myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Nazar Boncuklu Hediyelik Eşya

için 187 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
365,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Nazar Temalı Marin Seramik Birinci Boy Duvar Süsü
76,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Özel Renkli Nazar Magnet
60,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
220,00 TL
(0)
55,00 TL
(0)
37,50 TL
(0)
158,00 TL
(0)
238,00 TL
(0)
49,00 TL
(0)
42,50 TL
(0)
90,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
403,00 TL
(0)
270,00 TL
(0)
için 187 ürün görüntüleniyor.

Nazar Boncuklu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nazar boncuğu geçmişten günümüze kadar gelen bir ürün olup farklı nedenler eşliğinde kullanılabilen yapısıyla dikkat çekmektedir. Nazar boncuğu birçok farklı ürün özelliği taşımaktadır. Kem gözlerden arınma veya korunma manasında kullanılan yapısı oldukça dikkat çekici olurken bu ürünün birçok alanda da kullanılmasını pekiştirmiştir. Dünya çapında pek çok farklı nazar boncuğu vardır. 

Cam nazar boncuğu başta olmak üzere karagöz, ceviz, yumurta, silindir, plaka, plaka kalp, saraç, zar, danagöz çeşitleri de bulunur. Fakat sarı ve mavi renklerin kurşun bulunduran özelliği nedeniyle nazar boncuğuna yönelik yapılan çalışmalarda en çok mavi rengin ortasına sarı renk eklenen seçeneğin öne çıktığı görülmektedir. İnsanların bu denli kullanması ve birçok farklı konuda öne çıkmasının genel nedeni nazar değmemesi adınadır. Yeni doğan bebeğe, mevlitlerde, iş bulma amacıyla, aşkınıza nazar değmesin diye ve kişisel anlamda birçok anlam beraberinde kullanılabilen ürünlerdir. 

Yapısı gereği çok farklı çeşitlerde kullanılan bu ürün dekoratif süs amaçlı, takı, anahtarlık, Magnet ve daha birçok alanda görebileceğiniz ürün olarak öne çıkmaktadır. Nazar boncukları birçok alanda kullanılması açısından her insana hitap edici yön bulundurmaktadır. Myros hediyelik ürünleri bakımından dilenen tasarım şeklinde satın alıp yakınlarınıza hediye etmeniz mutluluk vericidir. Ayrıca kişisel anlamda kendinize ve aileniz içinde satın alabileceğiniz bu ürün toptan nazar boncuğu kapsamında satılabilmektedir. Kendi iş alanınızda da değerlendirmek üzere toplu sipariş verebilir, istediğiniz ürünle birleştirerek kullanabilirsiniz. 

Nazar Boncuklu Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Nazar boncuklu ürünlerin özellikleri içerdiği bütünleşmeler, ağırlığı, kokusu ve etkisi ile oldukça dikkat çekmektedir. Ev dekoru açısından ciddi derece de talep gören nazar boncuklu ağaç modeli buna en iyi örnektir. Çünkü derin anlamları vardır. Bulunduğu ortamda negatif yönde oluşan enerjiyi kendi üzerine çektiği bilinir. Bu yüzden her insanın isteyeceği ve talep edeceği bir ürün olarak nitelendirilmektedir. 

Nazar boncuk kullanımı çok eski yıllara dayanır. Çeşitli dualar okunarak üzerinizde taşınması mevcut kötü enerjilerden soyutlanmanızı sağlarken koruma sağladığına da inandırır. Kişisel inanışlar kapsamında çok farklı çeşitleri ile öne çıkan bu boncuklar birçok şekilde kullanılabilen durumdadır. 

Nazar Boncuklu Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Nazar boncuklu ürünlerin fiyat aralığı ortalama 39TL ile 231TL arasındadır. Genel olarak nazar boncuklu kahve fincanı en çok talep seçenek haline dönüşse de ortalama fiyat tablosuna bakarak en popüler satılan ürünlerin nazar boncuklu anahtarlık olduğunu söylemek gerekir. Net fiyat belirtmek açısından örnek verecek olursak; en düşük nazar boncuklu Magnet fiyatının 10,50TL olduğunu söyleyebiliriz. 

Nazar Boncuklu Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Araştırılan konulardan biri de nazar boncuklu ürünlerin fiyatını belirleyen etkenlerdir. Öncelikle nazar boncuğunun birçok dekoratif süste kullanıldığını söylememiz gerekiyor. Bunun yanı sıra uğur getirdiğine inanılan bir ürün olması sebebi ile nazar boncuklu kapı süsü veya nazar boncuklu anahtar toptan şekilde de yoğun talep görmektedir. Fiyatı belirleyen etkenler arasında öncelikle kullanılan malzeme yapısı dikkat çekmektedir. Bazı boncukların camdan yapılmış oluşu eskimeyen özellikte olduğunu gösterir. Ayrıca kullanılan büyük nazar boncuğu kullanılması ve dekoratif duvar süsünde birden fazla kullanılıyor olması fiyatı direkt olarak değiştirmektedir. 

Nazar Boncuklu Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Nazar boncuklu ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Nazar boncuklu ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Nazar Boncuklu Çeşitleri Nelerdir?

Nazar boncuklu hediye çeşitleri kişinin beğenisine göre şekillendiği gibi farklı özellikler ve tasarımlarla da ilişkilendirilmektedir. Çeşitleri ise aşağıdaki gibi sıralanır. 

Nazar Boncuklu Nasıl Kullanılır?

Nazar boncuklu hediyelik eşyalar çok farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. İnsanların inanışına hitap edici yönü dünya çapında ilgi görmesini sağlamaktadır. Kişisel anlamda kullanılmasının yanı sıra hediye anlamında veya evde bir ihtiyaç haline dönüşen ürün özelliği taşımasıyla ilişkilendirilmektedir. Ortamda oluşan negatif enerjiyi söküp atan yapısı ise oldukça dikkat çekmesine sebep olmaktadır. Büyüklerimizin bu konuya ilişkin küçük bebeklere toplu iğne yardımı ile takı takması hala günümüzde yaygın bir şekilde öne çıkan uygulamalardandır. 

Nazar Boncuklu Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Nazar boncuklu hediye eşya olarak kime alınabilir sorunun yanıtını aşağıdaki şekilde yanıtlandırmak mümkündür.

 • Anneler günü için annenize nazar boncuklu tabaklar 
 • Babalar günü için babanıza nazar boncuklu süsler 
 • Kız ve erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde nazar boncuklu takılar 
 • Arkadaşlarınızın iş kutlaması, doğum günü veya özel tören kutlamalarına özel nazar boncuklu kupa 
 • Seyahat dönüşlerinde kendinize anı oluşturmak için nazar boncuklu Magnet 
 • Nazar boncuklu tasarımlara ilgi duyan kişilere 
 • İş yerinde değer verdiğiniz üstlerinize 
 • Ev hediyesi olarak komşunuza veya yakınlarınıza nazar boncuklu hediyelik eşyalar 
 • Düğün ve nişan gibi önemli törenlerde anı olması için katılımcılara nazar boncuklu kapı süsü 
 • Kendiniz için nazar boncuklu kupa 
 • Sevdiğiniz dostunuza nazar boncuklu hediye kutusu 
 • Araba alan arkadaşınız, aile ferdiniz veya dostunuza nazar boncuklu anahtarlık 
 • Kahve içmeyi çok seven kişilere nazar boncuklu fincan veya nazar boncuklu kahve fincanı 
 • Arkadaşlarınıza nazar boncuklu takı 

  Nazar Boncuklu Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Nazar boncuklu ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Nazar boncuklu ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL  -  248 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Nazar Boncuklu Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Nazar boncuklu ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Nazar Boncuklu Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Nazar boncuklu ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Nazar Boncuklu Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Nazar boncuğunun anlamı genel olarak kişinin dini farkındalık yaşaması ve kötü gözlerden uzak kalmasıyla ilişkilendirilmektedir. Nazar boncuklu hediyelik eşyalar bu yüzden çok fazla beğeni toplamaktadır. Myros firması kapsamında üretilen ve satışa sunulan nazar boncuklu ürünler genel olarak çok fazla ilgi çekmektedir. Üretimden satışa kadar olan süreçte bu ürünle ilgili birçok konu öne çıkmaktadır. Öncelikle geçmişin izlerini taşıyan bu ürün genel olarak insanın kişisel yönde ağır basan inanışlarına göre tasarlanmıştır. 

  Farkındalık oluşturan ve bir ortamın havasını değiştiren ürünlerin hem erkek hem de kadın çalışanların bir araya gelmesi ile yapıldığı bilinmektedir. Profesyonel çalışmalar beraberinde istenilen tarzda ürün üretmek ve satışını yapmak meşakkatli bir yolculuktur. Bu uğurda bütünleşmiş ve birbiriyle uyumlu çalışma şekli ürünün satışı açısından başarılı sonuçlar sunmaktadır. Kişiye hediye anlamında seçebileceğiniz en değerli üründür. Sana değer veriyorum ve senin zarar görmeni istemiyorum diye satın alacağınız alternatifi bol ürünler nazar boncuklu eşyalardır. 

  Nazar Boncuklu Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Nazar boncuklu benzer olan diğer hediyelik eşya türleri aşağıda belirtilmektedir. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.