myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Çay Bardağı

için 8 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
1.118,00 TL
(0)
493,00 TL
(0)
1.072,80 TL
⬇️ %13
930,00 TL
(0)
462,00 TL
⬇️ %9
420,00 TL
(0)
435,60 TL
⬇️ %9
395,00 TL
(0)
1.155,60 TL
⬇️ %9
1.050,00 TL
(0)
332,40 TL
⬇️ %9
303,00 TL
(0)
930,00 TL
(0)
için 8 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Çay Bardağı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Geleneksel Türk el sanatlarından biri olan çini işlemeciliği, geçmişi çok eski tarihlere dayanmaktadır. Çini el yapımı kabartmalı motiflerle süsleme tekniği olarak günümüze kadar ulaşmıştır. Çini malzeme kullanarak el yapımı birçok farklı çeşitlilikte işlevsel ürünler yapılmaktadır. Çini malzeme el yapımı ürünler, birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Çini süslemeciliği olarak adlandırılan çini el yapımı kabartma tekniği ile yapılan süslemeler; ev ürünleri ve mimari alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Çini el yapımı ürünler, dekoratif amaçlı olarak ve mutfak gereçleri olarak yapılmaktadır. Ev ve ofislerde dekoratif amaçlı olarak sergilense de,  mutfakta çok amaçlı ürünler olarak da kullanılmaktadır. El yapımı çay bardağı ve çay takımı ürünler çini el yapımı ürünlerden birkaçıdır. 

El yapımı çay takımı ürünler; el işçiliği çini malzeme üzerine kabartma süslemeler işlenerek, farklı renklerde üretilen ürünlerdir. El emeği ürünler, el işçiliği ile özel emekler verilerek yapıldığı için her zaman değerli hediyelik ürünler arasındadır. El yapımı çay takımı hediyelik ürünler yapımı itibariyle özgün ve kalıcı hediyelik ürünlerdir. 

Çini desenli çay bardağı hediyelik olarak tercih edebileceğiniz geleneksel çini motifleri ile kabartmalı olarak süsleme yapılmış hediyelik çeşididir. El yapımı çay seti ikili ve altılı olarak set halinde rengarenk çini kabartma motiflerle süslenmiş hediyelik ürünlerdir. Çini el yapımı çay bardağı hediye seti sevdiklerinize değerli el yapımı hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Çini hediyelikler hassas ürünler olduklarını için düzgün tasarım ve kaliteli işçilik ile üretilmesi önemlidir. Çini el yapımı çay tabağı ve çay bardağı ürünün kaliteli üretilmesi uzun süre kullanabilme özelliğini etkilemektedir. Kalıcı ve dayanıklı bir çini hediyelik ürün almak istiyorsanız mutlaka güvenilir yerleri tercih etmelisiniz.

El yapımı hediyelikler genellikle aile büyükleri ve hayatınızda özel olan kişilere farklı ve kalıcı olması amacıyla tercih edilmektedir. El yapımı hediyelik çeşitleri, özel emekle tasarlanıp yapıldığı için aldığınız kişinin kendini daha özel hissetmesini sağlayacaktır. El yapımı özel emeklerle yapılmış farklı renk ve özelliklerde olan çay bardağı ve çay tabağından oluşan el yapımı çini çay seti ürünleri gönül rahatlığıyla hediyelik olarak satın alabilirsiniz.

El yapımı çay bardağı ürünleri satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıda listelenmiştir.

 • El yapımı çay bardağı ürünleri kime alacağınıza karar vermelisiniz.
 • El yapımı çay bardağı hediyelik ürünü el yapımı ürünlerden hoşlanacak kişilere almalısınız.
 • Hediye alacağınız kişinin sevdiği renk tercihine göre karar vermelisiniz.
 • El yapımı çay bardağı setinin kullanım alanına karar vermelisiniz.
 • El yapıma çay bardağı takımını hangi sayıda alacağınıza karar vermelisiniz.
 • El yapımı çay takımının tasarım kalitesine dikkat etmelisiniz.
 • Seçeceğiniz el yapımı hediyeliğin kaliteli üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.
 • El yapımı hediyelik fiyatları diğerlerine göre farklılık gösterdiği için hangi fiyat aralığında alacağınıza karar vermelisiniz. 

El yapımı çay bardağı hediyelik eşya toptancısı Myros’un çini hediyelik eşya koleksiyonunu, el yapımı hediyelik çeşitlerini inceleyebilir ve işletmeleriniz için toptan alım seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

El Yapımı Çay Bardağı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

El yapımı çay bardağı ürünler çini malzemeden üretilmektedir. Geleneksel motiflerle süslenmiş, rengarenk el yapımı çini çay bardağı ve çay tabakları dayanıklı ve kullanışlı hediyelik ürünlerdir. Özel olarak tasarlanmış el yapımı çay bardağı takımı, ikili çay bardağı takımı ve çay tabakları farklı renk çeşitliliğine sahiptir. Özel kabartma tekniği ile yapılan el yapımı çay tabağı ürünler renkli ve kaliteli çini malzeme kullanılarak el işçiliği ile üretilmiştir. Çini altılı set halinde el yapımı çay bardağı ve çay tabağı takımı renkli ve kaliteli tasarım özelliğine sahiptir. Çini turkuaz ikili çay takımı hediyelik ürünler ise geleneksel çini motifleri ile süslenmiş kabartmalı el emeği işçilikle yapılmış, kaliteli ve özel tasarım hediyelik ürünlerdir. 

El Yapımı Çay Bardağı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

El yapımı çay bardağı ürünler fiyatları ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. El yapımı çay bardağı ürünlerin fiyatları 135 TL ile 480 TL arasında değişmektedir.

El Yapımı Çay Bardağı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

El yapımı çay bardağı ürünlerinin fiyatları belirlenirken birçok etken göz önünde bulundurulmaktadır. El yapımı çay bardağı ürünler özel geleneksel motiflerle, el işçiliği ile süslenerek üretilmektedir. El işçiliği ürünler oldukları için bu durum fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Rengarenk farklı motiflerle işlenen el yapımı çay bardağı hediyelik ürünlerin tasarımları fiyat üzerinde etkili olan bir diğer faktördür. 

El Yapımı Çay Bardağı Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı çay bardağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı çay bardağı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Çay Bardağı Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı çay bardağı çeşitleri aşağıdaki listede yer almaktadır:

El Yapımı Çay Bardağı Nasıl Kullanılır?

El yapımı çay bardağı hediyelik ürünler farklı alanlarda kullanılabilir. El yapımı çini malzemeden üretilen çay bardağı ürünler evlerinizde, mutfaklarınızda kullanabilirsiniz. Evlerinizin vitrinlerinde sergileyebilirsiniz. Ayrıca el yapımı çay bardağı ürünleri misafirlerinize ikramda bulunurken kullanabilirsiniz. Geleneksel motiflerle süslenmiş olan el yapımı çay bardağı hediyelikleri işyerinizde dekoratif amaçlı kullanabilir veya misafirlerinize çay ikramında kullanabilirsiniz.

El Yapımı Çay Bardağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

El yapımı çay bardağı hediyelik eşyalar aşağıda listede yer alan kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Aile büyüklerinize,
 • Geleneksel çini motiflerinden hoşlanan kişilere,
 • Eşinize,
 • Dostlarınıza,
 • İş arkadaşlarınıza,
 • Akrabalarınıza,
 • Komşularınıza hediye olarak alabilirsiniz.

El Yapımı Çay Bardağı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı çay bardağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı çay bardağı ürünlerinde toptan fiyatları 45 TL - 160 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Çay Bardağı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı çay bardağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Çay Bardağı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı çay bardağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Çay Bardağı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

El yapımı çay bardağı ürünler çini malzemeden el işçiliği ile Myros tarafından üretilmektedir. Özel olarak tasarlanan ve el emeği işçilik ile üretilen her bir ürün ayrı üretim aşamaları vardır. Myros kaliteli ve özenle tasarımını yaptığı ürünleri, en iyi şekilde malzemeler kullanılarak üretilmesini sağlamaktadır. Çini ürünler, rengarenk farklı motiflerle el işçiliği ile süsleme yapılarak üretilmektedir. Ayrıca kişiye özel ürünlerde farklı tasarım özellikleri kullanılmaktadır. 

El Yapımı Çay Bardağına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı çay bardağına benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmiştir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.