myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Cam Viski Bardağı

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
262,80 TL
⬇️ %9
238,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Cam Viski Bardağı Modelleri

Cam ürünler hemen her alanda kullanılabilir bir yapıya sahiptir. İnsanlar çok uzun yıllardır, cam üretimi gerçekleştirmekte ve ürettikleri cam temel maddeleri ürünleri hayatın her alanında kullanabilmektedir. İnşaatta yapı malzemesi olarak, dekorasyonda tamamlayıcı ürün alternatiflerinde ve işlevsel kullanıma yönelik olarak günlük yaşam alanları içerisinde aktif bir biçimde uyarlanan cam, keyif amaçlı tüketilen içecekler için de mutfak aparatı olarak kolaylıkla uyarlanabilmektedir. 

Son dönemlerde, pek çok bardak çeşidi, cam ile imal edilip, farklı tasarımlarla kişisel ve bir o kadar popüler bir kullanım alanına sahip hale gelmiştir. Bu nedenle, sıklıkla karşılaştığımız cam mutfak ürünlerinden biri de viski bardağı ürünleri olmuştur. farklı boyutlarda ve niteliklerde üretilebilen viski bardakları, kişilerin çoklu kullanımlarına olanak tanıyabilmek adına viski bardağı seti şeklinde de yaygın bir biçimde üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. 

Her alanda, insanlar kişisel olarak tasarlanan ürünleri kullanmayı tercih ederler. Ürünlere yapılan bir kaç dokunuşla sağlanan kişisellik, kullanıcıların kendilerini özel hissetmesini sağlayan detaylardır. Söz konusu cam ürünlerle ilgili olarak da kişiye özel viski bardağı üretimi ve kullanımı bu nedenle kısa bir süre içerisinde ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşabilmeyi başarmıştır. Bu tarz ürünlerin türevi olarak isme özel viski bardağı ve isimli viski bardağı alternatif çeşitleri de bulunmaktadır. 

Kişisel kullanım özellikleri ile ön planda olan cam viski bardakları, harf viski bardağı gibi çeşitleriyle de oldukça tercih edilmektedir. Pek çok işletme, kendi kurumsal kimliğine özgü tasarımlarla desteklenen özel viski bardağı tasarımlarını müşterileri ile buluşturmaktadır. Bu türden bir çalışma yapılabilmesi için, işletme sahiplerinin toptan viski bardağı satışı yapan firmalardan destek alması gerekmektedir. Toptan ve perakende alanda pek çok hediyelik eşyanın satış ve tedarikini gerçekleştiren Myros, bu alanda en güçlü firmalardan biri olarak karşımıza çıkar. En uygun fiyat alternatifleri ile dilerseniz perakende, dilerseniz de toptan satış alternatiflerini değerlendirerek, kolaylıkla ürün temin edebilirsiniz. 

Viski bardağı çeşitleri alırken dikkat edilmesi gereken konular ise, aşağıda ifade ettiğimiz şekildedir. Belirtilen noktalar viski bardağı nasıl olmalı sorusunun da yanıtı niteliğindedir. 

 • Viski bardağı gibi camdan imal edilen ürünlerin, üretim süreçlerinde sağlığa zarar vermeyen materyallerden destek alındığına emin olunmalıdır. 
 • En uygun fiyat alternatifleri için sağlam bir piyasa araştırması yapılmalıdır. 
 • Kişilerin alım sonrası en çok sıkıntı yaşadıkları konu transfer sürecidir. Bu nedenle, ürünleri temin edeceğiniz firmanın kargolama süreçleri konusunda hassasiyet gösterdiğinden emin olunmalıdır.
 • Hediyelik olarak alınıyorsa, hediye edilecek kişinin yaşı, mesleği, cinsiyeti ve ilgi alanlarına dikkat edilmelidir. Bir kurum için alınıyorsa, kurum kimliğini yansıtacak prestijli tasarımlar seçilmelidir. 
 • Kullanım esnasında herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamak adına, dayanıklı materyallerden imal edilen en iyi viski bardağı alternatifleri değerlendirilmelidir. 

Hediyelik Cam Viski Bardağı Fiyatları

Tüm hediyelik ürünlerde olduğu gibi viski bardağı hediye ürünlerde, tasarım özellikleri fiyatlar konusunda belirleyici olmaktadır. Değişen bir fiyat aralığına sahip olan bu ürünlerde, fiyat ne denli yüksekse, kullanılan teknikler ve tasarım o denli özel bir hale getirilebilmektedir. Bütçenize ve beğeninize hitap eden modellere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hediyelik Cam Viski Bardağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel tasarım viski bardağı seçeneklerinde fiyatları belirleyen temel unsur, üretim süreçleridir. Bir ürün üretilirken, ne kadar çok miktarda özel işlem yapılırsa, fiyatta aynı oranda yukarı yönlü değişmektedir. Ürünlerin maliyetlerine ve dolayısıyla satış fiyatlarına etki eden bir diğer unsur da, ham madde dışında kullanılan tasarım teknikleridir. Cam ürünler için baskı maliyeti fiyata yansıtılmaktadır.

Hediyelik Cam Viski Bardağı Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Cam viski bardağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam viski bardağı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Cam Viski Bardağı Toptan Satış

Cam viski bardağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Cam viski bardağı ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Cam Viski Bardağı İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Cam viski bardağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Cam Viski Bardağının İadesi Yapılabilir mi?

Cam viski bardağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Cam Viski Bardağı Özellikleri Nelerdir?

Hediyelik viski bardağı ürünleri, farklı ilgi alanları ile ilgili yapılan özelleştirmelerle herkese hitap eden bir konuma getirilebilirler. Ayrıca kişisel tasarıma uygun olarak tasarlanabilen bir yapıya sahiptir. Farklı ürün özelliklerini bünyesinde barındıran bu cam ürünler, taleplere bağlı olarak, farklı ürün boyutlarına, renk seçeneklerine sahip olabilmektedir. Bu nedenle "Viski bardağı kaç cc olmalı?" sorusu için net bir yanıt bulunmaz. Genel anlamda bakılacak olursa 225 cc olarak üretilebilir. Ayrıca süslemede kullanılan tekniklere bağlı olarak rodaj, buzlama, cam boyama ve ya renkli cam kullanımı gibi alternatifleri de bulunmaktadır.

Cam Viski Bardağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Viski taşı ve bardağı özel günlerde yaygın bir biçimde tercih edilen ürünler arasında yer aldığı için, 

 • Arkadaşa hediye olarak viski bardağı isimli alternatifler 
 • Patrona viski tadım bardağı
 • Öğretmene elysia viski bardağı
 • Sevgiliye isim yazılı viski bardağı
 • Eşe viski bardağı kişiye özel hediyelik olarak alınabilmektedir.

Hediyelik Cam Viski Bardağı Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik cam viski bardağı haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.