myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Bardak Altlığı

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
71,50 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Seramik ürünler günümüzde sıklıkla kullanılıyor olup hemen her yaştan kişiye hitap edebilmektedir. Kullanılan birçok mutfak eşyasından hediyelik ürünlere kadar tercih edilmesinin sebebi genel olarak birçok eşya ile uyumlu olmasından kaynaklanmaktadır. Belirli ısı seviyesinde üretilen seramik bardak altlığı bu eşyalara güzel bir örnektir. Seramik olması beraberinde ısı iletkenliğini muhafaza edebilme özelliği baskındır. Ayrıca çok yönlü değerlendirilebilir. 

Misafirleriniz geldiği zaman içecek ikramı yaparken hem şık duran bir ürün niteliği taşır hem de bardaktan sızan buharın suya dönüşüp masada iz bırakmasını engeller. Seramik bardak altlığı yapımı açısından kullanılan hammaddenin seramik olduğu bilinmektedir. Boyama işçiliği ve el sanatları kapsamında uygulanacak baskı çok önemlidir. Çünkü ürün farklılığını öne çıkaran bir durumdur. Kullanılan boyalar veya baskılar tamamen özgün çalışmalardan oluşmaktadır. 

Yıllar içinde seramik malzemenin kullanımı giderek artış göstermiştir. Teknolojik ilerlemeler beraberinde hayatımızın bir parçası ve kullanılan eşya niteliğine dönüşe seramikte kimyasal bileşenler yoktur. bu sayede insan sağlığına olumsuz bir şey yaratmaz. Bardak altlığı seramik olursa mevcut ısıyı korur demiştik. Şayet plastik veya tahta malzemeden yapılmışsa zaman içinde deforme olabilir. Fakat seramik malzeme ile yapılmış bardak altlığı kısa sürede deformasyona uğramaz. Uzun yıllar kullanılabilmektedir.  Yaygın şekilde kullanılabilen seramik eşyaları Myros firmasından online şekilde satın almanız mümkündür. Ticari faaliyetlerinizde kar marjını yükseltmek amaçlı toptan seramik bardak altlığı da satın almanız mümkündür. 

Seramik bardak altlığı satın alırken kişilerin dikkat etmesi gereken konular ise aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap etmesi
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturacak maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici davranılması ve doğru tercih yapılması 
 • Seramik bardak altlığı çeşitlerinin incelenmesi ve tek bir seramik bardak altlığı çeşidine odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilen bileşenler ve malzemeler ile imal edilen seramik bardak altlığı tercih edilmesi 

Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Seramik bardak altlığı hoş teması ile dikkat çekici ve şık hediyelik türlerinden biri olup ev eşyaları arasında muazzam farkındalık oluşturmaktadır. İzmir temalı seramik bardak altlığı 9 cm’lik ölçüsü ile her bardağa uyumlu bir üründür. Genel olarak 90 mm eninde yapılmış olan tasarım şekli seramik ve baskılama tekniğinin birleştirilmesi ile oluşmuştur. Estetik konforu sunabilen yapısı ile her insanın kullanmaktan hoşnut kalacağı ve uzun yıllar kullanılabilecek ürünlerdendir. 

Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Seramik bardak altlığı genel özellikleri bakımından ve fonksiyonel kullanımı yönünde ev ve ofis tarzı yerlerde aranılan ihtiyaç ürünüdür. Seramik bardak altlığı fiyatı 33,90TL olarak bilinmektedir.  Sevdikleriniz için tatil dönüşünde satın alacağınız uygun fiyatlı ve kolay tasarlanan bu ürüne yönelik net fiyat belirtecek olduğumuzda İzmir temalı seramik bardak altlığı fiyatının 33,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalarının Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik bardak altlığı hediyelik eşya türünde fiyatı beliryen genel unsur kullanılan seramik hammaddesinden kaynaklanmaktadır. Fiyatı etkileyen diğer konu ise bardak altlığının ölçüleridir. Genişlik ve boyutu büyüdükçe kullanılan malzemede de artış olacaktır. bu durum fiyatını direkt olarak etkileyen konu olup tüm hediyelik eşyalarda geçerlidir. 

Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalarının Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik bardak altlığı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik bardak altlığı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik bardak altlığı çeşitleri kişilerin zevkine ve kişisel ihtiyacına göre çeşitlere ayrılıyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seramik bardak altlığı hediyelik seramik ürünler şeklinde nitelendirilmektedir. Birçok yönde kullanılması mümkündür. Sevdiklerinize hediyelik eşya olarak satın almak veya firma markasının tanıtımında kullanmak amaçlı değerlendirilmesi mümkündür. Kişisel yönde kendiniz içinde satın alabileceğiniz bu ürün içeceğinizin sabit kalmasını sağlar. 

Dökülme veya buharlaşma ile oluşabilecek izi engeller. İçecek sunumlarında harika bir dekordur. Birçok kafede kullanılan ev ve ofis türü yerlerde sıkça tercih edilen bir üründür. Bu yüzden hediyelik eşya anlamında ev hediyesi şeklinde de götürebileceğiniz ürün olduğunu belirtmeliyiz. Her yaşa hitap ediyor olması ürün yapısındaki özelliklerden kaynaklanır. Yaşa bağlı artan ihtiyaçlar kapsamında seramik eşyalar çok fonksiyonlu özellik taşır. 

Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik bardak altlığı hediyelik eşyalar kime alınabilir sorusuna aşağıdaki maddeleme ile yanıt verilebilir. 

 • Anneler günü için annenize seramik bardak altlığı 
 • Babalar günü için babanıza hediyelik eşya 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel zamanlarında seramik bardak altlıkları 
 • Arkadaşlarınızın çeşitli kutlamaları gibi özel günlerinde hediyelik seramik ürünler 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturma amaçlı için kendinize bardak altlığı seramik 
 • Seramik bardak altlığı tasarımlara ilgi duyan kişilere toptan hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize myros seramik bardak altlığı 
 • Arkadaşlarınıza veya komşunuza hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

  Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Seramik bardak altlığı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik bardak altlığı ürünlerinde toptan fiyatları  11 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Seramik bardak altlığı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Seramik bardak altlığı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

  Seramik bardak altlıkları kişisel ihtiyacınıza göre şekillendirilecek ve özgün tasarım şekliyle dikkat çekecek ürünlerdir. İnsanların ihtiyacına hitap eden bir ürün oluşu sayesinde çok yönlü kullanılabilirlik özelliği taşımaktadır. Bunun beraberinde isteğe özel tasarlanması da mümkün olmaktadır. Seramik hediyelik eşyalar veya diğer hediyelik ürünler Myros firması bünyesinde üretilen eşyalardır. İmalat sırasında kullanılan tüm malzemeler birinci kaliteden oluşmaktadır. İşlevsellik açısından tatmin edici üretimler yapılmasına özen gösterilir. Üretimlerde özgün çalışmalar yapılabilmesi ve her cinsiyete ve yaşa hitap edebilmesi açısından kadın ve erkek personellerden eşit seviyede faydalanılmaktadır. Bu sayede özgün tasarımlar her kesime hitap edebilmektedir. 

  Uzun süre kullanılabilen ve kolayca deformasyona uğramayan seramik ürünler hassasiyet içinde yapılmaktadır. İnsanların istediği kaliteyi en özgün şekilde sunabilen Myros firmasın seçkin ürün tedarik sürecine de dikkat etmektedir. ürünlerin online şekilde satın alınıp kargo sürecine ve doğru ambalaj yapılmasına kadar her duruma dikkat etmektedir. Planlı çalışmalar yapılmasını sağlayan kadronun tam manasıyla alanında eğitimli ve uzman kişilerden oluşması en başarılı hediyelik eşya üretiminde firmayı öne çıkarmaktadır. 

  Seramik Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Seramik bardak altlığı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.