• Tümünü Temizle

Deri Hediyelik Eşyalar

için 55 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Myros - Marin Temalı Büyük Boy Deri Defter
459,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Trend Tasarım Temalı Büyük Boy Deri Defter
459,00 TL
(0)
Myros - Yarasa Temalı Büyük Boy Deri Defter
459,00 TL
(0)
Myros - Kedi Temalı Büyük Boy Deri Defter
459,00 TL
(0)
Myros - Kelebek Temalı Büyük Boy Deri Defter
459,00 TL
(0)
459,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Baykuş Temalı Büyük Boy Deri Defter
459,00 TL
(0)
Myros - Ejderha Temalı Büyük Boy Deri Defter
459,00 TL
(0)
459,00 TL
(0)
459,00 TL
(0)
Myros - Akrep Temalı Büyük Boy Deri Defter
459,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Marin Temalı Orta Boy Deri Defter
359,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Trend Tasarım Temalı Orta Boy Deri Defter
359,00 TL
(0)
Myros - Yarasa Temalı Orta Boy Deri Defter
359,00 TL
(0)
359,00 TL
(0)
için 55 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Deri Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Öncelikle hediyelik eşyanın kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır çünkü hediye edilen kişinin uzun süre kullanması hediyenin anısal kalıcılığını belirgin biçimde arttıracaktır. Myros güvencesi ile üretilen deri hediyelik eşyaların kullanım ömrü çok uzundur. Bu sayede hediye ettiğiniz kişi sizi uzun süre hatırlayacak, mutlu olacaktır. Deri hediyelik eşyalarda genellikle yıllarca kullanımın ardından dökülmeler, renk değişimi olabilir. Bu sebeple satın alırken hediyelik eşyanın dayanıklılığına dikkat edilmelidir. Hediye alırken hediye alınan kişinin günlük hayatta kullanabileceği hediyeleri seçmek kullandıkça hatırlaması için ayrıca bir ihtiyacını da karşılayarak işe yarar bir hediye almak birçok kişinin tercihi durumundadır.

En fazla tercih edilen deri sigara kılıflarının kullanım ömrü uzun olduğundan tiryaki durumundaki tanıdıklarınızı fazlasıyla mutlu edecektir. Farklı renkleri bulunduğundan her zevke hitap edecek seçenekler mevcuttur. Aynı zamanda yerel işlemelerin de bulunmasıyla sevilen yerleri de hatırlatan muhteşem bir hediyedir. Deri denince ilk akla gelen hediyelik eşya olan deri cüzdan, kişiye özel tasarlanıp ismi yazılabilen oldukça şık hediyelerden biridir. Farklı renk seçenekleri sayesinde her yaştan kadın ve erkeğe uygun modeller mevcuttur. Özel günlerde hediye ettiğiniz kişinin günlük hayatta da sık sık kullanabileceği bir hediyedir. Aynı şekilde günlük hayatta kullanılabilecek bir diğer hediye deri anahtarlıktır. Ev anahtarına, araba anahtarına veya daha birçok anahtara eklenebilen bu anahtarlık sayesinde hediye aldığınız kişi sizi her zaman hatırlayacaktır. Kişiselleştirme seçeneği sayesinde ona özel yazdırdığınız bir not veya kendi ismi sayesinde tamamen ona özel bir hediye haline gelecektir. Kadınların sık sık kullandığı bozuk para cüzdanı da yine kaliteli deri hediyelik eşya ürünlerimizden biridir. Zaman geçtikçe yıpranma payı az olduğundan uzun süre güvenle kullanılabilir ve sevdiklerinize hediye ettiğiniz bu özel cüzdan yıllarca kullanıma uygundur.

Myros kalitesini tercih ederek satın aldığınız hediyelik ürünler toptan satış imkanı ile sizlere ulaşmaktadır. Kendi mağazanızda satmak veya birçok kişiye aynı anda hediye etmek için satın alabileceğiniz deri hediyelik eşya ürünleri toptan fiyat avantajı ile çok daha ekonomik hale gelmektedir. Sitemizde bulunan whatsapp danışma hattına danışarak daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Dünyada birçok deri hediyelik eşya çeşidi bulunmaktadır. Her yerel bölgedeki ihtiyaçlar farklı olduğundan hediye çeşitliliği de o oranda değişiklik göstermektedir. Türkiye’deki hediyelik eşya çeşitlerinden yerel izler bulunanlar genelde tatil beldelere özgü olduğundan Antalya, İzmir, Muğla, Trabzon gibi şehirleri temsil eden baskılar bulunmaktadır.

Deri hediyelik eşya ürünlerini satın alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Deri hediyelik ürün satın alırken hediye edilecek kişinin zevkine uygun renk ve tasarımda olmasına dikkat edilmelidir.
 • Deri hediyelik eşyanın hediye edileceği kişinin mesleğine uygun biçimde seçim yapılmalıdır.
 • Hediyeliklerin boyut açıklamalarına dikkat edilmeli, renk tonuna doğru karar verilmelidir.
 • Deri kalitesi göz önünde bulundurulmalı ve uzun ömürlü eşyalar alınmalıdır.
 • Toptan satın alımlarda toptan satış imkanı ve avantajı sunan markalar tercih edilmelidir.

Hediyelik Deri Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Deri hediyelik eşya modellerinin ilk özelliği hakiki deriye sahip olurken kötü kokudan arındırılmış olmalarıdır. Bu özelliğe uygun olarak üretilen deri sigara kılıfları Myros güvencesi ile Antalya temalı üretilmiştir. Mavi ve turuncu renkleri stoklarda mevcuttur. Ürün boyutları en 60 mm, boy 110 mm, ağırlık 28 gr’dır.

Bir diğer ürünümüz olan deri cüzdan mavi, kahverengi, taba ve siyah renklerde üretilmiş olup, isim yazdırılarak kişiselleştirilebilme imkanına sahiptir. İç gözleri çok sayıda olduğundan herkesin kullanımına uygundur. Erkeklere özel olarak üretilen modeller standart cüzdan büyüklüğünde olup defter model ve katlanan model olmak üzere iki çeşittir. Kadınlara özel modellerde de kalite ve şıklık ön plandadır.

Deri pasaport kılıflarımız da hediye edilen kişinin severek kullanabileceği özelliklere sahip olup hakiki deriden üretilmiştir. Kimlik, pasaport ve diğer kıymetli eşyaların taşınabileceği dayanıklı, hafif, kaliteli kılıflar birçok kişinin beğenisini toplamaktadır. Erkek ve kadınlara özel farklı modeller ile satışa sunulurken kadınlara özel üretilenlerin iç rengi kırmızı ve tasarımı zarf biçimindedir.

Hediyelik Deri Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Her bütçeye uygun fiyatta deri hediyelik eşya modelleri bulunmaktadır. Sitemizde yer alan ürünlerin başlangıç fiyatı 54,92 tl, en yüksek fiyatlı model ise 1096 tl’dir. Ortalama 100 ila 300 tl ye kaliteli deri hediyelik eşya almak mümkündür.

Hediyelik Deri Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Deri hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları kullanılan malzemelerin kalitesine göre belirlenmektedir. Kullanılan derinin kalitesinin yüksekliği, her modelin tasarımı ve boyaların kalıcılığı ürün fiyatını doğrudan etkilemektedir. El işçiliği gereken ürünlerimiz ve lazer baskı ile kişiselleştirilen ürünlerin fiyatları işçiliğin boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan ek materyaller, bu materyallerin üründeki etkisi ile birlikte son fiyat belirlenmektedir.

Hediyelik Deri Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Deri ürünlerin hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deri ürünlerin hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Deri Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Deri hediyelik eşyaların çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Hediyelik Deri Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Deri hediyelik eşyalar kullanılan eşyanın türüne uygun olarak kullanılabilmektedir. Anahtarlıklar çanta fermuarında, ev anahtarında ve araba anahtarlarında kullanılabilirken cüzdanlar çok nadir yıprandığından cepte ve çanta içerisinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Deri sigara kılıfları da tıpkı cüzdan gibi çanta içerisinde taşınabilir, sigarayı kırmayan zedelemeyen özel tasarımı sayesinde içerisindekiler korunur. Sigara kokusunun ve tütün parçalarının da çantaya dökülmesini engelleyerek kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.

Deri Ürünler Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Deri hediyelik eşya ürünleri aşağıdaki kişilere hediye edilebilmektedir;

 • Günlük kullanım amacıyla kendinize
 • Kardeş ve diğer aile bireylerine
 • Yakın arkadaşlara
 • Doğum günü olan tanıdıklara
 • Sevgilinize
 • Şans getirmesini istediğiniz sevdiklerinize

Hediyelik Deri Ürünler için Toptan Satış Mevcut mu?

Deri ürünlerin hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Deri ürünlerin hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 18 TL -  365 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Deri Ürünler için Ücretsiz Kargo var mı?

Deri ürünlerin hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Deri Ürünlerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Deri ürünlerin hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Deri Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Tedarikçi firmadan satın alınan temel materyaller öncelikle kontrol edilerek tasarlanan şekil verilmektedir. Şekillenip ilk halini alan deri ürünler ardından iç tasarımlarına geçilerek detaylandırılır veya anahtarlık gibi eşyalar materyalleri ile buluşturulur. Ardından renkleri için boya işlemleri uygulanır ve son aşamada kişiselleştirilmek istenen ürünlere lazer baskı yapılır. Üretimi tamamlanan ürünler uygun paketleme işleminin ardından alıcı ile buluşturulur.

Hediyelik Deri Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Deri hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer ürünler aşağıdaki gibidir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.