• Tümünü Temizle

Ahşap Defter

için 17 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Rize Temalı Ahşap Kapaklı Defter 120x170 mm
269,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Eskişehir Temalı Ahşap Kapaklı Defter 120x170 mm
269,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Edirne Temalı Ahşap Kapaklı Defter 120x170 mm
269,00 TL
(0)
849,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Ahşap Kapaklı Defter
SKU: HDT166-GNLAK09 Ahşap Kapaklı Defter
299,00 TL
(0)
1.349,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Trabzon Temalı Ahşap Kapaklı Defter 120x170 mm
269,00 TL
(0)
169,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Ahşap Kapaklı Defter 120x170 mm
269,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Ahşap Kapaklı Defter 90x140 mm
169,00 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Temalı Ahşap Kapaklı Defter 120x170 mm
269,00 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Temalı Ahşap Kapaklı Defter 90x140 mm
169,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Kemer Temalı Ahşap Kapaklı Defter 120x170 mm
269,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Kemer Temalı Ahşap Kapaklı Defter 90x140 mm
169,00 TL
(0)
269,00 TL
(0)
için 17 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Defter Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ahşap defter ürünleri kişilerin bir yerden bir yere gittiklerinde hediyelik ürünler arasında hep sık rastlanılan en temel ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanım amaçları ve kullanım yerleri tamamen kullanıcı temelli olup kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden hediyelik ürünlerin arasında sıklıkla boy gösteren ahşap defter, kapaklarının yüzeyindeki baskılar ile o ildeki özel olan yerleri veya tarihi yerleri üzerlerine basılmış şekilde sunulabilmektedir. Bunun dışında sadece bulunulan ilin ismini ve simgesini barındırarak kişilerin sevdiklerine karşı almak istediği özel bir anı olarak da bulunabilmektedir. Ahşap defter ürünlerinin işletmeler için toptan satışı bulunup yapılmaktadır. Bu sayede işletmeler toptan fiyatlarına da ürünleri satın alabilmektedir. Ahşap defter ürünleri satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Bulunduğunuz bölgeye özel bir ürün olsun istiyorsanız o beldenin isminin olduğuna dikkat gösteriniz.
 • Ürünleri almadan önce gerekli kontrollerini yaparak sağlam olduğundan emin olunuz.
 • İstediğiniz ürünü almadan önce aldığınız yerin güvenli ve kullanıcı odaklı bir yer olduğuna özen gösteriniz.

Ahşap Defter Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ahşap defter ürünlerinin özellikleri ürün türlerine göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerin boyutları, sayfalarının kareli veya çizgili olması ve ahşap kapaklı defter ürünlerinin kapaklarındaki baskılarının farklı olması ürünleri birbirlerinden ayırmaktadır. Ahşap defter modelleri arasından Alaçatı Bölgesi Temalı Ahşap Kapaklı Defter 90x140mm özellikleri şu şekildedir: En: 90 mm, Boy: 140 mm, Minimum Sipariş Adedi birdir. Dekorlaması Dijital Baskıdır, ve Kâğıt, Ahşap malzemeden üretilmektedir.

Ahşap Defter Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Ahşap defter ürünlerinin arasında şehir temalı ürünler ve kişiye özel isim baskılı ahşap defter ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Bu ürünlerin fiyatları ürün bazlı değişmektedir. Alaçatı bölgesi temalı ahşap defter ürünün fiyatı 75 TL gibi bir fiyattan sergilenmektedir. Fakat diğer ürünlerin boyutları ve özellikleri nedeniyle fiyatlar ortalama olarak 75 TL ile 90 TL arasında değişmektedir.

Ahşap Defter Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap defter ürünlerinin fiyatlarının belirlenme aşaması ilk olarak ürünlerin üretim aşamalarından başlayıp daha sonrasında ise ürünlerin malzeme kalitesi, boyutları gibi etmenlerden kaynaklı olarak hesaplanıp maliyet oranına göre belirlenmektedir. Şehir temalı ürünlerin baskı kaliteleri gibi bir diğer baskı ürünü olan isme özel ahşap defter ürünlerinin kişiye özel bir ürün olduğundan dolayı baskısı ve tasarımı düşünülüp bu durumlar karşısında fiyatlar belirlenmektedir.

Ahşap Defter Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap defter ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap defter ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap Defter Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap defter ürünlerinin çeşitleri aşağıdadır:

Ahşap Defter Nasıl Kullanılır?

Ahşap defter ürünleri insanların günlük hayatlarında da kullanabileceği ve günlük notlarını almak istediklerinde hızlıca ulaşabileceği ürünlerin dış kaplama ürünlerinin ahşap kaplamalar ile oluşan ürünlerdir. Bu ürünleri isterseniz bir anı olarak evinizde veya işyerinizde gittiğiniz yerlerden anı olarak alıp saklayabilir veya süs eşyası olarak sergileyebilirsiniz. Eğer isterseniz günlük not tutma işlemlerinizde aklınızda kalmasını istediğiniz detayları yazabileceğiniz güzel bir ahşap not defteri olarak kullanılabilir. Bu sayede hem işlemlerinizi halledip aynı zamanda anılarınızı hatırlamanıza da yardımcı olabilir. Farklı şehirlerin temalarıyla süslenmiş ahşap defter ürünlerini ise koleksiyon yapıyorsanız tam bir koleksiyon ürünü olarak saklayabilirsiniz.

Ahşap Defter Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap defter hediyelik ürünlerini kimlere alabilirsiniz aşağıdadır:

 • Aile büyüklerinize güzel anılar bırakmak ve onları mutlu etmek için alabilirsiniz
 • Yeni eve taşınan arkadaşlarınıza ev hediyesi olarak alınabilir
 • Tatil dönüşü iş arkadaşlarınıza karşı alabileceğiniz bir hediye olabilir
 • Şehir temalı hediyeler arasında gittiğiniz şehirde doğmuş arkadaşlarınıza karşı güzel bir anı olarak alabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Ahşap Defter Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ahşap defter ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap defter ürünlerinde toptan fiyatları  -   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ahşap Defter Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap defter ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ahşap Defter Hediyelik Eşyalar Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ahşap defter ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ahşap Defter Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Ahşap defter hediyelik ürünlerinin üretim süreci ilk olarak üretime başlanmadan ürünün boyutu ve cinsi belirlenmektedir. Bununla birlikte ürünün gerekli detayları belirlenip üretime başlanmaktadır. Sonrasında ürünlerin kalitesine dikkat edilerek defterin yapraklarının kontrolleri yapılmaktadır. Kontroller tamamlandıktan sonra ürünün dış kaplaması nasıl olacak ise o tasarıma karar verilir ve gerekli tasarımı düzenleme işlemleri tamamlanır. Tasarımın basılma işlemleri sağlanır daha sonrasında ise ürün son işlem olarak paketlenir ve satışa hazır hale getirilir.

Ahşap Deftere Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ahşap deftere benzer ürün çeşitleri aşağıdadır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.