myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Açacak

için 1349 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Myros - Toptan Atatürk Temalı Myros Klasi̇k Açacak Magnet T
99,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Atatürk Temalı Myros Uv Açacak 95*43 Mm
34,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan İzmir Temalı Myros Metal Harita Açacak Magnet 100x45 mm
99,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Metal Kaplumbağa Açacak Magnet 103x75 mm
99,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Metal Kelebek Açacak Magnet 70x70 mm
99,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan İzmir Temalı Myros Metal Kedi Açacak Magnet 97x48 mm
99,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İzmir Temalı Myros Metal Yunus Açacak Magnet 102x67 mm
99,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Metal Baykuş Açacak Magnet 88x47 mm
99,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Balık Açacak Magnet 42x130 mm
34,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
34,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Metal Bisiklet Açacak Magnet 100x65 mm
99,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Metal Terlik Açacak Magnet 110x45 mm
99,00 TL
(0)
+ 15
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Metal Damla Açacak Magnet 95x42 mm
99,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Metal Yağ Şişesi Açacak Magnet 115x39 mm
99,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Metal Ayak Açacak Magnet 100x59 mm
99,00 TL
(0)
için 1349 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Açacak Modelleri

Açacaklar üretildiği malzemeye göre farklı adlar alarak çeşitlenmektedir. İşte hediyelik açacak modelleri:
Ahşap Açacak Modelleri 

Ahşap açacaklar da kişiye birçok farklı model seçeneği sunmaktadır. Doğal ve hafif bir malzemedir. Nişan, düğün gibi etkinliklerde tercih edilmektedir. Lazer kesimle istenilen şekillerde üretilebilen modelleri görmek için kategorimizi ziyaret edebilir, uygun fiyatlarla çeşitli modellere sahip olabilirsiniz.

Plastik Açacak Modelleri

Şişe açacağı anahtarlık, açacak yüzük, doğum günü magnet açacak gibi birçok çeşidi olan plastik açacaklar sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda bazı markaların  reklamlarını yapabileceği magnet açacaklar tüp, şişe gibi farklı şekillerde olabilmektedir. Doğum günlerinde, özel günlerde sıklıkla tercih edilen plastik açacak fiyatları değişiklik göstermektedir.  İlgili ahşap açacak çeşitleri ve  modelleri için  kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Polyester Açacak Modelleri

Halk arasında "mermer tozu" olarak da bilinen polyester malzeme kullanılarak yapılan kapak açacağıdır. Diğer malzemeler kullanılarak yapılan açacak magnetler gibi polyester açacak da bizlere birçok model seçeneği sunmaktadır. Örneğin Galata Kulesi, Kız Kalesi gibi şehirlerin sembollerini barındıran magnet modelleri ya da özel günler için yaptırılan bebek magnet açacak, anahtarlık açacak gibi farklı modellere kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Polyester açacak fiyatları da değişkenlik göstermektedir ve toptan alımlarda fiyatta değişiklik olacaktır. 

Metal Açacak Modelleri

Bu tür magnetler de kişiye birçok model seçeneği sunmaktadır. İstenilen şekilde kare yuvarlak ya da uzun açacak şeklinde modelleri mevcuttur. Metal yüzeylere yapışan mıknatıslı açacak çeşitleri özel günlerde kullanılan  ya da reklam amaçlı tüp, ekmek, kumbara, su şişesi gibi farklı şekilleri olan birçok çeşide kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Metal açacak fiyatları adet olarak değişkenlik göstermektedir ve toptan alımlarda fiyatı daha hesaplı olacaktır.

Epoksi Açacak Modelleri 

Epoksi de reçinenin yapıştırıcı özelliğiyle plastiğin birleşimi bir malzemedir. Daha çok söz, nişan, nikah gibi özel günleri hatırlatması için tercih edilen bir magnet açacak türüdür. Kare, yuvarlak, beşgen gibi geometrik şekilde ve istenilen her renkte yapışabilen açacaklardır. 

Mıknatıslı özelliği ile metal yüzeylere yapışan ön tarafı yazılı,tarihli ve süslü olan arka tarafı ise açacak olan magnetlerdir. Fiyat aralığı değişkenlik göstermektedir. Bu tür açacak magnetler özel günlerde hediyelik olarak dağıtıldığından daha çok adet yerine toptan alınmaktadır. Bu da fiyatı etkileyecektir. Epoksi açacak modellerini ve toptan fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Açacak Fiyatları

Artık hayatın her alanında hediyelik olarak da kullanılan açacaklar her bütçeye uygun fiyatlara satılmaktadır.

Açacak fiyatlarını belirleyen hususlar şunlardır:

 • Açacak üretiminde kullanılan malzeme açacak fiyatını etkilemektedir. 
 • Kullanılan malzemenin kalitesi de fiyatları etkilemektedir. Örneğin aynı malzemenin düşük ya da yüksek kaliteli çeşitleri olabilmektedir. 
 • Alınacak adet sayısı da açacak fiyatlarını etkileyen önemli bir husustur. Örneğin doğum, söz, nişan gibi etkinliklerde alınacak açacak magnet, toptan hediyelik eşya olduğu için fiyatı tane işi anılacak açacağa göre çok daha hesaplı olacaktır. 
 • Fiyatı etkileyen diğer bir husus ise işçiliktir. Fabrika ürünü yerine el emeği ve özel işçilik gerektiren ürünler daha pahalı olacaktır. 

Toptan Açacak Ürünlerinde Fiyat Değişir mi?

Açacak ürünleri toptan olarak daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Bunun ana sebebi toplu alımlarda satıcıların stok ve lojistik maliyetlerinin düşmesidir.

Size özel tasarımlarla açacak ürettirmek istiyorsanız istediğiniz görsel tasarımlarla plastik üzerine baskı, dijital baskı üzerine epoksi gibi tekniklerle kendinize özel açacaklar tasarlayabilirsiniz. Bu şekilde tasarlayacağınız ürünler dijital baskı teknikleri kullanıldığı için düşük adetlerle sipariş verebilirsiniz. 

Özel şekilli açacak üretiminde çoğunlukla kalıplar ile üretim yapılmaktadır. Kalıplı üretimde de üretimin başlangıç maliyetleri yüksek olmaktadır. Bu sebeple özel şekilde üretilmesini istediğiniz biblo-heykel ürünlerde uygun fiyat alabilmeniz için yüksek adetli siparişler vermeniz gerekebilecektir. Bunun için özel üretim ürünler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Hediyelik Açacaklar

Hediyelik Doğum Günü Magnet Açacak Modelleri

Günümüzde neredeyse her özel günde hediyelik olarak tercih edilen magnet açacaklar doğum günlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tercihin sebebi aynı üründen istenilen sayıda yapılabilmesidir. Üzerine istediğiniz görseli ve tarihi ekleyebileceğiniz, istediğiniz renkte yaptırabileceğiniz magnetler aynı zamanda metal yüzeylere yapıştığı için hem görsel bir haz verecek hem de açacak ihtiyacını karşılayacaktır. 

Birçok farklı malzeme seçeneği sunan bu açacak magnetler el işçiliği isteyen özel tasarımlarda olabileceği gibi daha az zahmetli fabrikasyon ürünler de olabilir. 

Bu ürünlerin fiyatı kullanılan malzeme ve istenilen model ve adete göre değişiklik gösterecektir. 

Nişan İçin Hediyelik Magnet Açacak Modelleri

Özel günlerin vazgeçilmez hediyeliği haline gelen magnetler nişanlarda da en çok tercih edilen üründür. Arka tarafı mıknatıslı, buzdolabına yapışabilen magnetlerin ön yüzünü zevkinize göre yaptırabilirsiniz. Nişanlarda isim ve tarih yazılan ön yüz istenilen renkte olabilir. Şekil olarak ise açacak kısmı arkasında bulunan magnetler, ya da kendi açacak şeklinde olan magnetler tercih edebilirsiniz. 

Nişanlarda kullanılan bu magnetler de hem fabrikasyon hem de el emeği olabilmektedir. Bu sizin tercihinize kalmış bir durumdur. İsterseniz gerekli malzemeleri, kullanacağınız görsel süsleri alıp etkili bir yapıştırıcıyla sizler de kendi açacak magnetinizi yapabilirsiniz. 

Nişanlarda kullanılan açacak magnet fiyatları, toptan hediyelik eşya alımlarında değişiklik göstermekle birlikte uygun fiyatlı seçeneklere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hediyelik Açacak Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Açacak metal, plastik, polyester, ahşap, epoksi gibi malzemeler kullanılarak yapılan; cam şişelerin kapağını açmaya yarayan küçük bir eşyadır. 

Açacak birçok alanda hediyelik eşya olarak da tercih edilmektedir. Özellikle açacak magnet, buzdolabı gibi metal yüzeylere yapışabildiği için doğum, söz, nişan, düğün, sünnet, mezuniyet gibi özel zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Gezilen bir şehirden hatıra saklamak için üzerinde o yere ait bir görsel ya da sembol olan açacaklar da çokça ilgi görmektedir.  Açacak magnetlerin çokca tercih edilmesinin en önemli sebebi kişinin kendi zevk ve isteklerine göre istediği modeli yaptırabilmesidir. Örneğin doğumda hediye olarak dağıtılan bebek magnet açacak istenilen şekilde resimli ya da figürlü yaptırılabilmektedir.

 • Açacak magnetler genelde buzdolabı üzerine yapıştırıldığı için göz önündedir. Bu sebeple reklamını yapmak isteyen bazı kurumlar da promosyon açacak modellerini tercih etmektedir. Bununla birlikte şişe açacağı anahtarlık modeli de sıklıkla kullanılmaktadır. 
 • Açacak satın alınırken dikkat edilmesi gereken; açacak modelinin ve kullanılan malzemenin istenilen amaca uygun olup olmamasıdır. Örneğin açacak yüzük isteniyorsa metal malzemeden yapılan bir modeli tercih etmek dayanıklılık açısından daha doğru olacaktır. 
 • Bir ülkeden ya da şehirden hatıra kalması için satın alınan açacakta dikkat edilmesi gereken o yere ait bir görsel, sembol barındırmasıdır. 
 • Doğum günü magnet açacak ya da söz, nişan gibi özel bir zaman için magnet alınırken dikkat edilmesi gereken resimli açacakta üzerindeki görselin netliği, yazının okunabilirliğidir. 
 • Magnet açacakta dikkat edilmesi gereken mıknatıslı yüzeyin yapıştığı alanda sabit kalacak kadar güçlü olmasıdır. 
 • Açacak magnet satın alınırken dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise alınacak ürünün üzerine eklenecek yazının ya da görselin renk uyumu ve estetik duruşudur. Ürün göze hitap etmeli ve dikkat çekmelidir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.