myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Anahtarlık Askısı

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
200,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kemer Temalı Cam Saksı Anahtarlık Askısı
148,00 TL
(0)
85,00 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Anahtarlık Askısı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

El yapımı anahtarlık askısı hem kendinize hem de çevrenizdekilere kendini özel hissettirebileceği bir hediyedir. Anahtarlar evimizin, arabamızın vb. diğer eşyalarımızın en temel parçası olduğundan anahtarlıklar da oldukça önemli bir konuma sahiptir. Günümüzde birçok anahtarı bir arada kullandığımızdan anahtarlıklar, anahtarların derli topu durmasına yardım ederken, kaybolmalarını da önlemektedir. 

Anahtarlık askısı, asılan bir ürün olduğundan küçük ev ve iş yerleri için oldukça kullanışlı eşyalardır. Kullanım ihtiyacınıza göre anahtarlık askınızı büyük ya da küçük alabilirsiniz. Anahtarlık askısına sadece anahtarlarınızı asmak dışında bazı diğer küçük eşyalarınızı da anahtarlık askısında tutabilirsiniz. İş yerinize giriş için bir kart kullanıyorsanız bu kartı anahtarlık askınıza asabilirsiniz, böylece hem kaybolmasının önüne geçmiş hem de işe giderken unutmamış olursunuz. İşlevselliğinin yanı sıra dekorasyon olarak anahtarlık askısını kullanabilirsiniz. Bahçenizden toplamış olduğunuz lavantalarınızı küçük bir demet haline getirip anahtarlık askısına asabilirsiniz, böylece hem hoş bir görünüm elde etmiş olur hem de evinizin ya da ofisinizin girişinde eşsiz bir kokuya sahip olmuş olursunuz. 

Anahtarlık askısı çok çeşitli ürünlerdir. Satın alma amacınız, zevkleriniz ya da hediye alıyorsanız hediye aldığınız kişinin zevklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. El işi ürünler olduğundan ayrıca çok kıymetli ürünlerdir ve bu nedenle hediyelik ürünler arasında da ön plandadır. Sadece Türkiye’de değil dünyada da anahtarlık askısı yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Dolayısıyla anahtarlık askısı yurtdışındaki tanıdıklarınıza da götürebileceğiniz mantıklı ve değerli bir hediye olacaktır. 

En güzeli ise toptan alımlarınızda uygulanan indirimdir. Bu sayede sevdiğiniz ve istediğiniz tüm kişilere anahtarlık askısı alabileceksinizdir. Tekli alıma göre toptan alım daha uyguna gelecektir. 

El yapımı anahtarlık askısı ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Kendinize ya da sevdiğiniz birine anahtarlık askısı alırken en dikkat edilmesi gereken nokta kullanacağınız alandır. Konumlandırdığınız alan ile anahtarlık askısının renklerinin uyumlu olması, boyut olarak uygun olması dikkat edilmesi gereken noktalardır.
 • Anahtarlık askısının kullanım amacını satın almadan önce belirlemenizi tavsiye ederiz. Dekoratif olarak kullanacaksanız ya da yatak odanızda takılarınızı asmak için kullanacaksanız anahtarlık kancaların sayısını göz önünde bulundurabilirsiniz. 
 • Bütçenize uygun kaliteli ve gösterişli ürünler tercih etmenizi öneririz. Toptan anahtarlık askısı alımlarınızda belirli bir indirimin uygulandığını da hatırlatmak isteriz.

El Yapımı Anahtarlık Askısı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Evinizde ya da iş yerinizde hem gösterişli hem el işi hem de kullanışlı olan anahtarlık duvar askıları bulunduğu ortama çok güzel bir hava katmaktadır. El yapımı anahtarlık askısı modelleri oldukça çeşitli olduğundan kendi içlerinde de şekil, renk, desen ve kullanılan malzeme olarak ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra el yapımı anahtarlık askısı modelleri en, boy, yükseklik ve ağırlık olarakta değişiklik göstermek ile birlikte ortalama 60 – 160 mm arasında en – boy; malzeme cinsine göre ağırlıkları 30 – 200 gr arasında değişebilir. Ev anahtarlık askısı alırken bu özelliklere dikkat ederek kullanacağınız alana hangisinin uyacağını belirlemeniz faydalı olacaktır. 

El Yapımı Anahtarlık Askısı Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

El yapımı özel anahtarlık askısı fiyatları belirli değişkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla el yapımı anahtarlık askıları ortalama 20 TL – 250 TL fiyatları arasında değişkenlik göstermektedir. Ek olarak belirtmek gerekir ki toptan satın alımlarınızda belirli bir indirim uygulanmaktadır. 

El Yapımı Anahtarlık Askısı Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Askılı anahtarlıklar kendi içlerinde oldukça çeşitlidir ve bu çeşitlilikte ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir husustur. Bu değişkenlerden biri boyuttur. Boyutu ve ağırlığı daha fazla olan el yapımı anahtarlık askısı, boyutu ve ağırlığı daha az olan bir ürüne göre daha pahalı olacaktır. Öte yandan boyut ve ağırlık az olmasına göre el işçiliği daha fazla olan bir ürün de yine el işçiliği daha az olan ürüne göre daha pahalı olacaktır. Kullanılan malzeme cinsi de yine fiyatın belirlenmesinde rol oynayan bir değişkendir. Boyutu, ağırlığı, tasarımı her ne olursa olsun toptan alımlarda indirim uygulanmaktadır. 

El Yapımı Anahtarlık Askısı Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı anahtarlık askısı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı anahtarlık askısı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödemeEl Yapımı Anahtarlık Askısı Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı anahtarlık askısı çeşitleri aşağıdadır;

El Yapımı Anahtarlık Askısı Nasıl Kullanılır?

El yapımı anahtarlık askı modelleri dekoratif anahtarlık askısı, duvar anahtarlık askısı, kapı anahtarlık askısı gibi birçok türü bulunmaktadır. Özel anahtarlık askısı almadan ya da hediye etmeden önce öncelikle nerede kullanacağınıza karar vermenizi tavsiye ederiz. Elinizin altında bulunana anahtarların ne kadar olduğunu kontrol edip alacağınız el yapımı anahtarlık askısının boyutuna karar verebilirsiniz. Her nerede kullanacak olursanız olun desenin ve renklerin uyumuna da dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Kapınızda kullanacaksanız çok büyük olmamasına özen gösterebilirsiniz. 

Anahtarlık askısını dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Mutfağınızda da şık duran bir aksesuar olabilir. Eğer hediye edeceğiniz kişi kekik, lavanta, biberiye gibi ürünleri asmayı seviyorsa duvar anahtarlık askısını bu amaçla kullanabilir. Ev için anahtarlık askısı ayrıca yatak odasında da hem güzel bir görüntü sağlayacak hem de günlük takılarınızı toparlamanıza yardımcı olacaktır. Dilerseniz banyonuzda askılı anahtarlığınıza küçük nesnelerini asarak dağınıklığın önüne geçebilir hem de ürünlerinizi el altında tutabilirsiniz. Görüldüğü üzere anahtarlık askısı satın aldığınızda hem kendinize hem de sevdiklerinize kullanışlı bir hediye etmiş olacaksınızdır.  

El Yapımı Anahtarlık Askısı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

El yapımı anahtarlık askısının alınabileceği kişiler aşağıda listelenmiştir:

 • Ebeveynlere
 • Anahtarlık askısını dekorasyon olarak kullanabilecek olan kişilere
 • Çok fazla anahtara sahip olan kimselere
 • Arkadaşlara
 • Yeni eve taşınanlara
 • Yeni iş yeri açanlara
 • Sevgiliye

El Yapımı Anahtarlık Askısı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı anahtarlık askısı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı anahtarlık askısı ürünlerinde toptan fiyatları 10,66 TL - 24 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Anahtarlık Askısı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı anahtarlık askısı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Anahtarlık Askısı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı anahtarlık askısı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.El Yapımı Anahtarlık Askısı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, anahtarlık askılarının üretimine geçmeden önce ilk önce kullanım amacı ve tasarımlara karar vermektedir. Buna göre ise boyut, renk gibi özellikler şekillenmektedir. Her bir ürün el yapımı olduğundan ürünler üretilmeden önce oldukça titiz davranılmaktadır. Tüm aşamalar çizilip değerlendirildikten sonra üretim aşaması başlar ve siz değerli kullanıcılara ürünleri sunar. 

El Yapımı Anahtarlık Askısına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı anahtarlık askısına benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.