• Tümünü Temizle

Ahşap Anahtarlık Askısı

için 14 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
299,00 TL
(0)
299,00 TL
(0)
299,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Sevgiliye Özel Tarihli Ahşap Anahtarlık Askısı
299,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Ahşap Anahtarlık Askısı
74,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Bodrum Temalı Ahşap Anahtarlık Askısı
74,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Sevimli Hayvanlar Temalı Ahşap Anahtarlık Askısı
74,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
649,00 TL
(0)
için 14 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Anahtarlık Askısı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ahşap anahtarlık askısı ürünlerinin alınmadan önce nerelerde kullanabileceğinin ve bu ürünleri nasıl değerlendirebileceğini bilmesi gerekmektedir. Ahşap anahtarlık askısı aslında kullanıcıların anahtarlarının gün boyu yanlarında olması için ve anahtarlarının kaybolması gibi durumlar ile karşılaşmamaları için etkili bir ürün çeşididir. Dünya üzerinde çok fazla sayıda ahşap anahtarlık askısı ürünü bulunmaktadır ve bu ürünlerin ülkeler arasında ürün kaliteleri ve o ülkelerin kendine has özellikleri ile farklı temalarda kullanılmaktadır. Dünya üzerinde ahşap anahtarlık askısı kullanan aşırı nüfus bulunmakta ve bu genel kullanım oranlarına bakıldığında diğer anahtarlık ürünlerine göre kullanan kişilerin anahtarlarını kaybetme riski büyük ölçüde azalmıştır. Ahşap anahtarlık askısı ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Ahşap ürünlerin sağlam olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. 
 • Satın aldığınız ürünün temasına ve kalitesine dikkat edin.
 • Ürünlerin anahtar ile bağlandığı kısmın sizin anahtarlarınıza uygun olup olmadığını kontrol ediniz.

Ahşap Anahtarlık Askısı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ahşap anahtarlık askısı ürünleri farklı temalarda ve farklı boyutlarda olmakla beraber farklı renk seçenekleri ile de bulunabilmektedir. Ürünlerin kullanıcılara göre farklı zevk türlerine hitap etmesi insanlar tarafından beğenilmektedir. Ahşap anahtarlık askısı modelleri arasından Ayvalık Temalı Ahşap Anahtarlık Askısı ürününün özellikleri şu şekildedir: En: 200 mm, Boy: 150 mm, Yükseklik: 50 mm, Ağırlık: 130 gr civarı,  Minimum Sipariş Aded birdir. Lazer Kesim dekorlama, Ahşap malzemeden üretilmektedir. Bu özelliklerde üretilen ahşap anahtarlık askısı modelleri arasında pleksi anahtarlık askısı modelleri de bulunmaktadır.

Ahşap Anahtarlık Askısı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Ahşap anahtarlık ürünlerinin birbirinden farklı boyutları, renk seçenekleri, farklı malzeme cinsi olanları mevcuttur. Bu ürünlerin ise farklı işlenme süreçleri ve üretim süreçlerinden dolayı farklı fiyatlandırılmaktadır.  Ürün farklılıkları arasında kişiye özel olarak üretilen anahtarlık askısı modelleri de bulunmaktadır bu yüzden fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Ahşap anahtarlık askısı ürünlerinden şirince temalı ahşap anahtarlık ürününün fiyatı 33 TL olmaktadır. Bununla beraber diğer ahşap anahtarlık askısı ürünlerinin fiyatları 33 TL ile 550 TL arasında değişmektedir.

Ahşap Anahtarlık Askısı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap anahtarlık askısı modelleri farklı malzeme çeşidinden oluşmaktadır. Farklı renk ve boyut seçenekleri ile kullanıcılara özel olarak da üretimi gerçekleşmektedir. Bu ürünlerin üretim aşamalarına dikkat edilerek ilk olarak üretilecek olan askı modelinin boyutuna göre kullanılacak malzeme miktarı belirlenir ve bu malzeme kalitesine göre miktarı göz önüne alındığında çıkan maliyet tutarı dikkate alınır. Daha sonrasında kişiye özel üretim mi yoksa standart bir boyut ile mi üretim tamamlanmaktadır bu süreçler dikkate alınır. En son olarak oluşturulan ürünün son süsleme işlemleri tamamlanır ve bütün işçilik ve üretim süreçleri de dikkate alınarak ürünlerin fiyatları belirlenmektedir.Ahşap Anahtarlık Askısı Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap anahtarlık askısı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap anahtarlık askısı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap Anahtarlık Askısı Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap Anahtarlık Askısı Çeşitleri Aşağıdakiler gibidir:

Ahşap Anahtarlık Askısı Nasıl Kullanılır?

Ahşap anahtarlık askısı ürünleri kişilerin kullanım alanlarına ve kullanım amaçlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Kullanım yeri tamamen kullanıcı odaklı olan bu ürünlerin kullanıcılar nerede isterlerse kullanmakta özgürdürler. Bununla birlikte temel olarak kullanılma amacı kişilerin anahtarlarını asmaları için yapılan bu ürünler kişilerin evlerinde veya iş yerlerinde bir duvar üzerine veya bir raf üzerine monte edilebilecek ürünlerini kullanabilirler. Evlerine giriş yapan kişiler anahtarlık askısı ürün çeşitleri sayesinde anahtarlarını kaybetmeden direkt olarak evlerine veya iş yerlerine girişlerinde anahtarlarını asarak daha sonra bulunduğunu bölgeyi terk ettiğinde hemen anahtarlarına ulaşabilir oluyorlar. Bu sayede anahtarlar kaybolmuyor ve kolay kullanımın rahatlığını yaşamış oluyorlar.

Ahşap Anahtarlık Askısı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap anahtarlık askısı ürünlerini hediye olarak kimlere alabilirsiniz aşağıdadır:

 • Aile içinde kullanılması için ailenize alabilirsiniz
 • İş yeriniz için alabilirsiniz
 • İş arkadaşlarına veya bir ofis sahibi olan sevdiklerinize alabilirsiniz
 • Yeni taşınmış arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize karşı alabilirsinizAhşap Anahtarlık Askısı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ahşap anahtarlık askısı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap anahtarlık askısı ürünlerinde toptan fiyatları 13,66 TL -  182,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ahşap Anahtarlık Askısı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap anahtarlık askısı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ahşap Anahtarlık Askısı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ahşap anahtarlık askısı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ahşap Anahtarlık Askısı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Ahşap anahtarlık askısı hediyelik eşyaları kullanım alanlarına ve ürünlerin boyutlarına göre farklı üretim süreçlerine girmektedir. Pleksi anahtarlık askısı gibi özel malzemeler ile üretilen anahtarlık askısı ürünleri de olduğundan dolayı ürünlerin işlenme süreçleri de farklılık göstermektedir. Tüm anahtarlık askısı ürünlerinin işlem sıralaması ilk olarak ürünlerin cinsi ve hangi boyutta olacağını karar vermekle başlamaktadır. Bu süreçler sonrasında kişiye özel olarak üretilecek olan anahtarlık askısı ürünlerin dışında diğer tüm ürünler kendi boyutlarında üretime başlanarak devam etmektedir. En son olarak üretimi tamamlanan ürünlerin kalitelerinin test edilmesi ve kullanıcılar için hazır olup olmadığı test edilerek hazır hale getirilmektedir.


Ahşap Anahtarlık Askısına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ahşap Anahtarlık Askısına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Aşağıdadır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.