• Tümünü Temizle

Çini Tütsülük

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 19
Myros - Çini Kabartma Tabak Tütsülük
259,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Çini Tütsülük Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çini tütsüsü çok uzun zamandan beri birçok kişi tarafından kullanılan bir üründür. Kullanım amaçları arasında en çok kötü kokuları bastırmak olsa da enerji temizliği için de kullanılmaktadır. Çini tütsüsünün birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitli kokular odak artırmaya yardımcı olduğu ve zihin açtığı için yoga, meditasyon ve reiki gibi pratikler esnasında da kullanılmaktadır. Ayrıca farklı dinler ve kültürlerde ayin öncesinde, esnasında ve sonunda da tütsü kullanımı yaygın bir gelenektir. Bu nedenle dünyada sonsuz sayıda çini tütsüsü bulunmaktadır. Çini tütsü yakılmasının diğer faydalarından bir tanesi de tamamen doğal ve bitkisel bir ürün olması nedeniyle solunum yolu sağlığına olumlu yönde katkıda bulunmasıdır. 

Sizler de evinizde tütsü yakmaktan hoşlanıyorsanız ya da çevrenizde tütsü yakmaktan hoşlanan kimseler var ise çini tütsülükler tam sizlere göre. Çini tütsüsü, tütsünün sağlamış olduğu ruhsal hissiyata da oldukça faydalı bir ürün. Çini tütsülüğünüzü sadece evinizin bir odasında değil tüm odalarda kullanabilirsiniz. 

Tütsü kullanmaktan çekiniyorsanız ya da kokulara karşı bir hassasiyetiniz var ise çini tütsülüğü odanızın istediğiniz alanında dekorasyon amaçlı da kullanabilirsiniz. Sevdiğimiz ancak elimizde olmayan sebepler ile uygulayamadığınız pratiklere ait nesneleri görmekte kendinizi iyi hissettirecektir. Çini tütsü ürünlerinde toptan alım yapılmaktadır. Toptan alımlarda uygulanan özel indirim ile daha uyguna ürünlerimizin sahibi olabilirsiniz. 

Çini tütsülük ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Çini tütsülüğü ayrıca dekor olarak kullanacaksanız sevdiğiniz motif ve renklere sahip olduğundan emin olunuz. Sevdiğiniz motif ve rengin yanı sıra kullanacağınız alan ile de nasıl bir uyum yakalayacağınıza dikkat etmenizi tavsiye ederiz. 
 • Çini tütsülüğün kullanılabilir, pratik ve sağlam olmasına dikkat ediniz.
 • Çini tütsülüğünüzün temizliğinin nasıl yapılacağını kontrol etmenizi öneririz. 
 • Bazı çini tütsülükler kendiliğinden aromalıdır, tütsünün kendisi de aromalı olduğundan ortaya karışık kokular çıkabilmektedir. Bu nedenle çini tütsülüğünüzü almadan önce tütsü aromalarını da gözden geçirebilirsiniz.
 • Çini tütsülüğü hediye olarak almayı planlıyorsanız toptan alımlarda indirim uygulandığını belirtmek isteriz. 

Çini Tütsülük Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini desenli tütsülüklerin her biri özel tasarım ve işçiliğe sahip ürünlerdir. Bu nedenle de her ürün kendine ait boyut, motif, renk, yapı ve ağırlıktadır. Çini desenli tütsülüklerde en, boy, yükseklik ve ağırlık değişiklik göstermek ile ortalama 5 cm ile 20 cm arasında en – boy; malzeme cinsine göre ağırlıkları 30 gr ile 70 gr arasında değişebilir.

Çini desenli tütsülük modellerinden kendinize ve sevdiklerinize hediye alırken ürünlerin bu özelliklerini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. 

Çini Tütsülük Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini tütsülük fiyatları çeşitli ürün tiplerine ve boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Çini tütsülük fiyatları ortalama 30 TL ile 150 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Çini Tütsülük Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini motifli tütsülükler evimizi, iş yerlerimizi güzelleştirirken hem de kokusuyla odalarımıza ferahlık kazandırmakta ve odaklanmaya yardımcı olmaktadır. Birçok işleve sahip olan bu çini motifli tütsülüklerin fiyatları belirlenirken birtakım kriterler dikkate alınmaktadır. Her bir ürünün boyutu, ağırlığı, yapısı ve tasarımı kendine özeldir. Boyutu ve ağırlığı daha fazla olan çini motifli tütsülük, boyutu ve ağırlığı az olan tütsülüğe göre daha fazla malzeme kullanıldığından daha pahalı olacaktır. Çini desenli tütsülükler tasarım ürünleri olduğundan tasarıma göre de fiyatlar arasında değişkenlik olabilmektedir. Detaylı ve ince işçiliğe sahip olan ürünlerin daha minimal desenlere sahip ürünlerle aynı fiyata sahip olmasını beklemek gerçekçi olmayacaktır. 

Toptan çini tütsülük aldığınızda ise tekli alıma göre daha uygun bir ödeme yapacağınızı hatırlatmak isteriz. 

Çini Tütsülük Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini Tütsülük ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Tütsülük ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Tütsülük Çeşitleri Nelerdir? 

Çini tütsülük çeşitleri aşağıdadır;

Çini Tütsülük Nasıl Kullanılır? 

Çini motifli tütsülük genellikle tütsü yakmayı sevenlerin odaya ferah bir koku yayması amacıyla kullanılır. Ancak tütsü kokusunu sevmiyor ya da size iyi gelmiyor olabilir. Yine de bu şahane çini tütsüsünden alarak dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Dekor amaçlı alacaksanız kullanacağınız alanın renkleri ile uyumlu olmasına dikkat edilmesini tavsiye ederiz. 

Çini Tütsülük Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir? 

Çini tütsülük hediyelik eşya ürünleri şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Evlenecek olan tanıdıklarınıza
 • Evinde huzurlu bir ortam yaratmak isteyenlere
 • Negatif ve pozitif enerjiye inananlara
 • Yoga/meditasyon/reiki ile ilgilenen tanıdıklarınıza
 • Kendine vakit ayırmayı sevenlere
 • Yakın çevrenize

Çini Tütsülük Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini Tütsülük ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini Tütsülük ürünlerinde toptan fiyatları 45 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Tütsülük Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini Tütsülük ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Tütsülük Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini Tütsülük ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Tütsülük Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çini motifli tütsülükler üzerinde Myros öncelikle detaylı araştırmalar yapmaktadır. Tütsünün sağlamlığı, modeli, deseni ve rengi belirlemenin bir üründe bütünlüğü sağlayan noktalar olduğu bilincindedir. Diğer yandan ise ürünlerin boyutu, ağırlığı ve yapısı da göz önünde tutulmaktadır. Tüm bu ayrıntılar ile siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerini de göz önünde tutarak çini tütsülüklerimizi üretmekteyiz. 

Çini Tütsülüğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini tütsülüğe benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibidir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.