uygundur. Hem makine hem de el işçiliği için oldukça müsait olan ham madde ve yarı mamuller hijyenik ürünlerdir ve kanserojen madde içermez. İnsan sağlığına zarar vermemesi Myros açısından fazlasıyla önemli bir konudur. Çürümeyen, çatlamayan ve bozulmayan yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

Her ürünün kendisine has özellikleri vardır. Çeşitli ve farklı konseptler yaratabileceğiniz ham madde ve yarı mamullerin en, boy, yükseklik, ağırlık ve tasarımları birbirinden farklılık göstermektedir. Ürün ebatları ortama en 15 mm – 500 mm, boy 20 mm – 600 mm, yükseklik 5 mm – 80 mm, ağırlık 5 gr. – 1000 gr. arasındadır. Toptan hediyelik eşya seçeneğini değerlendirdiğiniz takdirde bütçe dostu alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Ham madde-Yarı Mamul Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Ham madde ve yarı mamul ürünlerinin fiyat aralığı ortalama 1,5 TL – 2000 TL arasında değişmektedir. 

Ham madde-Yarı Mamul Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bu tip ürünlerin fiyatlarını etkileyen birkaç unsur vardır; malzeme yapıları, ürün boyutları ve ağırlıkları, toptan hediyelik eşya seçeneği. Tek olarak ürünleri sipariş verdiğiniz takdirde etiket fiyatı üzerinden değerlendirme yapılır fakat toptan hediyelik ham madde – yarı mamul alışveriş yaptığınızda Myros kalitesi ve güvencesi ile özel indirim uygulanır. 

Ham madde-Yarı Mamul Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Hammadde yarı mamul ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hammadde yarı mamul ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ham madde-Yarı Mamul Çeşitleri Nelerdir?

Ham madde ve yarı mamul ürünlerinin çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Ham madde-Yarı Mamul Nasıl Kullanılır?

Ham maddeler üretime girmemiş ya da çok çok az işlenmiş ürünlerdir. Bu ürünler ile farklı ürün elde etmek için kullanılır. Yarı mamul ürünler ise daha önce üretime girmiş ya da işlenmiş ürünlerdir ve kullanılabilir haldelerdir. Yarı mamul ürünler ile yaratıcılığınızı geliştirebilir ve kendinize has üretimler yapabilirsiniz. Fabrikasyon üretime sahipseniz toptan hediyelik eşya alışverişiniz ile yarı mamul ürünleri alabilir ve istediğiniz tasarımı bastırabilirsiniz. 

Ham madde-Yarı Mamul Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ham madde ve yarı mamul ürünler hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir;

 • “Kendin Yap” dekorasyon işleri sevenlere,
 • Evde bireysel olarak ürün / hizmet üretip satanlara,
 • Küçük işletmesi olanlara,
 • Fabrikasyon üretim ile ilgilenenlere,
 • Toptan satış yapacaklara,
 • Tanıtım için kendi kurumsal kimliklerini tanıtacak markalara,
 • Çalışanlara özel günlerde hediye dağıtacak firmalara

Ham madde-Yarı Mamul Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Hammadde yarı mamul ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Hammadde yarı mamul ürünlerinde toptan fiyatları 2 TL - 216 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ham madde-Yarı Mamul Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Hammadde yarı mamul ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ham madde-Yarı Mamul Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Hammadde yarı mamul ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ham madde-Yarı Mamul Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Tasarımı belirlenen ürünler için ilk adım ham madde teminidir. Myros ham maddeyi temin ettikten sonra tasarımlara uygun olan malzemeleri ayırarak makine üretimi ya da el işçiliği olacak ürünleri segmente eder. Üretime girip çıkan ürünler yarı mamul olarak hazırlanır. Türkiye ve Avrupa’nın en büyük üreticisi olan Myros, ham madde ve yarı mamul toptancısı olarak ürünlerin bir kısmını ayırır. Diğer kısmını tekrar işleme alarak tasarımlarını dekorlama yapar.  

Ham madde-Yarı Mamul Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ham madde-yarı mamul temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.