myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Amerikan Servis

için 13 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
658,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
için 13 ürün görüntüleniyor.

Amerikan Servisi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yemek öncesi şık sofra kurulumu açısından her alanda kullanılmaya başlanan Amerikan servisleri genel olarak kişiye özel sunum şeklini de öne çıkarmaktadır. Yaşadığımız çağda çok sık kullanılan Amerikan servisleri tabak altlığına uyumlu şekilde dijital baskı ile özelleştirilebilmektedir.  Teknolojik ilerlemeler beraberinde kullanılan malzemelerde bu alanda gelişmiştir. En popüler ürün satışlarında Amerikan servisleri öne çıkmaktadır. Çünkü kullanım açısından çok yönlü amaca hitap eder. Örneğin; çocuğunuz için okulda doğum günü kutlaması yaparken özelleştirilebilir Amerikan servisleri kullanılabilmektedir. 

Amerikan servis modelleri kişinin zevklerine göre çeşitlenmektedir. El sanatlarının yanı sıra bu tarz ürünlerde dijital baskılama özelliği öne çıkmaktadır. Bu durum üretimde hızlılık ve toplu siparişlerin kolaylıkla ilerlemesini de sağlamaktadır. Bu yüzden dijital baskılı Amerikan servis çeşitleri günümüzde çok revaçta diyebiliriz.  Sevdikleriniz için özel günlerde veya katılım gerektiren çoklu görüşmelerde kullanmanız için Myros firmasından dilediğiniz Amerikan servis çeşitlerini toptan Amerikan servisi şeklinde satın almanız mümkündür. Ticari faaliyetlerinizde yüksek kar marjı oluşturan Amerikan servislerle firma tanıtımınızı da yapabilmeniz mümkündür. Reklam bünyesinde de değer gören Amerikan servisleri dikkat çeken ürün seçeneği olup tercihe bağlı olarak değiştirilebilir özelliktedir. 

Amerikan servisi satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Restoran, cafe veya özelleştirilmesi gereken durumlara yönelik uygun tasarım şekli oluşturulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek toksit maddeler içermediğine dikkat edilmesi 
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve çok iyi bir araştırma yapılması
 • Amerikan servis modellerinin genel temasındaki farklı figürlerin de incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan materyallerden üretilmiş Amerikan servis çeşitlerinin tercih edilmesi 

Amerikan Servisi Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Amerikan servis ürünlerinin özellikleri nedir sorgulamasında öncelikle tekstil sınıfında değerlendirilen bir ürün olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Dekorunun her kişiye ve her yaşa hitap edebilmesi için dijital baskı tekniği en uygun tasarım modeliyle eşleştirilebiliyor. Kullanılan malzeme de dijital baskılar ve dayanıklı ürün şekli uzun süre formunu koruyan özellikte geliştirildiğini gösteriyor. Çoğu bakımdan estetik bakış açısı oluşturan ve üst üste kullanılması mümkün olan eşyalar bünyesinde değerli hediyelik eşya çeşidi olarak özetleniyor. 

Amerikan Servislerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Amerikan servisleri genel olarak farklı ve özgün tasarım modelleriyle dikkat çeken ve sağlığa zarar verici madde içermeyen hediyelik eşyalar sınıfında yer alır. Amerikan servis fiyatları ortalama olarak 55,74TL fiyatında satışa sunulmaktadır. 

Sevdikleriniz için unutulmaz hediyeler arasında yer alan Amerikan servislerine yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda özelleştirilebilir Myros dijital baskı Amerikan servis fiyatının 55,74TL olduğunu belirtebiliriz. 300x500 ölçülerinde tasarlanmış olan Amerikan servisleri genel olarak standart ölçüsünde üretilen hediyeliklerdir. 

Amerikan Servislerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Amerikan servislerinin fiyatını etkileyen temel konular arasında tekstilde kullanılan malzemeler ve bu malzemelerin dijital baskı ile kullanış tekniği öne çıkmaktadır. Tekli satılma halinde net fiyat belirtmiş olsak ta toplu satışlarda adet fiyatına yönelik fiyat oluşturulmaktadır.  Tasarımın dijital baskı sayesinde özelleştirilmesi fiyatını direkt olarak etkileyen konu olup ürün ölçülerinin bu konuda çok önemli role sahip olduğu bilinmektedir. 

Amerikan Servisi ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Amerikan servisi ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Amerikan servisi ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Amerikan Servisi Çeşitleri Nelerdir?

Amerikan servisi kişisel zevklere ve kişisel ihtiyaçlara göre çeşitleniyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Amerikan Servisleri Nasıl Kullanılır?

Amerikan servisleri nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik birçok cevap verilebilmektedir. Genel olarak lokantalarda, restoran ve kafe tipi yerlerde kullanılan yemek öncesi hazırlık aşamasındaki takımlardır. Ev hediyesi olarak veya kendinize ve sevdiklerinize kullanışlı ve anlamlı bir hediye amaçlı da kullanılması mümkün olan hediyelik eşya türleridir. 

Promosyon ve özelleştirilebilir oluşu ile firmanızın reklamını yapma amaçlı da kullanılabilecek eşyalardır. Dijital baskı özelliği ile istediğiniz adet ve ölçülerle tasarlanan Amerikan servislerinin kullanım potansiyeli çağımız için en uygun ürün olmasını da desteklemektedir. Bu açıdan değerlendirince her alanda ve herkes için kullanımı uygun olan eşyalar arasında değerlendirildiği bilinmektedir. 

Amerikan Servisi Kime Alınabilir?

Amerikan servisi kime alınabilir sorgulamasına yönelik aşağıdaki liste ile cevap verilebilmektedir.

 • Anneler günü için annenize Amerikan servis modelleri 
 • Babalar günü veya babanızın özel ihtiyacı için Amerikan servis 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde kullanması için Amerikan servis takımı 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde hediyelik Amerikan servis
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize Amerikan servis toptan 
 • Amerikan servis çeşitlerine ilgi duyan kişilere özelleştirilebilir Amerikan servis 
 • İş yerindeki üstlerinize şehre özel Amerikan servisi 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza hediyelik Amerikan servis 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak hediyelik eşya 

  Amerikan Servisi Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Amerikan servisi ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Amerikan servisi ürünlerinde toptan fiyatları 18 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Amerikan Servisi Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Amerikan servisi ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Amerikan Servisi Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Amerikan servisi ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.  Amerikan Servisi Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

  Amerikan servisi ürünler tekstil ürünleri şeklinde değerlendirilen hediyelik eşya türleridir. Çağımızın modern yapısına uyumlu olan ve birçok yönde kullanılan Amerikan servis modelleri özelleştirilebilen ürünlerdir. Promosyon olarak veya hediyelik eşya anlamında kullanılan ürünler olması dışında günümüzde ev ihtiyaçlarından biri haline dönüştüğü görülür. 

  Myros firması tarafında özelleştirilen dijital baskılı Amerikan servisler çok farklı tasarımlarla öne çıkmaktadır. Genel olarak çok geniş Pazar hacmine sahip olan Myros firması eleman kadrosuna çok özen göstermektedir. Her alanda ürün geliştirme, tasarlama, baskılama ve el işçiliği gerektiren sanatsal çalışmaların en özgün şekilde oluşturulmasına dikkat çeken ekibe sahiptir. Eşitlikçi görüşe sahip olan firmada erkek ve kadın personellerin eşit seviyede bulunması disiplinli çalışma planını da gözler önüne koymaktadır. 

  Tüm üretimlerde birinci sınıf kaliteli malzeme kullanımına dikkat eden Myros firması uzun süre formu bozulmayacak üretimler yapmaktadır. Başarılı üretimler beraberinde toplu siparişler için doğru paketleme ve kargo sürecine de çok dikkat etmektedir. bu sayede müşteri potansiyeli en çok gelişmiş olan hediyelik eşya üreticisi ve satıcısı şeklinde Myros öne çıkmaktadır. 

  Amerikan Servislerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Amerikan servislerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.