myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Vazo

için 38 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
632,40 TL
⬇️ %22
493,00 TL
(0)
2.145,60 TL
⬇️ %9
1.950,00 TL
(0)
632,40 TL
⬇️ %29
448,00 TL
(0)
1.045,20 TL
⬇️ %42
605,00 TL
(0)
1.732,80 TL
⬇️ %57
745,00 TL
(0)
2.145,60 TL
⬇️ %57
913,00 TL
(0)
440,40 TL
⬇️ %15
375,00 TL
(0)
1.045,20 TL
⬇️ %15
885,00 TL
(0)
1.732,80 TL
⬇️ %9
1.575,00 TL
(0)
2.145,60 TL
⬇️ %9
1.950,00 TL
(0)
1.045,20 TL
⬇️ %9
950,00 TL
(0)
440,40 TL
⬇️ %15
375,00 TL
(0)
6.562,80 TL
⬇️ %9
5.965,00 TL
(0)
1.732,80 TL
⬇️ %35
1.118,00 TL
(0)
1.398,00 TL
(0)
için 38 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evinizi ferahlatmak ve renklendirmek isteyenler için bahçelerden çiçek toplama mevsimi geldi! Bahar ayları gelmeye başladığında renklenen doğadan eviniz için birkaç bitki toplamak harika bir fikir olacaktır. Salonunuzda, yemek ya da çalışma alanlarınızda evinizin ruhunu açmak ve biraz canlılık katmak istiyorsanız çiçeklerin karakterine yakışacak el yapımı vazo kullanmalısınız. 

El yapımı seramik vazo; çini vazo, çiçekli, çiçeksiz, kabartmalı, desenli, renkli, antik desenli gibi çeşitli tarzda ürünlerin hepsi özel işçilik gerektiren, nadide bulunan yadigâr parçalardır. Muazzam yeteneklerin ellerinden çıkan el işi seramik vazo yapımı oldukça zorlayıcıdır. Her saniyesi dikkat isteyen, hataya yer vermeyen el yapımı vazolar evlerinizde, bahçenizde, yazlık evlerinizde değerlendirmeye müsaitken aynı zamanda çok özel ve değerli bir hediye olmaya da adaydır. El yapımı antik seramik vazolar sadece yaz aylarında çiçek koymak için değil; kış aylarında raflarınızda ambiyansınızı yükseltmek için de kullanabilirsiniz. Seramik el yapımı vazo, otantik ve geleneksel motiflere sahip olurken bir yandan da minimal ve çağdaş formlara sahiptir. Mobilyanız hangi renk veya formda olursa olsun seramik vazo ortama bambaşka bir hava katacaktır. Türkiye’de özellikle turistik bölgelerde bu tip ürünler yoğun olarak satılırken yurt dışında bu sayı epey azdı. Özellikle son zamanlarda dünya genelinde seyahatlerin artmaya başlaması ile birbirinden etkilenen kültürler oldu. Gerçekleşen etkileşim sayesinde el yapımı vazoların çeşitliliği de arttı. Dünyada birçok marka otantik ürünler üretiyor ve özellikle Osmanlı ve Türk kültüründen geleneksel motiflere fazlasıyla yer veriyor. Bu kadar popüler ve değerli olan el yapımı seramik vazolar hediyelik eşya olarak da ilginç ve farklı bir seçenek olacaktır. Birkaç konumda değerlendireceğiniz, hediyelik eşya olarak sunacağınız, farklı çeşitlere sahip el yapımı seramik vazo için toptan el yapımı çini vazo alışverişi yapabilirsiniz. Toptan çini vazo alışverişlerinizde Myros kalitesi ve güvencesi altında kolay alışveriş deneyimi yaşayın ve etiket fiyatından çok daha uyguna sahip olun! 

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Birçok farklı renge ve motiflere sahip olan seramik vazolarda evinize ya da hediye alacağınız kişinin evine uygun olacağından emin olmalısınız. 
 • El yapımı seramik vazo kırılabilen bir üründür; bu nedenle vazoya dikkatli davranmalı ve korumalısınız. Küçük çocuklarınız ve evcil hayvanınız varsa onların ulaşamayacağı bir yerde sergilemeye özen gösterin. 
 • Temizliği oldukça basittir. El yapımı seramik vazoları kimyasal temizleyici ve pürüzlü sert temizlik bezleri ile temizlemeyin. Hafif nemli su ile ıslattığınız bez ile nazikçe temizleyin ve kurulayın. 
 • Uzun ömürlü kullanım istiyorsanız güneşe direkt maruz kalmamasını sağlayın. 
 • Hepsi el yapımı olduğu için nadide parçalardır. Toptan çini vazo alışverişi yaparak bu değerli parçalara daha uygun fiyata sahip olun. 

El Yapımı Vazo Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Yaşam boyu süren sanattan beslenen sanatçılar, stüdyo çömleklerinin yanı sıra yüzyıl ortası sanat ve tasarımından ilham almaktadır. Tüm çalışmalar bir yadigardır. Ciddi yapım sürecinden geçerek istek üzerine oluşturulur. Tüm ürünler tek başına bir sanat eseri iken birlikte yan yana durduklarında daha iyi gruplanırlar ve akış oluştururlar. En güzel çiçek buketlerine ev sahipliği yapan el yapımı vazo hediyelik eşya modelleri en, boy, yükseklik ve ağırlık olarak çeşitlendirilirken aynı zamanda tasarım olarak da çeşitlendirilir. Ortalama çini vazo ebatları; en 40 mm – 500 mm, boy 40 mm – 500 mm, yükseklik 15 mm – 500 mm, ağırlık 100 gr. 5000 gr. arasında değişkenlik gösterebilir. Çini vazo fiyatları ise tekli alımlarda etiket fiyatı üzerinden değerlendirilirken toptan el yapımı çini vazo alımlarında Myros tarafından özel indirim uygulanır. 

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

El yapımı seramik vazo fiyatları ürünün özelliklerine göre çeşitlenmektedir. Ürünün ebatları, tasarımı, rengi ve üzerine işlenen motifi vazo fiyatlarını etkilemektedir. El yapımı vazoların ortalama fiyat aralığı; 100 TL – 10.000 TL arasında değişiklik gösterebilir. 

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tüm ürünler el yapımı olduğu için fiyatları daha spesifik alanda kalır. Ürünün ebatları, tasarımı ve desenleri fiyat aralığını etkiler. Toptan çini vazo alımlarınızda bayi girişi yaparak özel indirimden faydalanabilirsiniz.

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı vazo ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı vazo ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı vazo hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Herhangi bir yaşam alanınızı şekillendirmek, stilinizi doğru yansıtmak ve otantik bir hava katmak istiyorsanız web sitemizdeki el yapımı vazo seçeneklerinden her ortam ve durum için aradığınızı o mükemmel çini vazoyu bulabilirsiniz. Tatlı çiçek bahçelerinden toplanmış güzel bir yaz buketi ya da uzun romantik bitki dalları ile süsleyebileceğiniz gibi belki de sadece kendi başına bir şaheser olarak zemin üzerinde büyük bir vazo olarak kullanmak isteyeceksiniz. El yapımı seramik vazolar ile evinizin sanatsal havasını ortaya çıkarın. 

El yapımı seramik vazo yapılışı oldukça zorlu ve uzun süreç gerektiren bir üründür. Hepsi aynı gibi gözükse de hiçbiri birbirine benzemeyen ürünlerdir. Bu ne demek oluyor? El yapımı ürünler makine üretimi gibi olamaz. Ufak tefek farklılıklar hepsinde oluşabilir. Bu oldukça normal ve özeldir. Çünkü her ürün birbirinden ufak farklılıklara sahip olsa farklı olduğu için her biri dünyada sadece 1 adet üretim yapılmış olur. Yaşam alanlarınıza alacağınız seramik vazo “bu dünyada sadece size olacak.”

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

El yapımı vazo hediyelik eşyalar şu kişilere alınabilir;

 • Evinde farklı tasarımları kombinlemeyi sevenlere,
 • Osmanlı ve Türk kültürüne sempati duyanlara,
 • Bitkileri sevenlere, 
 • Seramik ürünlere ilgi duyanlara, 
 • Otantik imgelerden hoşlananlara,
 • Antika parçaları sevenlere,
 • Yeni ev alanlara / yeni evleneceklere,
 • El yapımı ürünlere değer verenlere

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı vazo ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı vazo ürünlerinde toptan fiyatları 50 TL  -  1348 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı vazo ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı vazo ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Keşfetmek ve ilham almak üretim için oldukça önemli iki adımdır. Özenle seçilen hammaddeler ile hazırlanan seramik vazolar değerli yetenekler sahip kişiler tarafından el ile şekillendirilir ve fırına verilir. Ardından boyama işlemine geçilir. Kırık seramikler bir kenara ayrılırken diğerleri güzel görünüme kavuşur. Üretim bittikten sonra özenle paketlenir ve değerli alıcılar ile buluşması için yola çıkar. 

El Yapımı Vazo Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı vazo hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.