myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Kahvaltı Takımı

için 7 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
1.308,00 TL
⬇️ %9
1.188,00 TL
(0)
1.292,40 TL
⬇️ %26
955,00 TL
(0)
1.105,20 TL
⬇️ %9
1.005,00 TL
(0)
1.177,20 TL
⬇️ %9
1.070,00 TL
(0)
SKU: CMH365-GNLA Toptan Nar Sunum Set
1.105,20 TL
⬇️ %9
1.005,00 TL
(0)
427,20 TL
⬇️ %9
388,00 TL
(0)
427,20 TL
⬇️ %9
388,00 TL
(0)
için 7 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Kahvaltı Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yeni evlenen çiftler, mutfak takımını değiştirmek isteyenler ya da restoran veya kafesinde yeni değişiklikler isteyen insanlar için kahvaltı takımları çok önemli bir yerdedir. Kahvaltı takımları masanızı ön plana çıkarmak, yemeklerinizin sunumunu güzelleştirmelidir. Seçilen kahvaltı takımları sadece kendinizi baz alarak değil, evinize gelecek misafirleri de göz önüne alarak seçilmelidir. Seçtiğiniz el yapımı kahvaltı takımları desenleri ve şekilleriyle karşınızdaki insana tamamen yansıtır ancak aldığınız üründe sadece şıklığa bakmamalısınız. Seçtiğiniz ürünün kullanışlı olması ve uygun fiyatlı olması da oldukça önemlidir.

Almak istenen ürün eğer iş yerinize göre alınacaksa aldığınız ürünün iş yerinizi yansıtması ve oraya uygun olması gerekir. Müşterileriniz için canlı renkler kullanılmalıdır. Canlı renkler ortalama sıcaklık sağlar ve bu sayede müşterilerinizin beğenisini kazanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz takımın kullanma alanınıza az ya da fazla gelmemesine dikkat edilmelidir. Ürünler tekli veya toptan olarak iki şekilde satılmaktadır. Alanınızın yetersizse en az 6 kişilik, en fazla 12 kişilik kahvaltı takımı tercih edilebilir. Ancak kalabalık bir aile iseniz ya da misafir ağırlamayı seviyorsanız 6 kişilik size az gelebilir.

Bir kafeniz varsa ve orda değişiklikler yapmak istiyorsanız kahvaltı takımlarınızı değiştirip el yapımı kahvaltı takımlarından satın almalısınız. Özellikle de Antalya’da yaşıyorsanız ve şehir dışından gelen müşterilerinizi şaşırtmak istiyorsanız kesinlikle bu ürünlerden kullanmalısınız. Dünyada birçok modelde kahvaltı takımı modeli bulunmaktadır. Yerel simgelerle birlikte çok geniş bir şekilde ürün seçeneği bulunmaktadır. Kullanılan ürünün malzemesi, rengi ve şekilleri ile birlikte hepsi birbirinden çok farklılık göstermektedir. El yapımı kahvaltı takımları şıklığı ile dekorasyon amacıyla da kullanılabilir. İş yeriniz ya da mutfağınız rengarenk ve şık takımlar ile yemekleriniz daha güzel gösterirken şıklı ile de mutfaklarınız da renklendirir.

Ayrıca el yapımı kahvaltı takımı almadan önce bilinmesi gereken şunlardır;

 • Tercih edilen ürün kullanılan ortama göre seçilmelidir.
 • Tercih edilen ürünün adet sayısı ile birlikte çini veya seramik olarak belirtilmesi gerekir.
 •  El yapımı kahvaltı setini iş kafe ya da restoranınız için tercih ediyorsanız kırılma veya çatlama riskine çok dikkat edilmelidir.
 • Ürünlerin çoğu çini olduğu için bulaşık makinesine konulması tavsiye edilmez. Elde yıkanmalıdır.
 • Kahvaltı takımın kaç kişilik olması gerektiği belirtilmelidir. Ürünler tek tek veya toptan satıldığı için sayı net olarak verilmelidir.
 • Seçilen ürünün rengi ve şekli kullanılacak ortama göre seçilmelidir.
 • Eğer ürünü bir kişiye hediye olarak alınıyorsa karşı tarafın zevklerine göre seçilmelidir.

 

El Yapımı Kahvaltı Takımlarının Özellikleri Nelerdir ?

El yapımı kahvaltı takımları modelleri birçok renkte ve desende üretilmektedir. Canlı renkleri ve değişik desenleriyle hem dekorasyon açısından hem de kahvaltı sunumlarınızda büyük bir kurtarıcıdır. Hediyelik eşya alma durumunda şık görünümüyle karşınızdaki kişiyi oldukça mutlu edecektir. Boyutlarının uygunluğu masanızı daraltmadan daha rahat kullanmanızı sağlar. Ürünlerimiz 300 ila 370 mm arasında değişiklik göstermektedir. Ürünlerimiz çini ve seramik olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bazıları tek olarak bazıları ise dörtlü takım halinde satılmaktadır. Çini kabartmalı olan ürünlerimiz yıldızlı kabartma, çiçekli kabartma, nar kabartma sunum set şeklinde olmak üzere üç çeşit olarak satılmaktadır. Seramik olanda sadece Antalya simgelerini içinde bulundurmaktadır.

Temizliği oldukça basittir, leke tutma yapmaz ve sıcak su ile temasında renklerde solma gibi bir durum yaşanmaz. Materyalleri oldukça dayanıklıdır ve bu sayede kullanımı uzun ömürlüdür. Uzun bir süre gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

El Yapımı Kahvaltı Takımları Fiyat Aralığı Nedir ?

El yapımı kahvaltı takımlarının fiyat aralığı 150 TL ile 525 TL arasındadır. Ortalama 300 TL ile mutfağınıza yeni bir kahvaltı takımı alabilirsiniz. İstenilen ek özelliklere göre kişileştirilmiş ürünün fiyatı normal fiyata göre farklılıklar göstermektedir.

El Yapımı Kahvaltı Takımlarını Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

El yapımı kahvaltı takımlarının fiyat aralığı genellikle ürünün boyutuna, kullanılan boyanın ve çeşidine, kahvaltı takımının toplam maliyetine göre belirlenir. Ancak bazı ürünlerin diğerlerine göre daha fazla işlenmesi olmasından dolayı fiyatlarında yükseklik göstermektedir. Ek olarak çini kabartma ve diğer ek ürünlerden dolayı fiyatları daha yüksektir.

El Yapımı Kahvaltı Takımlarını Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı kahvaltı takımı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı kahvaltı takımı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Kahvaltı Takımı Çeşitleri Nelerdir ?

El yapımı kahvaltı takımı çeşitleri aşağıdaki gibidir:

El Yapımı Kahvaltı Takımı Nasıl Kullanılır ?

El yapımı kahvaltı takımlarını yemeklerinizi sunarken kullanmak bir yana şık ve canlı renkleri ile misafirlerinizin ya da müşterilerinizi etkilemek için kullabilirsiniz. Temizlik konusunda oldukça kolaylık sağlar ancak çatlama veya kırılma yapmaması için sert darbelere dikkat edilmelidir.

 

El Yapımı Kahvaltı Takımı Hediye Eşya Olarak Kimlere Alınabilir ?

 • Yeni evlenmiş veya evlenecek kişilere ,
 • Abla, kardeş veya diğer aile bireylerine ,
 • Anneler günü gibi özel günler için annelere,
 • Hediye amacıyla arkadaşlarınıza ya da sevdiğiniz diğer kişilere ,

El Yapımı Kahvaltı Takımı Hediye Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı kahvaltı takımı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı kahvaltı takımı ürünlerinde toptan fiyatları 50 TL - 175 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Kahvaltı Takımı Hediye Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı kahvaltı takımı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Kahvaltı Takımı Hediye Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı kahvaltı takımı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Kahvaltı Takımı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir ?

El yapımı kahvaltı takımı hediyelik eşyaları, ilk olarak ürün için kullanılacak boyalar ile birlikte diğer kullanılacak malzemeleri tedarikçilerden karşılayarak üretime başlar. Çinilerin özel tasarımı yapılır, boyama aşaması tamamlanır ve son haline gelir. Kahvaltı takımın ek işlerle dayanıklılığı artırılır ve kullanıma hazır bir şekilde paketlenir ve adreslere teslim edilir .

El Yapımı Kahvaltı Takımına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı kahvaltı takımına benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.