• Tümünü Temizle

Çini Bardak Altlığı

için 9 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 10
Myros - Çini Kabartma Bardak Altlığı 110 mm
64,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Çini Kazıma Kabartma Bardak Altlığı 110 mm
84,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Çini Özel Kabartma Bardak Altlığı 100 mm
64,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Çini Turkuaz Bardak Altlığı 110 mm
84,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
34,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Çini Yıldız Kabartma Bardak Altlığı 110 mm
64,90 TL
(0)
için 9 ürün görüntüleniyor.

Çini Bardak Altlığı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çini ürün kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanılan birçok üründe çini özellikli figürler, temalar ve motifler dikkat çekmektedir. Beğenisi bol ve her yaşa hitap eden farklı el işçiliğinin hâkimiyet bulduğu çini bardak altlığı ise hediyelik ürünler arasında ilk sıradadır. Bardak altlığı çini şekilde üretildiği zaman daha dayanıklı bir özellik sunar. Bu durum uzun süre kullanışlılık avantajı da sunmaktadır. Seramik ve cam birleşimi yapılan çini ürünler hemen her üründe karşınıza çıkabilir. Çünkü geniş alana yayılan bileşenler olarak ta nitelendirilmektedir. 

El yapımı çini ürünler genel olarak uzman kişiler tarafından belli malzemelerin tema şeklinde baskılanabilmesi ve grafik çalışmaları ile yapılabilmektedir. Maharetli ellerde süslenip satışa sunulan bu ürünler genellikle farklı fiyatlarda satışa sunulur. Çünkü her üründe yapılan işçilik detayı çok farklı olup belli bir süreç istemektedir. 

Özellikle çini desenli bardak altlığı çeşitleri oldukça talep gören ürünlerdir. Her zevke hitap etmesinin yanı sıra özenle yapılmış sanatsal bir ürün özelliği taşımaktadır. Bu açıdan bakıldığında normal bardak altlıklarından çok daha farklı yapıda olduğunu anlamak mümkün olur. 

Ev hediyesi veya farklı amaçla kullanılabilen ve satın alınacak hediyelik eşyalar Myros firmasında dilediğiniz ölçeklerde satılmaktadır. Ticari anlamda da size kar marjı sunacak çini bardak altlıklarından sipariş vererek online şekilde almanız mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey toptan çini bardak altlığı siparişi vermektir. 

Çini bardak altlığı alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için dikkat etmeniz gerekenler ise aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği figürlerin, tasarımların, motiflerin ve de ürünlerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye tercihi yaparken kişinin yaş aralığını dikkate alma
 • Üretimde kullanılan araç-gereçlerin ve ürün bileşenlerinin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici olunmaya çalışılması ve uygun fiyat seçimi yapılması
 • Çini bardak altlığı modellerine özgü farklı tasarımların incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden üretilen çini bardak altlığı modellerinin tercih edilmesi

Çini Bardak Altlığı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bardak altlığı çini ürünler günümüzde yaygın şekilde kullanılan ürünlerdir. Bu ürünleri özelleştiren genel durum kullanılan malzemelerdir. Çini üretiminde seramik ve cam kullanımı olduğundan bileşenlerinin ayarlanması çok önemlidir. Genel özellikleri bakımından 110 mm boyutundaki yıldız kabartmalı çini bardak altlığından bahsedebiliriz. Örnek olması açısından belirttiğimiz bu seçenek Myros ürünleri kapsamında satışa sunulmuş bir üründür. Özelliği kapsamında el işçiliğini öne çıkaran deseni, kabartma şekli, kullanılan boyalar ve teması ile uzun süre formunu koruyabilen ürün olduğunu söylemek mümkündür. 

Çini Bardak Altlığı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini bardak altlığı ürünleri genel bakımdan değişken fiyat aralığına sahiptir. Çini bardak altlığı fiyatları ortalama 18,90TL ile 63,90TL arasında satışa sunulan ürünlerdir. Farklı hediye seçeneği olarak her insanın seveceği ürünlerdir. 

Kolayca deforme olmayan ve sevdiğiniz kişiler için unutulmaz hediye seçimi yapabileceğiniz ürünlerdir. Ürün satışlarında fiyatlarına dair netlik kazandırma açısından 110 mm’lik turkuaz renkteki çini bardak altlığının fiyatını 40,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Çini Bardak Altlığı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini bardak altlığı fiyatları kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterirken fiyatını belirleme konusunda dikkat çeken farklı durumlarda vardır. İlk olarak üretimde kullanılan cam ve seramik bileşen seviyesi, kabartma şekli, el işçiliği, deseni, temasıdır. Bunlar fiyatını doğrudan etkileyen konulardır.  Fiyat belirleme konusunda diğer önemli parametre ise çini bardak altlığının boyutu şeklinde bilinmektedir. Çünkü ürün boyutu büyüdükçe kullanılan malzeme de artmaktadır. Buda fiyatını doğrudan değiştiren bir durumdur. 

Çini Bardak Altlığı Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini bardak altlığı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini bardak altlığı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Bardak Altlığı Çeşitleri Nelerdir?

Çini bardak altlığı çeşitleri kişinin talebine, ihtiyacına ve de zevkine göre çeşitlere ayrılmaktadır. Genel olarak çini bardak altlığı çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanır. 

Çini Bardak Altlığı Nasıl Kullanılır?

Çini bardak altığı nasıl kullanılır kapsamında pek çok şey belirtmek mümkündür. Öncelikle çini altlıkların çalışma masanızda içeceğinizden sızan buhar ve suyun masaya yapışmasını engellediğini söyleyebiliriz. Bu açıdan mevcut mobilyanızı da koruyacak özellik sunar. Ayrıca içecek sunumlarında masaya şıklık katan çini bardak altlıkları toptan hediyelik eşya kapsamında da değerlendirilebilir. Firmanızın tanıtımını yaparken veya iş alanınızdaki diğer firmalara dağıtma amaçlı sipariş verebileceğiniz bir ürün olduğunu söylemeliyiz. Kullanışlı bir hediye olması nedeniyle hemen herkese hediye edebileceğiniz ürünlerdir. 

Çini Bardak Altlığı Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini bardak altlığı eşya olarak kime alınabilir sorgulaması aşağıdaki maddelerle ifade edilebilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize çini seramik bardak altlığı 
 • Babalar günü için babanıza ve babanızın ofisine dekoratif çini bardak altlığı 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için doğum günü ve özel günlerinde hediyelik çini bardak altlığı 
 • Arkadaşların çeşitli kutlamaları gibi özel günlerinde toptan çini bardak altlığı 
 • Seyahat ya da tatil dönüşlerinde ev ihtiyacı olarak ve anı oluşturmak için kendinize turistik çini bardak altlığı 
 • Çini tasarımlara ilgi duyan kişilere toptan hediyelik çini bardak altlığı 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, yakın akrabalarınıza ya da komşunuza toptan hediyelik eşya 
 • Düğünlerde veya nişan gibi törenlerde katılımcılara anı hediyesi olarak hediyelik eşya 

Çini Bardak Altlığı Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini bardak altlığı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini bardak altlığı ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL - 21 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Bardak Altlığı Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini bardak altlığı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Bardak Altlığı Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini bardak altlığı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Bardak Altlığı Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çini bardak altlığı son dönemde en çok satılan ürünlerden biridir. Myros firması hediyelik eşya kapsamında en geniş ürün yelpazesine sahip firma olarak tanımlanmaktadır. Talebinize, ihtiyacınıza ve zevklerinize en uygun hediye seçenekleri firma kapsamında üretilmektedir. Üretim esnasında tasarım modelleri el işçiliği ile yapılmakta olup kullanılan malzemelerin dozlarına çokça dikkat edilmektedir. Sağlam, kaliteli ve de özgün çalışmalar başarılı satış potansiyelini de öne çıkarmaktadır. 

Firma kapsamında erkeklerden ve kadınlardan aynı seviyede yararlanıldığı da önemli bir gerçek olup eşitlikçi yaklaşımla ürün tedarik süreci sunulduğu bilinmektedir. her açıdan tüm ürünlerde titiz çalışmalar yapılmakta olup her üründe ayrı hassasiyet konusu hakimiyet göstermektedir. Buda başarılı sonuçlar alınması sağlamaktadır. 

Çini Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini bardak altlığı hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.