myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Tuzluk

için 9 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Myros - Toptan Antalya-kemer Serami̇k Tuzluk
165,00 TL
(0)
Myros - Toptan Kabartma Mi̇x Tuzluk
410,00 TL
(0)
Myros - Toptan Antalya İsti̇ri̇dye Tuzluk
410,00 TL
(0)
205,00 TL
(0)
205,00 TL
(0)
205,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
410,00 TL
(0)
için 9 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Tuzluk Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yemek pişirmek hayatın bir parçası haline gelmiştir. Lezzetli ve herkes tarafından beğenilen yemeklerin püf noktalarından biri tuz ve baharat dengesinin doğru ayarlanmasıdır. Herkesin yemek pişirme sırları farklıdır. Pişirme esnasında tuz kaşıkla ya da tuzluk kullanılarak eklenebilir. Herkesin yemekte istediği tuz oranı farklı olabilir. Bu nedenle kurulan sofralarda daima tuzluk ve baharatlık yer almaktadır. Şık ve özenli sofralar için tercih edilen tuzluk modelleri sofraya uyum sağlamalıdır. Kullanımı kolay ve ergonomik olmalıdır. Tuz miktarının ayarlanabilmesi için tuzluktan tuzun dökülme oranı arzu edilenden fazla olmamalıdır. Tuzluk modelleri dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Her tarza ve zevke uygun olan dünyada çok sayıda seramik, metal ve porselen tuzluk gibi modeller vardır. Tuzluklar tek olarak tasarlanabileceği gibi diğer baharatlarla birlikte kullanılmak üzere set halinde de tasarlanabilir. Tuzluk toptan satın alınarak evde kullanılan tüm baharatlıklar set halinde şık bir görünüm oluşturabilir. Tuzluk modelleri işlevsel olarak kullanılmak üzere ya da dekoratif amaçlı satın alınabilir. Yakınlara şık bir hediye tercihi olabilir. El yapımı tuzluk satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;

 • Tuzluğun kime ne amaçla satın alındığı göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Tuzluktan tuz dökülme oranının fazla olmaması için deliklerinin orta büyüklüğe sahip olması gerekir. 
 • Tuzluk tasarımı kullanım sırasında kişilere kolaylık sağlayan bir forma sahip olmalıdır. 
 • Tuzluk seti modellerinde tuzlukların uyumlu olması gerekir. 
 • Standa sahip olan tuzluklarda standın taşımaya uygun olması gerekir. 
 • El yapımı tuzluklarda tuzluk renkleri ve detayları özenli olmalıdır.
 • Kabartmalı tasarıma sahip olan tuzluk modellerinde kabartma desenleri net detaylara sahip olmalıdır. 
 • Seramik tuzluk modellerinde kaliteli malzeme kullanıldığından emin olunmalıdır.

El Yapımı Tuzluk Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

El yapımı tuzluk modelleri tamamen el işçiliği kullanılarak tasarlanmaktadır. Seramik malzemeden tasarlanan tuzluklar farklı renk ve şekillere sahiptir. Kupa şekline sahip olan tuzluk modelleri 150x105 mm ebata sahiptir. Farklı şehir temalarına uygun olacak renk ve kabartmalı şekillerle tasarlanmaktadır. Seramik istiridye tuzluk takımı stand üzerinde iki tane istiridye şeklinde tasarlanmaktadır. İstiridye üzerinde bulunan isim ve şekiller şehir isimlerine özel olarak değişiklik göstermektedir. 

Kabartmalı mix tuzluk biberlik takımı modellerinde stand üzerinde iki adet tuzluk yer almaktadır. Standart tuzluk görünümüne sahip olan bu modelde tuzlukların her birinin üzerinde farklı şehir tasarımları bulunmaktadır. İkili seramik tuzluk aynı tasarıma sahip olan iki adet tuzluktan oluşmaktadır. Tuzlukların üzerinde farklı şehir isimleri ve şehre ait özel lokasyon tasarımları bulunmaktadır. Kaftan tuzluk modelleri ikili olarak farklı renklerde tasarlanmaktadır. Kırmızı-beyaz ve mavi-beyaz renklere sahip olan tuzlukların üzerinde ay-yıldızlı özel tasarım bulunmaktadır. Tuzluklar 148x62 mm ebatlarına sahiptir. 

El Yapımı Tuzluk Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

El yapımı tuzluk ürünleri fiyatları 60 TL ile 177 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan tuzluk modelleri bulunmaktadır. 

El Yapımı Tuzluk Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

El yapımı tuzluk ürünleri fiyatlarının belirlenmesinde tuzluklarda kullanılan malzeme, işçilik maliyeti ve sahip olduğu tasarım göz önünde bulundurulmaktadır. Tuzluklar farklı dekorasyonlara uygun olacak şekil ve renklere sahiptir. İşçilik maliyetleri tuzlukların tasarımında bulunan detaylara göre değişiklik göstermektedir. Şehir isimlerine özel olarak hazırlanan tuzluklarda kabartma tekniği kullanılmaktadır. Kabartmadaki yoğunluk ve detay tuzluk fiyatlarına doğrudan yansımaktadır. 

Tuzluk modellerinin standlı ve standsız modelleri bulunmaktadır. Masa üstü tuzluk biberlik standlı modellerde kullanılan malzeme oranı arttığından fiyatları da klasik olan tuzluk modellerine oranla yüksek olmaktadır. Tuzluk şekilleri klasik, kupa ya da istiridye şeklinde tasarımlara sahiptir. İstiridye tasarımının detay ve işçilik maliyetleri diğerlerine oranla yükseldiğinden satış fiyatı da yükselmektedir. Tamamen el yapımı olan tuzluklarda işçilik maliyeti fiyat üzerinde oldukça etkilidir. 

El Yapımı Tuzluk Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı tuzluk ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı tuzluk ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Tuzluk Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı tuzluk çeşitleri şunlardır;

El Yapımı Tuzluk Nasıl Kullanılır?

El yapımı tuzluk çeşitleri işlevsel ya da dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Yemeklere baharat eklemek için oldukça kullanışlı bir üründür. Mutfak tezgahında kullanım için tercih edilen tezgah üstü tuzluk şık bir görünüm oluşturabilir. Farklı baharat takımlarıyla birlikte kullanılarak mutfak dekorasyonuna hareket katılabilir. Mutfakta yemek yaparken yemeklere tuz eklemek amacıyla kullanılan oldukça pratik bir üründür. Yemeklere kolayca istenilen miktarda tuz ve baharat eklenmesini sağlar. 

Yemek masalarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan porselen tuzluk biberlik şık bir sofra kurmak isteyen kişiler için idealdir. Yemek takımına uygun olarak tercih edilen tuzluklar sofraya hareket katar. Aynı zamanda yemek sırasında eksik olan tuz ve baharatlar eklenebilir. Şehir temalı tuzluklar anı olarak saklanabilen aksesuarlar arasın yer alır. Gezilen şehirlerden anı toplamayı seven kişiler için şık bir dekoratif üründür. Vitrin ve konsol gibi eşyalar üzerinde dekoratif amaçlı kullanılabilir. 

El Yapımı Tuzluk Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

El yapımı tuzluk hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

El Yapımı Tuzluk Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı tuzluk ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı tuzluk ürünlerinde toptan fiyatları 20 TL - 59 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Tuzluk Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı tuzluk ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Tuzluk Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı tuzluk ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Tuzluk Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

El yapımı tuzluk biberlik üretimi dikkat isteyen bir iştir. İşlevsel olarak kullanılan tuzlukların kullanım sırasında kişilere kolaylık sağlaması gerekir. Özel tasarıma sahip olan tuzluklar kullanılırken ele rahat oturmalıdır ve ideal miktarda tuz ekleme olanağı tanımalıdır. Biten tuzun tuzluğa yeniden doldurulabilmesi kişiler için kolay olmalıdır. En önemlisi tuzluk yapımı sırasında kullanılan malzeme sağlığa zararlı olmamalıdır. 

Myros ürettiği çok sayıda tuzluk karabiberlik çeşitlerinin her birini aynı kalite ve özenle kullanıcıya sunmaktadır. Sağlığa zararlı olmayan gıdaya uygun hammadde kullanarak kişilerin kullanım kolaylığı sağlayan şık tuzluk modelleri tasarlamaktadır. Ürünlerinin tamamında ergonomik kullanım ve farklı zevklere uygun tasarım anlayışını göz önünde bulundurmaktadır. 

El Yapımı Tuzluğa Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı tuzluğa benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.