myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Rakı Bardağı

için 18 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 21
Myros - Toptan Yazılı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Atatürk Temalı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Bodrum Temalı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İzmir Temalı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
için 18 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Rakı Bardağı Modelleri

Tüm bardak çeşitlerinden kolayca ayırabileceğiniz, ince ve uzun silindir formda olan rakı bardağı kişiye özel, biri su biri rakı için kullanılan, ikili rakı bardağı seti şeklinde üretilen bir üründür. Rakı bardağı modelleri öncelikle rakı içmek için kullanılsa da uzo, likör, şerbet, meyve suyu, ayran, meşrubat ve su içmek için de kullanılabilir.

Geleneksel Türk Rakısı, kutlama, davet ve organizasyonların en çok tercih edilen içkilerindendir. On dokuzuncu yüzyılda, Anadolu topraklarının farklı bölgelerinin karakteristik yaş üzümlerinden, damıtılarak üretilmeye başlanan Türk Rakısı, günümüzde önemli bir dünya markası haline gelmiştir. Rakı içilen sofralar çok büyük bir özenle hazırlanır. Ana yemeğinden mezelerine kadar, hazırlanan her çeşidin rakıya uyumlu olan, kendine has bir özelliği, tarifi vardır. En basit halinin bile ziyafete dönüştüğü bu sofralarda, rakı adabı çok önemlidir. Tiryakilerinin tek bir kuralını bile ihlal etmeden sürdürdüğü rakı adabının, rakının gelenekselleşmesinde çok önemli bir yeri vardır. İçerken güzel dileklerle “şerefe” kadeh kaldıran ellerdeki rakı bardağı, rakı sofralarının başrol oyuncusudur. Kullanıcıları, klasik sade rakı bardağını daha çok tercih etse de, günümüzde birçok farklı türde rakı bardağı modelleri  bulunmaktadır. Tasarımına göre geleneksel veya modern, malzemesine göre cam veya kristal, modeline göre düz, kesme kristal, desen, yazı veya resim baskılı olarak gruplanabilir. Kurucu önderimizin en sevdiği içki olan Türk rakısını, Atatürk resimli rakı bardağıyla içebilmek için hazır ürünlerimizden alabilir, rakı bardaklarınızı karma sipariş verebilir, kişiselleştirilebilir modellerimizle kendi deseninizi oluşturarak sipariş verebilirsiniz. Restoran, işyeri, kurumsal davet ve organizasyonlarınızda kullanmak için toptan satış seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Rakı bardağı ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Üretildiği malzemenin, cam veya kristal olmasına karar verilmelidir.
 • Tabanının ince veya kalın olmasına karar verilmelidir.
 • Formunun, geleneksel ya da modern olmasına karar verilmelidir.
 • Tasarımının düz ya da kesme olmasına karar verilmelidir.
 • Düz tasarımlarda desen ya da baskı isteniyorsa şekline karar verilmelidir.
 • Alacağınız kişi sayısına göre iki katını hesaplayarak adet belirlenmelidir.

Hediyelik Rakı Bardağı Çeşitleri Nelerdir?

Rakı bardağı modelleri aşağıda listelenmiştir:

Hediyelik Rakı Bardağı Fiyatları

Rakı bardağı modellerinin fiyatları; düz formlardan, tasarım ve kesme kristallere kadar çeşitli fiyatlara sahiptir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun modeller için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Rakı Bardağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Geleneksel rakı bardağı, sade cam bardak olarak ve  ikili set halinde üretilir. Her rakı bardağı modeli bu ikili set şeklinde satışa sunulur.  Sade rakı bardağı ile kişiselleştirilen yazılı rakı bardağı, desen, resim için yapılan renklendirme, baskı için kullanılan işçilik nedeniyle fiyatta farklılık gösterebilir.

Hediyelik Rakı Bardağı Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Rakı bardağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Rakı bardağı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Rakı Bardağı Toptan Satış

Rakı bardağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Rakı bardağı ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Rakı Bardağı İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Rakı bardağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Rakı Bardağının İadesi Yapılabilir mi?

Rakı bardağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Rakı Bardağı Özellikleri Nelerdir?

Rakı bardağı ölçüleri, tabanı ve genişliği 50 mm çapında, boyu 134 mm uzunluğundadır. Silindir cam bardak üzerine sade ya da desenli formda üretilir. Rakı bardağı modelleri kişisel zevke göre değişkenlik gösterir. Rakı çay bardağı kullananlar gerçek rakı tiryakileridir. Geleneksel rakı bardağı sevenler, düz cam ya da kesme kristal ürünleri tercih ederler. Modern formlarda rakı bardağı yazılı veya resimli olabilir. Bu modellerde, rakı bardağı sözleri, sofrada kadehleri kaldırırken sizin yerinize dile gelir. Rakı bardağı kişiye özel resim veya baskı ile anılarınızın şahidi olur. İsim yazılı rakı bardağı kalabalık sofralarda kadehlerin karışmasını önler. Rakı içmekten keyif alan eşinize, dostunuza, sevdiklerinize onlar için seçtiğiniz bir desen ve formda rakı bardağı seti hediye etmek, sofralarında olamadığınız zamanlarda bile muhabbetlerinde ve anılarında olmanızı sağlar.

Rakı Bardağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Dünya markası haline gelen, geleneksel Türk Rakısının sofralardaki en önemli temsilcisi olan, rakı bardağı aşağıdaki durumlarda hediye olarak alınabilir:

 • Yeni ev alan veya evlenen rakı severlere
 • Doğum günü, yıldönümü,  babalar günü gibi kişiye özel kutlamalar için rakı meraklılarına
 • Kırılan ya da eksilen rakı bardaklarınızın yerine kendinize 

Hediyelik Rakı Bardağı Haricinde Alabileceğiniz Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik rakı bardağı haricinde alabileceğiniz eşyalar aşağıda listelenmiştir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.