myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Deri Defter

için 38 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
625,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Trend Tasarım Temalı Büyük Boy Deri Defter
625,00 TL
(0)
625,00 TL
(0)
625,00 TL
(0)
625,00 TL
(0)
625,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Baykuş Temalı Büyük Boy Deri Defter
625,00 TL
(0)
625,00 TL
(0)
625,00 TL
(0)
625,00 TL
(0)
625,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Marin Temalı Orta Boy Deri Defter
475,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Trend Tasarım Temalı Orta Boy Deri Defter
475,00 TL
(0)
475,00 TL
(0)
475,00 TL
(0)
için 38 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Deri Defter Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Unutulmaz bir hediye deneyimi yaşatmak için bu an, seramoni haline gelmelidir. Hediye paketinin içinde el yapımı, müthiş kokuya sahip aynı zamanda özel anlamı olan harika deri defter, marjinal bir hediye alternatifidir. Düşünceleri, alıntıları, planları, hayalleri, çizimleri, özel notları ya da iş günlükleri olarak kullanıma uygun olan defterler, özel tasarım ile birleşerek en tarz ve otantik hale gelmiştir. Deri ürünleri, geçmişten günümüze popülaritesini kaybetmeden gelen nadir ürünlerden biridir. Duruşu, dokusu ve kokusu ile hoş bir hissiyat bırakmasının yanında aynı zamanda kullanıcı kişide seçkin ve elegan bir imaj da yaratır. Çeşitli renklerde ve modellerde üretilen, sadece Türkiye olmamakla birlikte tüm dünyada severek kullanılan deri kaplı defter, ilgi çekici olmasının yanında çok da kullanışlıdır. Gündelik hayatta, iş ve okul hayatında rahatlıkla kullanılabilir. Hakiki deriden yapılan defterlerdeki desenler, nakışlar ve birleştirmeler, büyük bir özenle el yapımı olarak üretilir. Minimal tasarım ve ince işçiliği seven, hem kişisel olarak tercih eden hem de hediye olarak vermekten hoşlanan bireyler için çok değerli ve şık bir seçim olacaktır. Defter koleksiyonunda en sevilen ürünlerden biri yumuşak deri defter olmaktadır. Yapısı gereği daha özel ve kişisel bir hissiyata sahip olan, dokusunun hafif nemli ve kıvrımlı olması ile aidiyet duygusu yaratan bu ürünler, sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı boy alternatifleri sayesinde sadece çantada taşımaya gereksinim duymadan ceket cebinde, pantolon cebinde ya da mont cebinde rahatlıkla taşınabilir. 

Benzersiz, şık ve hafif olan el yapımı deri defter, küçük yapılı olsa da büyük anıları içinde barındıracak kadar özeldir. Bu nedenle hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için harikulade bir hediye olacaktır. Hediyelik eşya yerine ticari ya da kurumsal bir amaç için kullanmak isteyen birey ve bayiler deri not defteri ürünleri için toptan alışveriş gerçekleştirebilirler. Toptan satış seçeneğinde ürünlerin etiket fiyatlarına özel indirim uygulanır. Böylece bütçe dostu alışveriş yapılarak çoklu ürün alınır. Kar marjının yüksek olduğu deri defterler, her yaştan bireyin severek kullanacağı ürünlerden bir tanesidir. 

Siparişe Özel Masaüstü Dekor  ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Ürünlerin tamamı %100 hakiki deri olmaktadır. Bundan dolayı zaman zaman özel bir bakım uygulanmalıdır. Deri ürünler aynı insan cildi gibi hassas davranış ister. Bakımı yapılmayan ürünler zaman içerisinde çatlar, kırılır ve rengi solar. Bu tip durumlarla karşılaşmamak için özel yağlar kullanılmalıdır.
 • Deri defterler hediye olarak alınacak ise, hediye alınacak kişinin kişisel zevki ve beğenisi doğrultusunda tercih yapılmalıdır. 
 • Farklı boy alternatifleri ve temalar mevcuttur.
 • Çeşitli tasarımlara ve seçkin bir görünüme sahip olduğu için özel hediyelik eşyalar kategorisinde yer alır. 
 • Deri ürünler direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılmamalı ve ıslanmasından kaçınılmalıdır. Gerçek deri suyu çok fazla sevmez ve yapısını bozabilir. 

Hediyelik Deri Defterlerin Özellikleri Nedir?

Dünya ne kadar dijitalleşme noktasında ciddi gelişim gösterse de bazı ürünlerin değeri ve kıymeti asla azalmamaktadır. Bu ürünlerin başında yer alan defterler, zihnini kağıda dökmeyi severler arasında önemi büyüktür. Defterler deri ile buluşunca daha özel bir anlama kavuşur. Deri, insanoğlunun çok eski zamanlarından beri kullandığı, imajında asla düşüklük olmayan bir malzemedir. Yapımı ve üretimi oldukça zahmetli olması, doku, kokusu ve hafif nemli yapısı deriyi özel kılan özelliklerdir. Gerçek derinin dokusu hafif pürüzlü olur; aynı insan cildi gibi nefes alır yapıya sahiptir. Bundan dolayı hassas davranmak gerekir. 

İhtiyaca ve kullanıma uygunluk açısına göre büyük boy deri defter, orta boy deri defter ve küçük boy deri defter olarak farklı ebatlarda üretilir. Özenle tasarlanmış, el yapımı olan kişiye özel deri defter, izin verilen alana isim kazıtılarak kişiselleştirilebilir. Koleksiyon içindeki her ürünün özellikleri, ebatları, tasarımları ve renkleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle deri günlük defter ürünlerinin ortalama boyutları en 70 mm - 215 mm, boy 70 mm - 215 mm, yükseklik 3 mm - 10 mm ve ağırlık 50 gr - 400 gr aralığında değişebilir. 

Hediyelik Deri Defterlerin Fiyat Aralığı Nedir?

Sıklıkla deri anı defteri olarak kullanılan deri kaplı defterlerin boyutlarına göre değişen ortalama fiyatları 100 TL ile 1250 TL aralığındadır.

Hediyelik Deri Defterlerin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Koleksiyon içindeki ürünlerin fiyatları belirlenirken belli başlı noktalardan baz alınmaktadır. Bu temel konulardan en önemlisi deri ürünlerinin hammadde kalitesidir. Kalitesiz ürün ve ucuz işçilik, deri ürünlerine asla yakışmaz. Kaliteli, dokulu ve hafif kokulu deriler ince ve özel işçilik ile birleştiğinde ortaya eşi benzeri olmayan bir sonuç çıkar. Ardından tasarımı, işlemesi, nakışı, defter ile birleştirilmesi ve tüm sürecin kalite kontrolü fiyatları etkilemektedir. Fiyat unsurunu etkileyen bir diğer ana konu ise toptan satış olmaktadır. Ürünler bayiliklere ya da ticari olarak satış yapacak bireylere toptan bir şekilde verildiğinde ürün üzerinde özel indirim uygulanır. 

Hediyelik Deri Defterlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Deri defter ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deri defter ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Deri Defterler Nelerdir?

Pek çok bireyin severek kullanacağı hediyelik deri defter çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Hediyelik Deri Defterler Nasıl Kullanılır?

Farklı amaçlar için farklı boylarda üretilen deri defterler, yaşamın her alanında rahatlıkla kullanılabilir. Büyük boy iş hayatında ve üniversitede defter olarak tercih edilirken, orta boy hayvanlı deri defter daha çok günlük ve anı yazmada kullanılır. Küçük boy ürünler ise daha çok not defteri olarak tercih edilir. Yapı itibariyle elde, çantada ve cepte taşımaya uygundur.

Hediyelik Deri Defterler Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Deri ürünleri özel ve marjinal bir yapıya sahiptir. Böylesine özel bir hediye şu kişilere alınabilir;

 • Aile üyelerine,
 • Sevgiliye ya da eşe,
 • En yakın dosta,
 • Ev arkadaşına, 
 • Öğretmenler Gününde öğretmene, 
 • İş arkadaşına,
 • Yöneticiye,
 • Edebi kalemi güçlü olana,
 • Meslek hayatında metin yazarlığı yapana, 
 • Kitap okumasını ve yazı yazmayı sevenlere,
 • Sürekli seyahat edenlere,
 • Mutfakta vakit geçirmeyi seven ve yemek tarif defteri olarak kullanacaklara, 
 • Üniversiteye başlayan gençlere,
 • Firmanın özel gün hediyesi olarak çalışanlarına

Hediyelik Deri Defterler için Toptan Satış Mevcut mu?

Deri defter ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Deri defter ürünlerinde toptan fiyatları 53 TL - 83 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Deri Defterler için Ücretsiz Kargo var mı?

Deri defter ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Deri Defterlerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Deri defter ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Deri Defterleri Myros Nasıl Üretmektedir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı hediyelik eşya üretici firması Myros tarafından üretilen deri defterlerin hammaddesi üstün kaliteye sahiptir. Özenle seçilen deriler firmaya geldikten sonra işlenme süreci başlar. Bu süreçte kesim ve dikim yapılır; kalıp çıkarılır. Ardından boyutlar ayarlanır ve defterler ile birleştirilir. Tasarım ekibi tarafından çıkarılan tasarımlar usta ellerin ince, detaylı işçiliği ile birleşir ve kalite kontrol ekibine yönlendirilir. Deride, tasarımda ve birleşiminde herhangi bir kırık, çatlama ya da hata olmadığı takdirde fotoğrafları çekilir ve web sitesine yüklenir.

Hediyelik Deri Deftere Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik deri deftere benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.