myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Cam Küllük

için 17 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Yuvarlak Cam Küllük
165,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Alaçatı Bölgesi Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
66,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
66,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Bodrum Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
66,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Didim Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
66,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Efes Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
66,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Gümüldür Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
66,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan İzmir Temalı Cam Küllük
30,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan İzmir Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
66,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kemer Temalı Cam Küllük
30,50 TL
(0)
66,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Cam Küllük
30,50 TL
(0)
66,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Sığacık Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
66,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Kalp Cam Küllük
165,00 TL
(0)
için 17 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Cam Küllük Modelleri

Evlerden kamusal alanlara kadar kullanılan, geniş kullanım alanı olan cam küllüklerimiz, sigara izmaritlerinizi çevreyi korumak için, yerlere atılmaması için üretilmiştir. Ev, kafe, restoran, otel, iş yeri, kahvehaneler gibi pek çok kullanım alanı olan küllüklerimizi hediyelik olarak da düşünebilirsiniz. Sigara kullanan herkese alınabilecek banko bir hediyedir. Hatta ve hatta sigara kullanmayan birine bile alabilirsiniz. Kendisi kullanmıyorsa bile gelen misafirleri için kullanabilir, dekor olarak düşünebilir, bu açıdan da iç ve dış mekânları zenginleştiren modellerdir. Çevrenizde doğum günü yaklaşan, yeni bir eve taşınan, yeni bir işyeri açan arkadaşınıza, sevgilinize ya da yaklaşmakta olan babalar günü için de düşünebilirsiniz. Cam küllüklerimiz kullanılan malzemesi, tasarımı, rengi ile bulunduğu ortama sıcaklık ve renk katar. Örneğin; kafe ve restoranlarda kullanılabilir, gelen müşteri, misafirler için oldukça hoş ve sıcak görüntüsüyle bulunduğu ortamın süsü olabilir. Ya da hala sürmekte olan kahvehane adetleriniz için. Klişe tek renk küllükler yerine cam, renkli ve tasarımıyla o sıcaklığı, samimiyeti hissettiğimiz küllükler. Evlerde veya komşularımıza hediye alternatifi olarak bakarsak özel ve güzel bir hediye olur. Hiç beklenmedik anlarda verilen hediyeler ve yapılan sürprizler insanların kendilerini özel hissetmelerini sağlar. Burada önemsemeniz ve incelemeniz gereken önemli detaylar bulunmakta. Bazı ürünlerimizi  Myros üzerinden toptan satın almak size indirim sağlanması açısından daha avantajlı olacaktır Cam küllük satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır: 

 • Ürün alırken ürünün malzemesine dikkat edilmelidir. 
 • Ürünü kimin için almak istediğiniz oldukça önemlidir.
 • Hediye edeceğiniz kişinin cinsiyeti, yaşı, mesleği alışkanlıklarına göre ürün seçilmelidir.  
 • Seçtiğiniz ürünün kullanım alanına dikkat edilmelidir

Hediyelik Cam Küllük Çeşitleri Nedir?

Hediyelik cam küllük çeşitleri aşağıdadır: 

Hediyelik Cam Küllük Fiyatları

Cam küllük fiyatları; kullanılan malzemeye, tasarıma ve işçiliğe göre değişkenlik gösterse de bütçenize uygun seçenekleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Cam Küllük Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Cam küllük ürün fiyatlarını belirlerken oldukça hassas çalışıyoruz Myros olarak. Cam küllüklerimizin fiyatlarını belirlerken yapıldığı malzemenin türüne, tasarımın işçiliğine, boyutlarına önem veriyoruz. Kullanılan materyale, ürününün tasarımına ve işçilik kalitesine göre fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Ama unutmamanız gerekir ki sadece özel günleri beklemeyin, sevdiklerinizi her zaman mutlu edebilir kendinizi her zaman önemseyebilirsiniz.

Hediyelik Cam Küllük Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Cam küllük ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam küllük ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Cam Küllük Toptan Satış

Cam küllük ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Cam küllük ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Cam Küllük İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Cam küllük ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Cam Küllüklerin İadesi Yapılabilir mi?

Cam küllük ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Cam Küllük Özellikleri Nelerdir?

Myros üzerinden görüntülenen ürünler için ürün sayfasında yer alan özellikler seçiminiz için son derece yönlendirici olacaktır. Hem dekor hem de kullanıma uygun malzemesi ile cam küllüklerimiz malzeme olarak cam malzemeden olup, zengin tasarımı, kullanılan boya ile oldukça kullanışlı bi yapıya sahiptir. Küllüklerimizi ince değil de kalın cam ile üretim yapıyor, ısıya dayanıklı hale getirip, boyası ve tasarımı bozulmaması adına oldukça kaliteli boyalar kullanıyoruz. Myros olarak  Avrupa'nın önde gelen cam küllük üreticilerinden birisiyiz. Cam küllüklerimiz, kullanılan malzemesi, rengi, boyutu ile kullanım alanı farklılık gösteren eşyalardır. Cam küllüklerimizi meslekleri veya hobilerini göz önünde bulundurarak doğum günü, babalar günü gibi özel günlerde düşünebilirsiniz. Ama unutmamalıdır ki sadece özel günler için değil, sevdiğiniz insanları ve kendinizi her zaman mutlu edebilirsiniz.

Cam Küllük Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir? 

Cam küllük hediyelik eşya ürünleri şu kişilere alınabilir:

 • Yeni ev, iş yeri açan kişilere,
 • Butik otel, kafe açan kişilere, 
 • İlgi alanı farklılık gösteren kişiye, 
 • Kendinize 

Hediyelik Cam Küllük Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik cam küllük haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.