myros-popup.jpg (663 KB)

Myros Hediyelik Eşya Nedir?

Hediyelik eşya üreticisi ve toptancısı olan Myros, “Noel Baba” olarak bilinen St Nicholas’ın yaşadığı topraklar olan Demre’de kurulmuştur. Myros ismini bölgede bulunan ve eski dönemlerde bereket getirdiğine inanılan Myros akarsuyundan almaktadır. Günümüzde bu akarsu Demre Çayı olarak bilinse de antik dönemde Myros olarak isimlendirilmiştir. Şu anda Demre Grup çatısı altında faaliyet gösteren Myros, anı-hatıra eşyası ve hediyelik eşya sektöründe üretici ve toptancı niteliği ile yer alan bir firmadır. 

Myros, hediyelik eşya toptancısı olmasının yanı sıra ürünlerin üretimini de kendisi yapmaktadır. Yüksek kaliteye sahip yerli hediyelik eşyalar üreten Myros, 8000’in üzerinde ürün çeşitliliğine sahiptir. 

Myros Hangi Hizmetleri Sunar? 

Myros, hediyelik eşya üretimi ve toptancılığı konusunda uçtan uca büyük ölçekli bir hizmet vermektedir. Myros 'un organizasyonu içerisinde üretim, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış faaliyetleri yer almaktadır. Myros 'un odaklandığı ana hizmet alanı dünyanın seyahat edilen bütün seçkin noktalarında, o noktalara özel, hatıra eşyaları üretmek veya tasarımını yaptığı ürünlerin tedarik zincirini oluşturup, organizasyonunu yapmaktır. 

Myros’ un ürettiği hediyelik ürünler dünyanın en çok ziyaretçi alan seçkin noktalarındaki büyük organizasyonlar tarafından tercih edilmektedir. Myros hediyelik eşyalarının sergilendiği önemli noktalar şunlardır; 

 • Havalimanları

 • Tema parklar

 • Hayvanat bahçeleri

 • Akvaryumlar

 • Anıt binaların resmi mağazaları

 • Müze ve ören yeri mağazaları

 • Dini turizm merkezleri

 • Spor kulüplerinin lisanslı ürün mağazaları 

 • Müzik ve film endüstrisinde merchandising faaliyetleri yapan firmalar 

 • Türkiye’de ve yurtdışında hizmet veren zincir mağazalar

Myros toptan hediyelik eşya satışının haricinde kişiselleştirilmiş hediyelik eşya ve özelleştirilmiş hediyelik eşya üretimi ve satışı alanına da da hizmet vermektedir. 

Myros Yurtdışına Hizmet Sunar Mı? 

Myros, toptan hediyelik eşya alanında yurt dışında 80 farklı ülkeye hizmet vermektedir. 30 yıllık satış tecrübesi ve kaliteli ürün seçenekleri ile Myros; Almanya, Dubai, İtalya, Slovenya ve Amerika gibi dünyanın önemli turistik noktalarına toptan hediyelik eşya hizmeti sunmaktadır. 

Myros Müşterisi Olmak İçin Neler Yapılmalıdır? 

Myros, müşterisi olabilmek için bir işletme kaydının bulunması yeterlidir. Ek olarak herhangi bir belgeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Ancak Myros tarafından fatura kesilebilmesi adına vergi dairesi ve vergi numarası gibi bilgiler talep edilmektedir. 

Myros’tan Toptan Hediyelik Eşya Nasıl Alınır? 

Myros’ dan toptan hediyelik eşya alabilmek için öncelikle bayi başvurusunda bulunulmalıdır. Bayi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde Myros yetkilileri sizinle bir ön görüşme gerçekleştirmektedir. Ön görüşmede Myros yetkilileri bayiye uygun satılabilecek hediyelik ürünler hakkında önerilerde bulunur. Ardından bu ürünlerin sergilenmesi için çeşitli stand çözümleri hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. İkili görüşmeler sonucunda Myros, sürekli ve çeşitli ürün tedariğine başlamaktadır. 

Myros Müşterisi Olmanın Avantajları Nedir? 

Myros müşterisi olmanın avantajları şunlardır; 

 • Toptan hediyelik eşyaların tedarik zincirinde herhangi bir sorun ya da gecikme olmaz. 

 • Hediyelik eşyalar el işçiliği ile üretildiğinden dolayı değerleri yüksek ürünlerdir. 

 • Hediyelik ürünlerin paketlenmesinde kullanılan tekniklerden dolayı ürünlerin sergilenmesi ve korunması kolaydır. 

 • Myros, hediyelik eşyaların nasıl tanıtılacağı ile ilgili fikir ve önerilerde bulunur.

 • Myros, toptan hediyelik eşyaları uygun fiyat garantisi ile satışa sunar. 

 • Yüksek hacimli toptan hediyelik siparişlerinde indirimli fiyatlardan yararlanılabilir. 

 • Myros, hediyelik eşyaları bayilerin talebine uygun şekilde özelleştirilebilir. 

Myros’un Satış Sonrası Hizmetleri Nelerdir? 

Myros, toptan hediyelik ürünlerin satışı sonrasında müşterilere her türlü desteği sağlamaktadır. Ürünlerin içerikleri ve üretim süreci ile ilgili bilgilerin paylaşılmasından eksilen ürünler için yeniden sipariş oluşturmaya kadar tüm satış sonrası hizmetler Myros tarafından verilmektedir. Hediyelik eşyalar ile ilgili yaşanan herhangi bir problemde Myros ekibi sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmektedir. 

Myros’un İade Şartları Nelerdir? 

Kişiselleştirilmiş ürünlerde Myros kaynaklı bir sorun oluşması durumunda teslimat tarihinden sonra en geç 7 gün içerisinde iade yapılabilmektedir. Myros web sitesindeki online destek bölümünden iade talebinizi oluşturabilirsiniz. Ancak üründe müşteri kaynaklı bir sorun oluştuğunda veya 7 gün içerisinde ürünün kullanılması durumunda iade kabul edilmemektedir. Özelleştirilmiş ürünler haricindeki diğer hazır ürünlerde de iade koşulları aynıdır. 

Myros’un Geri Ödeme Politikası Nasıldır?

Kişiye özel tasarım yapılan ürünlerde ve diğer tüm ürünlerde iade ve geri ödeme imkanı bulunmaktadır. İade edilen ürünlerin Myros’a ulaşmasının ardından 3 iş günü içerisinde geri ödeme yapılmaktadır. Ancak geri gönderilen hediyelik eşyaların Myros’ un anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile gönderilmesi gerekmektedir. 

Myros Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatlarını Nasıl Belirler? 

Myros, hediyelik ürünlerin fiyatlarını belirlerken pek çok faktörü göz önünde bulundurmaktadır. Ürünün üretiminde kullanılan malzeme, ürünün boyutu, kullanılan tasarım ve paketleme ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde baz alınan etkenlerdir. Ayrıca hediyelik eşyaların yapım aşamasında el işçiliğinden yararlanılması da fiyatları etkilemektedir. 

Myros Hangi Kargo Şirketleri İle Çalışır? 

Myros Türkiye genelinde her noktaya ulaşım sağlamaktadır. Dünya genelinde de çoğu noktaya geniş kargo ağı ile ürünlerini ulaştıran Myros; MNG Kargo, Sürat Kargo, Inter Global, Netlog Lojistik, TNT Express, FedEx ve DHL Express gibi kargo firmaları ile çalışmaktadır. 

Myros Hediyelik Eşya Ürünleri Kaç Günde Teslim Eder? 

Myros Türkiye genelinde 1 - 3 gün arasında teslim etmektedir. Avrupa genelinde karayolu taşımacılığı ile teslimat süresi 7-10 gün aralığında değişmektedir. Dünya genelinde de havayolu kargo taşımacılığı ile 3 gün içerisinde teslim edilmektedir

Myros Hangi Bankalar İle Çalışır? 

Myros; Ziraat Bankası, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank,  Halkbank ve American Express gibi büyük bankalar ile çalışmaktadır. Myros banka hesap bilgileri kısmına göz atabilirsiniz. 

Myros’un Diğer Hediyelik Eşya Toptancılarından Farkı Nedir?

Toptan hediyelik eşya sektöründe 30 yıllık bir deneyime sahip Myros, hediyelik eşyaların üretim, satış ve tanıtım aşamaları dahil olmak üzere tüm süreçlerin yönetimini en iyi şekilde yapmaktadır. Bu nedenle Myros, diğer hediyelik eşya toptancılarından farklı bir konumdadır. Kesintisiz ürün tedariği, özel ve el yapımı ürün seçenekleri,ürün önerileri, özelleştirilmiş tasarımlar, ürün tanıtımları, satış sonrası desteği ve 80 ülkeye ihracat tecrübesi ile Myros Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya üreticisi ve toptancısıdır. 

Myros’un Kurucusu Kimdir? 

Myros, 2013 yılında Musa Taşkın ve Fatih Taşkın kardeşler tarafından kurulmuştur. Musa Taşkın’ın 2004 yılında İTÜ Tekstil Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasıyla birlikte Demre Tarım Turizm Ltd. Şti. kurulur. O dönemde eğitimini sürdürmekte olan Fatih Taşkın ise Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra kurucu ortaklar arasına katılır. Myros, 2013 yılında Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya satıcısı ve üreticisi olmak hedefiyle toptan hediyelik eşya üretimi ve satışına başlamıştır.  Kökleri Noel Hediyelik’e dek dayanan şirket Demre Group çatısı altındaki birçok markadan biridir 

Myros Ne Zaman Kurulmuştur?

Myros, 2013 yılında Antalya’da kurulmuştur. Antalya, Manavgat, Marmaris, İzmir'deki hediyelik toptan showroom mağazaları ve Antalya'da yer alan üretim ve lojistik merkezlerinde ana faaliyetlerini sürdürmektedir

Myros’un Kaç Çalışanı Var?

Myros’un satış, internet satış, tasarım ve bilgi işlem gibi farklı departmanlarında 150’nin üzerinde çalışanı bulunmaktadır. MYROS sektöründe tecrübeli; Boğaziçi, İTÜ, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi ülkemizin önde gelen üniversitelerinden mezun olmuş uzman bir çalışan yapısına sahiptir. Çalışanlarımızı tanımak için şirketimizin resmi Linkedin hesabını ziyaret edebilirsiniz

Myros’un Çalışma Saatleri Nelerdir? 

Myros çalışma saatleri hafta içi sabah 08.30 ile 18.30 arasındadır. Pazar günleri ise toptan satış şubelerimiz hizmet vermemektedir. 

Myros’un Genel Merkezi Nerededir? 

Myros, Antalya Demre’de kurulmuştur ve genel merkezi de Antalya’dadır. Myros’un genel merkezinin adresi: Muratpaşa, 592. Sk. No:14, 07010 Muratpaşa/Antalya

Myros’un Kaç Şubesi Vardır? 

Hediyelik eşya toptancısı ve üreticisi olan Myros’ un 4 tane şubesi bulunmaktadır. Myros 4 şubesi ile yurt içinde 5000’ nin üzerinde firmaya ve yurt dışında 80 ülkeye hediyelik eşya tedarik etmektedir. 

Myros Şubeleri Nerededir?

Myros’un şubeleri Türkiye’nin en turistik bölgeleri olan Antalya, Manavgat, İzmir ve Marmaris’tedir. 

Myros’un Sosyal Medya Hesapları Nelerdir? 

Myros; Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin ve Pinterest gibi farklı sosyal medya platformlarında yer almaktadır. 

Myros’un Telefon Numarası Nedir?

Myros’a (0242) 247 22 20 numarasından ulaşabilirsiniz

Myros’un Vizyonu Nedir?

Dünyada hediye denince akla gelen ilk isim olan St. Nicholas'ın (Noel Baba) yaşadığı topraklarda doğan MYROS markasının vizyonu da dünyada hediyelik eşya denince akla gelen ilk marka olmaktır

Myros’un Misyonu Nedir? 

Myros'un hedeflerini gerçekleştirme yolundaki ana misyonu; müşteri taleplerinin düşük adetlerde olması durumunda bile, uluslararası kalite standartlarını koruyarak, en geniş ürün çeşidini uygun fiyatla sunabilmesidir. Myros' un misyonunun tamamlayıcı unsuru, sadece bir tasarımı hammadde halinden bitmiş bir ürün haline getirip müşterisine sunmak değil, aynı zamanda onun iş süreçlerinde uluslararası standartlara uygun bir şekilde etkin rol almaktır. (Özel ambalaj, barkodlama, paketleme, lojistik, mağaza ve raf düzeni , takibi, vb. ) 

Myros İş İlanlarını Nerede Yayınlar? 

Myros, açık pozisyonları için çalışan almak için iş ilanlarını Kariyer.net üzerinden yayınlamaktadır

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.