myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Magnet

için 133 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Toptan Kemer Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
35,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Antalya Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
35,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Belek Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
35,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Manavgat Temalı Seramik Magnet Yuvarlak Parlak 7cm
34,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Manavgat Temalı Myros Seramik Çerçeve Magnet
69,00 TL
(0)
+ 33
Myros - Toptan Alanya Temalı Şeffaf Polyester Magnet
37,50 TL
(0)
+ 33
Myros - Toptan Side Temalı Şeffaf Polyester Magnet
37,50 TL
(0)
+ 25
Myros - Toptan Datça Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
34,50 TL
(0)
+ 27
Myros - Toptan Patara Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
34,50 TL
(0)
+ 30
Myros - Toptan Turunç Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
34,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Özel Renkli Nazar Magnet
60,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Marmaris Temalı Kartonetli Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
45,00 TL
(0)
45,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Alanya Temalı Kartonetli Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
45,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Datça Temalı Kartonetli Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
45,00 TL
(0)
için 133 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Magnet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

El yapımı magnet ürünleri oldukça kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Yapıştırıldığı alana kuvvetli bir biçimde tutunan magnetler aynı zamanda oldukça şık tasarımlar olarak da satışa sunulmaktadır. El yapımı magnet modelleri hem şık birer hediye hem de kişisel kullanıma uygun hoş bir anı niteliği taşımaktadır. El yapımı magnet örnekleri arasında birçok farklı alternatif yer almaktadır. Bunlardan bazıları açacak tasarımında üretilirken bazıları da polyester kullanılarak farklı geometrik şekillerde dizayn edilmektedir. Ürünler isteğe bağlı olarak toptan da satışa sunulmaktadır. Yapısı itibarıyla oldukça dayanıklı olan magnetler bırakıldıkları yerlerden kolay kolay düşmez ve uzun süre rahatlıkla tutunmaktadır. El yapımı magnetler birçok farklı alternatifi bünyesinde barındırmaktadır. Bu neden ürünleri satın almadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç nokta mevcuttur.

El Yapımı magnet ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Satın alınacak olan ürünün kişinin tarzına uyumlu bir model olup olmadığı incelenmelidir.
 • Birçok farklı renk ve ebatta üretilen magnet tasarımlarının boyutlarına dikkat edilmelidir.
 • Seçilen ürünün renk alternatiflerine göz atılarak istek ve ihtiyaçlara uyumlu bir model satın alınmalıdır. 

   

El Yapımı Magnet Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

El işi magnet yapımı oldukça titiz çalışılması gereken bir tasarımdır. Birçok farklı malzemenin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. El yapımı buzdolabı magnetleri şık ve dayanıklı tasarımlar olarak satışa sunulmaktadır. Ürünlerin bazıları şehir temalı bazıları ise hayvan figürlü olarak tasarlanmaktadır. Aynı zamanda açacak magnet tasarımları da fonksiyonel modeller olarak seçenekler arasında yer almaktadır. Magnet alternatifleri arasında şeffaf ve yaldız işlemeli modeller de mevcuttur. Sık sık tercih edilen bu gösterişli dizaynlar buzdolaplarına da yakışan parçalar olarak satışa sunulmaktadır. Birçok farklı amaca hizmet eden magnet tasarımlarına ek olarak yalnızca dekoratif olarak da kullanılan ürünler mevcuttur. Bunlar arasında çeşitli motiflerin işlendiği modeller yer almaktadır. Yaldızlı ve şeffaf, hayvan figürlü magnet tasarımları masa üzerinde ya da raflarda da kullanılmaktadır. Genel olarak buzdolabı yüzeyine tutunan ürünler olsalar da isteğe bağlı olarak koleksiyon yapılabilmekte ve farklı ortamlarda da sergilenmektedir. 

El Yapımı Magnet Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Magnet çeşitleri 9 ile 30 Türk Lirası aralığında satışa sunulmaktadır. Ortalama olarak 20 TL üzerinden fiyatlandırılan ürünler oldukça bütçe dostu tasarımlardır. 

El Yapımı Magnet Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hediyelik magnet alternatifleri üretim aşamasında kullanılan materyallerine göre fiyatlandırılmaktadır. Maliyetli yüksek maddelerin kullanılarak üretildiği ürünlerin fiyatları diğerlerine nazaran kısmen daha yüksektir. Bunun nedeni kalitesi ile ilgili değil malzemelerin farklılığından kaynaklanmaktadır. Her ürün kendi özelinde ücretlendirilmekte ve satışa sunulmaktadır. Tasarımların boyutları ve renkleri de fiyatların belirlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

El Yapımı Magnet Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı magnet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı magnet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Magnet Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı magnet çeşitleri aşağıdadır;

El Yapımı Magnet Nasıl Kullanılır?

Magnet modelleri buzdolaplarına yapıştırılarak rahatlıkla kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak raflarda ya da farklı zeminlerde de sergilenebilmektedir. Fakat genel olarak resimli magnet modellerinin buzdolabı üzerinde kullanımı tercih edilmektedir. Kaliteli mıknatısların yer aldığı magnet tasarımları kolaylıkla yüzeye yapışarak, çıkarılmadığı sürece aynı noktada kalabilmektedir. Ürünler polyester ve dayanıklı materyaller kullanılarak üretilmektedir. Böylelikle her biri uzun yıllar buzdolabının yüzeyinde sağlam durabilecek bir potansiyele sahiptir. Ürün modelleri arasında yer alan bayrak temalı ve hayvan figürlü tasarımlar oldukça dikkat çekmektedir. Aynı zamanda şehir temalı dizaynlarda o şehre ait motiflere de yer verilmekte ve seçenekler arasında yer almaktadır. 

El Yapımı Magnet Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

El yapımı magnet hediyelik eşya olarak satın alınabilecek kişiler aşağıdadır;

El Yapımı Magnet Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı magnet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı magnet ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 10 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Magnet Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı magnet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Magnet Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı magnet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Magnet Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, her ürününde olduğu gibi magnet tasarımlarında da oldukça özenli bir işçilik sergilemektedir. Ürünlerini titiz bir tasarım aşamasından geçiren Myros, digital magnet modellerine de kategoriler arasında yer verir. Oldukça şık ürünler olarak satışa sunulan magnetler her renk ve ebatta üretilmektedir. Aynı zamanda polyester materyal ve dayanıklı mıknatısların kullanıldığı tasarımlar uzun süre dayanıklı yapıları ile dikkat çekmektedir. Bu sayede her bir ürün yıllar boyu aynı formu rahatlıkla korumaktadır. Şık ve özel bir hediye seçeneği olarak da sunulan el yapımı magnetler oldukça değerli tasarımlardır. Myros’un diğer ürünlerinde olduğu gibi el yapımı magnetlerde de özenli dizaynlar göze çarpar. Her ürün için farklı renk alternatiflerine yer verilmektedir.

El Yapımı Magnete Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı magnete benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdadır;T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.