myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Su Bardağı

için 18 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
24,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Nazar Temalı Myros Baskılı Altılı Su Bardağı
103,00 TL
(0)
52,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Alanya Temalı Myros Renkli Baskılı Su Bardağı
24,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Bayrak Temalı Myros Baskılı Altılı Su Bardağı
103,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Bayrak Temalı Myros İkili Su Bardağı
52,50 TL
(0)
103,00 TL
(0)
24,00 TL
(0)
52,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Alanya Temalı Myros Baskılı Altılı Su Bardağı
103,00 TL
(0)
24,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Nazar Temalı Myros İkili Su Bardağı
52,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Side Temalı Myros Renkli Baskılı Su Bardağı
24,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Side Temalı Myros Baskılı Altılı Su Bardağı
103,00 TL
(0)
24,00 TL
(0)
için 18 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Su Bardağı Modelleri

Su bardağı mutfağımızın ve ofislerimizin vazgeçilmez eşyalarından biridir. Günlük kullanım oranı en fazla olan eşya türleridir. Ev gezmelerinde hediyelik eşya olarak satın alınabilecek en mantıklı üründür. 1 litre su kaç bardak şeklinde merak edenlere yönelik ortalama 4 bardak olduğunu da belirtmeliyiz. Günlük su tüketim ihtiyacını ölçeklendirme ile hesap edebilmenize fayda sağlar. Bir su bardağı kaç ml diye sorguladığınızda ise su bardağının ölçeklendirme seviyesi 200 ml olarak hesap edilmektedir. Çay bardaklarında bu ml seviyesi 100 ml olarak bilinir. 

Genel olarak su içme ihtiyacı amacıyla kullanılan bardaklar çeşitli desenler, motifler ve baskılar ile farklılaşabilmektedir. Sade kullanımlardan ziyade çeşitlere ayrılmış olan seçeneklerin daha fazla popüler olduğu da gerçektir. Camdan yapılmış renkli su bardağı modelleri kişileştirilen özgünlükte de değerlendirilebilir. Örneğin; aynı su bardağı kullanmak istemeyen kişiler için ayırt edilebilir özellik taşır. Sağlık açısından da faydasını görebileceğiniz bardaklar su tüketim ihtiyacınızı da doğru belirlemenize yardımcı olacaktır. 

Bir yere giderken su bardağı seti alarak gitmiş olmanız ev sahibine destek olmanızı da sağlar. İkili veya altılı su bardağı seti ile özel bir hediye vermiş olursunuz. Sevdikleriniz, akrabalarınız, komşularınız ve hatta kendiniz için bile faydalı bir hediye seçeneğidir. Bunun yanı sıra toplu siparişler vererek ticari anlamdaki kar marjınızı da yükseltmek için fırsattır. Firmanızın baskısını toplu siparişlerde yaptırabilme şansınız vardır. Myrostan dilediğiniz su bardağı tasarımlarından toplu halde almak istiyorsanız; toptan su bardağı siparişi vermeniz gerekir. 

Su bardağı alırken beklenmedik durumlarla karşılaşmamak adına kişisel anlamda dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin seveceği şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçiminde kişinin yaş ortalamasına hitap etmesi 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılarak seçim yapılması 
 • Su bardağının tema çeşitlerinde farklı dekorların incelenmesi ve tek bir tasarım ve figüre odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilen kullanışlı su bardak seçimi yapılması

Hediyelik Su Bardağı Çeşitleri Nelerdir?

Su bardağı hediyelik çeşitleri kişinin beğendiği tasarım şekline, baskısına ve beraberinde zevklerine göre çeşitlendirilen ürünler olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Hediyelik Su Bardağı Fiyatları

Hediyelik su bardağı; genel olarak baskısı, boyutu, kullanılan malzeme ve el işçiliği gibi farklı konularla ilişkili olarak değişken fiyat aralığı oluşturmaktadır. Sevdiğiniz kişiler için anlamlı, kullanışlı ve anı oluşturabileceğiniz ürünlerdir. Alanya temalı Myros baskılı altılı su bardağı seti başta olmak üzere çeşitli modellere sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Hediyelik Su Bardağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Su bardağı seti veya tekli su bardağı hediyelik ürünler arasında değer gören başlıca seçenektir. Su bardağı fiyatları çeşitli konulara yönelik değişmektedir. Fiyatı arttıran temel konular ise baskı modeli, tasarım şekli, kullanılan malzemelerdir. Fiyatı etkileyen diğer temel durum ise bardağın boyutudur. Bardak büyüdükçe veya çoklu olduğunda kullanılan malzeme de artış gösterdiğinde fiyat yükselir. Bu yüzden tekli su bardağı ile altılı su bardağını karşılaştırmak doğru değildir. 

Hediyelik Su Bardağı Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Su bardağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Su bardağı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Su Bardağı Toptan Satış

Su bardağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Su bardağı ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Su Bardağı İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Su bardağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Su Bardağının İadesi Yapılabilir mi?

Su bardağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Su Bardağı Özellikleri Nelerdir?

Su bardağı modelleri genel bakımdan tek bir figürler incelenebilen ürünler değildir. 200 ml ölçüsündeki bardakların ortalama eni 208 mm boyu 78 mm ve yüksekliği ise 109 mm olup ağırlığı 416 gr şeklinde bilinmektedir. Genel olarak farklı temalarla tasarlanması mümkündür. Hediyelik eşyalar arasında çok sık tercih edilebilecek ürünlerdir.  Su bardağı tasarım kapsamında Myros firması ile iletişime geçmeniz yeni ve farklı figürlerin kullanılmasını ve ticari anlamda tanıtım amaçlı dağıtmak için kullanmanızı da sağlayacak bir şeydir. 

Su Bardağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Su bardağı hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorusunun yanıtları aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenizin mutfağı için su bardak seti
 • Babalar günü için babanıza renkli su bardağı 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel günlerinde hediyelik su bardağı 
 • Arkadaşların iş kutlaması ve doğum günü gibi özel günlerinde şehre özel su bardağı 
 • Seyahatlerinizde veya tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize turistik su bardağı 
 • Su bardak çeşitlerine ve tasarımlara ilgi duyan kişilere toptan hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize veya saygı duyup sevdiğiniz kişilere su bardağı çeşitleri 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ya da komşunuza su bardağı seti 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak su bardağı modelleri/ toptan hediyelik su bardağı 

Hediyelik Su Bardağı Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik su bardağı haricinden alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.