• Tümünü Temizle

Bira Bardağı

için 22 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
359,00 TL
(0)
359,00 TL
(0)
389,00 TL
(0)
389,00 TL
(0)
639,00 TL
(0)
639,00 TL
(0)
239,00 TL
(0)
239,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
90,00 TL
(0)
90,00 TL
(0)
90,00 TL
(0)
90,00 TL
(0)
90,00 TL
(0)
90,00 TL
(0)
için 22 ürün görüntüleniyor.

Bira Bardağı Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bira bardağı günümüzde onlarca farklı tasarım ve şekillerde karşımıza çıkar. Bira bardaklarını tanıtmadan önce biranın tarihine ve ne olduğuna bir göz atalım. Bira, insanoğlunun tesadüf sonucu bulduğu en eski içeceklerden biridir. Yapılan araştırmalar doğrultusunda ilk biranın, M.Ö 10.000 yılı civarında ortaya çıktığı bulunmuştur. Biranın bulunması ile birlikte insanoğlunun hayatı oldukça değişmiştir. Bira yapılırken gerekli olan hammadde arpa gibi tahıllar olduğundan insanoğlu bu tahılları daha fazla üretmeye başlamıştır. Ürettikleri bu tahıllarla daha fazla bira yapmayı amaçlayan insanoğlu bu amaç doğrultusunda yerleşik uygarlığa geçiş yapmıştır. Günümüzde ise tatlandırıcılar, meyve aromaları ve çeşitli baharatlar eklenerek yüzlerce farklı bira türü ortaya çıkmıştır. Bununla birlikte dünyada en çok kullanılan içecek sıralamasında su ve çaydan sonra 3. sırada yer almaktadır.

Bira tüketiminde bira bardağının oldukça fazla etkisi vardır. Bira bardağa döküldüğü zaman daha fazla köpük oluşur ve bu durum bira bardaklarının önemini bir hayli arttırır. Biranın üst katmanını oluşturan köpük, biranın içindeki aromaları korumaya ve biranın ısınmaması için bir yalıtım görevi görür. Bira dolu bardak iş yorgunluğunu atmaya, günlük yaşamdaki stresi azaltmaya yardımcı olur. 

Bira bardağı hediyelik eşya satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Bira bardağını satın alırken boyutuna dikkat etmelisiniz.
 • Bira bardağının ne amaçla kullanılacağına karar vermelisiniz.
 • Bira bardağında kullanılan malzemenin kalitesine önem göstermelisiniz.
 • Bira bardağını satın alırken size uygun şekil ve tasarımını almaya özen göstermelisiniz.

Bira Bardağı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bira bardağı, seramik ve cam gibi çeşitli malzemeleri kullanılarak farklı boyut, şekil ve tasarımlarda değişik bira bardakları olarak karşımıza çıkar. Seramik malzemesinden yapılan bira bardağı şiddetli darbelere karşı dayanıksız olsa da cam malzemesinden yapılan bira bardağına göre daha dayanıklı olur. Bira bardağı hediyelik modelleri tasarımları ile en çok dikkat çeken model ise nostaljik bira bardağı modelidir. Bira bardak çeşitleri arasında üzerinde şehirlerin detaylarını taşıyan yöresel temalı turistik bira bardağı da bulunur.

Bira bardağı nerede satılır? Sorusuna hemen hemen her hediyelik eşya satan işletmede bulunabilir diye cevap vermemiz mümkün. Özellikle farklı tasarımlarda  toptan bira bardağı olarak almak istiyorsanız Myros bu konuda birinci tercihiniz olmalıdır. Myros aynı zamanda perakende bira bardağı satış imkanı da sunmaktadır.

Bira Bardağı Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Bira bardağı fiyatları 96.90 TL ila 426 TL arasında değişmektedir. Fiyatlar kullanılan malzemeye, boyuta ve tasarıma göre değişkenlik gösterse de ortalama olarak 96.90 ila 250 arasındadır.

Bira Bardağı Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bira bardağı boyutları, tasarımları ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değerlendirilerek fiyatları belirlenir. Bira bardağının fiyatını etkileyen önemli unsurlar boyut ve kullanılan malzemedir. Cam malzemeden yapılan bira bardağının seramik malzemeden yapılan bira bardağına göre fiyatı daha ucuzdur. Seramik malzemeden yapılan bira bardağı üzerinde bulunan her detayı el işçiliği gerektirdiğinden fiyatı belirlenirken el işçiliği de göz önünde bulundurulur. Bira bardaklarının boyutları değiştikçe kullanılan malzemenin de miktarı değiştiği için boyutlar doğrudan fiyatı etkiler. Toptan hediyelik eşya fiyatları da fiyatların belirlenmesinde rol oynar. Toptan hediyelik bira bardağı fiyatlarına Myros.com üzerinden bayi üyeliği oluşturarak erişebilirsiniz.

Bira Bardağı Hediyelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Bira bardağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bira bardağı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bira Bardağı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik bira bardağı çeşitleri şunlardır;

Bira Bardağı Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Bira bardağa nasıl doldurulur? Sorusu sık sorulan sorular arasında yer almaktadır. Bu soruya biranın bardağa, üstünde bir veya iki parmak kadar köpük katmanı olacak şekilde yavaş ve dikkatli bir işlemle dökülmesi gerekir diyerek cevap verebiliriz. Bir bardak bira içerken üzerinde oluşan köpük miktarı gerekenden fazla olduğu zaman bira içerken acı bir tat hissedilmektedir

Özellikle yaz aylarının kavurucu sıcaklarında sıkça tercih edilen soğuk içecekler arasında ilk sıralarda gelen biranın sıcak içimi tercih edilmemektedir. Yaz aylarında dolaptan çıkarılan biranın soğukluğu bazen yeterli gelmez veya sıcak havayla nüfuz eden bira hemen ısınabilir. Bu durumda bira bardağı yaz aylarında kurtarıcı bir ürün olmaktadır. Dolaptan çıkarılan biranın, oda sıcaklığında duran bardağa dökülmesiyle daha önceden derin dondurucuda 15 ila 30 dakika arasında bekletilen soğuk bardağa dökülmesi arasında bariz farklar olmaktadır. Dondurucuda bekletilen bardak, biranın hemen ısınmasını engeller ve birayı soğutarak daha uzun soğuk kalmasını sağlar. Bira bardağı çeşitleri arasında büyük bira bardağı ve kulplu bira bardağı sık kullanılanlar arasında yer alır.  Günümüzde bira bardaklarının tasarımları ve çeşitleri göz alıcı olduğu için çoğu bira bardağı raflarda dekoratif olarak kullanılmaktadır. 

Bira Bardağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Bira bardağı hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir:

 • Birayı sık tüketen kişilere,
 • Arkadaşlara,
 • Bardak koleksiyonu olan kişilere,
 • Farklı dekoratif ürünleri seven kişilere,
 • Bira ile ilgili işletme sahibi olan kişilere,

Bira Bardağı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Bira bardağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bira bardağı ürünlerinde toptan fiyatları 32 TL - 142 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Bira Bardağı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Bira bardağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Bira Bardağı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Bira bardağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Bira Bardağı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, hediyelik bira bardağı ürününde cam malzemeyi şekillendirerek ve lazer baskı yöntemi ile süsleyerek, hem yöresel hem de geleneksel temalar kullanarak bira bardaklarını üretmektedir. Bunun dışında seramikten yapılan el işçiliği ve el boyaması sık olarak dekoratif amaçlarla tercih edilen bira bardağı çeşitleri de Myros’da karşımıza çıkmaktadır. Üretim çeşitliliği sayesinde Myros’da bira bardağı seçmekte kararsız kalmak olası bir durumdur. 

Bira Bardağı Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Bira bardağı hediyeliğe benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.