• Tümünü Temizle

Ahşap Rozet

için 17 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
29,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Kedi Temalı Myros Ahşap Rozet
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Maske Temalı Myros Ahşap Rozet
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Maymun Temalı Myros Ahşap Rozet
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Motorsiklet Temalı Myros Ahşap Rozet
29,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Müzik Temalı Myros Ahşap Rozet
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Retro Temalı Myros Ahşap Rozet
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Astronot Temalı Myros Ahşap Rozet
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
için 17 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Rozet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ahşap rozetler yakaya, çantaya ve cüzdana takılan sıradan bir araç olmaktan ziyade kişilerin onayladığı, sevdiği bir kişiyi ya da bir kimliği ve düşünceyi yansıttığından taşıyan kimse için değerli bir eşyadır. Bunu yanı sıra ahşap rozet çeşitlerinde ahşap öğrenci rozet türleri de vardır. Bu ahşap rozetler ise öğrencilerin motivasyonlarını arttırmak için kullanılmaktadır. 

Ahşap rozet çok eskiden beri kullanılan bir aksesuar olduğundan dünyada da oldukça yaygın bir kullanıma sahip olup çok fazla ahşap rozet ürünü bulunmaktadır. İstek tekli ister birçok seçeneği bir arada değerlendirebileceğiniz şekilde toptan alım yapabilirsiniz. Ahşap rozetlerde toptan alım yaptığınız takdirde uygulanan özel indirimden yararlanabilirsiniz.

Kombinlerinizi tamamlayıcı ve motivasyon verici bir parça olan ahşap rozetleri satın alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda yer almaktadır: 

 • Ahşap yaka rozeti ya da ahşap çanta rozeti alacağınız zaman yansıtmak istediğiniz şey ney ise onun ahşapa kaliteli bir şekilde işlenmiş olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz. Görsel canlı ve net olmalıdır. 
 • Görselin baskısında bir eksiklik olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz. 
 • Kullanacağınız yer için tahta rozetin boyutunun ve renklerinin uygun olup olmadığını gözden geçirmenizi öneririz. Eğer tahta rozeti hediye alacaksanız, hediye aldığınız kişinin değerlerini, düşüncelerini ve zevkini yansıttığından emin olunuz. 
 • İğnesinin aşağı doğru olması ve kolay açılıp kapanabilir olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. 
 • Birden fazla ahşap rozet almak isterseniz ahşap rozet toptan alımlarınız her zaman daha uygun fiyata geldiğini hatırlatmak isteriz.

Ahşap Rozet Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ahşap rozet modelleri kendiniz ve sevdiklerinizin değerlerini yansıtabileceği çeşitli birçok ürün bulunmaktadır.  Her bir ahşap rozet ürünün yapısı, boyutu, şekli ve rengi birbirinden farklıdır. Enleri 20 mm – 100 mm arasında değişirken, boyları 20 mm – 100 mm arasındadır. Yükseklik 2 mm - 10 mm arasında, ağırlık ise 4 gr - 20 gr aralığında değişkenlik göstermektedir. Ahşap rozetinizi alırken bu özellikleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Kullanılacak alan ile boyutların uyumlu olması dikkat edilmesi gereken çok önemli bir unsurdur. 

Ahşap Rozet Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Ahşap rozet ürünleri tasarım, boyut ve şekle göre çeşitlilik gösterdiğinden fiyat olarak yine birbirinden farklılaşmaktadır. Rozetlerin ortalama fiyatları 10 TL – 100 TL aralığında bulunmaktadır. Özel tasarım olan ürünler ya da boyut olarak daha büyük olan ürünler nitelikleri dolayısıyla biraz daha yüksek fiyatlıdır.

Ahşap Rozet Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap rozetler boyutlarına göre değişkenlik gösterdiğinden fiyatları da buna göre şekillenmektedir.  Rozetlerin tasarımları da fiyat üzerinde etkilidir. Özel tasarım ürünler standart ürünlere göre fiyatları değişmektedir. Rozetler iğneli olduğundan, iğneli kısmın kararmayan bir metalden üretilmesi gerekmektedir. Bu da fiyatı etkileyen unsurlardan bir tanesidir. Ayrıca, ürünler tek tek satıldığı gibi, ahşap rozetler toptan da satılabilir. Toptan satın alım durumlarında belirli bir indirim yapılmakta olup tekli alıma göre daha uygun fiyatlandırma olabilmektedir. Hem kendinize hem de sevdiklerinize birden fazla ürün alabilir, kendinize set oluşturabilirsiniz. Her alanda kullanabileceğiniz tahta rozetlerin fiyatlarının belirlenmesinde bahsedilen detayların etkisi vardır.

Ahşap Rozet Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap rozet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap rozet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

 

Ahşap Rozet Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap rozet ürün çeşitleri aşağıdadır;

Ahşap Rozet Nasıl Kullanılır? 

Eskiden bugünümüze şanını koruyarak gelen ahşap rozetler, bizi tamamlayan bazen de temsil eden aksesuarlar olarak yerini korumaya hala devam etmektedir. Günlük yaşamda ahşap yaka rozetini, ahşap cüzdan rozetini, ahşap öğrenci rozetini sıklıkla görebilirsiniz. Hatta bazı bireyler sahip oldukları ekipmanların üzerinde de rozetleri kullanmaya devam etmektedir. Bu ahşap rozetler bazen belirli bir düşünceyi ya da inancı temsil ederken bazen de bizi mutlu eden nesneleri, durumları ya da sevdiğimiz müzik grubunun bir fotoğrafını taşımaktadır. 

Ahşap rozetlerinizi yakanızda, çantanızda, cüzdanınızda, materyali uygun ise not defterlerinizde ve şapkalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Rozetlerin eski zamanlardan beri kullanılıyor olması ahşap rozet koleksiyonlarını da beraberinde getirmiştir. Siz de koleksiyon yapmayı sevenlerdenseniz ya da çevrenizde seven kişiler var ise bu tahta rozetlerden alarak kişiye özgü özel bir hediye alabilir ya da yeni bir koleksiyonun başlanmasına vesile olabilirsiniz. 

Ahşap rozetlerinin kullanım alanlarında biri de belirli bir temaya sahip kafelerdir. Aksesuar olarak birçok rozetin duvarı süslediğine şahit olabilirsiniz. 

Görüldüğü gibi ahşap rozetler hem duvar aksesuarı olarak hem de gündelik hayatta kıyafetlerimizin süsü olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanım alanının geniş olması ahşap rozetleri hediyelik eşyalar kategorisinde daha üst seviyeye taşımaktadır. 

Ahşap Rozet Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir? 

Ahşap rozet hediyelik eşya ürünleri şu kişilere hediye olarak alınabilir;

Ahşap Rozet Hediyelik Eşya Ürünleri için Toptan Satış Mevcut mu?

Ahşap rozet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap rozet ürünlerinde toptan fiyatları 4 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ahşap Rozet Hediyelik Eşya Ürünleri için Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap rozet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ahşap Rozet Hediyelik Eşya Ürünleri Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ahşap rozet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ahşap Rozet Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Ahşap rozetlerin en temelinde rozetlerin hangi ahşap ile uyumlu olabileceğinin araştırılması ve sonuçlandırılması yapılmaktadır. Kaliteli bir tahta ürünü daha dayanıklı kılmasının yanı sıra tasarımı da daha düzgün yansıtacaktır. Ardından hangi tasarımların ne şekilde tahtaya işleneceği konusu ele alınmaktadır. Diğer önemli bir nokta ise iğne için kullanılacak metale karar vermektir. Kararmayan, kolay yamulmayan, dayanıklı bir metal için gerekli araştırmalar ve testler yapılmaktadır. Tüm bu konularda araştırmalar ve tasarımlar tamamlandığında ürünün üretimine onay verilmekte ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. 

Ahşap Rozete Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ahşap rozete benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdadır; 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.