myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Ahşap Notluk

için 8 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
60,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
için 8 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Ahşap Notluk Modelleri

Ahşap notluk, çalışırken önemli notların tutulduğu ayrıca şık bir tasarım olarak estetik bir görüntü sunar. İş yerlerinde veya kişisel çalışma alanlarında kullanılan ahşap notluklar, unutulmaması gereken önemli notların tutulduğu önemli eşyalardır. Ahşap notluk ürünleri hem işlevsel olarak hem de estetik olarak tercih edilen ürünlerdir. Farklı çeşitleri bulunması ile her türlü ihtiyaca karşılık verir. Kağıt tutucusu gibi çeşitleri özellikle en çok tercih edilen modellerindendir. Ahşap notluk, her ne kadar önemsiz gözükse de kullanım alanı gereği aslında çok önemli bir işleve sahiptir. Unutulmaması gereken işlerin ve randevuların alındığı notlar ile hayati bir öneme sahiptir. Ahşap küp notluk özellikle bu kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir.  Ahşap notluklar, kullanım alanları ve kişiye özgü üretilmeleri sayesinde dünyada birçok farklı çeşitte bulunmaktadır. Bu sayede geniş kitlelere hitap etmektedir.  Ahşap notluk alırken toptan alım seçeneği mutlaka değerlendirilmelidir. Tek tek alım yapmak mümkündür. Ancak toptan alım yaparak toptan alım seçeneğine özel indirimlerden yararlanmak faydalı olacaktır. Bu sayede çok daha uygun fiyata ahşap notluk ürünlerine ulaşmak mümkün olmaktadır. Dünyada yüzlerce farklı çeşidi olan ahşap notluk alırken bilinmesi gerekenler aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

 • Kullanılacağı ortamla uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.
 • Hediye edilecek kişinin zevkine uygun bir tasarım seçilmelidir.
 • Hediye edilecek kişinin kullanım tercihine göre uygun ürün seçilmelidir.
 • Alımı yapılacak adet mutlaka önceden belirlenmelidir. Bu sayede toptan alım yapılarak indirimden yararlanmak mümkün olacaktır. 
 • Hediyenin kullanım şekli de gözden geçirilmelidir.

Hediyelik Ahşap Notluk Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap notluk çeşitleri aşağıdaki şekildedir:

Hediyelik Ahşap Notluk Fiyatları

Ahşap notluk ürünlerinin fiyatları modele ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterse de sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Hediyelik Ahşap Notluk Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap notluk fiyatları belirlenirken birden fazla belirleyici rol bulunmaktadır. Dijital baskı tekniği kullanılan ürünlerde kaliteli ve uzun ömürlü bir ürün elde edilmektedir. Ayrıca hediyelik notluk seçilirken kullanılan malzeme çeşidide oldukça önemlidir. Ahşap kullanılan ürünler hem daha şık ve otantik hem de uzun yıllar sağlam bir şekilde kalacak şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca toptan notluk alımı yapılacağı zaman çok daha uygun fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Toptan alıma özel indirimler bulunmaktadır. Tüm bu belirleyici roller göz önüne alınarak en doğru fiyatlar Ahşap notluk ürünlerde uygulanmaktadır.

Hediyelik Ahşap Notluk Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ahşap notluk ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap notluk ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Ahşap Notluk Toptan Satış

Ahşap notluk ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap notluk ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Ahşap Notluk İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap notluk ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Ahşap Notluğun İadesi Yapılabilir mi?

Ahşap notluk ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Ahşap Notluk Özellikleri Nelerdir?

Ahşap notluk modelleri farklı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Tasarım ve kullanış yönleri açısından farklılık göstermektedir.

Şehir temalı notluk, güzel ülkemizin tüm şehirlerinin güzelliğini üzerinde barındırıyor. İsteğe göre seçilen ilimizin güzelliklerini dijital baskı tekniğiyle özel ahşap üzerine basarak benzersiz bir görünüm oluşmaktadır. Kağıt tutucu özelliği ile önemli notları güvenle saklamak da mümkün olmaktadır.

Atatürk temalı notluk, ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün tarihi resimlerinin olduğu görsel ve tarihi açıdan doygunluk yaratan bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Notluk tutucu ve notluk aparatı ile kağıt tutucu olarak hem hediyelik hem de kendi kullanımınız için kullanılabilmektedir. Bu ürün çeşidinde de ahşap üzerine dijital baskı tekniği kullanılmaktadır.

Ahşap Notluk Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap notluk ürünleri hediyelik eşya olarak aşağıdaki kişilere alınabilir:

 • Yeni işe başlayan arkadaşlarınıza,
 • Okul arkadaşlarınıza,
 • Ailenize,
 • Eşinize,
 • Sevgilinize,
 • Akrabalarınıza,
 • Yeni iş yeri açan arkadaşlarınıza

Hediyelik Ahşap Notluk Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Ahşap notluk benzeri hediyelik eşyalar listesi aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.