myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Bira Bardağı

için 8 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
820,00 TL
(0)
820,00 TL
(0)
295,00 TL
(0)
500,00 TL
(0)
500,00 TL
(0)
458,00 TL
(0)
295,00 TL
(0)
458,00 TL
(0)
için 8 ürün görüntüleniyor.

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Seramik bira bardağı farklı tasarımı ile dikkat çekmekte ve son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Milattan önceki yıllarda tesadüf eseri bulunan ve günümüze kadar gelen biranın yapımında arpa ve tahıllar kullanılmaktadır. Tüketme oranı oldukça yükselen ve sevilen bir içecek haline gelmesi sayesinde yenilikler eklenerek bir çok marka bira üretimi yapmaya başlamıştır. Zaman içerisinde biralara eklenen meyve aromaları, tatlandırıcılar ve baharatlar ile insanlar sohbet ederken, eğlenirken veya tek başına içebileceği bir ürüne dönüşerek tercih edilen bir içecek haline gelmiştir. Bira tüketimi yapan bazı kişiler bira için özel olarak tasarlanan bardakları tercih etmektedirler. Bira bardağından dikkat edilen etkenler arasında biranın köpürmesidir. Bunun sebebi ise bardak üzerinde biriken bira köpüğü mevcut olan aromaların korunmasına ve biranın kısa sürede ısınmamasına sebep olmasıdır. Doğru bira bardak tercih edilmesi halinde biranın daha fazla köpürmesi sağlanır ve temel amacına ulaşılmış olur. Dünya çapında yüksek bira tüketimi olmasından dolayı bira bardağı üretimi oldukça fazladır. Toptan şekilde alınan seramik bira bardakları almayı tercih etmeniz halinde indirim uygulanacaktır.

Seramik bira bardağı hediyelik eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Bira bardağı satın almayı düşünen kişiler bardağın boyutuna dikkat etmelidir.
 • Kullanım amacına uygun bir bira bardağı tercih edilmelidir.
 • Bira bardağı yapımında kullanılan malzeme ve işçiliği göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Bira bardağı alırken kişisel tercihlerinize hitap eden ürün olmasına özen gösterilmelidir. 

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bira bardağı çeşitleri oldukça fazladır. Başta cam ürünler haricinde seramik bira bardağı üretimi de yapılmaktadır. Bardaklara eklenen şekiller, boyutlar ve tasarımlar ile kendi ve sevdiklerinizin zevklerine hitap eden ürünlere ulaşılmıştır. Farklılığı ve özel olmayı sevenler için nostaljik bira bardağı ve vintage bira bardağı oldukça doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca bira bardaklarına eklenen şehir temalı seramik bira bardağı hediye seçeneklerinizi daha da genişletecektir. Seramik bira bardağı hediyelik eşya modellerinin eni ve boyu 100 mm yüksekliği 140 mm ve ağırlığı 450 gramdır.  Seramik bira bardağı hediye olarak düşünmeniz halinde şehir temalı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

 

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Seramik bira bardağı hediyelik eşyaların fiyatları çift ürün satılmaktadır. Çift fiyatı 240 TL olmaktadır. Toptan hediyelik seramik bira bardağı fiyatları boyuta, kullanılan malzemelere göre değişiklik sağlamış olsa da ortalama olarak 240 ile 300 TL arasında ürüne sahip olabilirler.

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik bira bardağı fiyatlarını kullanılan malzemeler, bira bardağı boyutları ve tasarımı belirlemektedir. Seramik malzemeden üretilen bira bardakları diğer ürünlere göre fiyat farkı oluşturur. Ayrıca bira bardağına eklenen el işçiliği fiyatın yükselmesine sebep olur. Toptan hediyelik eşya fiyatları tek alımlara göre daha uygun olmaktadır. 

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik bira bardağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik bira bardağı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik bira bardağı çeşitleri şu şekildedir:

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Bira tüketimi yapan kişiler için bira bardağı oldukça önemlidir. Bardakta bira içmeyi tercih eden kişiler biranın köpürmesine dikkat etmektedir. Bira yapımından kullanılan çeşitli baharatlar, meyve aromaları ve tatlandırıcılar sayesinde kişilerin soğuk şekilde tüketmeyi tercih ettiği ürün haline gelmiştir. Isınan ve tadı bozulan biranın tüketimi reddedilir. Biranın bardağa konulmasının ardından bardağın üzerinde oluşan köpük bira içinde bulunan aromaların uçmasını engeller ve tadının aynı kalmasını sağlar. Biranın üzerinde biriken köpüğün diğer katkısı ise biranın ısı derecesini ayarlamasıdır. Soğuk halde tüketmeyi isteyen kişiler biranın üzerinde oluşan köpük sayesinde biranın ısınma süresi uzatır. Özellikle yaz aylarında içtiği biranın soğuk olmasını ve kısa sürede ısınmasını istemeyen kişiler biranın köpüğünün oluşturduğu üst katman sayesinde bu olanağı yakalar. Bardağı soğutarak kullanılması halinde koruyucu işlevi daha fazla olur. Doğru bira bardağı kullanımı ile tüm bu özellikleri elde edebilirsiniz. Ayrıca bira kullanımı yapan kişilerin zevklerine uygun bardaklar sunulması için kulplu bira bardağı ve büyük bira bardağı üretimi de yapılmaktadır. Kendinize hitap eden bu bardakları alarak içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik bira bardağı hediyelik eşyaları herkese uygun bir üründür. Vintage, şehir temalı ve nostaljik şekilde üretilmesinde dolayı herkesin zevkine uygun ürün bulmak mümkündür. Ayrıca alışılmış cam bardakta bira ikram etmek yerine seramik bira bardağı ile servis yapmak dikkat çekici olacaktır. Seramik bira bardağı şu kişilere hediye edilebilir:

 • Kendinize,
 • Sevdiklerinize,
 • Özel günler için kutlama yapanlara,
 • Bira tüketimi yapan kişilere,
 • Arkadaşlara,
 • Bira Bardak koleksiyonu yapanlara,
 • Dekoratif ürün seven kişilere,
 • Bira işletmeciliği yapan kişilere

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Seramik bira bardağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik bira bardağı ürünlerinde toptan fiyatları 53 TL - 160 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Seramik bira bardağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Seramik bira bardağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Pazarlama dili kullanılmadan ifade edilmelidir. Seramik bira bardağı hediyelik eşyaları üretimi yapan Myros ürünlerini büyük titizlikle yapmaktadır. Her ürüne gerekli önemi vererek özenli çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Seramik bira bardağı üretimi yaparken kullanılan kaliteli malzemeler istenilen boyuta ve şekli getirilerek işe başlanır. Bu işlemin ardından özel fırınlarda ısıtılarak dayanıklılığı sağlanarak ve kullanılabilir bir hale getirilir. Seramik bira bardağı hediyelik eşyaların üzerine eklenecek olan dekoratif işleme ve boyama işlemi yapılır. Çeşitli şekilde üretimi yapılan bira bardakları sayesinde herkesin zevkine ve tercihine uygun ürüne ulaşmak oldukça kolay olacaktır. Seramik bira bardağını hediyelik eşya olarak tercih edebileceğiniz gibi kendiniz içinde alabilirsiniz.

Seramik Bira Bardağı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Seramik bira bardağı hediyelik eşyalarına benzeyen ürünler şu şekilde listelenebilir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.