• Tümünü Temizle

Ahşap Notluk

için 8 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
için 8 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Notluk Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ahşap notluk, çalışırken önemli notların tutulduğu ayrıca şık bir tasarım olarak estetik bir görüntü sunar. İş yerlerinde veya kişisel çalışma alanlarında kullanılan ahşap notluklar, unutulmaması gereken önemli notların tutulduğu önemli eşyalardır. Ahşap notluk ürünleri hem işlevsel olarak hem de estetik olarak tercih edilen ürünlerdir. Farklı çeşitleri bulunması ile her türlü ihtiyaca karşılık verir. Kağıt tutucusu gibi çeşitleri özellikle en çok tercih edilen modellerindendir. Ahşap notluk, her ne kadar önemsiz gözükse de kullanım alanı gereği aslında çok önemli bir işleve sahiptir. Unutulmaması gereken işlerin ve randevuların alındığı notlar ile hayati bir öneme sahiptir. Ahşap küp notluk özellikle bu kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir.  Ahşap notluklar, kullanım alanları ve kişiye özgü üretilmeleri sayesinde dünyada birçok farklı çeşitte bulunmaktadır. Bu sayede geniş kitlelere hitap etmektedir.  Ahşap notluk alırken toptan alım seçeneği mutlaka değerlendirilmelidir. Tek tek alım yapmak mümkündür. Ancak toptan alım yaparak toptan alım seçeneğine özel indirimlerden yararlanmak faydalı olacaktır. Bu sayede çok daha uygun fiyata ahşap notluk ürünlerine ulaşmak mümkün olmaktadır. Dünyada yüzlerce farklı çeşidi olan ahşap notluk alırken bilinmesi gerekenler aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

 • Kullanılacağı ortamla uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.
 • Hediye edilecek kişinin zevkine uygun bir tasarım seçilmelidir.
 • Hediye edilecek kişinin kullanım tercihine göre uygun ürün seçilmelidir.
 • Alımı yapılacak adet mutlaka önceden belirlenmelidir. Bu sayede toptan alım yapılarak indirimden yararlanmak mümkün olacaktır. 
 • Hediyenin kullanım şekli de gözden geçirilmelidir.

Ahşap Notluk Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ahşap notluk modelleri farklı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Tasarım ve kullanış yönleri açısından farklılık göstermektedir.

Şehir temalı notluk, güzel ülkemizin tüm şehirlerinin güzelliğini üzerinde barındırıyor. İsteğe göre seçilen ilimizin güzelliklerini dijital baskı tekniğiyle özel ahşap üzerine basarak benzersiz bir görünüm oluşmaktadır. Kağıt tutucu özelliği ile önemli notları güvenle saklamak da mümkün olmaktadır.

Atatürk temalı notluk, ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün tarihi resimlerinin olduğu görsel ve tarihi açıdan doygunluk yaratan bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Notluk tutucu ve notluk aparatı ile kağıt tutucu olarak hem hediyelik hem de kendi kullanımınız için kullanılabilmektedir. Bu ürün çeşidinde de ahşap üzerine dijital baskı tekniği kullanılmaktadır.

Ahşap Notluk Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Ahşap notluk ürünlerinin fiyatları 24 lira civarındadır. Ortalama olarak 24 lira denebilir. Şehir temalı notluk fiyatı 24 lira. Atatürk temalı notluk fiyatları ise 24 lira civarındadır.

Ahşap Notluk Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap notluk fiyatları belirlenirken birden fazla belirleyici rol bulunmaktadır. Dijital baskı tekniği kullanılan ürünlerde kaliteli ve uzun ömürlü bir ürün elde edilmektedir. Ayrıca hediyelik notluk seçilirken kullanılan malzeme çeşidide oldukça önemlidir. Ahşap kullanılan ürünler hem daha şık ve otantik hem de uzun yıllar sağlam bir şekilde kalacak şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca toptan notluk alımı yapılacağı zaman çok daha uygun fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Toptan alıma özel indirimler bulunmaktadır. Tüm bu belirleyici roller göz önüne alınarak en doğru fiyatlar Ahşap notluk ürünlerde uygulanmaktadır.

Ahşap Notluk Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap notluk ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap notluk ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap Notluk Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap notluk çeşitleri aşağıdaki şekildedir;

Ahşap Notluk Nasıl Kullanılır?

Ahşap notluk ürünleri çok fazla çeşide sahip olduğu için kullanım alanları da üründen ürüne değişmektedir. Ürün çeşidi ve tasarım farklılıkları ürünün kullanım alanını direkt olarak değiştirmektedir. Şehir temalı notluk, evlerde ve ofislerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Günümüzde evden çalışma sisteminin de yaygınlaşmasıyla bu tarz ürünler vazgeçilmez hale gelmiştir. Sıkıcı çalışma hayatını sizler için anlamlı olan şehir teması ile birleştirerek iş ortamını daha eğlenceli hale getirmekte mümkün oluyor. Kağıt tutucu kıskaç ve ahşap kağıt tutucu özellikleri ile önemli notlarınızı güvenle almanıza yardımcı oluyor. Atatürk temalı notluk, yine aynı şekilde bir notluğun yapması gereken her şeyi fazlasıyla sizlere sunuyor. Önemli notlarınızı alıp kaybetmeden saklamanızı sağlarken çalışma manzaranız da Atatürk olmaktadır. Büyük lider Atatürk ile masanızı paylaşmak ise ayrı bir keyif vermektedir.

Ahşap Notluk Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap notluk ürünleri hediyelik eşya olarak aşağıdaki kişilere alınabilir ; 

 • Yeni İşe başlayan arkadaşlarınıza,
 • Okul arkadaşlarınıza,
 • Ailenize,
 • Eşinize,
 • Sevgilinize,
 • Akrabalarınıza,
 • Yeni iş yeri açan arkadaşlarınıza

Ahşap Notluk Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ahşap notluk ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap notluk ürünlerinde toptan fiyatları  -   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ahşap Notluk Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap notluk ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ahşap Notluk Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ahşap notluk ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ahşap Notluk Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Ahşap notluk hediyelik eşyaları farklı üretim şekilleri kullanılarak üretilmektedir. Bazı modellerde dijital baskı tekniği kullanılmaktadır. Bu teknik ile üretilen ürünler daha sağlam ve uzun süre kalitesini korumaktadır. Ayrıca seçilen materyalde üretimi etkilemektedir. Ahşap materyal ile üretilen ürünler sağlık açısından daha iyi olmaktadır. Ayrıca uzun süreli kullanım imkanı da vermektedir. Kişiye özel tasarım yapılması ile farklı renk ve tasarımlar da üretim de yapılmaktadır. Bu sayede her zevke uygun ahşap notluk ürünlerin üretimi mümkün olmaktadır.

Ahşap Notluğa Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ahşap notluk benzeri hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.