myros-popup.jpg (663 KB)
  • Tümünü Temizle

Ahşap Hediyelik Eşyalar

için 1085 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Sevimli Baykuş Ahşap Dekoratif Pano
87,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Geyik Yılbaşı Süsü
35,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Aşık Kardan Adam Ahşap Dekoratif Pano
87,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Hayvanlar Ahşap Bardak Altlığı
33,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Geyikli Yılbaşı Süsü
24,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Meraklı Baykuş Ahşap Bardak Altlığı
33,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Aşık Kardan Adam Ahşap Magnet
25,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Kar Tanesi Yılbaşı Süsü
24,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Yılbaşı Ağaç Süsü
24,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Noel Baba Ahşap Dekoratif Pano
87,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Hediyeli Noel Baba Ahşap Dekoratif Pano
87,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Sevimli Arkadaşlar Ahşap Bardak Altlığı
33,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Kışa Merhaba Ahşap Dekoratif Pano
87,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Noel Baba Ahşap Magnet
25,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Dokuzlu Yılbaşı Magnet Seti
244,00 TL
(0)
için 1085 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Ahşap Modelleri ve Fiyatları

Ahşap hediyelik ürünler türlerine göre farklı fiyatlara satılmaktadır.

Ahşap Açacak 

Şişelenmiş içeceklerin kapaklarını açmada yardımcı olan ahşap açacak, üzerinde bir mekanı tanıtıcı resimler ya da bir hayvanın suretini taşıyabilmenin yanında buzdolabına tutturulabimesi için mıknatıslı olabilmektedir. Ahşap açacak fiyatları değişkenlik gösterse de bütçenize uygun olarak sitemizde sizlere sunulmaktadır.

Ahşap Araba Süsleri 

Arabaların ön camına asılıp ortama sıcak bir hava katarak güzelleştiren ahşap araba süsü modellerinin fiyatları değişkenlik göstermektedir, sitemizi inceleyerek beğeninize hitap eden tasarıma kolayca sahip olabilirsiniz.

Ahşap Anahtarlık 

Anahtarların kaybolmasını önlemek rahatça kullanımını sağlamak amacıyla üretilen ahşap anahtarlık modellerinde Atatürk, trend tasarımlar, yılbaşı veya sevimli hayvanlar gibi temaları üzerinde barındırabilir.

Ahşap Bardak Altlığı 

Özellikle sıcak içeceklerin yüzeye zarar vermemesi amacıyla kullanılan ahşap bardak altlığı modellerinde çini, yılbaşı, mekan ve nazar gibi temalar  kullanabilmekte aynı zamanda ünlü bir şairin şiiri ya da özlü bir söz ahşap hediyelerin üzerine yapılabilmektedir. Ahşap araba altlığı fiyatları; kullanılan maddeye, boyuta ve tasarıma göre değişkenlik göstermektedir. Uygun fiyatlı seçenekleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi

Resim, yazı ve ayna gibi nesneleri süsleyip bir yere asılacak duruma getirmek için kullanılan kenarlıkların ahşap modelleri çerçeve seçimlerinde ön plana çıkmakta, görselliği vasıtasıyla kendini fark ettirmektedir. Kişiye özel tasarımları bulunan ahşap fotoğraf çerçevesi modellerine uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Ahşap Defter

Ahşap hediyelik eşya grubunda yer alan bir diğer üründe ahşap defterlerdir. Üzerinde yazı ve çizim yapılan bir eşya olmasının yanı sıra özel günlerde bir kalem eşliğinde hediye olarak sunulabilmektedir. Edebiyatı seven, anılarını bir deftere geçmeyi isteyen ve özel sözleri kayıt altına almaktan hoşlananlar için ahşap defter modelleri kıymetli bir hediyedir. Ahşap defterlerde hem sabit tasarım hem de özelleştirme seçeneği bulunmaktadır. Kişiye özel defter fiyatları, sabit tasarımlardan daha yüksek fiyatlı olabilmekle birlikte bütçenize ve beğeninize uygun tasarımlara kategorilerimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Ahşap Duvar Süsü 

Dekorasyon amacıyla kullanılan duvar süsleri şık ahşap hediyelik ürünler arasındadır. Bazen bir bölgesi temsil eden şekil taşımakta bazen de bir hayvan figürünü yansıtmaktadır. Renkli ve dikkat çekici tasarımlarıyla evlerin boş duvarlarını canlandıracak hediyelik ahşap duvar süsü şık bir hediye görevi üstlenecektir. Uygun fiyatlı seçenekleri değerlendirerek ahşap duvar süslerine sitemiz üzerinden anında sahip olabilirsiniz.

Ahşap Kartpostal

İnce kartonların üzerine yapılmış, bir tarafında resim diğer tarafında yazılabilecek alan bulunan eşyalardır. Eski dönemlerde iletişim amacıyla kullanılan kartpostalların arka kısmına söylenmek istenen yazılıyordu, ön kısmındaki resim de kartpostalın geldiği yeri tanıtan bir işlev görüyordu. Şimdilerde ise bazı şirket sahipleri, şirketlerini tanıtıcı kartpostallar hazırlamakta ve bunları iş ortaklarına, çalışanlarına hediye ederek marka imajlarını güçlendirmektedir. Kartpostalların ahşap hediyelik kategorisinde yer alması kaçınılmaz. Çünkü ahşabın dokusu ahşabın ruhu ile birleşerek hoş bir hediye olacaktır. Ahşap kartpostal ürünlerinin sabit tasarımlı olanlarının yanı sıra özelleştirilebilir olanları da mevcuttur. 

Ahşap Magnet 

Buzdolaplarının vazgeçilmez süs eşyası magnetler mıknatıslı yapısıyla kullanım kolaylığı sağlar. Ahşap magnetler bir mekânın resmini taşımasının yanında kişisel tasarımlara da fırsat vermektedir. hem ekonomik hem de kişiselleştirebildiği için toptan hediyelik eşya olarak alınıp nişanlarda, düğünlerde ve kınalarda gelen misafirlere hediye olarak verilir. Uygun fiyatlı magnetlere sitemizi inceleyerek sahip olabilirsiniz.

Ahşap Mumluk

Mumu sabitlemek ve güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan mumluklar daha çok dekoratif bir görünüm vermektedir. Genellikle mumun içine oturması için oyuklardan oluşan ahşap mumluklar, mumun daha güzel görünmesini sağlayarak ortamın atmosferini değiştirir. Fiyatları kullanılan malzemeye, modele ve boyuta göre değişkenlik gösterse de bütçenize uygun seçenekleri değerlendirerek beğeninize hitap eden modellere kolayca ulaşabilirsiniz.

Ahşap Notluk

Birçok firma, algıda yer etmesi için müşterilerine işlevsel bir hediye vermek istemektedir. Bunlardan biri de hediyelik ahşap notluklar olmaktadır. Okullardan iş yerlerine kadar pek çok yerde kullanılan notlukların fiyatları; işçiliğe, kullanılan malzemeye ve boyuta göre değişse bile bütçenize uygun seçenekleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Ahşap Rozet

Rozet; genellikle bir kurumun sembolünü taşıyan ve elbisenin üzerine takılmak için hazırlanan bir eşyadır. Daha çok metalden yapılsa da ahşap modelleriyle de karşılaşılmaktadır. El yapımı ahşap ürünlerin içerisinde en basit ve maliyeti az olan eşyalardan bir tanesi de rozetlerdir. Uygun fiyatlı ahşap rozet modellerini incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ahşap Saat 

Özelleştirilebilen ve sabit tasarımlar uygulanabilen ahşap saatler ev, iş ve ofis tasarımlarında şık bir eşya olmaktadır. Ahşap saatler, özellikle günümüzde modern salon dekorasyonlarında sıklıkla kullanılarak doğayı eve getirmektedir. Klasik severlerin ayrıca tercih ettiği ahşap duvar saatlerinde görkem önemli olduğu için sarkıtlı ve gonklu denilen saat çeşitleri arasında sıkça kullanılır. Bütçenize uygun seçeneklere kategorilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ahşap Masa Üstü Dekorları

Bir bölgeye ait ya da kişisel talebe göre hazırlanmış resimlerden oluşturulan tabloların dekoratif amaçlı masa üzerinde kullanılan ahşap masa üstü dekorlarortamı renklendirecek, çalışmayı keyifli hale getirecek ve ilham verecek bir havaya sahiptir. Ahşap masa üstü dekorların fiyatları; işçiliğin yanı sıra ahşabın ve boyanın kalitesine göre değişmekle birlikte bütçenize uygun seçenekleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Ahşap Takvim

Hediyelik ahşap kutuların içinde sunulabilecek zarif bir ürün olan ahşap takvim modelleri hem masaüstüne hem de duvara canlılık katabilecek niteliktedir. Uygun fiyatlı tasarımları kategorimiz üzerinden inceleyerek sevdiklerinize hediyelik eşyalar seçebilirsiniz.

Ahşap Tavla

Tavla günlük hayatta sıkça oynanan köklü bir oyundur. Kahvehanelerin vazgeçilmezi olan tavla; kolay zedelenmemesi, kırılmaması ve hafif olması nedeniyle özellikle ahşap yapıdadır. Bütçenize uygun ahşap tavla fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilir, beğeninize hitap eden tasarıma kolayca sahip olabilirsiniz.

Ahşap Kum Saati

Kum saati; içinde kum olan, altı ve üst tarafı geniş olan, kumun bir tarafa akmasıyla zamanı işaret eden vakit ölçme araçlarından biridir. Süre bitimlerini keskin olarak gösteren bu eşya kişiye özel ve özgün bir şekilde tasarlanabilir. Ahşap oyma hediyelik eşya kategorisine de giren ahşap kum saati modellerinin fiyatları değişse bile bütçenize uygun seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Ahşap Yılbaşı Süsü

Yeni yılın habercisi olan çam ağaçlarını süslemek birçok ailede gerçekleşen bir ritüel haline geldi. Çam ağacını doğal gösterecek süslerden bir tanesi de ahşap yılbaşı süsü modelleridir. Fiyatları kullanılan malzemeye, tasarıma ve boyuta göre değişkenlik gösterse bile bütçenize uygun seçenekleri sitemiz üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

Hediyelik Ahşap Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap hediyelik eşyaların fiyatlarını tetikleyen en mühim hususlar; malzeme ve işçiliktir. Ahşabın yanında ürünü güzelleştirmek ve kullanımına uygun yapmak amacıyla bazen farklı malzemeler ilave edilmektedir. Mesela ahşabın üzerine yapılan çelik kaplama ve desenli resimler fiyatın artmasına neden olacaktır. Öte yandan ahşap, belli bir şekle konulabilmesi için türlü aşamalardan geçilir. Bu aşamaların uğraş derecesi fiyata yansımaktadır. Fiyata tesir eden bir başka faktör de ahşabın imal edildiği ağaç çeşididir. Örnek vermek gerekirse Afrikalı abanoz, grenadil ağacı tükenmek üzere bir ağaç olduğundan ötürü bu ağaçtan elde edilen ahşaplar oldukça pahalıdır. Ahşap hediyelik eşyalar ve fiyatları şu şekildedir:

Toptan Hediyelik Ahşap Ürünlerinde Fiyat Değişir mi?

Ahşap hediyelik ürünleri toptan olarak satın alırsanız daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Bunun temel sebebi toplu alımlarda satıcıların stok maliyetlerinin azalmasıdır.

Ahşap hediyelik ürünler üzerlerine lazer ile kazıma yapılarak veya dijital baskı uygulanarak özelleştirilebilir. Özelleştirilebilir ahşap ürünleri toptan fiyatlarla alırken üreticiler minimum sipariş adetlerini yüksek tutabilmektedir. Bireysel olarak aldığınız özelleştirilebilir ahşap hediyelik eşyalarda ise fiyatlar sabit tasarımlı ürünlere göre biraz fazla olabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.