myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Demlik-Çaydanlık

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
548,00 TL
(0)
548,00 TL
(0)
458,00 TL
(0)
363,00 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Seramik kullanımı çok eski tarihlere dayanmaktadır. Ülkemizin birçok ilinde yöresel ve kültürel motifler eşliğinde satılan ürünlerden biridir. Çeşitli hediyelik eşyalar arasında ilk sırayı kapan seramik eşya türleri aynı zamanda mimari yönden de tasarım harikası ürünler şeklinde değerlendirilmekte ve estetik yöndeki bakış açınızı değiştirecek eşyalardır. Genel olarak seramik demlik türleri bahsedilen konuya ilişkin öne çıkan ilk seçenektir. Çünkü seramik çaydanlık veya demlik setleri her insanın ihtiyaç doğrultusunda kullanabileceği ürünlerdendir. 

Araştırmalara göre seramik çaydanlık kullananlar demlediği çayın daha lezzetli olduğunu belirtmektedir. Seramiğin genel yapısı gereğince içinde tortu ve kireç oluşmaması sıcak içecek tüketimlerinde daha kullanışlı olduğunu ispatlamaktadır. Belli bir ısı seviyesi ile oluşan seramik birçok eşyaya ve parçaya uyum sağlayıp uzun yıllar kullanılabilen ürünlerdir. Bu yüzden çok fazla tercih edildiği görülmektedir. 

Seramik demlik çeşitleri set veya tekli hediyelik eşya olarak ta kullanılabildiği gibi uzun yıllar formunu koruyabilen süs veya dekoratif eşya olarak ta değerlendirilmesi mümkündür. Genel bakımdan ticari faaliyetlerde yüksek kar marjı oluşturan bir ürün olarak ta bilinir. Myros firması tarafından satışa sunulan ve yüksek kar elde edebileceğiniz seramik çaydanlık modellerini toptan hediyelik seramik demlik çaydanlık şeklinde satın alabilirsiniz. Online şekilde Myros firmasından satın alabilmeniz mümkün olduğu gibi işletmeden tatil veya seyahat dönüşü de alabilmeniz mümkün olacaktır. 

Seramik demlik çaydanlık satın alırken kişisel anlamda dikkat etmeniz gerekenler ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap ediyor olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek türden maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve iyi bir araştırma yapılması
 • Seramik demlik çaydanlık ana temasına dair farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir modele odaklanılmaması 
 • Uzun süre formunu koruyabilen materyallerden imal edilmiş olan seramik çaydanlık demlik tercih edilmesi 

Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seramik demlik özellikleri açısından öncelikle bahsedilmesi gereken durum kullanılan hammaddedir. Seramik hammaddesi ile üretilen çaydanlık modelleri ve setleri isteğe bağlı olarak set halinde de satın alınabilen ürünlerdir. Ayrıca farklı figürler kullanılması, kabartma şekli oluşturulması veya şehir temasının öne çıkarılması mümkün olan el işçiliği çalışmalarıdır. 195x135x140 ölçülerindeki Antalya temalı mavi seramik çaydanlık 580 gr ağırlığa sahiptir. Yoğun el işçiliği ile muazzam bir ürün ayrıcalığını öne çıkaran bu seçenek oldukça fazla talep görenler arasındadır. 

Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Seramik demlik çaydanlık hediyelik eşyaların fiyat aralığı çeşidine, özelliğine ve ölçülerine göre değişmektedir. Seramik demlik fiyatları 201TL ile 285TL arasındadır.  Sevdikleriniz için anlamlı, kullanışlı ve hatıra bırakacak bir hediye seçeneği düşünüyorsanız; kesinlikle seramik demlik almanız önerilir. Fiyat açısından net bir bilgi belirtecek olursak; bol figürlerin öne çıktığı Antalya temalı seramik turuncu demlik fiyatının 285TL olduğunu belirtebiliriz. 

Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik demlikli çaydanlık hediyelik eşyaların fiyatları birçok durumla ilişkilendirilmektedir. Fiyatının belirlenmesi konusunda birçok parametre vardır. Kullanılan seramik malzeme, el işçiliği, diğer malzemeler, ürün ölçüleri gibi konular öne çıkmaktadır. 

Fiyatını doğrudan etkileyen en önemli durum ise seramik çaydanlığın boyutuyla ilgilidir. Çünkü seramik çaydanlık demlik boyutu ve ölçüleri ne kadar büyük olursa kullanılan malzeme o kadar çok yapılması gereken el işçiliği tasarımları da o kadar artacaktır. Bu da fiyatı doğrudan etkileyecek bir konudur. 

Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik demlik çaydanlık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik demlik çaydanlık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik demlik çaydanlık hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere ve ihtiyacınıza göre çeşitlendiriliyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seramik demlik çaydanlık türleri istediğiniz her şekilde kullanılabilecek hediyelik eşyalardır. Ev görme hediyesi olarak hoş ve kullanışlı eşya olan çaydanlık türü sevdiğiniz her kişiye veya katılım gerektiren organizasyonlarda katılımcılara anı hediyesi şeklinde dağıtabileceğiniz bir üründür. Ticari faaliyetlerinizde size destek olacak bir ürün olmasının yanı sıra her anlamda değerlendirilmesi mümkündür. Markanızın tanıtımı, yeni açılış amaçlı kullanılması, mekân dekoratif ürünü şeklinde değerlendirilmesi veya gündelik çay ve bitki çayı tüketiminde kullanma amaçlı değerlendirilebilir. Kişisel zevklerinize, ihtiyaçlarınıza kalan bu durumu ürünle bağdaştırmak size bağlı olup hediyelik eşya amaçlı kullanıldığını unutmamalısınız. 

Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik demlik çaydanlık hediyelik eşyalar kime alınabilir sorusunun yanıtları aşağıdaki listeleme ile ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize seramik demlik seti 
 • Babalar günü için babanızın iş yeri için seramik demlikli çaydanlık  
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde, özel zamanlarında veya ev görme hediyesi olarak bitki çay demliği seramik 
 • Arkadaşların iş kutlaması, doğum günü gibi özel günlerinde seramik çaydanlık modelleri 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize seramik çaydanlık takımı 
 • Seramik çaydanlık demlik tasarımlara ilgi duyan kişilere hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize turistik hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza veya komşunuza seramik demlik çaydanlık hediye 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

   Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Seramik demlik çaydanlık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik demlik çaydanlık ürünlerinde toptan fiyatları 67 TL - 95 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Seramik demlik çaydanlık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Seramik demlik çaydanlık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

   Seramik demlik çaydanlık hediyelik eşyaları Myros firması tarafında büyük bir özveri ile üretilmektedir. Myros firması geniş Pazar hacmine sahip olan ve hediyelik eşya konusunda uzman çalışmalarıyla sektördeki adını koruyan özel bir firmadır. Tüm çalışmalarında özgün tasarım şekline önem vermesi ve kişiselleştirilebilen ürünler çıkarması çalışma ekibinin uzman kadrodan oluşmasından kaynaklıdır. 

   Seramik eşyaların nasıl kullanılacağına dair birçok fikirle hareket eden ekibinde erkek ve kadınlardan oluşan sayının eşit olduğu da görülmektedir. Eşitlikçi bakış açısı, estetik tasarımlar, el işçiliği ve modern çağa hitap eden malzemelerin en iyi şekilde kullanılmasına dikkat edilmektedir. Hassasiyet noktası ise üretilen eşyaların insan sağlığına zarar vermemesi yönünde zararlı bileşen içermemesidir. 

   Seramik Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Seramik demlik çaydanlık hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.