myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Tekstil Ürünleri

için 523 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
109,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
125,00 TL
(0)
125,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
+ 6
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros Dijital Baskı Yastık 400x400 mm
183,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
+ 2
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros Baskı El Havlusu 600x400 mm
109,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
+ 2
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros Dijital Baskı Önlük 600x800 mm
345,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
+ 3
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros Dijital Baskı Eldiven 300x150 mm
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
+ 3
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros Dijital Baskı Tutamaç 200x200 mm
103,00 TL
(0)
920,00 TL
(0)
173,00 TL
(0)
240,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
345,00 TL
(0)
için 523 ürün görüntüleniyor.

Tekstil Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tekstil ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken yegane özellik hediye edilen kişinin uzun süre kullanabilmesidir. Lakin kalitesiz ürünler çabuk yıprandığından hediye eden kişi üzerindeki izlenim olumsuz olmaktadır. Myros, en kaliteli tekstil ürünlerini en iyi boyalar, kesim işlemi, kaliteli baskı ve işçilikle ortaya çıkararak yeni ürünler üretmektedir. Bu sayede tekstil ürünü hediye ettiğiniz kişi sizi çok uzun zamanlar boyunca hatırlayacaktır. Tekstil ürünlerinin satın alırken boyasının kalitesine dikkat etmek gerekmektedir. Boyasında alerjik maddeler bulunan ürünler kullanıcıya zarar vermekte, cildi tahriş etmektedir.

Hediye almanın en güzel yolu elbette günlük kullanıma uygun eşyalardır. Ürünler günün birçok vaktinde kullanıldığında hediye alan kişi hatırlanırken aynı zamanda bir ihtiyaç da karşılanmış olur. Örneğin kitap ayracı hediye ettiğiniz kişi günün en güzel saatinde huzurlu biçimde kitabını okurken sizin hediye etmiş olduğunuz ayraç sayesinde sizleri anımsayıp mutlu olacaktır. Ayraçlar da elbette kişinin zevkine göre satın alınmalıdır. Örneğin kilim desenli sevenler olduğu gibi coğrafi özelliklere sahip ayraç sevenler de olabilir. Efes temalı kitap ayracı tarihi sevenlerin de ayrıca dikkatini çekecektir.

Myros kalitesi ile üretilen kaliteli peştemaller de canlı renkleri, uzun zaman kullanılıp yıpranmayan kumaşları sayesinde yıllar boyu sizinle olabilir. Her renkten her desenden örnekleri bulunan dokuma peştemaller çizgili, kareli veya düz renkli modelleri de bulunmaktadır. Şehirlere özel kumaş eşyalardan bir diğeri de cüzdanlardır. Farklı ölçülerde, renk ve desenlerde bulunan cüzdanlar sevdiklerinize sürekli eşlik ederek günlük hayatlarının bir parçası olmaktadır. Bu sayede her dışarı çıktığında hediyeyi alan kişiyi hatırlayarak mutlu olacaktır. Diğer ürünümüz üçgen filamanın satın alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus elbette kumaş kalitesidir. Kumaşının kalitesiyle birlikte resimlerin canlılığı ve hoş görünümü ne kadar güzel olursa o kadar beğenilmektedir. Atatürk baskılı, İzmir, Antalya, Ayvalık baskılı modeller sevenlerle birlikte evlerinin duvarlarını süsleyebilir.

Kumaş, tekstil ürünlerini satın alırken ürünlerin orijinal olmalarına da dikkat edilmelidir. Baskılı yastıklar, kumaş çantalar, Amerikan servisler, eldiven, tutamaç gibi mutfak ürünlerinin dayanıklı ve renk canlılığını koruması kadar sağlıklı maddelerle üretilmelidir. Kurulama bezleri ve mutfak önlükleri farklı şehirlerin baskılarına sahip olduğundan severek kullanılmaktadır. Farklı desenli yelpazeler hanımları mutlu ederken, tasarımlı fesler okul etkinliği olan çocukların severek kullandığı ürünlerdir. En değerlimiz olan Türk bayrağı, kumaş kalitesi ne kadar iyi olursa o kadar kullanışlı olmaktadır. Evinizin balkonuna, camına veya kapınıza astığınız bayrağın renginin solmaması oldukça önemlidir. Daha birçok tekstil ürünümüz mevcut olup, satın alırken en fazla kumaş kalitesine önem verilmelidir.

Dünyada birçok hediyelik tekstil ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler farklı markalarla satışa çıkarılsalar da güvenilen markalardan satın almak kalite bakımından önem arz etmektedir. Satın alma amacınıza uygun markaları seçmek de bir o kadar önemlidir. Lakin toplu alımlarda ve özel fiyatlandırmalar ile alıcıya toptan satış imkanı sunan Myros’u  tercih edebilirsiniz. 

Tekstil ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Tekstil ürünlerini satın alırken, satın alınan kişinin zevk ve beğenisine göre seçim yapmak önemlidir. O kişinin beğendiği ürünler, desenler ve renkler bulunmalıdır.
 • Tekstil hediyelik eşyalarda kişinin yaşam tarzına uygun ürün seçilmelidir.
 • Tekstil hediyelik eşya alınırken kumaş kalitesi, boyasının özellikleri ve ürünün boyutu kontrol edilmelidir.
 • Toptan satın alımı yapmak istiyorsanız bu imkanı sunan ürünleri tercih etmelisiniz.
 • Ev tekstili ürünlerin ev içerisinde rahat kullanılabilir olmasına dikkat edilmelidir.
 • İhraç fazlası tekstil ürünleri satın almak istiyorsanız üründe herhangi bir kusur bulunmaması tercih sebebi olmalıdır.
 • Çeyizlik tekstil ürünlerinin uzun süre beklese de yıpranmaması gerekir.
 • En çok satan tekstil ürünlerinin kalitesinin kontrol edilmesi daha uygundur.

Tekstil Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Tekstil ürünlerinin özellikleri ürüne göre değişiklik göstermektedir. Makyaj çantaları 125.175.35 mm boyutlarında olup içi geniş ve kullanışlıdır. El havlularımız farklı şehirlerin baskıları bulunan desenlerle üretilir ve ideal boyutlardadır. 300.500 mm ölçüleri mutfakta kullanım kolaylığı sağlarken aynı zamanda dijital baskısı sayesinde oldukça hoş görünmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı şehirlerinin baskıları bulunan bez çantaların boyutları 450.350 mm olup, çanta kulpları ağır eşyaları bile taşıyabilecek kapasitede üretilmiştir. Kitapları, makyaj ürünlerini, sebze meyveleri kolaylıkla taşıma imkanı sunmakta, omuzları incitmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Mutfak önlüğü modellerimiz su geçirmez yapısı sayesinde mutfakta kullanılırken kıyafetlerin kirlenmesini önlemektedir. Farklı tarihi ve turistik bölgelerin baskıları bulunduğundan hediye edilecek kişiye özel seçilebilmektedir. 500.700 mm boyutu ile herkesin kullanımına uygundur. Küçük cüzdanlar gibi büyük cüzdanlarımız da mevcuttur. Kolda veya omuzda taşınabilirken elde de taşınabilir. 210.590 mm ölçülerinde üretilmiştir.

Tekstil Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Tekstil ürünlerinin fiyat aralığı ürünlere göre değişiklik göstermekte olup, 9,06 tl ile 343 tl arasında değişmektedir. Ortalama olarak 100 tl ile sevdiğiniz kişilere beğenebileceği hediyeler alabilirsiniz.

Tekstil Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tekstil ürünleri fiyatları ürünün maliyetine paralel olarak artmaktadır. Kullanılan iplik, kumaş ve boyaların kalitesi ürün fiyatını etkilerken aynı zamanda materyallerin miktarı da fiyatlara yansımaktadır. Örneğin daha büyük bir çanta küçük olana nazaran bir miktar daha pahalı olmaktadır. Ek materyaller, süsleme eşyaları, boncuk ve işlemeler işçiliği arttırdığından fiyatlarda da değişiklik yaratmaktadır.

Tekstil Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Tekstil ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Tekstil ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Tekstil Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Tekstil ürünlerinin birçok çeşitleri vardır. Aşağıda bazıları listelenmektedir;

Tekstil Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Tekstil ürünleri çeşidine göre farklı şekillerde kullanılmaktadır. Cüzdanlar çanta içerisinde değerli eşyaları taşımak için kullanılırken mutfak önlükleri ve ev havluları ev içerisinde kullanılmakta olup sık sık yıkanmalıdır. Bez çantalar da ağır yükleri taşıyabilmekte olduğundan fazlasıyla kirlenebildiğinden çamaşır makinesinde deterjanlarla kolaylıkla temizlenebilmektedir. Dijital baskılı ürünler düşük derecede yıkanmalı ve hassas kullanılmalıdır.

Tekstil Ürünleri Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Tekstil ürünleri hediye olarak aşağıdaki kişiler için satın alınabilir;

 • Kendinize hediye alabilirsiniz
 • Kardeşinize veya diğer aile üyelerinize
 • Öğrencilere
 • Sevgilinize
 • Başarısını kutladığınız kişilere
 • Yeni iş yeri açanlara
 • Ev taşıyanlara
 • Doğum günü olan tanıdıklara
 • Yakın arkadaşlara

Tekstil Ürünler için Toptan Satış Mevcut mu?

Tekstil ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Tekstil ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 115 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Tekstil Ürünleri için Ücretsiz Kargo var mı?

Tekstil ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Tekstil Ürünleri Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Tekstil ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Tekstil Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Tekstil ürünlerinin üretimi hammadde olan ipliklerin tedarikçi firmadan satın alınması ile başlamaktadır. İplikler geldikten sonra ürünün kalıplarına göre şekillendirilir ve daha sonra baskı veya boya ile renklendirme yöntemleri ile ürün canlandırılır. Kullanılan ek aksesuarlardan kaliteli olanlar seçilir ve ürün ile dayanıklı olacak biçimde birleştirilir. Çantaların kulpları, cüzdanların fermuarları bu aşamaya örnektir. Ardından kişiselleştirilebilen bir ürün ise istenen özellik ön planda tutularak işleme yapılmakta ve son olarak güzelce paketlenip dağıtıcılara teslim edilmektedir.

Tekstil Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Tekstil ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi listelenebilmektedir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.