• Tümünü Temizle

Epoksi Magnet

için 527 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 7
Myros - Sığacık Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
29,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Türkiye Temalı Myros Kartonetli Magnet
34,90 TL
(0)
+ 5
Myros - İzmir Temalı Myros Tabak Magnet 73 mm
29,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
34,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Edirne Temalı Myros Dörtlü Kartonetli Magnet Seti 40x40 mm
94,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Kapadokya Temalı Myros Büyük Kare Magnet 80x80 mm
39,90 TL
(0)
94,90 TL
(0)
54,90 TL
(0)
+ 38
Myros - Sevgiliye Özel Myros Kare Magnet 65x65 mm
29,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
129,00 TL
(0)
54,90 TL
(0)
için 527 ürün görüntüleniyor.

Epoksi Magnet Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Epoksi magnetleri sevdiklerinize hediyelik olarak satın alabileceğiniz gibi nişan, söz ve çeşitli etkinliklerde kullanmak için dağıtmalık hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Birbirinden eşsiz tasarımlara sahip epoksi magnetleri tanıdıklarınıza hediye ederek onlara güzel bir hatıra bırakmış olursunuz. Tekli şekilde alınabilen epoksi magnet toptan şekilde de satın alınabilmektedir. Özellikle birden çok katılımcının olduğu özel davetler ve etkinlikler için toptan magnet almak çok uygun olmaktadır. 

Reçine magnet olarak da bilinen epoksi magnet modelleri buzdolaplarını süslemenin en güzel yollarından biridir. Epoksi magnet çeşitleri dekoratif olarak kullanılmasının yanı sıra promosyon amaçlı olarak da tercih edilmektedir. Promosyon epoksi magnet çeşitleri firmaların ve işletmelerin tanıtılması konusunda son derece etkilidir. İşletmeler reklamlarının yapılması için yaygın olarak epoksi magnet hediyelik modellerini tercih etmektedir. 

Hem hediyelik eşya olarak hem de promosyon hediyelik olarak kullanılabilen epoksi magnetlerin tasarımları ve modelleri birbirinden farklıdır. Kalp, kare, çapa, dikdörtgen, demlik, ayçiçeği, Türkiye haritası ve yuvarlak gibi farklı şekillerde üretilebilen epoksi magnet çeşitlerinin sayılmayan daha pek çok modeli bulunmaktadır. Özellikle damla formundaki damla magnet epoksi modelleri birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Epoksi magnet modellerinin dekorlama aşamasında magnetlerde özgün desen ve tasarımlara yer verilmektedir. 

Epoksi magneti hangi gaye ile satın alırsanız alın magnet alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Reçine magnet satın alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

 • Epoksi magnetin ne için alındığı net bir şekilde belirlenmelidir.
 • Epoksi magnetin satın alınış amacına uygun modellerin alınmasına dikkat edilmelidir. 
 • Satın alım sürecinde magnetin üretiminde kullanılan malzemelerin kaliteli olmasına da çok dikkat edilmelidir. 
 • Reçine magnet hediye olarak alınıyorsa hediye edilecek kişinin zevkleri göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Epoksi magnet alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise magnetlerin boyutlarıdır. 
 • Reçine magnet alırken fiyatlara da dikkat edilmelidir. 

Epoksi Magnet Ürünlerinin Özellikleri Nedir? 

Epoksi magnet modelleri farklı boyut ve şekillerde üretilmektedir. Mavi, sarı, siyah, gri, turuncu, kırmızı, yeşil ve sarı gibi renkler dahil olmak üzere tüm renk tonlarının kullanıldığı epoksi reçine magnet çeşitlerinin üretiminde dijital baskı yardımıyla magnetlere resimler de eklenmektedir. Şehir ve bölge temalı epoksi magnetlerin tasarımında Kalkan, Seferihisar, İzmir, Kapadokya, Antalya, Manavgat, Olimpos ve Kemer gibi popüler turistik bölgeler kullanılmaktadır. Şehir temalı epoksi magnet modellerinde resim kullanımının yanı sıra bu bölgelerin ismi de kullanılabilmektedir. Ayrıca bazı reçine magnet modelleri Türkiye haritası şeklinde üretilmektedir. Türkiye haritası formunda tasarlanan epoksi magnet çeşitlerinin üzerine de şehir ve bölge isimleri eklenebilmektedir. 

Epoksi magnetlerin boyutları konusunda ise ortalama bir rakam vermek çok zordur. Enleri ve boyları farklılık gösteren epoksi magnet modellerinin özelleştirilebilir çeşitleri diğerlerine oranla daha büyük boyutlarda olabilmektedir. Özelleştirilebilir Myros Seramik Demlik Magnet modeli en ve boy açısından diğer epoksi magnet modellerine kıyasla daha gösterişlidir. Seramik ve epoksi malzemenin birlikte kullanıldığı demlik magnet, görünüm olarak da son derece dikkat çekicidir. 

Epoksi magnetler sıklıkla kare, dikdörtgen ve kalp gibi biçimlerde üretilmektedir. Ancak tabak şeklinde, cetvel şeklinde ve kilise formunda epoksi magnet çeşitleri de bulunmaktadır. Reçine magnet modellerinde hayvan figürleri dahil olmak üzere pek çok figüre yer verilmektedir. Reçine magnetler arasında dini temalı modellere ek olarak fotoğraf çerçevesi şeklinde üretilen modeller de yer almaktadır. 

Promosyon epoksi magnetlerde ise işletmeye ve kişilere özel tasarım yapılmaktadır. Eğer bir firma reklam ve tanıtım gayesi ile toptan magnet satın almak isterse markanın ya da işletmenin logosu ve talep ettiği diğer detaylar magnet tasarımına eklenmektedir. Reklam ve tanıtım haricinde söz, düğün veya nişan gibi etkinlikler için dağıtmalık hediyelik magnet isteniyorsa yine kişilerin talebine uygun olarak dizayn yapılmaktadır. Promosyon magnet ve dağıtmalık magnetlerin yanı sıra bireysel olarak özel tasarım isteyen müşteriler için de kişiselleştirilebilen magnet modelleri yapılmaktadır. 

Epoksi Magnet Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Epoksi magnet ürünlerinin fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösterse de fiyatlar ortalama 10 TL ile 80 TL arasındadır. Epoksi magnetlerde kişiye özel tasarım yapılması durumunda fiyatlar artmaktadır. Ayrıca daha küçük boyutlu magnet modelleri büyük boyutlu olanlara oranla daha uygun fiyatlıdır. Epoksi magnet çeşitlerinin toptan şekilde alınması durumunda ise fiyatlar tekli alımlara göre daha makul olmaktadır. 

Epoksi Magnet Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Epoksi magnetlerin fiyatları belirlenirken üründe kullanılan malzeme, ürünün boyutu, modeli ve tasarımı göz önünde bulundurulmaktadır. Reçine magnet fiyatlarını etkileyen bir diğer etken ise paketlemedir. Ürün paketlemesinin maliyeti epoksi magnet fiyatları belirlenirken fiyata dahil edilmektedir. Epoksi magnet fiyatları hesaplanırken üretim aşamasındaki tüm girdiler de fiyata eklenmektedir. 

Epoksi Magnet Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Epoksi magnet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Epoksi magnet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödemeEpoksi Magnet Çeşitleri Nelerdir? 

Epoksi magnet çeşitleri şunlardır; 

Epoksi Magnet Nasıl Kullanılır? 

Epoksi magnetler çok farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Sevdikleriniz için hatıra hediyelik eşya olarak alabileceğiniz epoksi reçine magnetleri isterseniz kendi evinizde kullanmak için de alabilirsiniz. Epoksi magnetler özellikle dolap süsü amacıyla dekoratif bir aksesuar olarak kullanılabilmektedir. Yanı sıra fotoğraf çerçevesi formundaki reçine magnet modellerinin dolapların üzerine asarak içine aileniz ve sevgiliniz ile fotoğraflarınızı yerleştirebilirsiniz. 

Hediyelik eşya olarak kullanılabilen epoksi magnetler aynı zamanda işletmeler ve firmalar için tanıtım gayesi ile de tercih edilmektedir. Reklam amacıyla alınan epoksi magnetlere promosyon epoksi magnet de denilmektedir. Promosyon epoksi magnetlerin üzerine firmaların logosu eklenmekte bu sayede işletme kendi reklamını yapabilmektedir. Kolay ve etkili bir tanıtım aracı olan promosyon epoksi magnet çeşitleri pek çok işletmenin tercih ettiği bir reklam yöntemidir. 

Epoksi magnetlerin kullanıldığı bir diğer alan ise söz, nişan ve düğün gibi organizasyonlardır. Bu tarz etkinliklerde gelen misafirlere dağıtmak için satın alınan epoksi magnetler, talep edildiği takdirde özelleştirilmektedir. Mesela epoksi söz magneti üzerine gelin ve damadın adı ya da isimlerinin baş harfi eklenmektedir. Kişiye özel tasarımda tamamen kişilerin isteklerine göre dizayn yapılmakadır. Epoksi magnet nişan organizasyonlarında da aynı işlevle tercih edilmektedir. Bunların haricinde reçine magnetler bebekler için yapılan kutlamalarda da davetlilere epoksi magnet hediye edilebilmektedir. 

Epoksi Magnet Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir? 

Epoksi magnet hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir; 

 • Anneye
 • Babaya
 • Kardeşe 
 • Sevgiliye
 • İş arkadaşına
 • Yakın arkadaşa 
 • Yeni eve taşınmış bir akrabaya 
 • Bir firmanın ya da işletmenin reklamı için 
 • Nişan, söz ve nikah gibi organizasyonlarda davetliler için

Epoksi Magnet Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Epoksi magnet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Epoksi magnet ürünlerinde toptan fiyatları 3,66 TL - 45,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Epoksi Magnet Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Epoksi magnet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Epoksi Magnet Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Epoksi magnet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Epoksi Magnet Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretir? 

Myros, epoksi magnet yapımında epoksi, seramik ve metal gibi çeşitli malzemeler kullanmaktadır. Reçine magnet yapımı sırasında birden fazla aşama takip edilmektedir. Yüksek yapıştırma gücüne sahip olan epoksi, magnetlerin üretiminde kullanılan ana malzemedir. Epoksinin ana malzeme olarak kullanılmasının en büyük nedeni epoksinin raf ömrünün uzun olmasıdır. Ayrıca kuruma sırasında çevresel faktörlerden etkilenme oranı diğer malzeme çeşitlerine göre daha azdır. Myros, resimli epoksi magnetlerde dijital baskı tekniğinden faydalanmaktadır. Farklı boyut ve şekillerde üretilen epoksi magnet çeşitlerinin bazılarında sadece epoksi malzeme kullanılırken bazılarında epoksiye ek metal ya da seramik malzeme tercih edilmektedir. Kişiye özel tasarım yapılan reçine magnetlerde ise kişilerin tercihleri ön planda tutulmaktadır. 

Epoksi Magnete Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir? 

Epoksi magnete benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır; 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.