myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Hediyelik Sabunlar

için 95 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Toptan İzmir Temalı Metal Kutulu Sabun
57,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
60,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kemer Temalı Küçük Ahşap Kutulu Sabun
17,50 TL
(0)
57,50 TL
(0)
57,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
60,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
Myros - Toptan Myros Doğal Isirgan Otlu Sabun 125 Gr.
60,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kemer Temalı Büyük Ahşap Kutulu Sabun
25,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Belek Temalı Küçük Ahşap Kutulu Sabun
17,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Antalya Temalı Büyük Ahşap Kutulu Sabun
25,00 TL
(0)
için 95 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Sabun Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Doğal sabun hediyelik olsun olmasın, her mekanın en önemli temizlik ve hijyen malzemesidir. Evler, konaklama tesisleri, hastaneler, işyerleri, spor salonları, hamamlar, saunalar, güzellik ve spa merkezleri gibi insanların temizliğe ihtiyaç duyduğu tüm mekânların tuvalet, banyo ve mutfaklarında, daima el altında ve göz önünde kullanıma hazır bulundurulur. Teras, bahçe gibi sulama yapılan ve çeşme olan açık alanlarda bile her musluğun yanında bir doğal sabuna rastlayabilirsiniz. Temizleme amacının yanı sıra kozmetik ve ilaç sektörleri ile endüstriyel alanlarda da kullanılır.

Bitkisel ve hayvansal yağlardan elde edilen doğal sabunun günlük hayata girişi insanlık tarihi kadar eskidir. Çağlar boyunca sabun, kişisel temizliğin yanında eşyaların ve mekânların temizliğinde de kullanılmıştır. On dokuzuncu yüzyılda, sıvı sabunun icadından sonra deterjan ile ayrılarak ilk modern kalıp sabunun üretilmesine başlanmıştır. Sabun, insan sağlığının korunması ve hastalıklarının tedavisi için en önemli üründür. Bedensel kirlerden, çevredeki bakteri ve virüslerden korunmanın en hızlı yoludur. Özellikle cilt bakımında ve bazı dermatolojik hastalıklarda ilaçlara ek olarak tavsiye edilen bir tedavi aracıdır. Vazgeçemeyeceğimiz yaygın kullanımı nedeniyle, hediyelik sabun, birine işe yarar bir şey almak istediğinizde, küçük ve pratik olması açısından en ideal seçeneklerden biridir. Günümüzde, sabunların sayamayacağımız kadar çok çeşidi vardır. Lavanta sabunundan defne sabununa, zeytinyağlı doğal sabundan ısırgan otlu sabuna kadar, her türlü bitkisel yağlardan yapılan hediyelik sabun modelleri, hayvansal iç yağlardan da üretilmektedir.  Şekil itibariyle kalıp ve sıvı olarak ikiye ayrılan sabunları temizlik, kozmetik, bakım, parfüm, dekoratif ve tedavi amaçlı olarak kullanımlarına göre de sınıflandırmak mümkündür. Hem dekoratif hem de kullanım amaçlı olarak kutulu hediyelik sabun alabilir, ipli boncuklu olanlardan hediyelik sabun buketi yapabilir, bebek kutlamaları, söz, nikâh ve kına için doğal ürünlerden karma siparişler verebilirsiniz. İşyerleriniz ve kurumsal alışverişleriniz için toptan hediyelik sabun fiyatlarını öğrenmek isterseniz bayi girişini kullanabilirsiniz. Hediyelik sabun ürünlerini alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Genel temizlik ya da kişisel temizlik amacına karar verilmelidir.
 • Kalıp sabunun şekline karar verilmelidir.( Kare, dikdörtgen, yuvarlak)
 • İstenilen renk, koku, aroma,  türüne karar verilmelidir.
 • Dermatolojik bakım amaçlı ise hammaddenin bitkisinin türüne karar verilmelidir.

 

Hediyelik Sabun Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Hediyelik sabun modelleri, kalıp olarak genellikle dikdörtgen, kare, yuvarlak formda üretilirler. Yuvarlak ve masaj dokulu, metal kutulu hediyelik sabunların ağırlığı 100 gramdır. Dikdörtgen ahşap kutulu hediyelik sabunların eni 75 mm, boyu 60 mm, yüksekliği 30 mm, ağırlığı 75 gramdır. İpli ve boncuklu süslemeli sabunlar da dikdörtgendir. Bu ürünler de 55mm en, 105mm boy, 20 mm yükseklikte ve 80 gram ağırlıktadır. Hediyelik doğal sabunlar kare formdadır ve eni 70mm, boyu 70 mm, yüksekliği 35 mm, ağırlığı 125 gramdır. Doğal Sabun, en çok anne ile bebek ilişkisi sürecinde tercih edilir. İnsan yaşamının en hassas ve kırılgan dönemi olan bebeklik süreci, temizlik ve hijyenin en çok yapıldığı, sabunların en çok tüketildiği zamandır. Hem anne hem bebek için bu dönemde, yenidoğan hediyelik sabunları, diş buğdayı hediyelik sabunları, bebek mevlüt hediyelik sabunları, 1 yaş hediyelik sabunları, bebek banyosu için hediyelik sabunları onların cankurtaranı ve koruyucusu olur. Hediyelik sabun söz, nişan, kına ve nikah törenlerinde, düğün sahiplerinin yakınlarına ve  davetlilere dağıtılır. Yaygın kullanım alanlarından birinde ise, evlilik arifesinde, geleneksel gelin hamamı hediyelik sabunları, gelin ve damadın yöresel etkinliklerine eşlik eder. Saç ve cilt sorunlarında ilaçların, her türlü hastalıkta tedavi sürecinin en önemli parçası olurlar. Gerek dekoratif kutulu hediyelik sabunlar gerekse doğal sabunlar, temizlik etkileri, güzel kokuları ile günlük yaşamın ve her türlü aktivitenin vazgeçilmezidir.

Hediyelik Sabun Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Hediyelik sabun ürünlerinin fiyatları, standart doğal ambalajsız sabundan, sabun buketi ve kişiye özel yapılan parfümlü sabun pastalarına kadar geniş bir yelpazede,  1.5 Lira ile 25.000 lira arasında değişmektedir. Ortalama fiyat aralığı ise 15 TL ile 37 TL arasındadır.

Hediyelik Sabun Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hediyelik sabun ürünlerinin fiyatları, hediyelik sabun yapımı malzemeleri doğrultusunda belirlenir.  Üretim hammaddesinin türü, koku esansının türü,  ambalaj malzemesi, modelin kalıbı, boyutları ve işçiliği fiyatlandırmadaki en önemli unsurlardır. Nadir bulunan bitkisel yağlarla, koku esanslarının fiyatları yaygın türlere göre farklıdır. Metal, ahşap, karton ve plastik ambalajların da, hammadde ve işçilik maliyetlerine göre fiyatlandırmaya etkisi vardır. Yüksek kaliteli hammaddeler, özenli bir işçilikle bir araya getirilir, üretilir ve satışa sunulur.

Hediyelik Sabun Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Hediyelik sabun ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik sabun ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Sabun Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik sabun modelleri, içerik ve amacına göre aşağıda listelenmiştir:

Hediyelik Sabun Nasıl Kullanılır?

Hediyelik sabun modelleri, öncelikle bireysel ve genel temizlik için hijyen sağlamak amacıyla kullanılırlar. Temel amaçları bu olsa da çok renkli, şık ve bir parfüm kadar etkili kokularıyla bulundurulan mekânda dekoratif etki de yaratırlar. Mekânın renklerine uygun ya da karma renklerde alınan hediyelik sabun buketi, cam bir kâsede, hasır bir sepette, seramik bir tabakta misafir banyosuna renk katmak için konabilir. Konaklama tesislerinde odalarda ve banyolarda müşterilerin kullanımına sunulabilir. Dermatolojik etkileri olan bitkilerden yapılmış sabunlar saç ve cilt sorunlarının tedavisi için kullanılabilir. Bebeklerin bakımında ve hastaların tedavi sürecinde en çok kullanılan ürünlerdendir. Hediyelik sabun ürünleri günlük hayatın tozunu, kirini, bakterisini, virüsünü bertaraf eden en önemli koruyucu kalkanlardır.

Hediyelik Sabun Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Hediyelik sabun ürünleri aşağıdaki kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Evine ziyaret için gittiğiniz akraba, dost ve tanıdıklara
 • Yılbaşı, doğum günü, bayram gibi özel günlerde sevdiklerinize
 • Hasta ziyaretlerine gittiğimiz eş, dost, yakınlar ve akrabalara
 • Bebek için yapılan kutlamalarda ( Baby shower, diş çıkarma, mevlüt ) konuklara
 • Söz, nişan, nikâh, düğün törenlerinde çiftlere ve konuklara
 • Otel, tatil köyü, pansiyon gibi konaklama yerlerinde müşterilere
 • Kozmetik, spa merkezi ,saunalar, hamamlar ve spor salonlarının davet ve etkinliklerinde müşterilerine
 • Sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların kurumsal tanıtımlarında ve toplantılarında katılımcılara
 • Kişisel hijyen, bakım veya tedaviniz için kendinize

 

Hediyelik Sabunlar için Toptan Satış Mevcut mu?

Hediyelik sabun ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Hediyelik sabun ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 12,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Sabunlar için Ücretsiz Kargo var mı?

Hediyelik sabun ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Sabunların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Hediyelik sabun ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Sabunlarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, kişisel temizlik bakımından en çok kullanılan ürün olan, hediyelik sabun modellerini,  yüksek kalitede hediyelik sabun malzemeleri kullanarak kendi atölyelerinde üretir. Dünyanın ve ülkemizin dört bir tarafının,  zengin bitki örtüsünden çeşitli türler toplanarak damıtılır. Elde edilen bitkisel yağlar ve  esanslar ile oluşturulan hammaddelerden sabunlar üretilir. Lazer kesim ahşap, metal ve karton kutu ambalajlar üzerine dijital baskı ile desenler verilir. Ambalaj ve ürünler bir araya getirilerek katalogda satışa sunulur.Hediyelik sabun modellerinin, kaliteli işçilik ve hammadde ile katalog için hazırlanan ürünlerinden karma veya tekli sipariş verebilir, kendi seçtiğiniz tasarımlarla, kişiselleştirilebilir modellerde tarzını yaratabilirsiniz.

Hediyelik Sabuna Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik Sabun ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmiştir:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.