myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Yastık

için 26 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
+ 6
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros Dijital Baskı Yastık 400x400 mm
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
için 26 ürün görüntüleniyor.

Yastık Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kişisel eşyaların kullanımı beraberinde dikkat edilmesi gereken birçok durum vardır. Yastık bunlardan biri olup dikimi ve modeli kişisel anlamda dikkat edilen bir konudur. Öncelikle gün boyu yorgunluğumuzu alacak uyku süreci veya keyif yapacak zamanlarda kullanılan bir eşya olarak değerlendiriliyor olması yastık kılıflarının şeklini, baskısını ve malzeme bütünlüğünü de öne çıkarmaktadır.  Yastık kılıfı dikimi kare ve dikdörtgen şekilde yapılması gereklidir. Çünkü koltuk için ayrı yatak odası için ayrı bir şekilde yastık kılıfı yapılmaktadır. Yastık boyun ve beyin sağlığımız için gerekli olan bir eşyadır. Kafamızı yastığa koyduğumuzda dinlenmek ve uyumak isteriz. Yapısı gereğince yumuşak olması acıtmadan her zaman kullanılmasını sağlar. Yastıklar her insan için kişisel ve önemli eşyalar olduğu için dikkat çeken ürünlerdir. 

Koltuk yastık kılıfı ise evinizin dekorunu değiştirebilecek eşyalardır. Hediyelik eşya konusunda ev hediyesi olarak değerlendirilebilmektedir. Çoğu bakımdan beğenilen bu kılıflar modern çağa uyum sağlayan figürlerle ve özelliklerle desteklenmektedir. Bu sayede en beğenilen tasarımların dijital baskı tekniği ile öne çıkarılmasını sağlamaktadır.  Yastık kılıfı çeşitleri kullanılan malzeme ve işçilik boyutunda değişkenlik taşıdığından fiyatları da değişken olabilmektedir. Genellikle birden fazla alınan eşya kapsamında değerlendirilmesi nedeniyle en az dörtlü alınması uygun eşyalardır. 

Her yaştan kişiye hitap edebilen ürünler olması nedeniyle yastık kılıfları ideal ev hediyeleridir. Myros hediyelik eşyaları arasında dilediğiniz türde yastık ürün çeşidi bulmanız ve sevdiklerinizi bu ürünlerle mutlu etmeniz mümkündür. Bunun beraberinde yüksek kar marjı sağlatabilen ticari faaliyetler için Myros firmasından toptan yastık hediyelik eşya siparişleri de oluşturabilirsiniz. 

Yastık ürünleri alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaşına hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici toksit maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici davranılması ve doğru tercihi yapmak için araştırma yapılması 
 • Yastık ürünlerindeki farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir tasarım şekline odaklanılmaması 
 • Uzun süre kullanılabilecek olan yastık ürünlerinin tercih edilmesi 

Yastık Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Yastık ürünleri her insan ve her aile için bir ihtiyaçtır. Günlük olarak kullanılan ev eşyalarından biri olması nedeniyle üretim özellikleri şöyle belirtilir. Öncelikle boyutları standart olmayan yastık ürünlerinin kare ve dikdörtgen şekilde üretildiği görülmektedir. ilaveten promosyon veya özelleştirilmiş kişisel bazda değerlendirilen eşya olarak görülmektedir. Üretim bünyesinde öne çıkan en önemli durum ise bu yastıkların dijital baskı tekniği ile üretilmesidir. İnsan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyen yastık kılıfları genel bakımdan istenileni en doğru şekilde sunan eşyalardır. Baskılama özelliği isteğe bağlı şekilde değiştiriyor olup her yaşa hitap da edebilmektedir. Yapısında kullanılan malzemeler ve bileşenler ise üst düzey kalite sergilemektedir.

Yastık Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Yastık ürünlerinin şık ve kullanışlı bir eşya türü olması hediyelik eşya bünyesinde büyük fark oluşturmaktadır. Yastık fiyatları ortalama 104,34TL olarak bilinmektedir.  Sevdikleriniz için kullanışlı ve anlam ifade eden hediyelik eşyalara yönelik net bir fiyat bilgisi belirtecek olduğumuzda şehre özel Myros dijital baskı 400x400 ölçülerindeki ürünün 104,34TL olduğunu belirtebiliriz. 

Yastık Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yastık ürünlerinin fiyat belirteci genel bakımdan kullanılan malzeme ve hammaddesi ile ilgili olmaktadır. Bunun beraberinde kullanılan malzemenin yanı sıra çeşitli bileşenler ve materyallerin kullanımı da dikkat çekmektedir. El işçiliği ve tasarım bünyesinde kullanılan bileşenler haricinde dijital baskılama tekniği de fiyatı değiştirebilmektedir. Malzeme kalitesi fiyatını doğrudan etkileyen bir durum olup promosyon üretimler veya özelleştirilen çalışmalarda fiyatı etkileyen parametreler şeklinde değerlendirilmektedir.  Hediyelik eşya şeklinde değerlendirilen yastıklar ve yastık kılıfları genel bakımdan değişken fiyatlarda satışa sunulan ürünler olup ürün boyutu da fiyatını direkt olarak yükselten bir konudur. 

Yastık Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Yastık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Yastık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Yastık Çeşitleri Nelerdir?

Yastık çeşitleri kişinin ihtiyacına, talebine ve beğenisine göre değişmekte olup genel çeşitleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Yastık Nasıl Kullanılır?

Yastık nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin birçok cevap vermek mümkün olmaktadır. İlk olarak kullanılacak ve ihtiyaç olarak değerlendirilecek bir eşya anlamında değerlendirilir. Rahat bir uykuya geçiş için yastık ve yastık kılıfı çok önemlidir. Özellikle pamuklu olması gereken kılıfların ve yastık üretimlerinin kişisel sağlık anlamında da değerlendirildiği bilinir.  Bunun yanı sıra sevdiklerinizin özel ve anlam ifade eden zamanlarında kullanılacak eşyadır. Ticari alanda da kar payınızı yükseltme amaçlı da kullanılacak eşyalardandır. Belirtilen yönleri ile birçok şekilde kullanılacak yastıkların ve yastık kılıflarının özellikle kar payı oluşturan ürünler arasında değerlendirildiği görülmektedir. 

Yastık Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Yastık ürünleri kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki liste ile cevaplandırılabilir. 

 • Anneler günü için annenize yastık kılıfı 
 • Babalar günü için babanıza veya kendi alanına özel kullanması için koltuk yastık kılıfı 
 • Erkek ve kız kardeşleriniz için kullanışlı bir hediye anlamında hediyelik yastık 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde hediye yastık 
 • Tatil dönüşü anı oluşturmak kullanmak veya satışa sunmak için toptan hediyelik yastık 
 • Yastık ürünlerine ve kılıflarına ilgi duyan kişilere yastık kılıfı 
 • İş yerindeki üstlerinize hediye yastık 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza hediyelik eşya 


Yastık Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Yastık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Yastık ürünlerinde toptan fiyatları 35 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Yastık Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Yastık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Yastık Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Yastık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Yastık Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Yastık ürünleri Myros firması tarafından üretiliyor olup hediyelik eşya kapsamında geniş Pazar hacmine hitap etmektedir. Üretimden satışa kadar her türlü detay ince işçilikle yapılmaktadır. Üretim bünyesinde eleman kadrosu kadın ve erkek fark etmeksizin eşit seviyededir. El işçiliği ve mükemmel baskılama tekniklerinin öne çıkarıldığı yastık ürünlerinde ve kılıflarında bütünleşmiş uyumlu tasarımlar dikkat çekmektedir.  Herkesin beğeneceği üretimler yapılmasına özen gösteren firmada ayrıcalıklı ve her yaşa hitap edici üretim şekline çok fazla özen gösterilmekte olup müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli durumdur.   

Yastık Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Yastık ürünlerine benzer olan diğer hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.