• Tümünü Temizle

Cam Küllük

için 17 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Antalya Temalı Myros Kalp Cam Küllük
129,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Antalya Temalı Myros Yuvarlak Cam Küllük
129,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
54,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Ayvalık Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
54,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Bodrum Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
54,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Didim Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
54,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Efes Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
54,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Gümüldür Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
54,90 TL
(0)
+ 6
Myros - İzmir Temalı Cam Küllük
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - İzmir Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
54,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Kemer Temalı Cam Küllük
29,90 TL
(0)
54,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Kuşadası Temalı Cam Küllük
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kuşadası Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
54,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Marmaris Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
54,90 TL
(0)
için 17 ürün görüntüleniyor.

Cam Küllük Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evlerden kamusal alanlara kadar kullanılan, geniş kullanım alanı olan cam küllüklerimiz, sigara izmaritlerinizi çevreyi korumak için, yerlere atılmaması için üretilmiştir. Ev, kafe, restoran, otel, iş yeri, kahvehaneler gibi pek çok kullanım alanı olan küllüklerimizi hediyelik olarak da düşünebilirsiniz. Sigara kullanan herkese alınabilecek banko bir hediyedir. Hatta ve hatta sigara kullanmayan birine bile alabilirsiniz. Kendisi kullanmıyorsa bile gelen misafirleri için kullanabilir, dekor olarak düşünebilir, bu açıdan da iç ve dış mekânları zenginleştiren modellerdir. Çevrenizde doğum günü yaklaşan, yeni bir eve taşınan, yeni bir işyeri açan arkadaşınıza, sevgilinize ya da yaklaşmakta olan babalar günü için de düşünebilirsiniz. Cam küllüklerimiz kullanılan malzemesi, tasarımı, rengi ile bulunduğu ortama sıcaklık ve renk katar. Örneğin; kafe ve restoranlarda kullanılabilir, gelen müşteri, misafirler için oldukça hoş ve sıcak görüntüsüyle bulunduğu ortamın süsü olabilir. Ya da hala sürmekte olan kahvehane adetleriniz için. Klişe tek renk küllükler yerine cam, renkli ve tasarımıyla o sıcaklığı, samimiyeti hissettiğimiz küllükler. Evlerde veya komşularımıza hediye alternatifi olarak bakarsak özel ve güzel bir hediye olur. Hiç beklenmedik anlarda verilen hediyeler ve yapılan sürprizler insanların kendilerini özel hissetmelerini sağlar. Burada önemsemeniz ve incelemeniz gereken önemli detaylar bulunmakta. Bazı ürünlerimizi  Myros üzerinden toptan satın almak size indirim sağlanması açısından daha avantajlı olacaktır Cam küllük satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır: 

 • Ürün alırken ürünün malzemesine dikkat edilmelidir. 
 • Ürünü kimin için almak istediğiniz oldukça önemlidir.
 • Hediye edeceğiniz kişinin cinsiyeti, yaşı, mesleği alışkanlıklarına göre ürün seçilmelidir.  
 • Seçtiğiniz ürünün kullanım alanına dikkat edilmelidirCam Küllük Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Myros üzerinden görüntülenen ürünler için ürün sayfasında yer alan özellikler seçiminiz için son derece yönlendirici olacaktır. Hem dekor hem de kullanıma uygun malzemesi ile cam küllüklerimiz malzeme olarak cam malzemeden olup, zengin tasarımı, kullanılan boya ile oldukça kullanışlı bi yapıya sahiptir. Küllüklerimizi ince değil de kalın cam ile üretim yapıyor, ısıya dayanıklı hale getirip, boyası ve tasarımı bozulmaması adına oldukça kaliteli boyalar kullanıyoruz. Myros olarak  Avrupa'nın önde gelen cam küllük üreticilerinden birisiyiz. Cam küllüklerimiz, kullanılan malzemesi, rengi, boyutu ile kullanım alanı farklılık gösteren eşyalardır. Cam küllüklerimizi meslekleri veya hobilerini göz önünde bulundurarak doğum günü, babalar günü gibi özel günlerde düşünebilirsiniz. Ama unutmamalıdır ki sadece özel günler için değil, sevdiğiniz insanları ve kendinizi  her zaman mutlu edebilirsiniz.Cam Küllük Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Cam küllük ürünleri kullanılan malzeme, tasarımın işçiliğiyle fiyatları ortalama 14 Türk lirası ile 72 Türk lirası arasındadır. 

Cam Küllük Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Cam küllük ürün fiyatlarını belirlerken oldukça hassas çalışıyoruz Myros olarak. Cam küllüklerimizin fiyatlarını belirlerken yapıldığı malzemenin türüne, tasarımın işçiliğine, boyutlarına önem veriyoruz. Kullanılan materyale, ürününün tasarımına ve işçilik kalitesine göre fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Ama unutmamanız gerekir ki sadece özel günleri beklemeyin, sevdiklerinizi her zaman mutlu edebilir kendinizi her zaman önemseyebilirsiniz.

Cam Küllük Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Cam küllük ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam küllük ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam Küllük Çeşitleri Nedir?

Cam küllük çeşitleri aşağıdadır: 

Cam Küllük Nasıl Kullanılır?

Cam küllüklerimizi hayatınızın her alanında her yerde kullanabilirsiniz. Eşsiz tasarım ve renkleriyle günden güne masalarımızın üzerini kaplarken yeni kullanım alanları da oluşuyor. Evinizde, işletmenize ya da ofis gibi çok geniş kullanım alanı vardır. Tasarımı, rengi ve malzemesiyle evlerin, iş yerlerinin, kafelerin, butik otellerin vb. süsü diyebiliriz. Cam küllüklerimiz hayat tarzını şekillendirerek kullanıma hazır olur vb. 

Cam Küllük Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir? 

Cam küllük hediyelik eşya ürünleri şu kişilere alınabilir:

 • Yeni ev, iş yeri açan kişilere,
 • Butik otel, kafe açan kişilere, 
 • İlgi alanı farklılık gösteren kişiye, 
 • Kendinize 

Cam Küllük Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Cam küllük ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Cam küllük ürünlerinde toptan fiyatları 4 TL  - 14 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Cam Küllük Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Cam küllük ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Cam Küllük Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Cam küllük ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Cam Küllük Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir? 

Myros olarak her ürünümüzle ilgili özenle çalışıyoruz. Tasarımcılarımızın hayal gücü nihayetinde tasarımlar ortaya çıkıyor. Kullanılan malzemeye, tasarıma ve işleme özen gösteriyoruz. Ürünlerimiz gerekli ve özenli işlemler sonucunda sizlerin beğenisine sunulmak üzere atölyelerimiz de  üretilmekte. Küçük veya büyük objeler fark etmeksizin sunulan tasarım çeşitliliği, özelleştirilebilir ürün formatları, malzeme ve emek kalitesi ilk bakışta fark edilir olmasına özen gösteriyoruz. Birbirinden farklı dizaynlarda özel cam malzemeler ile, büyük bir titizlikle üretilir ve çeşitli kalite kontrollerden geçtikten sonra satışa sunulur.  

Cam Küllüğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Cam küllük hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya temaları şunlardır: 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.