myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Demlik-Çaydanlık

için 11 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
780,00 TL
⬇️ %9
710,00 TL
(0)
862,80 TL
⬇️ %9
785,00 TL
(0)
1.142,40 TL
⬇️ %9
1.038,00 TL
(0)
798,00 TL
⬇️ %7
745,00 TL
(0)
SKU: CMH109-GNLA Toptan Orta Demli̇k
742,80 TL
⬇️ %21
585,00 TL
(0)
702,00 TL
⬇️ %50
350,00 TL
(0)
742,80 TL
⬇️ %34
493,00 TL
(0)
798,00 TL
⬇️ %21
630,00 TL
(0)
602,40 TL
⬇️ %9
548,00 TL
(0)
602,40 TL
⬇️ %9
548,00 TL
(0)
1.848,00 TL
⬇️ %9
1.680,00 TL
(0)
için 11 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Demlik Çaydanlık Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Demlik çay yapmak için kullandığımız ev araçlarından biridir ve ülkemizde çay en çok sevilen sıcak içeceklerin başında geldiği için oldukça önemli bir üründür. Çay ülkemiz için kültürel bir öge haline gelmiştir denilebileceğinden günümüzde el yapımı demlikler hediyelik olarak oldukça fazla satın alınır.

Farklı renk ve model seçeneklerine sahip olan porselen demlik modelleri şık ve özgün tasarımları ile evinizi güzelleştirirler. İsteğe göre farklı renk ve boyutlarda üretildikleri için hem bütçenize uygun bir seçenek bulabilir hem de her zevke hitap eden modelleri satın alabilirsiniz.

Orijinal ürün satın aldığınızda sevdikleriniz uzun seneler boyunca hediyenizi kullanabilir ve saklayabilirler. Böylece ömür boyunca sizi hatırlatacak bir hediye satın almış olursunuz. Ürünlerin toptan olarak sipariş verilebilmesi de bir diğer avantajdır.

Myros firmasıyla iletişime geçtiğinizde el yapımı demlik toptan satış avantajlarından yararlanabilirsiniz. Toptan sipariş verdiğinizde uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Seramik demlik el emeği seçenekleri ile her ortama uyum sağlayabilecek modellerdir.

Ürünler orijinal olduğundan dolayı insan sağlığına uygundurlar ve hijyenik koşullarda üretilmişlerdir. Doğal duruşları ile evinizde fark yaratan bir öge olurlar. Her renkten üretilebildikleri için ev dekorasyonları için tamamlayıcı olurlar. Doğal görünümleri sayesinde evinizde daha sıcak ve samimi bir ortam yaratırlar. Bakır demlik gibi farklı malzeme seçenekleri ile de her tarza uyum sağlayabilirler. 

Dilerseniz hazır modellerden seçebilir ya da tamamen sizin istekleriniz göz önünde bulundurularak hazırlanan modelleri satın alabilirsiniz. Sevdikleriniz için muhteşem hediyelik ürünlerdir.

El yapımı ürünler hediyelik olarak verildiğinde sevdiklerimizi özel hissettiren seçeneklerdir. Özel tasarım aşamasından geçtikleri ve orijinal oldukları için hem farklı bir hediye vermiş hem de sevdiklerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermiş olursunuz. Otantik bir tarza sahip olan kişi için hediye alacaksanız bakır demlikleri tercih ederek onlar için unutulmaz bir hediye alabilirsiniz. Ayrıca alım amacınıza göre Myros sitesini ziyaret ederek Toptan demlik temini sağlamanız da mümkün olmaktadır. 

Cam demlik ve diğer modeller için satın almak istediğinizde dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır:

 • Ürünün orijinal olduğundan emin olmanız gerekir. İmitasyon ürünler oldukça fazla satıldığından orijinal ürün alıp almadığınıza dikkat etmeniz gerekir.
 • Ürünü satın alırken üzerinde hasar, kırık, çatlak bir bölge olmamasına dikkat etmeniz gerekir.
 • Dekorasyon amacıyla kullanılan ürünler olduğundan dolayı almak istediğiniz kişinin evine uyum sağlayacak bir tasarımı tercih etmek daha fayda olacaktır.

El Yapımı Demlik Çaydanlık Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Demlik modelleri sevdikleriniz için hediye olarak alabileceğiniz farklı ve şık tasarımlara sahip olan ürünlerdir. Özel olarak uzman tasarımcılar tarafından tasarlanırlar ve üretim aşamasında yalnızca el emeği kullanılır. Çaydanlıklar ülkemizde en çok önem verilen ev eşyalarından biridir.

Yalnızca evde değil iş yerinde de kullandığımız toptan çaydanlık modelleri alarak özgün tasarımlara sahip olan el yapımı ürünleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Demliklerin üretim aşaması titizlikle gerçekleştirilir. Her renkten üretim yapılabilir ve isteğe göre modeller farklı boyutlara sahiptir. Porselen çaydanlık hem şık duruşu hem de farklı havasıyla sevdikleriniz ve yakınlarınız için oldukça farklı bir hediye olur. Uygun fiyat seçenekleri ile sevdiklerinize onlara değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

El Yapımı Demlik Çaydanlık Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

El yapımı demlik fiyatları, farklı fiyat aralıklarına sahip olabilmektedir. Bu ayrımın temel nedeni ürünlerin sahip oldukları özelliklerdir. Genel bir ürün fiyat aralığı vermek gerekirse, en yüksek 630 TL en düşük 144 TL olduğunu ifade etmek mümkündür.  Örneğin 630 TL değerindeki 28 cm boyutunda dayanıklı materyallerden imal edilen bakır çaydanlık fiyatı 630 TL olarak belirlenmiştir. Tasarım bazında hem otantik mutfak tasarımları için ideal olan bu ürün, kullanım safhasında da demlenen bitkilerin lezzet ve aroması üzerinde etkilidir. 

El Yapımı Demlik Çaydanlık Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Büyük çaydanlık modelleri ve farklı boyutlardaki çaydanlık modelleri için fiyat belirlenirken üretim sırasında hangi malzeme bileşenlerinin kullanıldığı önem taşır. Malzeme çeşidi arttıkça fiyatlar da buna bağlı olarak artar.

Fiyatları belirleyen bir diğer husus da ürünlerin boyutlarıdır. Çaydanlık takımı seçenekleri vardır ve seramik demlik ile farklı malzemelerden üretilen demlikler arasında da fiyat farklı bulunur. Demliğin boyutu arttıkça içeriğinde kullanılan malzemelerin miktarı da artacağı için fiyat artış gösterir.

Çaydanlık modelleri özel tasarım olurlar ve sizin isteğinize göre el emeği kullanılarak üretilirler. Küçük demlik modellerini de uygun fiyatlarla toptan satın alabilirsiniz. Demlik çay satın aldığınızda sevdikleriniz ve yakınlarınız ömürleri boyunca sizi hatırlamış olurlar.

El Yapımı Demlik Çaydanlık Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı demlik çaydanlık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı demlik çaydanlık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Demlik Çaydanlık Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı demlik çaydanlık çeşitleri aşağıda ifade ettiğimiz biçimdedir. 

El Yapımı Demlik Çaydanlık Nasıl Kullanılır?

Son derece işlevsel ürünler olan demlik takımları, hemen hemen herkese hediyeye edilebilir özelliktedir. Kişiler bu ürünleri doğrudan kendi kullanımları için de alabilir.  28 cm boyutundaki bakır demlikler özellikle yaz ve bahar aylarında açık alan etkinlikleri için işlevsel bir biçimde kullanılabilir. İç hacmi sayesinde kalabalık organizasyonlarda tüketim ihtiyacını da kolaylıkla karşılayabilmektedir. 

El Yapımı Demlik Çaydanlık Ürünleri Kimlere Hediye Alınabilir?

El yapımı demlikler herkes için ideal hediye türlerindendir. Bu sayede pek çok kişi için tercih edilebilmektedir. Demlik hediyelik ürünleri tatil dönüşlerinizde yakınlarınıza anı bırakabilmek amaçlı aşağıdaki listelenmiş kişilere alınabilmektedir.

 • Tanışma hediyesi olarak sevdiğiniz kişinin ailesine 
 • Bayramlarda hediyelik olarak 
 • Anneleriniz için özel günlerde 
 • İş arkadaşlarınıza özel günlerinde 
 • Evlenen yakınlarınıza düğün hediyesi olarak 
 • Sevdiğiniz kadına ve ya erkeğe 
 • Patronlarınıza ya da müdürlerinize

El Yapımı Demlik Çaydanlık Ürünleri için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı demlik çaydanlık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı demlik çaydanlık ürünlerinde toptan fiyatları 48 TL - 210 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Demlik Çaydanlık Ürünleri için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı demlik çaydanlık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Demlik Çaydanlık Ürünlerinin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı demlik çaydanlık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Demlik Çaydanlık Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çaydanlık boyutları üretilirken müşterilerin isteğine göre farklı seçeneklere sahip olurlar. Çaydanlıklar ilk olarak uzman tasarımcılar tarafından tasarlanır. Uygun çaydanlık modelleri sevdikleriniz için tasarım aşamasından sonra el emeği kullanılarak üretilirler.

Üretim sırasında kadın ve erkek çalışanlar özenle çalışır. Sarı demlik gibi birçok farklı renk seçeneği ile kişiye özel tasarımlar gerçekleştirilir. Myros eşitlikçi bir firma olduğu için üretim sırasında kadın ve erkek çalışan sayıları birbirine eşittir.

Döküm demlik tasarımları ile sevdiklerinize farklı bir hediye alabilirsiniz. Üretim aşamasında el emeğinden farklı bir araç kullanılmaz. Demlik Antalya tasarımı gibi farklı modeller ile hatıralık hediye olarak da satın alabilirsiniz. Her model sevdiklerinize kendilerini özel hissettirir.

El Yapımı Demlik Çaydanlığa Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı demlik çaydanlık ürünleri dışında türevi hediyelikler aşağıda belirtildiği gibidir. 




T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.