myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Küllük

için 114 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
195,00 TL
(0)
200,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Alanya Temalı Myros Şeffaf Polyester Büyük Kaplumbağa Küllük
200,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kalkan Temalı Taşlı ve Sedefli Küçük Küllük
65,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kaş Temalı Taşlı ve Sedefli Küçük Küllük
65,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Marmaris Temalı Taşlı ve Sedefli Küçük Küllük
65,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Özelleştirilebilir Taşlı ve Sedefli Küçük Küllük
65,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Şehre Özel Taşlı ve Sedefli Küçük Küllük
65,00 TL
(0)
200,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Side Temalı Myros Şeffaf Polyester Büyük Kaplumbağa Küllük
200,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Antalya Temalı Polyester Küllük
125,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan İzmir Temalı Cam Füzyon Küllük
30,50 TL
(0)
Myros - Toptan Antalya Mi̇x Küllük
190,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Bodrum Temalı Küçük Paşabahçe Küllük
70,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Küçük Paşabahçe Küllük
70,00 TL
(0)
için 114 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Küllük Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

El yapımı küllük tasarımları şık ve kullanışlı ürünler olarak öne çıkmaktadır. Her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek bu tasarımlar aynı zamanda şık bir hediyelik olarak da satışa sunulmaktadır. Tercihe bağlı olarak toptan satın alımlara da uygun eşitler mevcuttur. Küllük alternatifleri arasında birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Sigara kokusundan rahatsız olanlar için kokusuz küllük seçeneği de mevcuttur. Kokusuz küllükler ortamın havasını da kirletmeyen ideal tasarımlar olarak sunulmaktadır. Her ürün kendi özelinde farklı ebatlarda tasarlanmaktadır. Hem bireysel kullanım için hem de hediye olarak satın alınabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Küllüklerin her biri el yapımı olarak üretilmektedir. Her renk ve boyutta birbirinden farklı tasarımlarda üretilen el yapımı küllükler oldukça dayanıklı ürünler olarak sunulmaktadır.

El Yapımı Küllük ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Ürünün satın alınacağı kişinin tarzına uygun bir seçenek belirlenmelidir.  
 • Her ürün farklı ebatlarda üretilmektedir. Dolayısıyla ürünler satın alınmadan önce detaylı olarak incelenmelidir. 
 • Tasarımlarda kullanılan materyaller değişiklik göstermektedir. Bu sebeple ürünler satın alınmadan önce hangi maddelerin kullanıldığı önceden incelenmelidir. 

El Yapımı Küllük Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Küllük modelleri birçok farklı renk ve ebatta dizayn edilmektedir. Ürünler arasında çini, kabartmalı ve cam küllük alternatifleri mevcuttur. Aynı zamanda şehir isimlerinin de yazdığı küllük tasarımları kategoriler arasında yer almaktadır. Bunlar arasında kapaklı küllük tasarımları yer almakta ve yalnızca tek bir amaçla değil kolye, küpe gibi ufak ebatlardaki ürünleri depolamak için de kullanılmaktadır. Bu sayede her isteğe ve ihtiyaca uygun bir model bulabilmek mümkündür. Nazar boncuğu temalı alternatifler ve rengarenk çini işlemeli modeller her zevke hitap eden çeşitler arasında yer almaktadır. Tüm seçenekler oldukça kaliteli ve dayanıklı materyaller kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Her renk ve ebatta tasarlanan küllük alternatifleri uygun fiyat aralıklarına satışa sunulmaktadır. 


El Yapımı Küllük Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Küllük tasarımları 12 ile 147 Türk Lirası arasında farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Ortalama bir fiyat aralığında bütçe dostu bir tutumda seçenekler arasında yer almaktadır. 

El Yapımı Küllük Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Küllük tasarımlarında her ürün kendi özelinde fiyatlandırılmaktadır. Kabartma ve çini tasarımların fiyatları birbirinden farklıdır. Aynı zamanda büyük küllük ve şehir temalı küllükler de kendi özellerinde, yapılarında kullanılan materyaller doğrultusunda farklı fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Her renk ve ebatta üretilen küllük tasarımları birbirinden farklı ücretlendirilmektedir. 

El Yapımı Küllük Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı küllük ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı küllük ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Küllük Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı küllük çeşitleri aşağıdadır;

El Yapımı Küllük Nasıl Kullanılır?

El yapımı küllük tasarımları yalnızca tek bir amaçla kullanılmaz. İsteğe bağlı olarak küpe ve kolye koymak için ya da yalnızca dekoratif küllük amacıyla kullanılmaktadır. Aynı zamanda seramik küllük ürünler dayanıklı yapıları nedeniyle anahtarlık olarak da ev ve ofis ortamında kullanıma uygundur. Tasarımlar tek bir amaca hizmet etmeyip fonksiyonel bir yapıda üretilmektedir. Her ürün birçok farklı amaç ile kullanılmaktadır. Kapaklı modeller saklama kutusu olarak ya da yalnızca dekoratif birer aksesuar olarak sunulmaktadır. Ürünler fonksiyonel yapıları ve çok amaçlı kullanımları ile sık sık tercih edilmektedir. Çini işlemelerinin yer aldığı çeşitli motiflerin olduğu tasarımlar oldukça kaliteli alternatifler arasında yer almaktadır.

El Yapımı Küllük Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

El yapımı küllük hediyelik eşya olarak satın alınabilecek kişiler aşağıdadır;

 • Aile bireylerine
 • Arkadaşlara
 • Yeni ev sahibi olanlara
 • Yeni iş kuranlara 
 • Ofis ya da dükkan açanlara
 • Sevgiliye
 • Akrabalara

El Yapımı Küllük Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı küllük ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı küllük ürünlerinde toptan fiyatları  4 TL - 49 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Küllük Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı küllük ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Küllük Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı küllük ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Küllük Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, tüm ürünlerini özen ile seçtiği küllük kalıbı alternatifleri ile üretmektedir. Seçenekler arasında yer alan kül tabağı modelleri birbirinden farklı renk ve boyutlarda tasarlanmaktadır. Her ürün titiz bir işçilik aşamasından geçmekte ve özenle üretilmektedir. Ürünlerin yapısında kullanılan materyaller, boyalar ve işlemeler her tarza ve isteğe uygun olarak dizayn edilmektedir. Tüm ürünlerinde olduğu gibi el yapımı küllük tasarımlarında da özenli bir süreç izleyen Myros, uzun süre dayanıklı alternatifleri satışa sunmaktadır. Dikkat çekici renklerin yer verildiği küllük dizaynları arasında şehir yazılı modeller de mevcuttur. Aynı zamanda o şehre ait dokuları da bünyesinde barındıran küllük dizaynları sık sık tercih edilmektedir. Hem hediyelik hem de bireysel kullanıma uygun alternatifler olarak öne çıkmaktadır. 

El Yapımı Küllüğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı küllüğe benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.