myros-popup.jpg (663 KB)

Manavgat Şube

Adres
Eskihisar Mah. 9546 Sok. No:8/A
/ Manavgat / Antalya / Türkiye
Telefon
02427460344
Faks

Manavgat Toptan Hediyelik Eşya       

Manavgat toptan hediyelik eşya ürünleri üretimi ve toptan satışı yapan, zengin çeşitli, kaliteli, güvenilir bir iş ortağı arayışında iseniz aradığınız adrestesiniz. Kaliteli üretim atölyeleri, tecrübeli satış operasyonları, güvenilir ve hızlı lojistik süreçleri ile Myros, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına toptan satış hizmeti verir. Myros, temalı hediyelik eşya ürün çeşitleri ile dört adet merkez şube, yurt içinde beş bin adedin üzerinde firma ve yurt dışında seksen ülkedeki satış noktaları ile hediyelik eşya üretimi ve toptancılığı yapmaktadır. Turistik hediyelik eşya taleplerinizi en ince ayrıntısına kadar başarılı bir şekilde yerine getirir. Myros’ un tecrübeli ve uzman çalışan kadrosu sayesinde sürekli güncel ve kullanıcı dostu olan online web sitesi ise toptan alışverişinizi kolaylıkla yapmanızı sağlar. Binlerce ürün çeşidi ile ilgili her bilgiyi doğru ve anlaşılır şekilde alabildiğiniz satışa hazır ürün kataloglarından seçim yaparak, avantajlı fiyatlardan ve indirimlerden yararlanarak online sipariş verebilirsiniz. Almak istediğiniz her bilgi için sorularınıza hızlı ve çözüm odaklı cevap veren tecrübeli satış destek ekibi ile tüm sorularınızın ve taleplerinizin karşılığını bulabilirsiniz. Manavgat Merkez showroomlarımızdaki toptan alışverişlerinizde ve online siparişlerinizde firmanıza özel tüm indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Manavgat toptan hediyelik eşya ürünleri satmak için, Myros toptan hediyelik eşya ürünlerinden alış veriş yaptığınızda, kaliteli ve zengin ürün çeşitleri, hızlı ve güvenilir teslimatları, uzman üretim personeli, tecrübeli satış ve satış sonrası destek kadrosu ile aldığınız hizmet, firmanızın ve müşterilerinizin beklentilerini aşacaktır. 

Manavgat ilçesi, şelalesinin yanında yüz kilometreye yakın uzunluktaki büyüleyici sahil şeridi, özel ve doğal koruma alanları, şık ve kaliteli  turistik tesisleri ve herkesi cezbeden tatil köyleri ile her yıl on binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Yoğun turistik hareketlilik nedeni ile ilçenin ekonomik döngüsünde turizm sektörünün payı ilk sıradadır. Gezi ve seyahatlerin yarattığı etki sonucu, yerli ve yabancı turist sayısı ile turistik hediyelik eşya talebi de artmaktadır. Ziyaretçi kitlesindeki bu yoğunluk ve hediyelik eşya ürün talebindeki artış, ilçedeki alış veriş merkezlerinde, çarşı ve pazarlarda farklı çeşitlerde Manavgat hediyelik eşya ürünleri satışı yapan işletmeleri de arttırmıştır.  Turizmin ekonomik döngüdeki yeri ve artan talepler nedeni ile  Manavgat yerel işletmeler arasında özel hediyelik eşya satan firmalar, Manavgat toptan hediyelik eşya çeşitleri üreten ve toptan satışını yapan güvenilir tedarikçilere ihtiyaç duyar. Toptan satış mağazalarında en yüksek satış potansiyeli olan ürünler en düşük fiyatlar üzerinden piyasaya sunulur. Pazar fiyatından daha ekonomik fiyata, büyük miktarlarda ve uygun ödeme koşullarına göre yapılan toptan hediyelik eşya alım ve satımı süreçlerinde tedarikçinin, satış, üretim ve teslimat aşamalarındaki kaliteli malzeme, tasarım, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı ve güvenilir teslimatı da çok önemlidir.

Manavgat toptan hediyelik eşya ürünlerinde ilçenin turistik ve tarihi mekânlarının, sahillerinin, doğal alanlarının tasarımlarında yer aldığı uygun fiyatlı, kolay taşınabilir ve herkese hediye edilebilecek fonksiyonel ürünler tercih edilmektedir. Manavgat toptan hediyelik alışveriş ürünleri arasında hediyelik eşya toptancısı dükkânlarında satılanlardan en popüler olan türler magnet, açacak, kupa, metal hatıra kaşık, küllük, fotoğraf çerçevesi ve benzeri çeşitlerdir.

 

1. Magnet     

Tüm evlerdeki mutfak dolaplarının ve buzdolaplarının  üzerinde, işyerlerinde ve ofislerdeki panolarda görmeye alışık olduğumuz magnetler turistik hediyelik eşya ürünlerinin en çok satılan ürünleridir. Tüm gezi ve yolculukların sonunda, anı biriktirmek ve yakınlara hediye almak için ilk önce tercih edilen magnetler ahşap, plastik, epoksi, metal, cam, porselen, çini, seramik gibi malzemelerden üretilir. Genellikle dekoratif amaçlı kullanılan magnetlerin boyutları 5 cm ile 17 cm arasındadır. Her yaştan herkese rahatlıkla hediye olarak verilen Manavgat hediyelik magnet ürünlerinden çerçeve şeklinde olanlar fotoğraf sergilemek için de kullanılır. Özellikle koleksiyonunu yapanların daha yoğun ilgi gösterdiği ve turistik hediyelik eşyalar arasında çok popüler olan magnetleri, toptan fiyat üzerinden satın alabilmek için, Manavgat hediyelik eşya toptancısı olan Myros’un internet sitesindeki katalogu inceleyebilir ya da showroomlarındaki ürün çeşitlerini inceleyerek sipariş verilebilir.

2. Açacak       

Nostaljik şişelerin ve klasik meşrubatların geri dönüş yaparak popüler olduğu günümüzde,  klasik kapaklı şişeden içmeyi sevenler için en ideal hediyelerden biri de açacaklardır. Açacaklar, metal ve epoksi malzemeleri ile kelebek, kaplumbağa, kedi, balık, şişe, bayrak gibi figürler üzerine, Manavgat Şelalesi ve ilçenin yerel özelliklerini taşıyan yöresel desenleri dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir.  Manavgat hediyelik açacakların mıknatıslı olanları dolap üzerinde tutturulabilir. Kampta, doğa gezilerinde kullanabilmek için delikli olanları anahtarlık ucuna da takılan açacakların, boyutları 6 cm ile 13 cm arasındadır. Özellikle taşıma kolaylığı, hafifliği, her yaştan herkese hediye edilebilecek olması nedeni ile Manavgat hediyelik eşya türleri içinde çok tercih edilen ürünlerden olan açacakları, toptan fiyatları ile satın alabilmek için, Manavgat hediyelik eşya toptancısı olan Myros’u  showroomlarındaki ürün çeşitlerinden ya da Manavgat hediyelik eşya kategorisinden faydalanarak sipariş verilebilir. 

 

3. Kupa 

Sıcak kahve ve çay çeşitlerinin yanında soğuk meşrubat ve kahve türleri için de kullanılan Manavgat hediyelik eşya kupa çeşitleri, Manavgat şelalesi ve yerel görselleri ile serigrafi tekniği uygulanarak dekorlama yapılır. Seramikten üretilen İkili veya tekli olarak alınabilen kupaların boyutları 8 ile 9 cm arasındadır. İçecekler için kullanılan Manavgat hediyelik eşya kupa çeşitleri, masaüstü yazı setlerinde kalemlik, sanatsal çalışmalarda fırçalık olarak ya da diğer küçük eşyaları düzenlemek için de kullanılabilir. Kaliteli malzeme ve işçiliği, ergonomik tasarımları,  zengin çeşit ve renkleri ile Manavgat hediyelik eşya ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden olan kupaları, toptan fiyatları ile satın alabilmek için,  Manavgat hediyelik eşya toptancısı olan firmamızın internet sitesindeki hazır kataloglardaki ya da showroomlarındaki ürün çeşitlerinden faydalanılarak sipariş verilebilir. 

4. Metal Hatıra Kaşık

Manavgat hediyelik eşya ürünlerinden metal hatıra kaşık, epoksi ve metal üzerine dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir. Kişiye veya kuruma özel istenilen tüm desenlerle özelleştirilebilir. Çay, kahve, dondurma ve tatlı ikramlarının sunumlarında kullanılabildiği gibi, evlerdeki yemek odası takımlarının büfe ve vitrinlerinde dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilen metal hatıra kaşık ürünlerinin, eni 25 mm ile boyu 130 mm ölçülerindedir. Hem şık hem uygun fiyatlı, hem de hoş bir anı hediyesi olan metal hatıra kaşık ürünlerini toptan fiyatları ile satın alabilmek için, Manavgat hediyelik eşya toptancısı olan firmamızın internet sitesindeki  hazır ve özelleştirilebilr ürünlerden ya da showroomlardaki ürün çeşitlerinden faydalanılarak sipariş verilebilir. 

5. Küllük        

Turistik hediyelik eşya ürünlerinden küllük çeşitleri, 7 cm ile 10 cm boyutları arasında seramik ve çini işçiliği ile üretilir. El işi ile yapılan yazılarla dekorlama yapılan ürünlerin zengin desen ve renk çeşitleri vardır. Küllükler, evlerin ve işyerlerinin balkon, teras, bahçe ve masalarında, restoranlar ile kafeteryalarda hem kül, hem de ufak tefek  çöp ve kırıntılar için kullanılır. Tekli, ikili ve dörtlü olarak alınabilen küllükler çok renkli, şık ve kaliteli görüntüleri ile dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Genç yetişkinlerin kendi aralarında en çok tercih ettiği hediyelerden olan küllük çeşitlerini, toptan fiyatlar üzerinden satın alabilmek için, Manavgat hediyelik eşya toptancısı olan Myros’un Manavgat hediyelik eşyalar sayfasındaki ürünlerden ya da showroomlarından faydalanılarak sipariş verilebilir. 

6. Fotoğraf  Çerçevesi   

Gezi ve seyahatlerin olmazsa olmazlarından en önemlisi, en sevilen ve etkileyici anlarda  fotoğraf ya da  video çekmektir. Aynı zamanda yolculuk süresince tüm duyular bir fotoğraf makinesinin objektifi gibi çalışır ve hafıza sarayına anı toplar. İşte bu ikili birleştiği saniyede, sanki bir zaman yolcusu gibi yaşanılan anlara geri dönülür. İnsanın mutlu anları en önemli motivasyon aracıdır. Bu nedenle tüm insanlar hayatları boyunca bir fotoğraf çerçevesi ile  kutuladıkları bu önemli mutluluk motivasyonunu yaratan anı yolculuklarını sever. Girdiğiniz her  evin, ofisin ya da mekanın masasında, duvarında ya da rafında mutlaka bir kaç tane anılarla donatılmış fotoğraf çerçevesi vardır. Tam da bu nedenle genç yaşlı, kadın erkek demeden herkes herkese fotoğraf çerçevesi hediye eder. Amaç en değerli anı hazineleri için zarif bir kutu yaratmaktır. Manavgat hediyelik eşya ürünlerinden fotoğraf çerçeveleri, ahşap ve epoksi malzemelerle hazırlanan çerçeve üzerine dijital baskı ile üretilir. Boyutları 10 cm ile 20 cm arasındadır. Masalarda, raflarda ve duvarlarda sergilenebilen fotoğraf çerçevesi ürünlerinden toptan fiyatlarından faydalanarak satın alabilmek için, Manavgat hediyelik eşya toptancısı olan Myros’un Antalya ve Manavgatta bulunan showroomlarında ve intersent sitesinden toptan üyelik olulturarak işletemenize özel ürünleri güvenle toptan sipariş verebilrsiniz. 

Hediyelik Eşyalar Toptan Nasıl Satın Alınır?  

Hediyelik eşya toptan satın alımı için, kaliteli malzeme, tasarım, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı teslimat ile rakiplerinin önünde yer alan Myros toptan hediye eşya ürünleri, firmanız için en uygun adrestir. Hedef kitlesi, turistik işletmeler, müzeler, tarihi yerler, gezi alanları, otogarlar, terminaller alış veriş mekânları ile caddelerde hediyelik eşya satışı yapan mağazalar olan Manavgat toptan hediyelik eşya üretimi ve satışı yapan firmalar Manavgat turistik hediyelik eşya satışı yapan firmalarla iş ortaklığı ilişkisi içindedirler. Manavgat turistik hediyelik eşya satışı yapan işletmeler ürün çeşitliliği, uygun fiyat, düzenli ve istikrarlı adetler, hızlı ve güvenli teslimat kadar satış sonrası süreçlerde de tedarikçisinden destek almak zorundadır. Satış sonrası destek süreci yanında Myros hediyelik  eşya çeşitlerinin  özel ve el yapımı ürün seçenekleri, özelleştirilmiş tasarımlar, kesintisiz ürün tedariği ve 80 ülkeye ihracat tecrübesi ile Myros Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya üreticisi ve toptancısıdır. Myros toptan hediye ürün çeşitleri minimum üretim adetleri,  uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleri, üretim istikrarı, satış potansiyeli yüksek ürün türü, hızlı ve güvenilir lojistik süreçleri ile firmanız için güvenli çalışma alanı yaratır. Online sitede bulunan kataloglardaki hazır ürünlerin yanında özelleştirilebilir çeşitleri ile de firmanızın raflarını zenginleştirecek siparişleriniz için, online alışverişten yararlanabilir ya da Myros Manavgat şube showroomunda sergilenen ürün çeşitlerini  görerek de sipariş verebilirsiniz.  İşletmelere uygun seçeneklerden faydalanarak toptan kurumsal sipariş verebilmeniz için öncelikle yapmanız gereken bayii başvuru sayfasında giriş kaydı oluşturmaktır. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.