myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Polyester Hediyelik Ürünler

için 546 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Çam Ağacı Kar Küresi
200,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Çam Ağacı Hediye Kar Küresi
200,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Kardan Adam Hediye Kar Küresi
200,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Manavgat Temalı Polyester Yelkenli Myros Gemi Biblo
138,00 TL
(0)
+ 23
Myros - Toptan Çıralı Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
45,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İstanbul Temalı Polyester Kar Küresi 65 mm
313,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Akyaka Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
45,00 TL
(0)
+ 25
Myros - Toptan Datça Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
34,50 TL
(0)
+ 27
Myros - Toptan Patara Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
34,50 TL
(0)
+ 30
Myros - Toptan Turunç Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
34,50 TL
(0)
183,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Adrasan Temalı Uv Baskılı Kartonetli Polyester Magnet
34,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Çıralı Temalı Uv Baskılı Kartonetli Polyester Magnet
34,00 TL
(0)
45,00 TL
(0)
için 546 ürün görüntüleniyor.

Polyester Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Polyester ürünler petrol karışımlı ürünler şeklinde sıralanır. En başta öne çıkan ve kendini gösteren polyester ürünlerin ise kumaş çeşitlerinde öne çıktığı görülmektedir. Dünya çapında en popüler tekstil ürünlerinden biri olan polyester hediyelik eşyalar birçok farklı kesime hitap eden ürünlerdir. Endüstriyel anlamda sıkça kullanılan polyester karışımlar kimyasal yönde ester işlevi grubu arasında yer alan polimer şeklinde bilinmektedir. Aynı anda hem sentetik hem de bitkisel liflerin çoğu farklı kaynaklar aracılığı ile petrolün bileşenlerinden biri olan etilenle yapılmaktadır. Bu yüzden doğru dozda kullanımı çok önemlidir. Polyester Magnet boyama bu yönde öne çıkan uygulamalardan biri olup nasıl kullanılması gerektiğini öne çıkaran konudur. Polyesterlerin bazı çeşitleri biyolojik anlamda parçalanabilir özelliktedir. Fakat aynı durum tamamı için geçerli değildir. 

Polyester hediyelik eşya üreticileri teknolojinin gelişmesi beraberinde polyester hammaddeli ürünlerin online satışlarında da rol oynamaktadır. Polyester hediyelik eşyalar online satış kapsamında çok rağbet görülen ürün seçenekleri olurken polyester hediyelik eşya imalatçıları da aynı hızla çalışmalarını yürütmektedir. 

Polyester hediyelik ürünler genel olarak her yaştan kişiye hitap eden ürün çeşitleri olup büyük beğeni de toplamaktadır. Kullanılan hammaddesi nedeniyle uygun fiyatlı satışa sunulan Myros hediyelik eşyaları arasında istenen her tasarımı bulabilmek mümkündür. Bu ürünlerden satın alarak sevdiklerinizi mutlu etmeniz mümkündür. Ayrıca ticari anlamdaki tüm faaliyetlerinizde kar marjınızı yükseltecek Myros ürünleri toptan polyester hediyelik eşya anlamında da sipariş verilerek satın alınabilmektedir. 

Genel olarak polyester hediyelik eşya toptancıları kapsamında önemli rol oynayan veya polyester hediyelik toptan eşya seçeneklerinden alışveriş yapmak istediğinizde beklenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için insanların dikkat etmesi gereken durumlar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin beğendiği şeylerin göz ardı edilmemesi 
 • Hediye konusunda her insanın yaşına hitap edici seçenekler olması 
 • Üretimde esnasında kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz sorunlar oluşturabilen toksit maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması ve seçici olunması 
 • Polyester hediyelik eşya kapsamında farklı figürler de incelenmeli, tek bir tasarıma odaklanılmaması 
 • Uzun süre formunu koruyabilen ürünlerin tercih edilmesi 
 • Hediyelik eşya satıcılarının ürün satışlarına yönelik farklı tasarım seçeneklerini bulundurması 

Polyester Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Polyester hediyelik eşya seçenekleri birbirinden farklı tasarımları ile dikkat çeken ve her görenin beğenisini toplayan ürünlerdir. Şık görünümlerinin yanı sıra kullanışlı ürünler olduğu da önemli bir gerçektir. Polyester hediyelik eşya üreticileri genel anlamda modaya uygun ürünlerin imalat sürecini çok iyi takip etmektedir. Çünkü dünya çapında akım oluşturan her figür polyester ürünlerin tasarımında kullanılabilmektedir. Popüler olan figürler, desenler veya işaretler ya da uğur getirdiğine inanılan desenler de olabilmektedir. 

Polyester hediyelik eşyalar kişi tercihine göre nitelendirilmiş ürünler olduğu için geniş renk yelpazesinde üretilmektedir. Polyesterin doğru dozda kullanımı ile birçok farklı ürün tasarlanabilmektedir. Bu durum satış alanındaki rekabeti etkiliyor olsa da genel bakımdan çok yönlü değerlendirilen ürün olma özelliği de taşıdığını gösterir. 

Polyester Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Polyester hediyelik ürünlerinin fiyat aralığı çok değişken diyebiliriz. Çünkü polyester hediyelik ürün kapsamında alternatif çok fazladır. Ortalama değer belirtmek tek ürüne göre mümkündür ama 14,90TL ile 525TL arasında değişen polyester hediyelik eşyalar var diyebiliriz. Net bir fiyat belirtmek gerekirse; ev hediyeleri açısından çok beğenilen ve tercih etmede zorlanmayacağınız yedili baykuş polyester biblo 525TL olarak belirtilmektedir. 

Polyester Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Polyester hediyelik eşyalar kapsamında belirlenen fiyatlar oldukça değişkendir. Çünkü her üründe kullanılan materyaller değişmektedir. Cam, seramik, polyester bileşenli ürünler, çeşitli figürler çok fazla değişmektedir. İlaveten bu ürünlerin ortalama değeri boyutuyla ilişkili olup bazı ürünlerin tekli bazı ürünlerin ise 7’li satışa sunulduğu görülmektedir. Polyester kalıp içine dökülmüş tasarımlar polyester malzeme beraberinde tamamlanmaktadır. Tabi farklı materyallerin de kullanılması ile bu işlem gerçekleşmektedir. İlaveten polyester boyama objeler ürün detayında çok önemli farklılıkları da öne çıkartmaktadır. Bu da fiyatını etkileyen temel durumlardan biridir. 

Polyester Hediyelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Polyester hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Polyester hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Polyester Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Polyester hediyelik çeşitleri, kişilerin beğendiği objelere ve ihtiyaçlarına göre belirlenmekte olup hediyelik eşya kategorisindeki çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Polyester Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Polyester hediyelik eşyalar bir duvar süsü olarak kullanılırken evinizde yeni bir dekor amaçlı da değerlendirilebilir. Ayrıca Magnet tasarımların bazıları açacak şeklinde öne çıkması ile kullanılabilir özellik sunduğu da ayrı bir gerçektir. Kullanımına dair örnek verecek olursak; 240x190x90mm boyutlarındaki polyester yedili fil boblo seçeneği yeni ev hediyesi olarak dostlarınıza, arkadaşlarınıza alabileceğiniz en iyi hediye seçeneklerinden biridir. 

Polyester Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Polyester hediyelik eşya olarak kimlere alınabilir sorunun yanıtını aşağıdaki şekilde yanıtlandırmak mümkündür.

 • Anneler günü için annenize polyester çerçeve
 • Babalar günü için babanıza polyester heykel
 • Kardeşleriniz için doğum günlerinde polyester biblo 
 • Arkadaşlarınızın iş kutlamalarında polyester duvar süsü 
 • Seyahat dönüşü anı oluşturma için kendinize polyester hediyelik eşya 
 • Polyester bileşenli tasarımlara ilgi duyan kişilere 
 • Ev hediyesi olarak sevdiklerinize 

Polyester Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Polyester hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Polyester hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları5 TL - 311 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Polyester Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Polyester hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Polyester Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Polyester hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Polyester Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, hediyelik eşya satışı kapsamında son derece dikkat çeken firmalar arasında bulunmaktadır.  Piyasa hâkimiyeti çok yüksek olan Myros firması ürün tasarımlarında uzman ekip kadrosu ile çalışmaktadır. En güzel ve şık tasarımları en uygun işçilikle sonuçlandırır. 

Kültürel yapılarla doğrudan ilişkili olan ürün seçenekleri kadın ve erkek fark etmeksizin eşit orandaki çalışma ile tamamlanır. Bu destek doğrultusundan eşitlikçi politika ile çalışmalarını sürdüren firmanın başarılı sonuçlar aldığı görülmektedir. Tasarımların tamamında öncelikli olan konu kaliteli ve özgün olmasıdır. Dikkat edilen ve her üretimde esas alınan bu konu genel olarak prensipli bir çalışma sürecini doğurmaktadır. Üretimden satışa kadar her ayrıntı ile ilgili hassasiyet konusu ilk sırada tutulmaktadır. 

Polyester Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Polyester hediyeliğe benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki listede ifade edilmektedir. T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.