• Tümünü Temizle

Şehir Temalı Hediyelik Eşyalar

için 4519 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 26
Myros - Antalya Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
39,90 TL
(0)
+ 20
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 18
Myros - Antalya Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
39,90 TL
(0)
+ 32
Myros - Antalya Temalı Şeffaf Polyester Magnet
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Klasik Açacak Magnet 90x45 mm
91,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Antalya Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
49,90 TL
(0)
+ 33
Myros - Antalya Temalı Myros Kartonetli Magnet
39,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Antalya Temalı İkili Shot Bardak
159,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Antalya Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
389,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
109,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
179,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Antalya Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
109,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Baskılı Porselen İkili Kahve Takımı
489,00 TL
(0)
için 4519 ürün görüntüleniyor.

Şehir Temalı Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Türkiye şehirleri ve dünya şehirlerine ait tasarımları ile şehir temalı hediyelikler, zengin çeşitliliğe sahip ürünlerdir. Şehir temalı hediyelikler, üzerinde şehirlerin meşhur olmuş yerlerine özgü resim, fotoğraf, figür, obje gibi tasarımların yer aldığı, şık ve özgün birer hediyelik olarak öne çıkmaktadır. Özellikle meşhur şehir görselleri ile, gezilen veya anısı olan şehirleri hatırlayabileceğiz şehirlere özgü tasarım modellerine sahiptir.

Şehir hediyelikleri, genellikle gezi dönüşlerinde tercih edilen gezilen yerlerin hatırası olarak alınan hediyeliklerdir. Dünya üzerinde sayısız şehir temalı hediyelik ürünler vardır. Her şehre özel farklı birçok tasarımda karşınıza çıkacak şehir temalı hediyelik, geniş kullanım alanına sahip ürünlerdir. Hatıra hediye fikirleri olarak, şehir temalı hediyelikler ilk sıralarda tercih edilen, geniş tasarım yelpazesine sahip hediyelikler olarak, sevdiklerinize alabilirsiniz. 

Şehir teması ile özgünleşen şehir temalı hediyelikler, üzerinde şehir ismi yazan hediyelik eşyalar olarak da özelleştirilebilen çeşitlere sahiptir. Üzerinde şehir ismi yazan hediyelik eşyalar nelerdir diye araştırırken karşınıza çok sayıda hediyelik çeşitleri çıkacaktır. Üzerine şehir ismi yazılabilen hediyelikler; el yapımı çini hediyelikler, polyester hediyelikler, ahşap hediyelikler, cam hediyelikler gibi malzeme özelliğine göre değişen çeşitlerde çok sayıda bulabilirsiniz. 

Doğduğunuz veya anısı olan şehre özgü olarak da tercih edilebilen şehir hediyelikleri; magnet, kupa, anahtarlık, saat, biblo, heykel gibi çok sayıda ürün çeşitliliğine sahiptir. Şehir dışındaki arkadaşa hediye olarak bulunduğunuz şehre özel hediyelikleri seçebilirsiniz. Her şehre özel şehir anahtarı hediyelikleri farklı şehir görselleri barındıran çeşitleri ile şık ve özgün hediyelikler olarak sevdiklerinize gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. 

Koleksiyoner arkadaşlarınıza hediyelik şehir magnetlerini doğum günü, yılbaşı, mezuniyet hediyesi gibi özel günleriniz için tercih edebilir veya gezi dönüşlerinizde arkadaşınızla gezi deneyiminizi paylaşmak ve hatıra kalması için satın alabilirsiniz. 

Şehir temalı hediyelikler, özellikle turistik hediyelik eşya olarak tercih edilmektedir. Şehir magnetleri, şehre özel açacaklar, şehir temalı kupalar, aynalar, tablolar, duvar tabakları, panolar, biblolar, çerçeveler, tepsiler, takvim, kar küresi, çan, bardak altlığı gibi çok sayıda zengin tasarım sahip, her şehre özel farklı konseptle bulabileceğiniz kaliteli ve kalıcı hediyelikler olarak turistik gezi dönüşlerinin en güzel hatıralıkları arasında tercih edebilirsiniz. 

Myros.com adresinden zengin şehir temalı hediyeliklerini çeşitlerini görselleri ile birlikte inceleyebilir, istediğiniz sayıda ve istediğiniz özelliklerde online olarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca kişiye özel tasarım imkanı sunan Myros’un, şehir temalı hediyeliklerini kişiye özel tasarımlarla birleştirerek satın alabilirsiniz. Kurumsal olarak işletmelerinizde satışa sunmak için toptan şehir temalı hediyelik eşya sipariş verebilir ve gönül rahatlığıyla müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. Ayrıca şehir temalı hediyelikleri turistik mekanlarda satışa sunmak için toptan hediyelik eşya olarak da satın alabilirsiniz.

Şehir temalı hediyelik eşyaları satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıda listelenmiştir:

 • Şehir temalı hediyelik eşyaları hangi amaçla alacağınıza,
 • Şehir temalı hediyelik eşyaları kime alacağınıza,
 • Şehir temalı hediyelik eşyalarının hangi tasarımlarını alacağınıza,
 • Şehir temalı hediyelik eşyaların hangi alanda kullanılması için alacağınıza,
 • Hangi özelliklere sahip olanları seçeceğinize,
 • Şehir temalı hediyeliklerin hangi fiyat aralığında olanını alacağınıza karar vermeniz önemlidir. 

Şehir Temalı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Şehir temalı hediyelik ürünler, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Metal, ahşap, epoksi, polyester, plastik, cam, çini, seramik, bakır gibi malzeme çeşitliliğine sahiptir. Dayanıklı ve uzun ömürlü malzeme ile üretilen şehir temalı hediyelikler, dekoratif amaçlı kullanım özelliği sunmaktadır. Ürün çeşidine göre farklı özelliklere sahip şehir temalı hediyelik ürünler, her şehir için bir çok farklı tasarım özelliği bulunmaktadır. Şehir temalı hediyelikler, ev ve ofislerde kullanılabilen özelliklere sahiptir. Şehire özel hediye çeşitleri ile kişiselleştirilebilir özelliklere sahiptir. Şehir temalı hediyelik modelleri zengin ürün çeşitliliği ile minimal özelliklere sahip seçenekleri yoğunluktadır. Şehir temalı hediyelikler, çini malzemeden duvar tabağı, duvar süsü, kase, küllük, çay takımı, fincan takımı gibi zengin hediyelik çeşitlerine sahiptir. Metal malzemeden üretilen şehir görselleri ile tepsi, magnet, anahtarlık, ayna, açacak, küllük, kartvizitlik, çan, kalemlik, mumluk gibi çok sayıda hediyelik çeşitlerine sahiptir. Şehir temalı hediyelikler, üzerinde şehir ismi yazan hediyelik özelliği ile tabak, kase, küllük, ayna, anahtarlık gibi çok sayıda çeşitleri vardır. Ahşap malzemeden şehir temalı magnet, açacak, anahtarlık, çerçeve, pano, kapısı askısı gibi özellikteki ürünler mevcuttur. Polyester malzemeden şehir temalı biblo, heykel, saat, kar küresi, takvim gibi çok sayıda hediyelik çeşitleri vardır. 

Şehir Temalı Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Şehir temalı hediyelik ürünlerin fiyat aralıkları 6 TL ile 660 TL arasında değişmektedir. Her bir ürün çeşidine göre farklılaşan malzeme ve tasarım özelliklerine göre fiyatlar mevcuttur. 

Şehir Temalı Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Şehir temalı hediyelik ürünlerin fiyatları ürün türüne göre değişiklik göstermektedir. Her bir ürün için ayrı tasarım ve ayrı üretim yapıldığı için fiyat belirlenirken işçilikte dahil bu unsurların hepsi göz önünde bulundurulmaktadır. Her şehre özel farklı birçok tema oluşturularak kupa, magnet, anahtarlık gibi çok sayıda hediyelik üzerine farklı tasarımlar aktarılmaktadır. Hediyelik çeşidine göre farklı malzeme kullanılmaktadır. Malzeme türü ve kalitesi fiyat belirleme üzerinde etkili olan başka bir unsurdur.  

Şehir Temalı Hediyelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Şehir temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şehir temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şehir Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Her şehre özel farklı tasarımlarla oluşturulan şehir temalı hediyelik zengin çeşitliliğe sahiptir. Şehir temalı hediyelik çeşitleri Türkiye’nin bölgelerine göre ve dünya şehirlerine göre farklılaşan özellikleri ile aşağıdaki listede yer almaktadır. 

Şehir Temalı Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Şehir temalı hediyelik, ürün çeşidine göre farklı kullanım alanlarına sahiptir. Şehir temalı magnet hediyelikler dekoratif amaçlı olarak buzdolaplarının üzerine asılabilir. Şehir temalı açacak hediyelikler, şişe kapaklarını açmak için kullanılan ürünler olarak magnet özelliği de taşıyan seçeneklere sahiptir. Farklı görsel ve şık tasarımlara sahip şehir temalı anahtarlık hediyelikler, anahtar üzerine takılan ve anahtarları taşıma kolaylığı sağlayan küçük ve estetik görünüme sahip ürünlerdir. Şehit temalı kupa hediyelik, ev ve ofislerde çay kahve içerken kullanılan şık şehir tasarımlarına sahip, çeşitli şekil ve renklerde üretilen hediyeliklerdir. Şehir temalı ayna hediyelikler, kişisel bakımını yapmak isteyenlerin her zaman severek kullanabilecekleri ve yanlarında taşıma kolaylığı sağlayan hediyeliklerdir. Şehir temalı duvar tabağı, duvar saati, tablo, pano, tepsi, biblo, masaüstü dekor, puzzle gibi birçok farklı tasarımdaki hediyelikler dekoratif amaçlı olarak ev ve ofislerde kullanılabilir. Şehir temalı mutfak ürünleri, şehir temalı çini ürünler, şehir temalı ahşap ürünler, evde veya ofiste mutfakta kullanılabileceği gibi vitrinlerde dekoratif amaçlı olarak da sergilenebilir özelliklere sahiptir. Şehir temalı cüzdan, çanta, ayna, kalem, notluk, defter gibi hediyelikleri, kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabilirsiniz.  

Şehir Temalı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Şehir temalı hediyelikleri özellikle gezi dönüşlerinizin vazgeçilmez hediyelikleri olarak aşağıda yer alan kişilere alabilirsiniz:

 • Gezi dönüşlerinde aile bireylerine, arkadaş ve yakınlarınıza,
 • Doğum günü hediyesi olarak sevdiklerinize, eşinize, dostlarınıza,
 • Şehir temalı hediyelik koleksiyonu yapan kişilere,
 • Yaşadığınız özel anları hatırlamak için birlikte anılarınız olan kişilere,
 • Kurumsal olarak hediyelik eşya satışı için müşterilerinize,
 • Promosyon hediyelik olarak çalışanlarınıza,
 • Şehirlere özel organizasyonlar için gelen davetlilerinize alabilirsiniz.  

Şehir Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Şehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Şehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 2 TL ile 220 TL arasındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Şehir Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Şehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Şehir Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Şehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Şehir Temalı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, kalite üretim ve özgün tasarımları ile şehir temalı hediyelikleri büyük bir titizlik ve özverili ile üretmektedir. Şehirlere özgü tasarımlar oluşturularak, birbirinden farklı çeşitlilikteki hediyelikler üzerine aktarımı yapılmaktadır. Şehir temalı hediyelikler, ahşap, metal, cam, seramik, polyester, plastik, epoksi gibi malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Tüm şehir temalı hediyelikler, kaliteli malzeme, özgün tasarım ve yüksek katma değer işçilik ile birleştirilerek ortaya çıkarılmaktadır. Şehirlere özgü zengin çeşitlilikte magnet, kupa, anahtarlık, açacak, tablo gibi birçok farklı şekil ve tasarımda hediyelik koleksiyonuna sahip Myros, yüksek teknolojik üretim makineleri ile kaliteli ve özgün şehir temalı hediyelikleri müşterilerine sunmaktadır. 

Şehir Temalı Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Şehir temalı hediyeliklere benzer diğer hediyelikleri çeşitleri aşağıda yer almaktadır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.