• Tümünü Temizle

Çini Buhurdanlık

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Çini Özel Kabartma Büyük Buhurdanlık Mumluk
269,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Çini Özel Kabartma Küçük Buhurdanlık Mumluk
179,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz Büyük Buhurdanlık Mumluk
299,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Çini Kabartma Buhurdanlık Mumluk
379,00 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Çini Buhurdanlık Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çini buhurdanlık genel olarak süsleme ve aksesuar olarak kullanılır. Birçok türden oluşan bu çini takımları yapım noktaları ve imalat konumlarına göre değer kazanmaktadır. Özellikle çok yüksek değerlere sahip olan çini buhurdanlık türleri bulunur. Bu ürünleri gerek bir yatırım aracı gerekse bir süs eşyası olarak bulunduğunuz evde veya ofis ve iş yerinizde kullanabilirsiniz. Dünyada çok sayıda tür ve modelden buhurdanlık bulunur. El Yapımı Çini Buhurdanlık gibi ürünler genel olarak süs eşyası olarak satın alınsa da dünya çapında daha çok antika ve değerli eşya konumunda yer alır.Çini demlik çaydanlık gibi ürünler satın alırken öncelikli olarak dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Renk
 • Boyut
 • Tür ve çeşitleri
 • Fiyat

gibi konulara tekli veya toptan satın alım yaparken dikkat edilmelidir.

Çini Buhurdanlık Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini buhurdanlık modellerinin özelliklerini sıralayacak olursak; 55gr ağırlık, 32mm yükseklik, 78mm boy ve 8-30cm çapa sahip her türden üretilebilen malzemelerdir diyebiliriz. Bu gibi özellikler ürünün kalitesi ve fiyat değişimleri üzerindeki çeşitlilikte etkili olmaktadır. Kişilerin istek ve arzularına göre dizayn edilen bu ürünler herkese uygun renk ve fiyat skalasına sahiptir.

Çini Buhurdanlık Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini buhurdanlık fiyatları en ucuz 20,90TL şeklinde piyasada satışta bulunmaktadır. Genel olarak 20TL- 4000TL arasında bu fiyat skalası sürekli olarak değişebilmektedir. Ürünün tür ve cinsine göre, imalat konumuna, tasarım ve boyutlarına göre bu fiyatlar değişim göstermektedir. Ürünlerin fiyatı arttıkça dizayn ve kalitesi de aynı oranda artış göstermektedir. Yüksek fiyata sahip olan seramik buhurdanlık modelleri daha az sayıda ve özel yöntemlerle üretilen çeşitlerden oluşurlar. 

Çini Buhurdanlık Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Buhurdanlık çini olarak yapıldığında ürünün şekline de bağlı olarak fiyatlar değişir. Renk ve boyutlandırma da bu fiyat çeşitliliği üzerinde oldukça büyük bir önem ve değere sahiptir. Daha nadir ve az sayıda üretilen el yapımı seramik buhurdanlık gibi ürünlerin fiyatı diğer çeşitlerin fiyatlarıyla kıyaslandığında çok daha yüksek bir değere sahiptir. Bunun en temel sebebi ise ürünün dikkat çekiciliği ve kalitesinden dolayıdır. Ürünün yapı malzemesi ve renk türündeki kalite arttıkça fiyat üzerindeki değişim de aynı şekilde artış gösterecektir.,

Çini Buhurdanlık Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Buhurdanlık Çeşitleri Nelerdir?

Her zevkten kişiye hitap edebilecek tarzda çini buhurdanlık çeşitleri şunlardır:

Çini Buhurdanlık Nasıl Kullanılır?

Çini buhurdanlıklar daha çok süs eşyası olarak kullanılsa da ev içinde veya iş yerinde kullanabileceğiniz bir araç olarak da yer alabilirler. Bir vazo olarak evinizde bir süs eşyası olarak hoş bir ortam hissi vermesini sağlayabilirsiniz. Veya özel yapım bir mumluk sayesinde de rahatlatıcı bir ambiyans oluşmasında etkili olabilirsiniz. Daha çok süs eşyası olarak kullanılsalar da kişinin istek ve arzusuna göre kullanım alanları ve şekilleri de çeşitlilik gösterebilir. Bu esnek kullanım şekli sayesinde de seramik mumluk gibi ürünler birçok kişinin isteklerine karşı cevap niteliği oluştururlar.

Çini Buhurdanlık Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Göze hoş bir şekilde hitap eden çini buhurdanlık modelleri şu kişiler için hediye olarak alınabilir:

 •  Anne
 • Baba
 • Amca
 • Hala
 • Dayı
 • Kız Kardeş
 • Erkek Kardeş
 • Yakın arkadaş

Çini Buhurdanlık Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 45 TL - 49 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Buhurdanlık Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Buhurdanlık Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Buhurdanlık Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çini buhurdanlıklar kendi özel üretim noktalarında farklı boyut ve şekillere göre üretim yapılarak alıcının hizmetine sunulur. Çok sayıda tür ve çeşitten oluşmaları sebebiyle oldukça geniş bir topluluğa hitap etmektedir.

Çini Buhurdanlığa Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini buhurdanlığa benzer diğer hediyelik eşyaları şu şekildedir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.