myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Hobi Eğlence Ürünleri

için 24 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
138,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Ahşap İşlemeli Tavla
3.263,00 TL
(0)
3.263,00 TL
(0)
213,00 TL
(0)
Myros - Toptan Kaplumbağa Temalı Kumdan Hedi̇yeli̇k
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Bodrum Temalı Sihirli Kum Küre
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Efes Temalı Sihirli Kum Küre
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
için 24 ürün görüntüleniyor.

Hobi Eğlence Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hobi eğlence dünyası oldukça geniştir. Herkesin boş vakitlerinde ya sıkıldıkları anda keyifli vakit geçirmek için tercih ettiği ürünler farklıdır. Hobi ve eğlence eşyaları zihni yormadan kişiye keyifli vakit geçirmesini sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Yalnız olarak vakit geçirmeyi sağlayan ürünlerin yanı sıra iki ya da daha fazla kişiyle birlikte zaman geçirilmesini sağlayan ürünler de bulunmaktadır. Her ürünün kullanım şekli ve tasarımı farklıdır. Oyun kartları, tavla, küre gibi çok sayıda vakit geçirmeyi sağlayan hobi ürünleri bulunmaktadır. Dünyanın her yerinde çok sayıda farklı tasarımlara sahip olan hobi ve eğlence ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler farklı kullanım tarzları ve kişisel isteklere uygu olacak çeşitliliğe sahiptir. Hobi eğlence ürünleri iyi bir hediyelik eşya olabilir. Doğum günü, Sevgililer Günü ya da Babalar Günü gibi özel günlerde yakınlara hediye edilebilir. Aynı zamanda kendi özel gününüzde yakınlarınıza hediye anı olarak hediye edebilirsiniz. Toptan hobi eğlence ürünleri satın alarak promosyon amacıyla çalışanlarınıza ya da müşterilerinize hediye edebilirsiniz. Hobi eğlence ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;

 • Hobi eğlence ürününün kime ne amaçla satın alınacağı göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Hobi eğlence ürünleri Antalya konseptine sahip ürünlerin kaliteleri ve konsepte uygunluğu incelenmelidir.
 • Hobi ürünleri arasında bulunan oyun kartlarının baskı kalitesi incelenmelidir.
 • Hobi ve eğlence ürünleri arasında bulunan tavla satın alırken taş ve zarların kaliteli ve tam olduğundan emin olunmalıdır.

Hobi Eğlence Ürünleri Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Hediyelik hobi eğlence ürünleri kendine has özelliklere sahiptir. Yöresel standart oyun kağıdı ve oyun kağıdı maxi ofset baskı tekniği kullanılarak tasarlanmaktadır. İçerisinde bulunan oyun kağıtlarının sayıları aynıdır. Kağıt bir kutu içerisinde bulunan oyun kartlarının içerisinde üzerinde Türkiye’nin belirli yerlerinden görseller bulunan toplam 52 adet kart bulunmaktadır. Kartlar 120x165 mm ebatlarına sahiptir.

Hobi ve eğlence araçları arasında bulunan sihirli kürenin Atatürk, kaplumbağa, Alaçatı, Alanya ve Antalya gibi çeşitli temaları bulunmaktadır. 65x65 mm ebatlarına sahip olan küre 50 mm kalınlığına sahiptir. Çift tarafında iki farklı yazı ve görsel bulunmaktadır. Küre içerisinde bulunan kum kürenin hareket etmesiyle desenlerden oluşan boşluklardan yön değiştirmektedir. Küreler plastik malzemeden lazer kesim tekniği kullanılarak üretilmektedir. Özel işlemeli ahşap tavla 500x260 mm ebatlarına sahiptir. Ahşap üzerine oyma desenler kullanılarak tasarlanmaktadır. Tavlanın içerisinde ve dışında farklı desenler bulunmaktadır. Hobi Eğlence Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Hobi ürünleri fiyatları 39,75 TL ile 2.145 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan hobi ve eğlence ürünleri bulunmaktadır. 

Hobi Eğlence Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hobi eşyaları üretiminde farklı malzemeler ve üretim yöntemleri kullanılmaktadır. Ürünlerde kullanılan malzeme kalitesi, fiyatı ve işçilik maliyetleri ürünün fiyatını doğrudan etkilemektedir. Eğlence oyunları hobi kartları belirli kaliteye sahip olan kağıt malzemeler üzerine baskı tekniği kullanılarak üretilmektedir. Aynı anda birden fazla üretilen bu ürünlerin fiyatları bu nedenler diğerlerine oranla uygundur. Kum küresi üretiminde plastik hammadde ve lazer kesim yöntemi kullanılmaktadır. Farklı tasarımlara sahip olan bu ürünlerin fiyatları belirlenirken kullanılan malzeme miktarı göz önünde bulundurulmaktadır. Tamamen el işçiliği ile üretilen tavla modellerinin fiyatları ise kullanılan ahşabın kalitesi ve işçilik maliyetine göre belirlenmektedir. 

Hobi Eğlence Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Hobi ve eğlence ürünleri  ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hobi ve eğlence ürünleri ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hobi Eğlence Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Hobi ve eğlence ürünleri çeşitleri şunlardır;

Hobi Eğlence Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Eğlence oyuncakları ürünlerinin kullanımı birbirinden farklılık göstermektedir. Çeşitli manzara resimlerine sahip oyun kartları grup halinde oyunlar için uygundur. İki ya da daha fazla kişiyle oynamak için tercih edilebilir. Kartlarla oynanan çok sayıda oyun bulunmaktadır. Briç, yirmi bir, spider ya da papaz kaçtı gibi oyunlar oynamak için idealdir. Kum küreleri dekoratif amaçlı da kullanılabilen hobi ürünleri arasında yer almaktadır. Boş zamanlarda elde sallayarak kumların hareket edişi izlenebilir. Aynı zamanda evde bulunan eşyaların üzerinde şık bir görünüm oluşturabilir. İki kişilik eğlence oyunları arasında bulunan tavla belirli kurallara sahiptir. Oyun hobi amaçlı tercih edilmektedir. Karşılıklı olarak oynanan bu oyun iki kişiden fazla kişiyle turnuva yapılarak oynanabilir. İşlemeli forma sahip olan tavla tamamlayıcı dekorasyon ürünü olarak da tercih edilebilir. Salonda sehpanın ya da konsolun üzerinde kapalı bir şekilde sergilenebilir.

Hobi Eğlence Ürünleri Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Hobi eğlence ürünleri hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir;

Hobi Eğlence Ürünleri Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Hobi ve eğlence ürünleri ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Hobi ve eğlence ürünleri ürünlerinde toptan fiyatları 13 TL - 713 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hobi Eğlence Ürünleri Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Hobi ve eğlence ürünleri ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hobi Eğlence Ürünleri Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Hobi ve eğlence ürünleri ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hobi Eğlence Ürünleri Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Hobi ve eğlence ürünleri çeşitlerine ve kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmelidir. Myros çok sayıda ürettiği hobi oyuncak ürünlerinin tamamında en kaliteli hammaddeyi kullanmaktadır. Kaliteli malzeme ve özenle üretilen bu malzemeler uzun süre kullanım için uygundur. Oyuncak hobi ürünleri eğlence amacıyla satın alınabileceği gibi şık birer hediye de olabilirler. 

Hobi Eğlence Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Hobi eğlence ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.