myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Marin Temalı Ürünler

için 236 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
365,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Deniz Atı Temalı Marin Seramik Üçüncü Boy Duvar Süsü
250,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Belek Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
35,00 TL
(0)
633,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Hoş Geldin Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kedi Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kuş Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Marin Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
633,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Ağaç Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 15
Myros - Toptan Balık Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Baykuş Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
633,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Dini Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
için 236 ürün görüntüleniyor.

Marin Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Deniz temalı dekoratif objeler ev, ofis ya da restoran gibi çeşitli mekanlarda kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Her mekanın kendine özgü bir dekorasyon stili bulunmaktadır. Dekorasyon stiline uygun olarak tercih edilen dekoratif objeler mekanın daha sıcak ve şık bir hale gelmesini sağlar. Marine temalı dekorasyon yapmayı tercih eden kişiler için çok sayıda farklı obje seçenekleri bulunmaktadır. Dekoratif obje seçiminde renk ve formlar mekanın özelliklerine uygun olarak tercih edilmelidir. Kullanılacak alanın büyüklüğü ve kullanım şekli göz önünde bulundurularak tercih edilen dekoratif ürünlerle dikkat çekici bir dekorasyon hazırlanabilir. Deniz temalı aksesuarlar dekoratif olarak kullanılmasının yanı sıra işlevsel olarak da kullanılmaktadır. Bulunduğu ortama şıklık katan anahtarlık askısı modelleri anahtarın kolayca bulunmasını sağlayabilir. Dünyanın her yerinde deniz temasına sahip olan çok sayıda ürün çeşitleri bulunmaktadır. Deniz temalı ürünler özel günlerde toptan satın alınarak davetlilere armağan edilebilir. Aynı zamanda işletmelerde müşterilere promosyon amacıyla hediye edilebilir. Marin temalı hediyelik eşya satın alırken şunlara dikkat edilmelidir;

 • Deniz temalı hediyeler arasında seçim yaparken hediyenin alınacağı kişinin kişisel zevkleri göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Açacak çeşitlerinin kullanımı ergonomik olmalıdır.
 • Toptan satın alınan hediyelik ürünlerinin her biri aynı kaliteye sahip olmalıdır.
 • Marin temalı ürünler arasında bulunan duvar süsünün duvara asma aparatı ya da ipi bulunmalıdır. 
 • Biblo ve heykel ürünlerinin renklendirilmesi kaliteli ve ürünlere uygun olarak yapılmalıdır. 
 • Magnet çeşitlerinin mıknatıs büyüklüğü magnet büyüklüğüne uygun olmalıdır.
Marin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Marin temalı aksesuarlar farklı özelliklere sahiptir. Marin açacak 90x45 mm büyüklüğündedir. Üzerinde deniz temasına sahip olan tasarım yer almaktadır. Deniz temalı anahtarlıklar deniz kabuğu, balık ve gemi gibi tasarımlara sahiptir. Anahtarlıklar arasında üzerinde aynı zamanda şehir isimlerinin yer aldığı modeller bulunmaktadır. El işi kullanılarak yapılan deniz kabuğu modellerinde deniz kabuğu formunun içerisine çeşitli tasarımlar yapılmıştır. Aynı zamanda deniz kabuğu temasına sahip olan bardak altlığı, masaüstü sepet tasarımı ve magnet yer almaktadır. Marin temalı biblolar farklı kullanımlara uygun olacak renk ve büyüklüğe sahiptir. Biblolar arasında balık, yunus, gemi ve istiridye tasarımları bulunmaktadır. Duvar süsü modelleri 120x300 mm, 150x300 mm gibi farklı boyutlara sahiptir. Süslerde mavi ve beyaz ağırlıklı renkler bulunmaktadır. Duvara asılmak üzere her süsün hasır ip askısı bulunmaktadır. Deniz temalı küllük içerisinde bir adet nazar boncuğu yer almaktadır. Mavi ve beyaz renklere sahip olan küllük 90x90 mm büyüklüğündedir. Her küllüğün üzerinde farklı tatil beldelerinin isimleri yer almaktadır. Deniz temalı magnetler ahşap, polyester ya da deniz kabuğu kullanılarak yapılmaktadır. Her magnetin renklendirmesi ve tasarımı farklıdır. Kolay kullanılabilmesi için magnetin arka kısmında uygun büyüklükte mıknatıs bulunmaktadır. Rüzgar çanları sarkaçlı bir forma sahiptir. Sallanan iplere yerleştirilen deniz kabukları ve deniz yıldızları ile tasarlanmıştır. Büyüklükleri farklı kullanım ve tercihlere uygun olan çeşitliliğe sahiptir. 

Marin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Marin temalı hediyelik eşya fiyatları 10 TL ile 447 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan denizci temalı hediyelikler mevcuttur. 

Marin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Marin temalı hediyelik ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde kullanılan malzeme türü, miktarı ve üretim süreci göz önünde bulundurulmaktadır. Her ürünün üretim süreci ve bu süreçte kullanılan malzeme miktarı farklıdır. Hızlı ve az malzeme ile üretilen magnetler ile farklı tasarımlara sahip olan ve el işçiliği kullanılan marin temalı duvar süsleri fiyatı farklılık göstermektedir. 

El işçiliği kullanılarak üretilen hediyelik ürünlerin her birinin üretim süreci dikkat gerektirmektedir. Kaliteli tasarımlara sahip olan hediyelikler için ürüne uygun renklendirme yapılmalıdır. Bu nedenle el işçiliği ile üretilen ürünler yüksek fiyatlarla kullanıcılara sunulmaktadır. 

Marin Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Marin temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Marin temalı hediyelik çeşitleri şunlardır;

Marin Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Marin temalı hediyelik eşya kullanımları birbirinden farklılık göstermektedir. Her ürünün kullanım amacı farklıdır. Marin temalı tabaklar şık sofralar kurmak için idealdir. Deniz temasına sahip sofra dekorasyonlarında kullanılabilir. Aynı zamanda dekoratif obje olarak da tercih edilebilir. Açık mutfak raflarında sergilenebilir. Ya da oturma alanlarında bulunan masa, sehpa, konsol gibi ürünlerin üzerinde şık bir görünüm oluşturabilir. Marina temalı dekorasyon hazırlamak için doğru parçaların tercih edilmesi gerekir. Mekanda bulunan renkler mavi ve beyaz ağırlıkta olmalıdır. Farklı ve karmaşık renkler dekorasyonun göz yorucu olmasına neden olabilir. Marin temalı çerçeve istenilen fotoğrafın dekoratif amaçlı sergilenmesini sağlamaktadır. Kullanıldığı ortama aynı zamanda şık bir hava katmaktadır. Marin temalı saat kullanıldığı mekanda şık bir görünüm oluşturmasının yanı sıra işlevsel olarak da kullanılan bir üründür. Saatin takip edilebilmesi amacıyla uygun olan her mekanda kullanılabilir. Rüzgar çanı bahçe ve balkonlarda kullanılan dekoratif ürünlerdir. 

Rüzgar sırasında çıkardığı ses huzur verirken şık bir görünüm oluşmasını sağlar. Anahtarlık askısı duvara asılarak kullanılmaktadır. Farklı büyüklüklerde bulunan askı kapı girişlerine asılarak anahtar asmak amacıyla tercih edilebilir. Aynı zamanda yatak odasında takıların asılması amacıyla da tercih edilebilir. Deniz temasına sahip olan biblo ve heykeller istenilen her alanda şık bir görünüm oluşturmak amacıyla kullanılabilir. Deniz teması oluşturmak için mükemmel tamamlayıcı aksesuarlardır. Küllük dekoratif ve işlevsel kullanılan deniz temalı ürünler arasındadır. Sigara külünün dökülmesi amacıyla ya da sehpa ve masa üzerinde dekoratif amaçlı tercih edilebilir. Deniz kabuğu figürleri istenilen her mekana uyum sağlayan şık dekoratif ürünlerdir. Masa üzerinde sergilenebilir. Marin temalı tüm hediyelik eşyalar deniz temalı ev dekorasyonu yapımında kullanılabilir.

Marin Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Marin temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye alınabilir;

 • Sevgiliye Sevgililer Günü
 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Anneye Anneler Günü
 • Anneye ev hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi
 • Kardeşe ev hediyesi
 • Arkadaşa doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa ev hediyesi

Marin Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Marin temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Marin temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL  - 149 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Marin Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Marin temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Marin Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Marin temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Marin Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Marin temalı hediyelik ürünler Myros tarafından büyük bir titizlikle kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Her ürünün üretim süreci ve kullanılan malzemeler farklıdır. Tercih edilen her malzeme yüksek kaliteye sahiptir. Çok sayıda üretilen hediyelik ürünlerin her biri aynı kaliteye sahiptir. Renklendirme işlemi yapılan ürünler uzun süre bozulmadan kullanıma uygundur. Dijital baskı kullanılan ürünlerin baskı kalitesi oldukça yüksektir. 

Marin Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Marin temalı ürünlere benzer diğer hediyelik temaları şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.