• Tümünü Temizle

Su Bardağı

için 18 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
29,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Nazar Temalı Myros Baskılı Altılı Su Bardağı
89,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Alanya Temalı Myros Renkli Baskılı Su Bardağı
29,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Bayrak Temalı Myros Baskılı Altılı Su Bardağı
89,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Bayrak Temalı Myros İkili Su Bardağı
44,90 TL
(0)
89,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Alanya Temalı Myros Baskılı Altılı Su Bardağı
89,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Nazar Temalı Myros İkili Su Bardağı
44,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Side Temalı Myros Renkli Baskılı Su Bardağı
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Side Temalı Myros Baskılı Altılı Su Bardağı
89,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
için 18 ürün görüntüleniyor.

Su Bardağı Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Su bardağı mutfağımızın ve ofislerimizin vazgeçilmez eşyalarından biridir. Günlük kullanım oranı en fazla olan eşya türleridir. Ev gezmelerinde hediyelik eşya olarak satın alınabilecek en mantıklı üründür. 1 litre su kaç bardak şeklinde merak edenlere yönelik ortalama 4 bardak olduğunu da belirtmeliyiz. Günlük su tüketim ihtiyacını ölçeklendirme ile hesap edebilmenize fayda sağlar. Bir su bardağı kaç ml diye sorguladığınızda ise su bardağının ölçeklendirme seviyesi 200 ml olarak hesap edilmektedir. Çay bardaklarında bu ml seviyesi 100 ml olarak bilinir. 

Genel olarak su içme ihtiyacı amacıyla kullanılan bardaklar çeşitli desenler, motifler ve baskılar ile farklılaşabilmektedir. Sade kullanımlardan ziyade çeşitlere ayrılmış olan seçeneklerin daha fazla popüler olduğu da gerçektir. Camdan yapılmış renkli su bardağı modelleri kişileştirilen özgünlükte de değerlendirilebilir. Örneğin; aynı su bardağı kullanmak istemeyen kişiler için ayırt edilebilir özellik taşır. Sağlık açısından da faydasını görebileceğiniz bardaklar su tüketim ihtiyacınızı da doğru belirlemenize yardımcı olacaktır. 

Bir yere giderken su bardağı seti alarak gitmiş olmanız ev sahibine destek olmanızı da sağlar. İkili veya altılı su bardağı seti ile özel bir hediye vermiş olursunuz. Sevdikleriniz, akrabalarınız, komşularınız ve hatta kendiniz için bile faydalı bir hediye seçeneğidir. Bunun yanı sıra toplu siparişler vererek ticari anlamdaki kar marjınızı da yükseltmek için fırsattır. Firmanızın baskısını toplu siparişlerde yaptırabilme şansınız vardır. Myrostan dilediğiniz su bardağı tasarımlarından toplu halde almak istiyorsanız; toptan su bardağı siparişi vermeniz gerekir. 

Su bardağı alırken beklenmedik durumlarla karşılaşmamak adına kişisel anlamda dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin seveceği şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçiminde kişinin yaş ortalamasına hitap etmesi 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılarak seçim yapılması 
 • Su bardağının tema çeşitlerinde farklı dekorların incelenmesi ve tek bir tasarım ve figüre odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilen kullanışlı su bardak seçimi yapılması 

Su Bardağı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Su bardağı modelleri genel bakımdan tek bir figürler incelenebilen ürünler değildir. 200 ml ölçüsündeki bardakların ortalama eni 208 mm boyu 78 mm ve yüksekliği ise 109 mm olup ağırlığı 416 gr şeklinde bilinmektedir. Genel olarak farklı temalarla tasarlanması mümkündür. Hediyelik eşyalar arasında çok sık tercih edilebilecek ürünlerdir.  Su bardağı tasarım kapsamında Myros firması ile iletişime geçmeniz yeni ve farklı figürlerin kullanılmasını ve ticari anlamda tanıtım amaçlı dağıtmak için kullanmanızı da sağlayacak bir şeydir. 

Su Bardağı Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Su bardağı hediyelik ürünler genel olarak baskısı, boyutu, kullanılan malzeme ve el işçiliği gibi farklı konularla ilişkili olarak değişken fiyat aralığı oluşturmaktadır. Su bardağı fiyatları ortalama 14,90 TL ile 66,90TL arasında satışa sunulmaktadır.  Sevdiğiniz kişiler için anlamlı, kullanışlı ve anı oluşturabileceğiniz ürünlerdir. Net bir fiyat belirtmek gerekirse; Alanya temalı Myros baskılı altılı su bardağı setinin fiyatı 66,90 TL diyebiliriz. 

Su Bardağı Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Su bardağı seti veya tekli su bardağı hediyelik ürünler arasında değer gören başlıca seçenektir. Su bardağı fiyatları çeşitli konulara yönelik değişmektedir. Fiyatı arttıran temel konular ise baskı modeli, tasarım şekli, kullanılan malzemelerdir. Fiyatı etkileyen diğer temel durum ise bardağın boyutudur. Bardak büyüdükçe veya çoklu olduğunda kullanılan malzeme de artış gösterdiğinde fiyat yükselir. Bu yüzden tekli su bardağı ile altılı su bardağını karşılaştırmak doğru değildir. 

Su Bardağı Hediyelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Su bardağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Su bardağı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Su Bardağı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Su bardağı hediyelik çeşitleri kişinin beğendiği tasarım şekline, baskısına ve beraberinde zevklerine göre çeşitlendirilen ürünler olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. Su Bardağı Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Su bardağı çeşitleri farklı hediyelik türde kullanılabilen eşyalardır. Günlük su içme ihtiyacı için kullanmakta olduğumuz bu ürünler genel bakımdan aranılan eşyalar arasındadır. Ev hediyesi olarak tüm sevdikleriniz için uygun bir hediye seçimidir. Yeni tasarım modelleri ile mutfağınızda fark oluşturacak bardaklar her özel günde satın alınabilecek ideal bir seçimdir. 

Su Bardağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Su bardağı hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorusunun yanıtları aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenizin mutfağı için su bardak seti
 • Babalar günü için babanıza renkli su bardağı 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel günlerinde hediyelik su bardağı 
 • Arkadaşların iş kutlaması ve doğum günü gibi özel günlerinde şehre özel su bardağı 
 • Seyahatlerinizde veya tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize turistik su bardağı 
 • Su bardak çeşitlerine ve tasarımlara ilgi duyan kişilere toptan hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize veya saygı duyup sevdiğiniz kişilere su bardağı çeşitleri 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ya da komşunuza su bardağı seti 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak su bardağı modelleri/ toptan hediyelik su bardağı 

  Su Bardağı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Su bardağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Su bardağı ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 22 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Su Bardağı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Su bardağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Su Bardağı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Su bardağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Su Bardağı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Su bardağı genel olarak klişeleşmiş düz tasarımlar dışında yepyeni modellerle ve figürlerle desteklenen hediyelik eşyalar arasındadır. İnsanların her anlamda ihtiyaç duyduğu, kullandığı ve zevkine hitap edici hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Myros kapsamında üretimi yapılan ve satışa sunulan su bardağı çeşitleri cam malzemeden oluşturulmakta olup ana temasında kullanılan figürler çok farklıdır. 

  Ürün üretim ve satış konusunda hayli tecrübeye sahip olan firma için çok yönlü özellikleri vardır. Öncelikle çok geniş Pazar hacmine sahip bir firmadır. İlaveten hediyelik eşyaların tümü kültürümüze hitap eden ve beğenilen tasarımlardır. Özgünlüğünü koruyan ürünlerde uygun fiyat ortalaması baz alınmaktadır. Bunun yanı sıra el işçiliğinin çok baskın olduğu bir firma olup kadın ve erkeklerden eşit oranda faydalanılan firma olduğu bilinmektedir. Başarılı ve kişileştirilmiş çalışmalar öne çıkmakta olup Myros firmasının huzurlu çalışma ortamına da önem verdiği görülmektedir. 

  Su Bardağı Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Su bardağı hediyeliğe benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.