myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Fotoğraf Çerçevesi

için 18 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
340,00 TL
(0)
340,00 TL
(0)
250,00 TL
(0)
340,00 TL
(0)
340,00 TL
(0)
250,00 TL
(0)
340,00 TL
(0)
250,00 TL
(0)
250,00 TL
(0)
340,00 TL
(0)
250,00 TL
(0)
340,00 TL
(0)
403,00 TL
(0)
403,00 TL
(0)
403,00 TL
(0)
için 18 ürün görüntüleniyor.

Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Seramik fotoğraf çerçevesi hediyelik eşyalar arasında en iyi alternatif ürün seçeneğidir. Başlı başına anı oluşturma ve hatıralarınızı canlı tutmak için en güzel hediyelerden biridir. Küçük büyük yaş fark etmeksizin her insanın hoşlanacağı bu hediyeler yıllarca eskimeyecek eşyalardır. Kişinin doğumundan ölümüne kadar çekilen fotoğrafların nesilden nesle aktarılmasıdır. Bu yüzden fotoğraf çerçeveleri her güzel resmin hatırlatıcısı olarak tanımlanır. İnsanların önem verdiği özel günleri daima canlı tutar. 

Annelerimiz veya babalarımız tüm çocuklarının resimlerine veya kalabalık aile fertlerine bir arada bakmak istediğinde değerlendirilebilecek hediye olacağınız düşündüğümüz en iyi çözümün çoklu fotoğraf çerçevesi olduğu düşünülmektedir. Çoklu fotoğraf çerçevesi günümüzde en çok tercih edilen çerçeve modelidir. Çocuğunuzun ve sizin bir arada olabildiği fotoğraf karelerinin en şık şekilde görselliğe ulaştırıldığı modeller fotoğraf çerçeveleriyle mümkündür. 

İnsanlar iş zamanında veya zaman fark etmeksizin sevdiklerini özleyebilir. Bu esnada ilk yapmak isteyeceği şey kişinin fotoğrafına bakmak olacaktır. İşinizi kolaylaştıracak türden masa üstü fotoğraf çerçevesi her zaman sevdiklerinizle aranızdaki bağı diri tutabilecektir. Özellikle çalışma masanız için çok uygun ve şık bir ürün olduğunu belirtmeliyiz. Bunun yanı sıra ikili ilişkilerde de çok önemli bir role sahip olduğunu belirtmeliyiz. Çünkü fotoğraf çerçevesi kişilerin birbirine olan bağını güçlendirebilecek bir durumdur. Sevdiğinizi, eşinizi belli edecek bir bakış açısı oluşturur. Bu yüzden psikolojik yönden de etkileyici bir hediye türü olduğunu belirtmemiz gerekir.  Genel bakımdan ticari faaliyetlerinizde de değerlendirebileceğiniz fotoğraf çerçevesi çeşitleri Myros firması bünyesinde satışa sunulan hediyelik eşyalar arasındadır. Toplu sipariş verebilmenizi kolaylaştırma adına Myros online sisteminden toptan hediyelik seramik fotoğraf çerçevesi siparişi vermeniz mümkündür. 

Seramik fotoğraf çerçevesi satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için dikkat edilmesi gerekenler aşağıda sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına uygun olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek türden bileşenler içermemesi
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması 
 • Seramik fotoğraf çerçevesi temalarına dair farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir tasarım şekline odaklanılmaması 
 • Uzun süre formunu koruyabilen materyallerden imal edilmiş olan seramik fotoğraf çerçevesi tercih edilmesi Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seramik fotoğraf çerçevesi hediyelik ürünlerin özelliği kapsamında öne çıkan en önemli konunun el işçiliği olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bazılarında saat figürü, farklı şehir teması, mimari detayların öne çıkmış olması oldukça hoş görünümlü çerçeve yapısını da öne çıkarmaktadır. 170x140x10 mm ölçülerindeki seramik İstanbul mavi küçük fotoğraf çerçevesi buna çok güzel bir örnektir. Ölçüleri, modeli farklı olan fotoğraf çerçevesi isteğe göre kare, dikdörtgene benzer veya daire şeklinde de olabilmektedir. Ölçüleri de aynı şekilde değişmektedir. 

Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Seramik fotoğraf çerçevesi modeline ve ölçülerine göre farklı fiyatlandırılan ürünlerdir. Seramik fotoğraf çerçevesi fiyatları ortalama olarak 123TL ile 183 TL arasında satılmaktadır.  Sevdikleriniz için unutulmaz ve de anlamlı bir hediye türü olarak satın alınabilecek en iyi hediyelik eşya seçeneğidir. Genel bakımdan fiyat konusunda net bir bilgi belirtecek olursak; seramik el işi Antalya marin fotoğraf çerçevesi fiyatı 123TL olarak bilinmektedir. 

Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik fotoğraf çerçevesi hediyelik eşya kapsamında fiyatı belirlenirken birçok durum ve konu öne çıkmaktadır. Ürünün yapılış şekli, kullanılan malzeme, tasarımdaki el işçiliği gibi durumlar fiyatı belirleyici genel etkenlerdir.  Fiyatını doğrudan etkileyen en önemli parametre ise ürün ölçüleri ve boyutuyla ilişkilidir. Ürünün boyutu büyüdükçe kullanılan malzeme de çoğalmaktadır. Bu durum sonucu fiyatı da otomatik olarak artış göstermektedir. 

Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyalarının Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik fotoğraf çerçevesi ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik fotoğraf çerçevesi ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik fotoğraf çerçevesi hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere ve ihtiyaçlara göre sıralanıyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seramik fotoğraf çerçevesi sevdiklerinizle bir arada olduğunuz anları özelleştiren çerçeve olarak kullanılır. Resimlerinize özel şık kullanışlı bir üründür. Yıllarca deforme olmayan estetik bakış açısıyla yaşadığınız anıların canlı kalmasını sağlayan bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Firma tanıtımı kapsamında da kullanılacak ürünlerdir. Genel bakımdan hoşlanacağınız türde kullanışlı ve beğeni toplayan hediyelik eşyalardır. Bu yüzden sevdikleriniz ve kendiniz için tercih edebileceğiniz en iyi ve seçkin hediye alternatifi diyebiliriz. 

Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik fotoğraf çerçevesi hediyelik eşyalar kime alınabilir sorgulaması aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize çoklu fotoğraf çerçevesi 
 • Babalar günü için babanıza duvar fotoğraf çerçevesi 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde anı oluşturmak için büyük fotoğraf çerçevesi 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet veya özel günlerinde küçük fotoğraf çerçevesi 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize masa üstü fotoğraf çerçevesi 
 • Seramik fotoğraf çerçevesi tasarımlara ilgi duyan kişilere dekoratif fotoğraf çerçevesi 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik eşya, seramik fotoğraf çerçevesi 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, komşunuza turistik hediyelik eşya, hediyelik fotoğraf çerçevesi 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak turistik hediyelik eşya, seramik fotoğraf çerçevesi hediye 

  Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Seramik fotoğraf çerçevesi ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik fotoğraf çerçevesi ürünlerinde toptan fiyatları 41 TL -  61 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Seramik fotoğraf çerçevesi ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Seramik fotoğraf çerçevesi ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

  Seramik fotoğraf çerçevesi hemen her alanda ve her insanın ihtiyaç duyabileceği eşyalardır. Myros firması tarafından üretilen seramik fotoğraf çerçevesi tıpkı diğer hediyelik eşya türleri el işçiliğinin baskın olduğu ve öne çıkarıldığı dekoratif eşyalardır. İnsanların yaşamına ve özeline hitap edebilen ürünlerdir. Çok beğenilen yapısı genel bakımdan firma çalışmalarının özgün tasarıma önem vermesinden kaynaklıdır. 

  Genel olarak üretim ve imalat çalışmalarında kapsamlı çalışmaların öne çıktığı Myros firmasında erkek ve kadınlardan oluşan ekibin eşit seviyede olduğu bilinmektedir. Kaliteli malzeme kullanımı ve geliştirilmiş tekniklerin uyarlanması hassasiyet gerektiren el işçiliği çalışmalarını da kapsamaktadır. Huzurlu, istikrarlı ve planlı çalışmalar beraberinde Myros her üretimde başarılı sonuçlar almaktadır. 

  Seramik Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Seramik fotoğraf çerçevesi hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.