myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Yüksük

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
45,50 TL
(0)
45,50 TL
(0)
45,50 TL
(0)
45,50 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Seramik Yüksük Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yüksük dikiş dikenlerin kullandıkları iğne parmaklarına batmasın diye takılan ve koruyucu bir görev gören eşyadır. Çok eski zamanlardan beri kültürümüzde olan bir eşya olarak günümüzde de işlevselliğini korur. Hediyelik eşya olarak seramik yüksükler sevdikleriniz için alabileceğiniz en özel ve farklı tasarımlardan biridir. Farklı temalar ve tasarımlarla el emeği ile üretilen yüksükler kişiselleştirilebilir modelleri ile birçok insanın ilgisini çeker.

Dikiş dikmeyi seven veya farklı hediyelik eşyalardan hoşlanan herkese özel bir temaya sahip olan yüksüklerden hediye edebilirsiniz. Şehir temalı başta olmak üzere özel tasarımlar alanında uzman olan kişiler tarafından gerçekleştirilir. Online olarak sipariş verebileceğiniz hazır modeller de vardır.

Hazır modelleri hızlı bir şekilde sipariş vererek ülkenin her yerine adrese teslim alabilirsiniz. Dilerseniz aklınızdaki tasarımı detaylı bir şekilde bildirerek kendinize özel model çıkarttırabilirsiniz. Toptan sipariş edilebilen ürünler için her zaman kaliteli ve orijinal malzeme kullanılır. Toptan sipariş vermek istediğinizde avantajlı indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Bayilik olarak giriş yaptıktan sonra iletişime geçmeniz yeterli olur. Günlük hayatta kullanılan işlevsel bir eşya olduğu için hediye ettiğiniz kişiler sizi her zaman hatırlamış olur. 

Özel tasarım modelleri hediye ettiğinizde karşınızdaki kişinin sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermiş olursunuz. Özel seramik yüksüklerden sipariş vermek istediğinizde dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır:

 • Hediye alacağınız kişinin zevkine uygun bir tasarımı olmalıdır.
 • Ürünlerin orijinal ve kaliteli malzeme kullanılarak üretildiğinden emin olunmalıdır.
 • Ürün üzerinde çatlak ya da dökülme gibi sorunlar olmamalıdır.
 • İnsan sağlığına uygun malzemelerden üretilmiş olmalıdır.
 • Birçok farklı model olduğu için sipariş verirken modelleri inceledikten sonra karar verilmeli ve tek bir modele takılıp kalınmamalıdır.

Seramik Yüksük Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seramik yüksükler her zevke hitap edecek şekilde farklı model ve özelliklere sahip olurlar. Dikiş yüksüğü modellerinden şehir temalı ürünlerin ağırlıkları 5 gramdır. Dekorlama el işi ile gerçekleştirilir. Üretim sırasında kullanılan malzeme seramiktir. Müşteri eğer özel bir talepte bulunursa artı olarak farklı malzeme de kullanılabilir. Seramik yüksük hediyelik eşya modelleri özelleştirilebilir ürünlerdir. Ölçüler klasik modellerde sabittir fakat müşterinin talepleri doğrultusunda farklı ölçü ve renklerde üretim yapılabilir. Ülkemizde el işi ürünlerin değeri oldukça yüksektir çünkü her yerde seri üretim yapılır. Kullanışlı ve kişiye özel olarak üretilen yüksükler karşınızdaki insanın sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermiş olur. Uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Seramik Yüksük Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Şık tasarımlara sahip olan yüksük dikiş için olan modeller her bütçeye uygun olacak fiyatlara sahiptir. Şehir temalı standart yüksük modellerinin fiyatı 21,90 TL’dir. Eğer farklı ölçü ve tasarım isterseniz fiyatlar size özel belirlenir. El emeği ürün olmasına rağmen fiyatları uygun olan modellerde orijinal ve kaliteli seramik malzeme kullanılır. Tasarım alanında uzman kişiler tarafından detaylı bir şekilde gerçekleştirilir. Dikiş dikerken iğne batması gibi durumların önüne geçmek için kullanılan yüksükler kaliteli seramik malzemeden el emeği kullanılarak üretilir ve online sipariş edilebilir.

Seramik Yüksük Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ürün fiyatları belirlenirken en önemli husus üretim sırasında kullanılan malzemedir. Dikiş yüksüğü seti almak istediğinizde üretim seramik malzemeden gerçekleştirilir. Farklı malzeme kullanılmasını isterseniz fiyata yansır. Ürün boyutu fiyat için önemlidir çünkü boyut arttıkça üretim sırasında kullanılan malzeme miktarı da artar. Müşteri özel olarak gümüş kaplama ya da altın kaplama isterse bu durum da fiyatları etkiler. Üretim sırasında işçilik ne kadar detaylı ve fazla olursa fiyatlar buna göre belirlenir. Hazır modellerin fiyatlarını internet sitesinden inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Özel tasarım bir ürün istiyorsanız fiyat tasarım detayları belirlendikten sonra ortaya çıkar. Her zevke hitap eden modeller sayesinde sevdiklerinize ömürleri boyunca saklayabilecekleri ve kullanabilecekleri bir hediye vermiş olursunuz.

Seramik Yüksük Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik yüksük ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik yüksük ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Yüksük Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Sevdikleriniz ya da kendiniz için yüksük dikişleri yapabilmek adına ürün satın almak isterseniz çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Seramik Yüksük Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seramik yüksük eşyaları dikiş dikerken iğnenin parmağa batmaması ya da aşındırmaması için korunma amaçlı kullanılır. Parmağa geçirilen yüksük iş kazalarının da önüne geçmiş olur. Çok eski zamanlardan beri kullanılan yüksükler modern tasarımları ile günümüzde de işlevlerini sürdürmektedir. Ayrıca çok özel hatıra olabilecek eşyalardır. Seramik yüksük toptan satın almak isterseniz model ve ölçü bildirimi yapmanız yeterli olur. Yüksükleri ister kullanabilir isterseniz de hatıra amaçlı sergileyebilir ya da saklayabilirsiniz.

Toptan seramik yüksük alımları el işi ürünler olduğundan dolayı avantajlı bir ürün almış olursunuz. İndirimli fiyatlar ile de istediğiniz özel tasarımı hazırlatabilirsiniz. Tek bir ürün siparişi vermek için de internet sitesine giriş yapmanız ve iletişime geçmeniz yeterlidir.

Seramik Yüksük Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Her yetişkinin ihtiyacı olabilecek eşyalar olan hediyelik seramik yüksük kime alınabilir derseniz listemizi inceleyebilirsiniz:

 • Anneler gününde anneniz için.
 • Babalar gününde babanız için.
 • Büyükanne ya da büyükbabanıza.
 • Ev arkadaşınıza veya komşunuza.
 • El işi ürünlerden hoşlanan yakınlarınıza.
 • Seramik eşyalara ilgi duyan tanıdıklarınıza.
 • Seyahat ve tatil dönüşlerinde kendiniz ya da sevdiklerinize için hatıra hediyelik olarak.
 • İş arkadaşlarınıza ve yöneticilerinize.

Seramik Yüksük Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Seramik yüksük ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik yüksük ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Seramik Yüksük Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Seramik yüksük ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Seramik Yüksük Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Seramik yüksük ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Seramik Yüksük Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

El işi eşyalar üreten Myros firması sektörde lider firmalardan biridir. Yüksük seramik modelleri şık tasarımlara sahiptir ve üretim sırasında el emeği kullanılır. Firmada çalışanların çoğu kadındır ve eşitlikçi bir firma anlayışına sahiptir. Özel tasarım modeller uzman tasarımcılar tarafından tasarlanır ve üretim de yine alanında uzman kişiler tarafından yapılır. Hediyelik eşya almak istediğinizde hem şık hem de farklı bir ürün arıyorsanız seramik yüksükler sizin için idealdir. Toptan hediyelik eşya alımlarında da indirimli fiyat seçenekleri mevcuttur. Üretim sırasında hijyenik ortam sağlanır ve ürünlerin hepsi insan sağlığına uygun malzemeler kullanılarak üretilir. Müşteriye özel tasarımlar ile kopyası olmayan bir hediyelik eşya alarak sevdiklerinize sevginizi en iyi şekilde gösterebilirsiniz.

Seramik Yüksük Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Seramik yüksüklere benzer başka hangi hediyelik eşyaları alabilirim diyorsanız listemizi inceleyebilirsiniz:

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.