myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Kalemlik

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
107,40 TL
⬇️ %8
99,00 TL
(0)
Myros - Toptan Özelleştirilebilir Myros Ayyildiz Kalemli̇k
99,00 TL
(0)
122,40 TL
⬇️ %8
113,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Kemer Temalı Myros Seramik Ayyıldız Kalemlik
99,00 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Seramik Kalemlik Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günlük kullanılan kalemler birçok iş alışkanlığında öne çıkan kırtasiyelik ihtiyaçlardır. Genel bakımdan birçok yönden önemli olduğu bilinen ve bilgilerin unutulmaması adına not alma bakımından kullanılan kalemlerin belirli bir düzende olabilmesi açısından seramik kalemlik türlerinin çok önemli olduğunu belirtebiliriz. Seramik eşyalarında bu denli yaygınlaşmasındaki temel neden içeriğinde kimyasal ve toksit madde içermemesine bağlıdır. Ayrıca oldukça şık ve estetik görünümlü ürünlerdir. 

Seramik kalemlik tasarımları konusunda el işçiliği çok önemli role sahiptir. Çünkü çağımıza uygun olan motifler, figürler aynı zamanda kültürümüzle bağdaşan özelliklerin öne çıkarılmasını sağlamaktadır. Kullanılan teknikler eşliğinde kalemlik masa üstü seramik modelleriyle de özgün hale gelmektedir.  Masa kalemliği her ofis için gerekli olurken çocuklarınızı çalışma masasında veya sizin günlük kullanacağınız eşya olarak ta yorumlanabilir. Seramikten kalemlik yapılabildiği gibi saat, nihale, Magnet, peçetelik ve çeşitli hediyelik eşyalarda üretilmektedir. 

Kalemlik modelleri açısından sevdiğiniz veya değer verdiğiniz birine sürekli kendinizi hatırlatıcı hediye seçmeniz mümkündür. Myros firmasında satışa sunulan tüm hediyelik eşyalar her anlamda kullanılabilmekte ve de değerlendirilmektedir. Bu ürünleri ticari faaliyetlerinizde kar marjınızı yükseltme amaçlı da değerlendirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise online şekilde toptan hediyelik seramik kalemlik siparişi vermektir. 

Seramik kalemlik satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için kişisel anlamda dikkat etmeniz gerekenler ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin ihtiyacı ve sevebileceği ürünlerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap edici olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek bileşenler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve araştırma yapılması
 • Seramik hediyelik kalemlik temalarına yönelik farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir modele odaklanılmaması 
 • Uzun süre formunu koruyabilen materyallerden imal edilmiş olan seramik kalemlik türlerinin tercih edilmesi 

Seramik Kalemlik Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seramik kalemlik hediyelik çeşitleri genel özelliği bakımından kullanılan hammaddesi ile ilgi gören sağlıklı ürünlerdir. Seramikten yapılan bu kalemlik türleri farklı tasarımı ve şık duruşu ile herkesin beğeneceği figürlerle tasarlanmıştır. 209 gr ağırlığında olan İstanbul temalı seramik kalemlik türü 90x65x95 mm ölçüleri ile muazzam seçeneklerden biridir. Genel bakımdan el işçiliği ile yapılan sanatsal ürünler yediden yetmişe herkesin kullanabileceği kalemlik türleridir. 

Seramik Kalemlik Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Seramik kalemlik hediyelik eşyalarına genel yapısına, kullanılan malzemeye ve üretim ölçülerine bağlı olarak değişken fiyat aralığına sahiptir. Seramik kalemlik fiyatları 51,90TL ile 54,90TL arasında değişmektedir.  Sevdikleriniz için kullanışlı ve oldukça beğenilen hoş tema ile süslenmiş olan seramik kalemlik modellerine net bir fiyat belirtecek olursak özelleştirilebilir Myros seramik ay yıldızlı kalemlik fiyatının 51,90 TL olduğunu belirtebiliriz.

Seramik Kalemlik Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik kalemlik fiyatları genel bakımdan kullanılan malzemeye göre değişebilmektedir. Ayrıca özelleştirilebilir olması kişiye veya firmaya özel çalışmalar kapsamında değerlendirileceğini de gösteren bir durumdur. Fiyatını etkileyen durumlar arasında el işçiliği, seramik malzeme kullanımı, boyama tekniği gibi unsurlar dikkat çekmektedir. 

Genel olarak her bir parametrenin önemi fazla olup fiyatını etkiliyor olsa da en önemli konunun ürün ölçüleriyle ilgili olduğu görülmektedir. Çünkü ürün yapısının ölçüleri ve boyutu büyüdükçe kullanılan malzeme ve el işçiliği de artmaktadır. Bu da fiyatını doğrudan etkileyen en önemli unsurdur. 

Seramik Kalemlik Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik kalemlik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik kalemlik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Kalemlik Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik kalemlik çeşitleri kişisel zevklere ve ihtiyaçlara göre çeşitleniyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Seramik Kalemlik Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seramik kalemlik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik pek çok durumdan bahsetmek mümkündür. Kişiselleştirilebilir olması ile firmanızın adını öne çıkaran kalemlik modelleri satın alabilir firma içinde kullanabilirsiniz. Ayrıca firmayı tanıtım yönünde dağıtım amaçlı da bu ürünü değerlendirebilirsiniz. Çünkü vazgeçilmez ofis ihtiyaçlarından biridir. 

Çocuklarınızın ders çalışma isteğini pekiştiren masa düzeni oluşturmak için satın alabilirsiniz. Ayrıca dekoratif eşya anlamında yorumlandığı için sevdikleriniz için satın almaktan çekinmeyeceğiniz bir hediye türü olduğunu belirtmeliyiz. Pek çok yönde kullanılan seramik eşyalar turistik hediyelik eşya anlamında ev hediyesi şeklinde de satın alınabilir. Genel bakımdan kalemlerinizin belirli bir düzende kalmasını sağlayan şık ürünlerdir. Her alanda uyumluluk sağlayan yapısal özellikleri ise kolayca şekil alan seramik yapısıyla ilişkilidir. 

Seramik Kalemlik Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik kalemlik hediyelik eşyalar kime alınır sorgulaması aşağıdaki listeleme ile ifade edilebilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize masa üstü kalemlik seti 
 • Babalar günü için babanızın iş yeri için masa kalemlik seti 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde, özel zamanlarında seramikten kalemlik veya masa kalemliği 
 • Arkadaşların iş kutlaması, doğum günü gibi özel günlerinde organizer kalemlik veya kalemlik modelleri 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize masaüstü kalemlik organizer 
 • Seramik kalemlik tasarımlara ilgi duyan kişilere seramik kalemlik hediye 
 • İş yerindeki üstlerinize ofis kalemlik 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza veya komşunuza turistik hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

Seramik Kalemlik Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Seramik kalemlik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik kalemlik ürünlerinde toptan fiyatları 17 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Seramik Kalemlik Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Seramik kalemlik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Seramik Kalemlik Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Seramik kalemlik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Seramik Kalemlik Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Seramik kalemlik hediyelik eşyaları tıpkı diğer seramik hediyelik eşya türleri gibi Myros firmasında üretilen ürünlerdir. İmalat ve üretim sürecinde son derece hassasiyet içeren konulara dikkat çeken Myros firması geniş Pazar hacmine sahip firmadır. Oldukça fazla hediyelik eşya üretimi yapan firmanın Türkiye’nin ve ülke dışındaki her yere online şekilde ürün gönderdiği bilinmektedir. Çalışmalarının hız kesmeyen yapısı beraberinde kapsamlı personel çalıştırdığı da bilinmektedir. erkek ve kadın personel sayısı eşit olan Myros firması, kaliteye, özgünlüğe, sağlıklı üretim olmasına ve müşterine memnuniyetine çok önem vermektedir. 

Tüm üretimlerinde özen gösterdiği durumlar farklıdır. Üretim sonrasındaki satış tecrübesi en iyi olan firmadır. Kargo sürecini belli bir planlamaya göre yönetmektedir. Her ürünün paketlenme şekli farklı olduğundan ambalaj seçimleri de farklıdır. Dikkat ve özveri isteyen çalışmaları titizlikle tamamlayan firma oluşuyla başarı kaçınılmaz sonuçlarıdır. 

Seramik Kalemlik Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Seramik kalemlik hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşya türler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.