myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Kar Küresi

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
350,00 TL
(0)
350,00 TL
(0)
350,00 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Seramik Kar Küresi Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kar küresi, seramik alt tabaka ile cam küre birleştirilerek oluşturulan, içinde çeşitli figürler ve minyatür simgeler barındıran ürünlerdir. Cam kürenin içindeki figürlerin yanı sıra alt tabakasında da çeşitli tasarımlar bulunur. Alt tabakaya bir şehrin tarihi güzelliklerini, o şehri anlatan temaları gibi çeşitli tasarımlar işlenerek cam kürenin içindeki figürün desteklenmesi sağlanır. Cam kürenin içerisinde bulunan beyaz tanecikler cam küre sallandığında içindeki sıvı sayesinde kar gibi süzülür ve ortaya şahane bir görüntü ortaya çıkarır.  İlk üretim yılları tam olarak bilinmese de 19. yüzyılın başında oldukça popüler hale gelmeye başlamıştır. Günümüzde oldukça popüler olmasıyla birlikte ortaya yüzlerce farklı modellerde kar küresi ortaya çıkmıştır.

Işıklı, melodili gibi çeşitleri olan ve farklı şekillerde bulunan kar küreleri de vardır. Özellikle melodili ve ışıklı olan modelleri küçük yaşta olan çocukların büyük bir ilgisini çeker. Kar küresi modelleri arasında büyük kar küresi ve küçük kar küresi olmak üzere boyut seçimi yapılması da mümkündür. Kar küresi fiyatları toptan hediyelik eşya satın alımlarında daha uygun olduğu için hediyelik eşya satan kişiler veya işletmeler için toptan kar küresi alımları oldukça popülerdir. 

Üretildiği yıldan günümüze kadar hızlı bir popülerlik yakalayan hediyelik kar küresi, farklı dekor seven kişiler tarafından sık tercih edilen bir üründür. Sık tercih edilmesi sebebi her yaştaki insan tarafından beğenilmesi ve güzel bir dekoratif ürün olmasıdır. 

Seramik kar küresi satın alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır: 

 • Hediye alacaksanız eğer hediye alacağınız kişinin ilgisine hitap etmelidir.
 • Üretim sırasında orijinal ve kaliteli malzeme kullanıldığından emin olmalısınız.
 • Hediye edeceğiniz kişinin yaşına uygun bir hediye olmalıdır.

Seramik Kar Küresi Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seramik kar kürelerinin her alanda kullanılabilmesi için farklı boyutlarda üretilir. Örneğin; duvar raflarında küçük boy kar küreleri kullanıma uygun olurken televizyon ünitesi, sehpa gibi yerlerde ise büyük boy kar küresi kullanımı daha uygundur. Büyük boy kar küresine göre küçük boy kar küresi ucuz fiyatlarda karşımıza çıkar. Çünkü boyut büyüdükçe kullanılan malzeme ve detaylar daha fazla olur. Kar küresinde kullanılan her bir detayın renklendirilmesi ve bu detayların farklı renklerle uyum içerisinde kullanılması kar küresini daha fazla dikkat çekici ve güzel yapmaktadır. 

Kar kürelerine işlenen temaların başında gelen temalardan biri ise şehir temalarıdır. Şehir temalı kar küresi, alt tabakaya ve cam kürenin içindeki objelere şehirleri en iyi anlatacak tarihi güzellikleri ve  manzarası gibi detaylar işlenerek oluşturulur. Şehirlerin manzarasını ve tarihini seven kişilere şehir temalı seramik kar küresi hediye etmek oldukça değerli bir hediye olacaktır.  Hediye alacağınız kişi hangi yaş grubunda olursa olsun onlarca farklı tasarım ve temadan seramik kar küresi hediyelik modelleri arasından da uygun olanı seçmek zor olmayacaktır. 

Seramik Kar Küresi Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Seramik kar küresi fiyatı 141 TL’dir. Kullanılan malzemeye, el işçiliğine ve boyutlara göre fiyat farklılığı olsa da ortalama 126 TL ila 155 TL arasında değişir.Seramik Kar Küresi Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik kar küresi fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine, boyutlarına ve el işçiliğine göre belirlenir. Fiyat belirlemede bir unsur olan el işçiliği sayesinde kar küreleri özel bi anlam taşımaktadır. Çünkü üzerine işlenen her bir detay Myros üretim atölyesinde bulunan sanatkârlar tarafından oluşturulur. Bu faktörlerin yanı sıra toptan hediyelik seramik kar küresi fiyatları perakende satış fiyatına göre farklılık gösterir. Toptan hediyelik eşya fiyatlarını görebilmeniz için sitemizde bayi üyeliği oluşturmalısınız.

Seramik Kar Küresi Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik kar küresi ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik kar küresi ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Kar Küresi Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik kar küresi hediyelik eşya çeşitleri aşağıdadır:

Seramik Kar Küresi Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seramik kar küresi genellikle dekor olarak kullanılmaktadır. Bulunduğu raf ve sehpa gibi yerlerde yanına konulacak diğer dekoratif ürünlerle oldukça şık bir görüntü katar. Örneğin; salon duvarında bulunan bir rafa küçük saksılar ve ortasına o temaya uyacak bir kar küresi konulduğunda salonun havasını güzelleştirmeye yardımcı olur.  Melodili ve ışıklı modelleri ise küçük yaştaki çocukların uyumasına yardımcı olur.

Seramik Kar Küresi Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?,

Seramik kar küresi alabileceğiniz kişiler aşağıda listelenmektedir:

 • Yıldönümünde sevgiliye,
 • Doğum günü olan kişilere,
 • Arkadaşlara,
 • Çocuklara,
 • Farklı dekor seven kişilere.

Seramik Kar Küresi Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Seramik kar küresi ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik kar küresi ürünlerinde toptan fiyatları 47 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Seramik Kar Küresi Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Seramik kar küresi ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Seramik Kar Küresi Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Seramik kar küresi ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Seramik Kar Küresi Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, kar küresini üretmeden önce bünyesinde bulunan tasarımcılar tarafından kar küresinin teması tasarlanır. Daha sonra kar küresini oluşturan cam küre ve seramik alt tabaka çeşitli işlemlerden geçirilerek tasarıma hazır hale getirilir. Oluşturulan tasarıma ait figürler cam kürenin içerisinde çeşitli yardımcı objelerle birlikte yerleştirildikten sonra cam küre beyaz kar tanecikleri ve farklı maddelerden oluşan sıvıyla doldurulur. Hazırlanmış olan tasarım cam kürenin alt tabakasınına usta sanatkarlar tarafından büyük bir dikkatle ve dekorlama tekniği ile işlenir. Son aşamada cam küre ve seramik alt tabaka birleştirilir. Oluşturulan kar küreleri satışa sunulmak üzere farklı şehirlerde bulunan mağazalarına gönderilir. 

Seramik Kar Küresi Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Seramik kar küresi hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.