myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Telefon Tablet Kılıfı

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
345,00 TL
(0)
44,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Tablet ve Telefon Kılıfı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tablet ve telefon kullanımı çağımızın bir gereksinimi olup aile fertlerinin sayısına göre ilişkilendirilen bir ihtiyaçtır. Genel bakımdan herkesin işi ve özel ihtiyacı gereğince kullandığı bu ürün çok çeşitli ürünlerin geliştirilmesini de sağlamıştır. Telefon tablet kılıfı şeklinde öne çıkarılan ve satılan birçok eşya farklı tasarımlar, figürler eşliğinde de kullanılmaktadır. Farklı özellikleri ve tasarımıyla dikkat çeken kılıflar el işçiliği ile özdeşleşmiş sanatsal çalışmalardır. Ayrıca hediyelik eşya anlamında da değer görmektedir. Bu yüzden en çok satılan ürünler şeklinde değerlendirilmektedir. 

Tablet ve telefon kılıfı her yaştan kişiye de hitap edebilen özellikte üretilmektedir. Genç ve yetişkin kişilerin kullanacağı kılıf şekillerinin yanı sıra yaşlı insanlara da hitap edebilen ürünlerdir. Özellikle seyahat tarzı süreçlerde çok ilgi gören özelliği vardır. Günümüzün ihtiyaçlarına yönelik farklı yapıda üretilen kumaş tablet ve telefon kılıfı ise en popüler seçenek olmaktadır. Telefon ve tablet yapısına veya ekranına zarar vermeyen kumaştan yapılmış olan kılıflar küçük büyük demeden herkesin hoşuna gitmektedir. 

Sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz hediyelik eşya kapsamında bu ürünleri tercih etmek akıllıcadır. Çünkü kullanışlı bir üründür. Myros firmasından dilediğiniz hediye seçeneğini bulmanız mümkün olup ticari alanda yüksek kar marjı sağlayabilmeniz de mümkündür. özellikle toplu alışverişler için online kullanım kolaylığı sunan Myros sitesinden toptan tablet telefon kılıfı almanız mümkün ve kolay diyebiliriz. 

Tablet ve telefon kılıfı satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanır. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaşına hitap ediyor olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve doğru fiyat tercihi yapılması 
 • Tablet ve telefon kılıfı ürünlerindeki farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir tasarım şekline odaklanılmaması 
 • Uzun süre kullanılabilecek olan tablet telefon kılıf ürünlerinin tercih edilmesi 

Tablet ve Telefon Kılıfı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Tablet ve telefon kılıfı ürünlerinin genel özelliği gereğince kullanılan hammaddenin öne çıktığı görülmektedir. Genel bakımdan dokuma tablet ve telefon kılıfı şeklinde yapılan bu eşyalar özel el işçiliği ve ipliklerden yapılmaktadır. Farklı kumaş yapısı ile dikkat çeken ürünlerin önemli derece de potansiyel kazandığı tespit edilmiştir. Her yaşa uygun bir eşya olması nedeniyle üretimde kullanılan malzemeler ve bileşenlerin insan sağlığına olumsuz etki oluşturmadığı saptanmıştır. Kaliteli ve yerli üretimler toplu satışlarda çok fazla tercih edilmesini de sağlamaktadır. 75x135mm telefon kılıf ürünleri buna örnek olup farklı dokuma şekliyle dikkat çekmektedir. 

Tablet ve Telefon Kılıfı Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Tablet ve telefon kılıfı ürünleri genel bakımdan dokuma işçiliğinin öne çıktığı şık hediyelik eşya seçeneğidir. Tablet ve telefon kılıfı fiyatları ortalama olarak 25,54TL ile 151,02TL arasındadır.  Sevdikleriniz için şık, kullanışlı ve değerini öne çıkaran bir hediye seçeneği olarak fiyat konusunda net bir bilgi verecek olursak dokuma tablet ve telefon kılıfının 25,54TL olduğunu söyleyebiliriz. 

Tablet ve Telefon Kılıfı Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tablet ve telefon kılıfı ürünlerinin fiyat belirteci genel bakımdan kullanılan malzeme ve hammaddesi ile ilgili olmaktadır. Bunun beraberinde çeşitli bileşenler ve materyallerin kullanımı da dikkat çekmektedir. El işçiliğinin öne çıktığı dokuma tasarımlarının bünyesinde kullanılan araç gereçler de fiyatı değiştirebilmektedir. Malzeme kalitesi fiyatını doğrudan etkileyen bir durum olup el işçiliği de fiyatları değiştirmektedir.  Hediyelik eşya şeklinde değerlendirilen tablet ve telefon kılıflarının fiyatını etkileyen en önemli konu ise ürün boyutuyla ilişkilendirilmektedir. Kullanılacak eşyaya göre değişen fiyatlar ürün ölçüleriyle de belirlenmektedir. 

Tablet ve Telefon Kılıfı Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Tablet ve telefon kılıfı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Tablet ve telefon kılıfı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Tablet ve Telefon Kılıfı Çeşitleri Nelerdir?

Tablet ve telefon kılıfı çeşitleri kişinin ihtiyacına, talebine ve beğenisine göre değişmekte olup genel çeşitleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Tablet ve Telefon Kılıfı Nasıl Kullanılır?

Tablet ve telefon kılıfı nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin birçok cevap vermek mümkündür. Öncelikle kullanılacak ve ihtiyaç olarak değerlendirilecek bir eşyadır. Çünkü herkes telefon ve tablet kullanımı yapmaktadır. Telefon ve tablet aynı zamanda bir ihtiyaçtır. Günlük işlerimizi yapabilmemize yardımcı olmaktadır. 

Sevdiklerimiz için satın alacağımız hediyelik eşyalar olup farklı yapısıyla anlam ifade edebilmektedir. Ticari alanda da kar payınızı yükseltme amaçlı da kullanılacak eşyalardandır. Belirtilen yönleri ile birçok şekilde kullanılacak tablet ve telefon kılıflarının özellikle kar payı oluşturan ürünler arasında değerlendirildiği görülmektedir. 

Tablet ve Telefon Kılıfı Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Tablet ve telefon kılıfı ürünleri kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki liste ile cevaplandırılabilir. 

 • Anneler günü için annenize telefon tablet kılıfı Babalar günü için babanıza kumaş tablet ve telefon kılıfı 
 • Erkek ve kız kardeşleriniz için kullanışlı bir hediye anlamında dokuma tablet ve telefon kılıfı 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde veya doğum günü hediyesi olarak fermuarlı telefon tablet kılıfı 
 • Tatil dönüşü anı oluşturmak kullanmak veya satışa sunmak için toptan tablet telefon kılıfı 
 • Tablet ve telefon kılıfı ürünlerine ve kılıflarına ilgi duyan kişilere telefon tablet kılıfı 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik tablet ve telefon kılıfı 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza hediyelik eşya 

Tablet ve Telefon Kılıfı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Tablet ve telefon kılıfı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Tablet ve telefon kılıfı ürünlerinde toptan fiyatları 8 TL - 50 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Tablet ve Telefon Kılıfı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Tablet ve telefon kılıfı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Tablet ve Telefon Kılıfı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Tablet ve telefon kılıfı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Tablet ve Telefon Kılıfı Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Tablet ve telefon kılıfı ürünler Myros firmasında üretilmektedir. İmal etme ve satışa sunma konusunda çok tecrübe edinmiş Myros firması çok geniş Pazar hacmine sahiptir. Yenilikçi yapısı ile her çeşit hediyelik eşya üretiminde ilk sırada gelen firmadır. Çalışma ortamının huzurlu ve bilinçli kadrodan oluşturulmuş olması üretim konusunda çok titiz davrandığını göstermektedir. 

Üretim bünyesinde çalışan erkek ve kadın çalışanlar eşit seviyededir. Eşitliğe önem verilen firmada çağımızla uyumlu tasarımlar da öne çıkmakta olup geçmişe dönük figürler, yöresel ve kültürel bakış açısına da değinilmektedir. Kaliteli malzeme kullanımı beraberinde başarılı sonuçlar alınmaktadır. Ayrıca beklentiyi karşılayan seçenekler sunulmakta olup müşteri memnuniyeti çok önemsenmektedir. 

Tablet ve Telefon Kılıfı Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Tablet ve telefon kılıfı ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.