Hakkımızda

Myros Nedir?

St. Nicholas ve Kaya Mezarlarıyla ünlü Myra Antik Kenti, Antalya, Demre'de bulunmaktadır. Likya Devletinin 6 metropolünden birisi olan Myra şehri, St. Nicholas'ın (Noel Baba) şehrin piskoposu olması sebebiyle tüm dünyaca tanınmaktadır.

Günümüzde Demre Çayı olarak bilinen akarsuyun antik çağdaki adı Myros'tur. Myra kenti Myros nehrinin getirdiği bereketli alüvyonların üzerine kurulmuştur. Myros nehri tarımın dışında Myra kentinin deniz ticaretini de geliştiren en önemli unsurlardan birisi olmuştur.

Myros Markası Nedir?

MYROS, DEMRE GRUP çatısı altında faaliyet gösteren, merkezi Antalya'da bulunan, hediyelik eşya ve anı-hatıra eşyası sektöründe faaliyet gösteren bir marka ve organizasyondur. DEMRE GRUP'un hediyelik sektöründe konumlandırılmış olan MYROS markası, şirketimizin kurulmuş olduğu topraklara yüzyıllardır bereket getiren Myros nehrinin adından gelmektedir.

Myros Ne Zaman Kurulmuştur?

DEMRE GRUP, 1994 yılında Antalya Demre'de kurulmuştur. Antalya, Manavgat, Marmaris, İzmir'deki hediyelik toptan showroom mağazaları ve Antalya'da yer alan üretim ve lojistik merkezlerinde ana faaliyetlerini sürdürmektedir.

Myros Kim Tarafından Kurulmuştur?

Musa Taşkın ve Fatih Taşkın tarafından kurulmuştur.

Myros Çalışanları Kimlerdir?

MYROS sektöründe tecrübeli; Boğaziçi, İTÜ, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi ülkemizin önde gelen üniverstelerinden mezun olmuş uzman bir çalışan yapısına sahiptir. Çalışanlarımızı tanımak için şirketimizin resmi Linkedin hesabını ziyaret edebilirsiniz.

Myros Kime Nasıl Hizmetler Sunar?

MYROS'un organizasyonu içerisinde üretim, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış faaliyetleri yer almaktadır. MYROS'un odaklandığı ana hizmet alanı dünyanın seyahat edilen bütün seçkin noktalarında, o noktalara özel, hatıra eşyaları üretmek veya tasarımını yaptığı ürünlerin tedarik zincirini oluşturup, organizasyonunu yapmaktır.

MYROS müşterilerinden aldığı istekleri, tecrübeli tasarım ve üretim ekiplerinin katkısı ile satılabilir, yüksek kaliteli ürünlere dönüştürür. MYROS ürettiği hediyelik ürünleriyle dünyada en çok ziyaretçi alan birçok seçkin noktanın (havalimanları, temalı parklar, hayvanat bahçeleri, akvaryumlar, anıt binaların resmi mağazaları, müze ve ören yeri mağazaları, dini turizm merkezleri, spor kulüplerinin lisanslı ürün mağazaları), müzik ve film endüstrisinde merchandising faaliyetleri yapan firmaların, Türkiye ve yurtdışında birçok zincir mağazanın, dünyanın değişik noktalarındaki turistik hediyelik eşya toptancılarının tercihi olmaktadır. 

Myros'un Misyonu Nedir?

MYROS'un hedeflerini gerçekleştirme yolunda ana misyonu; müşteri taleplerinin düşük adetlerde olması durumunda bile, uluslararası kalite standartlarını koruyarak, en geniş ürün çeşidini uygun fiyatla sunabilmesidir. MYROS'un misyonunun tamamlayıcı unsuru, sadece bir tasarımı hammadde halinden bitmiş bir ürün haline getirip müşterisine sunmak değil, aynı zamanda onun iş süreçlerinde uluslararası standartlara uygun bir şekilde etkin rol almaktır. (Özel ambalaj, barkotlama, paketleme, lojistik, mağaza ve raf düzeni , takibi, vb. ).

Myros'un Vizyonu Nedir?

Dünyada hediye denince akla gelen ilk isim olan St. Nicholas'ın (Noel Baba) yaşadığı topraklarda doğan MYROS markasının vizyonu da Dünyada hediyelik denince akla gelen ilk marka olmaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.