myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Çini Vazo

için 38 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 8
Myros - Toptan Çini Kabartma Kütahya Vazo 10 cm
375,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Çini Kabartma Kütahya Vazo 15 cm
493,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Kabartma Kütahya Vazo 20 cm
885,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Kabartma Kütahya Vazo 25 cm
1.575,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Kabartma Kütahya Vazo 30 cm
1.380,00 TL
(0)
1.118,00 TL
(0)
3.818,00 TL
(0)
1.070,00 TL
(0)
1.583,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Çini Kazıma Kabartma Vazo 10 cm
375,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Çini Kazıma Kabartma Vazo 15 cm
493,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Çini Kazıma Kabartma Vazo 20 cm
885,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Çini Kazıma Kabartma Vazo 25 cm
1.575,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Çini Kazıma Kabartma Vazo 30 cm
1.950,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Çini Turkuaz İnce Vazo 10 cm
350,00 TL
(0)
için 38 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Çini Vazo Modelleri

Çini kelimesinin kökeni Farsçadan geldiğini bilmekle beraber manasına baktığımız zaman ise pişmiş toprak ve balçık levha dan yapılma üzerine sır çekilen ve bezemeler ile süslenen taban, duvar, pencere, tabak, ibrik, sürahi ve vazo gibi nesneleri ihtişamlı bir görüntüye çeviren sanat biçimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizin birçok şehri çinileri ile meşhur olmasına karşın en meşhur çiniler Kütahya, İznik ve Bursa'da bulunmaktadır. Dünya çapında ise isim kökenine baktığımız zaman İrandan tüm dünyaya yayıldığını anlamak güç değildir. Genel olarak Asya kıtalarında çok yaygın olan çini sanatı değerli, zarif ve özel parçalar olarak tüm Dünyanın neredeyse gözdesi olabilecek sanat ürünleri sınıfında yer alabilmektedir. 

Bu kadar değerli ve özel olan çiniden yapılma ürünler taşınabilir olmasından kaynaklı olarak da ev ve ofisinizin veya hediye olarak getireceğiniz kişinin sergileyeceği ortamda en nadide parça olması özelliğini taşıyacaktır. Her renk ve desende özellikle çiçek motifleri ile gözde olan çinilerin en zarif ürün sınıflarından biri olan çini desenli vazolar bulunduğu ortama ihtişam ve şıklık katacağı kesindir. Çini işlemeli vazoları hem kendinize hemde hediyelik olarak her sevdiğinize alabilmeniz mümkündür. Eş, dosta alacağınız en güzel Çini vazolar onları mutlu edebilir veya özel günlerinizi eşsiz ve daha fazla anlamı hale getirebilir ya da bu ihtişamlı vazoları bir daha bulamam diyorsanız toptan alıp saklayabilir, evinizin, ofisinizin her köşesinde çini sanatı vazoları sergileyebilir tüm dostlarınıza desen desen ve farklı modellerden hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda işletmeniz için de toptan satın alabilirsiniz. Çini vazo ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıda listelenmiştir. Bunlar; 

 • Hediyelik çini vazo alırken, alacağınızın kişinin hangi desen ve renklerden hoşlandığını bilmenizde fayda bulunmaktadır. 
 • Evi, ofis, otel, şirket veya hastaneye dahi koyabileceğiniz bu vazolar sergilenecek ortama göre boyutuna dikkat edilerek alınmalıdır. 
 • Tarih sayfalarından çıkmış gibi görünmesini istediğiniz bir eviniz var ise veya böyle bir sevdiğiniz/dostunuz var ise çini vazolar sizler için çok uygun hediyeler olacaktır. 

Hediyelik Çini Vazo Çeşitleri Nelerdir?

Tarihi geçmiş yıllara dayanmasından dolayı çok çeşit çini modelleri bulunmaktadır, bunlardan örnek birkaç çini vazo aşağıda listelenmiştir:

Hediyelik Çini Vazo Fiyatları

Çini vazo modellerinin gelmiş geçmiş en çok tercih edilen ürünler arasında olduğundan bahsetmiştik. Renk renk, desen desen ve farklı modelleri olan bu çini desen vazolar hem sizi hem sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. Özelliklede fabrikasyon ürünü değilde el yapımı olmasından kaynaklı olarak el yapımı çini vazo fiyat skalası da kaliteside değişmektedir. Model, tasarım, işçilik, el emeği bakımından farklılık gösteren çini vazolu temalı ürünlerimizin fiyatları değişkenlik gösterse de bütçenize hitap eden modelleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Çini Vazo Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini vazo modellerinin fiyat aralığından bahsetmiştik. Ancak bu fiyatların nasıl belirlendiğine dair bir netlik kazandırmadık. El emeği ve özel yapım olmasından dolayı uzun uğraşlar, uzun araştırmalar sonucunda ortaya çıkan bu ürünlerimiz geçmiş tarihimizden kalma çini sanatını günümüze aktarmamız dan dolayı özel incelik gerekmektedir. Özelliklede büyük çini vazoların yapım aşaması daha zor gerçekleşmektedir. Ürünlerimizin tasarım, işçilik, malzeme, renk, şekillendirme, biçimlendirme gibi yapım aşamaları baz alınarak maliyet fiyatı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra ise pazar arayışına çıkılarak sizlere en uygun ortalama fiyat belirlenerek satışa sunulmaktadır. 

Hediyelik Çini Vazo Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Çini vazo ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Tütsülük ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Çini Vazo Toptan Satış

Çini vazo ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini vazo toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Çini Vazo İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Çini vazo ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Çini Vazoların İadesi Yapılabilir mi?

Çini vazoların aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödemesi mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Çini Vazo Özellikleri Nelerdir?

Çini vazo desenleri her model için ayrı ayrı seçilip, işlenerek en uygun şekilde ulaşabileceğiniz ölçüde sizlere sunulmaktadır. Her çeşit ve modelde çini vazo modelleri bulunmaktadır. Ağız kısmı geniş, dar veya bahar zamanı yapraklarını açmış çiçek gibi görünümü, gövde kısmı genellikle oval,yuvarlak, dip kısmı ise ince ve ağız ile orantılı veya daha geniş olarak tasarlanan vazoların üstüne serpiştirilmiş çiniler mevcuttur. Ancak bunların yanında en çok tercih edilen ibrik modeli aslanağzı ismini kendisi ile özdeşleştirilmiş vazo biçimidir.  

Geçmiş zamandan günümüze değin süregelen zaman içerisinde en çok tercih edilen ürün sınıfına girmektedir. Çini vazo örneklerinden en çok tercih edilenleri ise  mavi çini vazo, çini küp vazo, gözyaşı çini vazo, aslanağzı çini vazo olarak sıralayabiliriz. Hem ev içi ihtiyaç hem ortamı süsleyecek nesne hemde en iyi en zarif hediyelik eşya sınıfında yer almaktadır. Örneğin annenize alacağınız bir buket çiçeğin yanında 160 mm genişliğinde 160 mm boyunda 400 mm yüksekliğinde 1824 gr ağırlığında gök mavisi üzerine çiçek ve lale desenli çini kabartma vazo, evin şıklığına şıklık katacak aynı zaman da sürekli yeni çiçek buketleri ekleyerek bulunan ortamın zarafetli görünmesini sağlayacaktır. Veya tarihle haşır neşir olan yakın bir dostunuza alacağınız gözyaşı vazo kendisi için asla unutulmayacak bir hediye olacaktır. Hem tarihi değeri olsun hemde modern olsun diyorsanız ürünlerimizi modern çini vazo desenleri ile süsleyip sizlere tarihi moderenleştirerek getirmekteyiz. 

Çini Vazo Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Hediye olarak alabileceğiniz kişilerin listesi aşağıda verilmiştir; 

 • Yıldönümünde veya başka bir özel günde eşinize alabilir,
 • Çini sanatına ilgi duyan bir yakınınıza alabilirsiniz,
 • Tarih ile iç içe olan aile üyelerinden birine veya sevdiğiniz bir dostunuza hediye edebilirsiniz,
 • Tarih veya sanat dallarından birinde öğretmen olan sevdiğiniz bir hocanıza hediye edebilirsiniz. 

Hediyelik Çini Vazo Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Antika çini vazo, seramik çini vazo, çini desen vazo gibi bir çok çeşit bulunan çini desenli vazo modellerine benzer ürünler aşağıda listelenmiştir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.