myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Sabun Setleri

için 9 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
70,00 TL
(0)
70,00 TL
(0)
45,00 TL
(0)
120,00 TL
(0)
50,00 TL
(0)
45,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Yün Keseli Sabun
85,00 TL
(0)
70,00 TL
(0)
70,00 TL
(0)
için 9 ürün görüntüleniyor.

Sabun Seti Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İnsanlar için hayatı boyunca önem taşıyan başlıca ürünler bakım ürünlerdir. Özellikle kadınların ilgisini çeken bu ürünler vücut bakımı konusunda büyük rol oynamaktadır. Hediyelik eşya çeşitleri arasında dikkatimizi çekecek olan sabun setleri bu konuda en iyi örnektir. Çünkü sabun setleri kişisel anlamda her insanın ihtiyacına hitap edebilen ürünlerdir.  Sabun seti veya sabun çeşitleri açısından her türlü sabunu bulabilmeniz mümkündür. Fakat ihtiyacınıza yönelik tercih yapmanız akıllıca olacaktır. Cildi derinlemesine nemlendiren, gözenekleri açan sabun çeşitlerini kullanarak onarıcı etkisinden faydalanmak ve gençleştirici özelliğinden faydalanmak mümkündür. Bazı sabunlar içerdiği bitki özü sayesinde anti-aging etkisi yaratabilmektedir. Bu sayede kadınlar için muazzam güzellik sırrı da açığa çıkmaktadır. Örnek verecek olursak; nar özlü sabunlar B1 ve B2 vitamini içeren yapısıyla çok hızlı çatlak oluşumlarını onarmaktadır. Zeytinyağlı veya lavanta özlü sabun türleri ise saç sağlığı için çok önemli rol oyar. Kepeklenme ve dökülmeleri engeller. Bu durum kişisel ihtiyaç doğrultusunda da yorumlanabilmektedir. 

Sabun yapım setleri kapsamında birçok farklı sabun türünün bir araya geldiğini kese ve topuk taşı içeren setiyle tüm vücut bakımına eşlik edici ürün olduğunu görebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda set içinde sabunları değiştirmeniz de mümkündür. Kesinlikle memnun kalacağınız bu setler ile cilt yapınızda oluşum gösteren sivilce ve aknelerden de kurtulacağınıza emin olabilirsiniz.  Tropikal bitkilerin gerçek özleriyle yapılmış sabunlar Myros firması bünyesinde online şekilde satılan hediyelik ürünler arasındadır. Bu ürünlerden toplu sipariş vererek yüksek kar marjı sağlamanız ve firmanıza yönelik tanıtım yapabilmeniz toptan hediyelik sabun setleri siparişi ile mümkün olmaktadır. 

Sabun setleri alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gereken konular aşağıdaki gibi özetlenir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği ürünlerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaş ortalamasına hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratabilecek bileşenler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve araştırma sonrası tercih yapılması 
 • Sabun seti çeşitlerinin incelenmesi ve tek bir sabun türüne odaklanılmaması
 • Uzun süreli kullanılabilen malzemeler ile imal edilmiş sabun setleri tercih edilmesi 

Sabun Seti Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Sabun setleri hediyelik ürün kapsamında kişisel bakım ihtiyacınıza yönelik verilecek en güzel hediyelerden biridir. Her insanın hoşuna giden ürünlerdir. Genel özelliği gereğince ikili sabun setinden bahsedecek olursak ölçüleri 170x115x20 mm şeklinde olan sabun seti 160 gr ağırlığı ile en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Kalitesini hızlıca anlayabileceğiniz antiseptik özellikli sabunlar, cilt bakımınızı uzun süreli yapabilmenizi sağlayacaktır. Etkili yapısı kullanılan bitkilerin özlerinden kaynaklıdır. 

Sabun Seti Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Sabun seti hediyelik eşya türleri ikili, tekli ve farklı ürün içeriği ile dikkat çeken bakım ürünleridir. Sabun sepeti fiyatları ortalama 48,90TL ile 93,90TL arasında satışa sunulmaktadır.  Sevdikleriniz, aileniz veya kendiniz için satın almak isteyeceğiniz bu ürünlere yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda dörtlü çantalı sabun fiyatının 93,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Sabun Seti Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sabun seti hediyelik ürünlerin fiyatları belirlenirken ürün içeriği dikkat çeker. Fiyatı belirleyen temel konular başında içeriğindeki sabun gramı, kaç adet olduğu ve set halinde olup olmaması ile ilişkilidir. Ayrıca yapılan tasarım ve işlevsellik açısından verim sağlayacak özelliklerde fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ürünün ölçüleri, gramı yükseldikçe fiyatı da artmaktadır. Bu yüzden fiyatını belirleyen parametrelere yönelik el işçiliği, sanatsal tasarım, kullanılan bitki özü gibi birçok şey belirtmek mümkündür. 

Sabun Seti Hediyelik Eşyalarının Ödeme Seçenekleri Nedir?

Sabun seti ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Sabun seti ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Sabun Seti Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Sabun seti hediyelik eşya çeşitleri kişinin ihtiyacına, isteğine ve zevkine göre çeşitleniyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Sabun Seti Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Sabun seti hediyelik eşya türleri birçok amaçla kullanılabilir. Öncelikle kendi bakımınız için değerlendirilen bir ürün olduğunu belirtmeliyiz. her insan için cinsiyet ayırt etmeden kullanılan bu setler oldukça hoş kokulu ve gerçek bitki özleriyle yapılmış setlerdir. İçeriği bakımından çeyiz setine konulabilecek en kullanışlı üründür. Hamam sefası için düğün öncesi katılımcılara toptan hediye olarak ta dağıtılabilir. Ticari anlamda işletmenizi tanıtmak amaçlı kullanabileceğiniz ürünler olduğunu da belirtmekte fayda vardır. 

Her anlamda kullanılması mümkün olan sabun setleri hediyelik eşya amacı ile tatil dönüşü de değerlendirebileceğiniz ürünlerdir. Sevdiklerinize hem kullanışlı hem de anlamlı hediye vermek isteyenler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Çünkü çok yönlü bakım ürünü şeklinde değerlendiriliyor olup taze bitkilerle tasarlanmış olması oldukça dikkat çekicidir. 

Sabun Seti Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Sabun seti hediyelik eşyalar kime alınabilir sorusuna yanıt olarak aşağıdaki listeleme ile cevap verilebilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize keseli ballı sabun 
 • Babanızın vücut bakımını kolaylaştırma amaçlı keseli sabun 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel zamanlarında hediyelik eşya 
 • Arkadaşlarınızın çeşitli kutlamaları gibi özel günlerinde toptan hediyelik eşya 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü kullanmak ve bakım yapmak için kendinize turistik sabun setleri 
 • Sabun seti tasarımlara ve bakım ürünlerine ilgi duyan kişilere hediyelik sabun seti 
 • İş yerindeki üstlerinize çantalı sabun seti 
 • Arkadaşlarınıza veya komşunuza toptan hediyelik sabun setleri 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak ya da gelin hamamı evresinde topuk taşlı sabun seti 

   Sabun Seti Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Sabun seti ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Sabun seti ürünlerinde toptan fiyatları 9 TL - 28 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Sabun Seti Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Sabun seti ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Sabun Seti Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Sabun seti ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Sabun Seti Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

   Sabun seti hediyelik eşya türleri genel olarak etkisi ve farkındalığı öne çıkaran sabun çeşitleri ile dikkat çekmektedir. Myros kapsamında üretilen bu ürünler içeriği bakımından en ideal hediye seçenekleridir. Geniş Pazar hacmi ile üretim yapan firmanın çalışanları özgün tasarım ve bakış açısıyla tüm çalışmalarını yapmaktadır. Ayrıca tüm üretimlerde hassasiyet içeren konulara çok fazla önem verilmekte ve planlı bir şekilde çalışıldığı görülmektedir. 

   İnsanların hem ihtiyacına hem de beğenisine sunulan ürünlerin doğru fiyat orantısı ile satılmasına da kolaylık sunulmaktadır. Online siparişlerde ürünlerin zarar görmemesi için ambalaj ve paketleme durumuna da dikkat edilir. Eşitlikçi bakış açısı ile başarıyı yakalamış Myros firması erkek ve kadın personellerden eşit seviyede faydalanmaktadır. 

   Sabun Seti Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Sabun seti hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.