myros-popup.jpg (663 KB)
Antalya Merkez Şube
Adres
Muratpaşa, 592. Sk. No:14, 07010 Muratpaşa/Antalya
Muratpaşa / Muratpaşa / Antalya / Türkiye
Telefon
02422472220
Faks

Antalya Toptan Hediyelik Eşya 

Antalya toptan hediyelik eşya ürünleri satan, kaliteli ürün ve hizmet sunan, güvenilir bir firma arayışında iseniz doğru yerdesiniz. Her türlü toptan alışverişi yapabileceğiniz, hediyelik eşya üretiminin ve toptancılığının Türkiye’deki en başarılı öncülerinden Myros, ülkemizin her bölgesine ve seksen farklı ülkeye toptan satış hizmeti verir. Satış ve satış sonrası süreç yönetiminde kazandığı tecrübesi ile tüm taleplerinizi başarılı bir şekilde yerine getirir. Sürekli güncellenen, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolayca aradığınızı bulabileceğiniz, 8.000 ‘den fazla ürünün çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabileceğiniz Myros web sitesi, Antalya toptan hediyelik eşya ürünleri satan online mağazacılığın da öncülerindendir. Gerçekçi ürün fotoğrafları, anlaşılır, detaylı ve net ürün açıklamaları, her sorunuza hızla cevap veren tecrübeli satış destek hattı ile ürünlerinizi seçebilir, avantajlı fiyatlardan faydalanarak masanızın başında her türlü toptan alışverişinizi online olarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Online siparişlerinizde ve showroom mağazalarımızdaki toptan alışverişlerinizde, firmanıza özel tüm indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Myros toptan hediyelik eşya ürünlerinden alış veriş yaptığınızda, uzman üretim personeli, tecrübeli satış ve satış sonrası destek kadrosu, kaliteli ve zengin ürün çeşitleri,  hızlı ve güvenilir teslimatları ile aldığınız hizmet firmanızın ve müşterilerinizin beklentilerinin ötesine geçer. 

Toptan hediyelik eşya alım ve satımı, perakende süreçlerinden farklı olarak, ürünlerin pazar fiyatından daha ekonomik fiyata, büyük miktarlarda ve uygun ödeme koşullarına göre yapılmasıdır. Toptan satış mağazalarında en yüksek satış potansiyeli olan ürünler en düşük fiyatlar üzerinden piyasaya sunulur. Hedef kitlesi, turistik işletmeler, müzeler, tarihi yerler, gezi alanları, havaalanları, otogarlar, terminaller alış veriş mekânları ile caddelerde hediyelik eşya satışı yapan mağazalar ve dükkânlardır. Toptan ürünlerin alımında kaliteli malzeme, tasarım, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı teslimat çok önemlidir. Satış potansiyeli yüksek ürünlerin üretim adedi, fiyat ve lojistik süreçleri nitelikli toptan satış mağazalarının en çok üstünde durduğu konulardır.

Antalya ve çevresindeki yerel turistik işletmeler, müzeler, tarihi yerler, gezi alanları, havaalanları, otogarlar, terminaller alışveriş mekânları ve caddelerde yer alan hediyelik eşya dükkânları, yurt içinden ve yurt dışından gelen tüm müşterilerine kaliteli ürün satabilmek için her konuda güvenebilecekleri toptancılara ihtiyaç duyarlar. Antalya hediyelik eşya satışı yapan işletmeler için Myros Antalya toptan hediyelik eşya ürünleri en doğru adrestir. 

Anı-hatıra eşyası ve hediyelik eşya sektöründe üreticilik ve toptancılık konusunda çok tecrübeli ve başarılı olan Myros toptan hediyelik eşya ürünleri arasında hediyelik eşya toptancısı dükkânlarında satılanlardan en popüler olanlar Kemer hediyelik eşya, Alanya hediyelik eşya, Kaş hediyelik eşya, Kalkan hediyelik eşya, Demre hediyelik eşya, Side hediyelik eşya çeşitleridir. Antalya toptan hediyelik eşya ürünlerinde şehrin ünlü turistik ve tarihi mekânlarının, sahillerinin, doğal alanlarının tasarımlarında yer aldığı magnet, açacak, kupa, biblo, fincan, çanta gibi uygun fiyatlı, kolay taşınabilir ve herkese hediye edilebilecek fonksiyonel ürünler tercih edilmektedir.1. Magnet     

Turistik hediyelik eşya ürünleri arasında en çok tercih edilen çeşitler magnetlerdir.  Kolay taşınabilir ve uygun fiyatlı olmaları sayesinde herkesin ziyaretlerinde birden fazla aldığı çok ilgi gören ürünlerdir. Evlerdeki buzdolabı kapaklarında, ofislerdeki panolarda herkesin küçük de olsa bir magnet koleksiyonu vardır.  Antalya temalı hediyelik magnet ürünleri metal, epoksi, plastik, ahşap malzemelerden üretilen, şehrin merkezinin ve ilçelerinin turistik, tarihi ve yerel özelliklerini taşıyan görsellerle dekorlama yapılarak hazırlanır. 5 cm ile 17 cm arasında 3D lazer kesim ve dijital baskı ile dekorlama yapılan magnet ürünleri, koleksiyon için alınabilir. Magnet koleksiyonu yapanların daha yoğun ilgi gösterdiği ve herkesin  herkese rahatlıkla hediye olarak verebileceği Antalya temalı hediyelik magnet ürünleri,  dekoratif amaçlı kullanılabildiği gibi çerçeve şeklinde olanlar fotoğraf sergilemek için de kullanılır. Turistik hediyelik eşyalar arasında çok tercih edilen ürünlerden  magnet çeşitlerinden toptan satın alabilmek için,  Antalya hediyelik eşya toptancısı olan Myros’un online sitesinden ya da Antalya merkezdeki showroomlarından sipariş verilebilir. 

2. Açacak       

Antalya temalı hediyelik açacak ürünleri,  metal ve epoksi malzemeleri ile Türkiye haritası, şişe, kedi, balık, kelebek, kaplumbağa gibi figürler üzerine, bölgenin yöresel desenleri dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir. Klasik kapaklı meşrubat ve diğer içeceklerin açılmasında kullanılan Antalya temalı hediyelik açacak ürünlerinin boyutları 6 cm ile 13 cm arasındadır. Çoğunlukla mıknatıslı olan modelleri, dolap üzerinde sergilenen magnetlerin yanında dekoratif amaçlı da kullanabilir ve delikli formda üretilenleri anahtarlık uçlarına da takılabilir. Anı hediyelik olarak en çok tercih edilen ürünlerden olan, kolay taşınabilir ve uygun fiyatlı Antalya temalı hediyelik açacak ürünlerinden satın alabilmek için , Antalya toptan hediyelik ürün satan Myros’un online sitesinden ya da Muratpaşa’daki showroomu ziyaret ederek sipariş verilebilir. 

3. Kupa

Antalya temalı hediyelik kupa ürünlerinde, bölgeye ait turistik, tarihi ve yerel görseller, seramik üzerine serigrafi ve süblimasyon teknikleri ile dekorlama yapılarak üretilir. İkili ya da tekli olarak satın alınabilen kupaların geniş ürün çeşiti ve özelleştirilebilme imkanı vardır. Kupaların boyutları 8 ile 9 cm arasındadır. Üretimindeki kaliteli malzeme ve işçilikle rengarenk desen ve ergonomik formda olan Antalya temalı hediyelik kupa ürünleri, son derece kullanışlı ve fonksiyoneldir. Sıcak soğuk içecekler için kullanılan kupalar, tercihe göre çalışma masalarında çok şık kalemlik olarak da işlev görür. Antalya  hediyelik eşya toptancısı olan Myros’un internet sitesinden ya da Antalyada bulunan mağazadan; hediyelik eşya ürünleri arasında en çok tercih edilen Antalya temalı hediyelik kupa ürünlerinden toptan satın alabilirsiniz.

4. Biblo 

Hediyelik eşyalar içinde en popüler olanlardan biri de masa, raf gibi düzlemlerde dekoratif amaçlı kullanılan biblolardır. Çeşitli canlı ya da cansız figürlerin yontularak ya da kalıplanarak üç boyutlu hale getirildiği bu süs eşyaları cam, kristal, seramik ya da porselenden üretilir. Çoğunlukla uğurlu nesneler, koruyuculuğuna inanılan tılsımlar, tarihi efsaneler, çiçekler, hayvanlar, dua yazıları,  yöresel figürlerden esinlenilerek tasarlanan biblolar, çok çeşitli boyutlarda üretilir. Kurumsal siparişler için kalıpla seri üretim yapılabilir. Promosyon, düğün, davet, organizasyon gibi oluşumlara özel çok miktarda seri olarak üretilebildiği gibi kişiye özel tek bir parça el işçiliği ile tasarlanabilir. Biblo hediyelik ürünlerinin toptan satışlarından faydalanmak için, hediyelik eşya toptancısı Myros’un online sitesinden seçim yaparak  sipariş verilebilir.

5. Fincan         

Antalya temalı hediyelik fincan ürünleri, porselen üzerine Türkiye’ye ve bölgeye ait turistik, tarihi , yerel görseller serigrafi ile dekorlama yapılarak üretilir. Fincan ve fincan tabağından oluşan ürün, tekli ya da ikili olarak alınabilir. Türk kahvesi geleneksel Anadolu kültüründe her evin vazgeçilmezidir. Hediyelik ürünler içinde aileye, dostlara giderken ev hediyesi olarak alınan, yabancı konuklara, dostlara geleneksel hediyeler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir.  Herkesin işletmesinde satabileceği ve herkese rahatlıkla hediye edilebilecek Antalya temalı hediyelik fincan ürünlerinden satın alabilmek için, Antalya toptan hediyelik ürün satan Myros online sitesinden sipariş verilebilir.  

6. Çanta  

Antalya temalı hediyelik çanta ürünleri, keten üzerine bölgeye ait turistik, tarihi ve yöresel görseller dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir. Dışarıda plaj çantası, alışveriş çantası, market çantası, makyaj çantası, cüzdan ya da ev içinde kitap, kutu, kalem, kozmetik, dikiş,  örgü, dantel çantası olarak kullanılabilecek fonksiyonel ürünün boyutları 35 cm ile 40 cm arasındadır. Anı hediyelikler içinde uygun fiyat ve kolay taşınabilir fonksiyonel ürünlerden olan Antalya temalı hediyelik çanta ürünlerinden toptan fiyatları ile satın alabilmek için, Myros’un online sitesindeki kataloglardan ya da showroomlardan sipariş verilebilir.   

Hediyelik Eşyalar Toptan Nasıl Satın Alınır?     

Hediyelik eşya ürünlerini toptan sipariş etmek istediğinizde, seçilen toptancı firmasının üretim, satış ve sevkiyat sürecinin nitelikleri çok önemlidir. Kaliteli malzeme, tasarım, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı teslimat ile rakiplerinin önünde yer alan Myros toptan hediyelik eşya ürünleri, Antalya toptan hediyelik eşya ürün alışverişi için firmanıza en uygun adrestir. 80 ülkeye ihracat tecrübesi, satış sonrası destek süreci, kesintisiz ürün tedariği, özelleştirilmiş tasarımlar, özel ve el yapımı ürün seçenekleri ile Myros Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya üreticisi ve toptancısıdır. Satış potansiyeli yüksek ürün çeşitliliği, firmanıza özel minimum üretim adetleri, üretim istikrarı, uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleri, hızlı ve güvenilir lojistik süreçleri ile işletmeniz için güvenilir bir iş ortağıdır. Dünyanın her köşesinden gelen müşterilerine her kültürden, herkese uygun tasarımların yer aldığı uygun fiyatlı, kolay taşınabilir, kaliteli, şık ve fonksiyonel ürünler satmayı hedefleyen Antalya hediyelik eşya firmaları, her anlamda güvenilir Myros hediyelik eşya ürünlerini enerji ve gelir tasarrufu yaparak ofislerindeki bilgisayarlarından sipariş vererek toptan satın alabilirler. Kataloglardaki hazır ürünlerin yanında, özelleştirilebilir çeşitleri ile de firmanızın raflarını zenginleştirecek siparişleriniz için online alışverişten yararlanabilir ya da showroomda ürünleri görerek seçebilirsiniz.  İşletmelere uygun seçeneklerden faydalanmak ve toptan kurumsal sipariş verebilmek için öncelikle yapmanız gereken bayii başvuru sayfasına kayıt olmaktır. İzmir Şube
Adres
Taşçılar İçi Mevkii 864. Sk. No:14
/ Konak / İzmir / Türkiye
Telefon
02324868635
Faks
E-posta

İzmir Toptan Hediyelik Eşya  

İzmir toptan hediyelik eşya ürünleri satmak için, şehre özel toptan hediyelik eşya satın almak isteyen firmalardan biriyseniz tam aradığınız yerdesiniz. Hediyelik eşya toptancılığının ve üretiminin en başarılı öncülerinden olan Myros, şehirlerimize özel temalı ürün çeşitleri ile dört adet merkez şube, yurt içinde beş bin adedin üzerinde firma ve yurt dışında seksen ülkenin satış noktalarına toptan hediyelik eşya ürünleri tedarik etmektedir. Myros, ülkemizde bulunan yedi bölgedeki tüm şehirlere özel koleksiyonu ile satış ve satış sonrası süreç yönetiminde kazandığı tecrübesini kullanarak, tüm taleplerinizi başarılı bir şekilde yerine getirir. Sektöründe tecrübeli, öncü üniversitelerinden mezun olmuş uzman çalışan kadrosu ile tasarım, bilgi işlem, satış ve internet satış departmanlarının çalışmaları sayesinde sürekli güncel ve kullanıcı dostu olan Myros web sitesi ise toptan alışverişinizi online olarak kolaylıkla yapmanızı sağlar. Sekiz bin adetten fazla satışa hazır ve özelleştirilebilir ürün çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabildiğiniz online kataloglarda, net fotoğraflar, detaylı açıklamalar, her sorunuza hızlı ve çözüm odaklı cevap veren satış destek ekibi ile avantajlı fiyatlardan ve indirimlerden yararlanarak sipariş verebilirsiniz. Merkez showroomlardaki toptan alışverişlerinizde ve online siparişlerinizde firmanıza özel tüm indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. İzmir toptan hediyelik eşya ürünleri satmak için, Myros toptan hediyelik eşya ürünlerinden alış veriş yaptığınızda, kaliteli ve zengin ürün çeşitleri, hızlı ve güvenilir teslimatları, uzman üretim personeli, tecrübeli satış ve satış sonrası destek kadrosu ile aldığınız hizmet, firmanızın ve müşterilerinizin beklentilerini aşacaktır. 

İzmir turistik hediyelik eşya ürünleri şehrin merkezinde ve ilçelerdeki birçok farklı bölgede bulunan alışveriş merkezleri, cadde mağazaları, pazarlar ve en çok da Kemeraltı hediyelik eşya dükkânlarında satılmaktadır. Myros İzmir toptan ve perakende hediyelik eşya ürünlerimizin de satışının yapıldığı,  İzmir Kemeraltı toptan hediyelik eşya dükkânları, yerli ve yabancı ziyaretçilerin uğradığında alışveriş yapmadan dönemediği en meşhur çarşılardandır. İzmir piyasasında önemli ve sürekli bir alıcı kitlesi olduğu için, satış yapan firmaların, doğru bir şekilde analiz edilen müşteri profiline uygun, en düşük fiyatla, en yüksek satış adedinin yapılabileceği, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün çeşitliliğini yaratması gerekmektedir. Toptan hediyelik eşya piyasasında ürünlerin alımı sırasında yapılan seçimler çok önemlidir. Eğer talebe uygun ürün piyasaya sürülürse  hem kolaylıkla hem de kısa sürede satış gerçekleştirme ihtimali olur. Karlı, hızlı ve yüksek adetli satış yapabilmek için , İzmir turistik hediyelik eşya satışı yapan firmaların, rakiplerin çeşitlerinden farklı ve müşteri profiline uygun türleri bulabilecekleri, doğru toptan hediyelik eşya üreticisi ve toptan satıcısı ile çalışması çok önemlidir. İşletmeler için siparişlerinizi online olarak da kolaylıkla verebileceğiniz, Myros İzmir toptan hediyelik eşya ürün seçenekleri, firmanızın ve müşterilerinizin vazgeçilmezi olacaktır.

Yurt içinden ve yurt dışından, karadan, havadan ve denizden milyonlarca ziyaretçinin akın ettiği şehirde, şehre özel hediyelik eşya alışverişinde, bagajlarda fazla yer kaplamayan, hafif ve kolay taşınabilir, her yaştan her cinsiyetten müşterinin alıp hediye edebileceği çeşitlere ilgi çok fazladır. Bu nedenle İzmir turistik hediyelik eşya çeşitleri arasında en çok tercih edilenler, tasarımlarında İzmir bölgesinde ve ilçelerinde ünlü, tarihi ve turistik yerlerin, plajların, doğal alanların ve yaşam tarzının yansıtıldığı magnet, açacak, kupa, biblo, fincan, çanta gibi ürünlerdir. 

 

1. Magnet     

İzmir turistik hediyelik eşya türleri arasında kolay taşınabilir, uygun fiyatlı, her yaştan herkese hediye edilebilir olmaları sayesinde en çok tercih edilen çeşitler magnet ürünleridir. Gezi ve seyahatlerde herkesin bolca aldığı magnet ürünlerinin koleksiyonunu yapan meraklıları da vardır. Ahşap, plastik, epoksi, metal, cam, porselen, çini, seramik gibi malzemelerden üretilen magnetlerin üzerine, İzmir ve çevre ilçelerinin turistik, tarihi ve yerel özelliklerini taşıyan görsellerle 3D lazer kesim ve dijital baskı ile dekorlama yapılır. Dekoratif amaçlı kullanılabildiği gibi çerçeve şeklinde olanlar ile fotoğraf da sergileyebileceğiniz magnetlerin boyutları 5 cm ile 17 cm arasındadır.  Bölgenizin özelliklerine ve müşteri profiline göre seçeceğiniz ve özelletirebileceğiniz magnet türlerinden toptan fiyatı ile  satın alabilmek için, İzmir hediyelik eşya toptan satış yapan Myros’un showroomlarından ya da  online siteden yararlanılarak sipariş verilebilir. 

2. Açacak       

İzmir turistik hediyelik açacak ürünleri, metal ve epoksi malzemeleri ile kelebek, kaplumbağa, kedi, balık, şişe, bayrak gibi figürler üzerine, İzmir ve çevresindeki ilçelere ait turistik, tarihi ve yerel özelliklerini taşıyan yöresel desenleri dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir. Boyutları 6 cm ile 13 cm arasında olan açacaklar mıknatıslı olduğu için dolap üzerinde magnet yanında kolaylıkla ulaşılabilen yerlere tutturulabilir. Aynı zamanda kampta, doğa gezilerinde kullanabilmek için delikli olanları anahtarlık ucuna da takılabilir. Günümüzde kolay açılır kapaklı şişeler yaygın olsa da klasik kapaklı şişeden içmeyi sevenler için açacak ideal bir hediyedir.  Özellikle taşıma kolaylığı, hafifliği, her yaştan herkese hediye edilebilecek olması hediyelik eşya türleri içinde çok tercih edilen ürünlerden olmasını sağlar. Anı hediyeliklerin bu popüler türünün tüm çeşitlerinden toptan fiyatları ile satın alabilmek için , İzmir hediyelik eşya toptan satış yapan Myros’un online sitesinden ya da showroomlarından faydalanarak sipariş verilebilir.  

3. Kupa 

İzmir hediyelik eşya ürünlerinden kupa, zengin çeşitlilikte ve renklerde üretilen kupalara, İzmir ve çevresindeki ilçelerin turistik, tarihi ve yerel görselleri ile serigrafi tekniği uygulanarak dekorlama yapılır. Boyutları 8 ile 9 cm arasında olan kupalar seramikten üretilir. İkili veya tekli olarak  alınabilen ergonomik ve renkli koleksiyon, kaliteli malzeme ve işçilikle hediyelik eşya ürünleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. Sıcak kahve ve çay çeşitlerinin yanında soğuk meşrubat ve kahve türleri için kullanılabileceği gibi, kalemlik, minyatür bitki yetiştirmek için saksı olarak da değerlendirilebilir. Bu çok fonksiyonlu dayanıklı, şık kupa ürünlerinin toptan fiyatlar  üzerinden satın alabilmek için ,Myros’un interet sitesinden toptan üyelik oluşturarak İzmir hediyelik eşya toptan sipariş verilebilirsiiniz. 

4. Biblo 

İzmir turistik hediyelik eşya ürünleri arasında bölgenin tarihi, turistik eserlerinden beslenen figürlerden oluşan biblolar çok önemli yer tutar. İzmir saat kulesi gibi şehre ait sembolik modellerden oluşan biblolar, nazar boncuğu, fil, nar, balık gibi tüm kültürlerde bereket, şans, uğur, koruyucu kabul edilen sembollerle beslenen figürler, ziyaretçilerin en çok tercih ettiği ürünlerdendir.  Çok çeşitli boyutlarda üretilen biblolar, cam, kristal, seramik ya da porselenden yapılır. Çok miktarda seri olarak üretilebildiği gibi kişiye özel tek bir parça el işçiliği ile tasarlanabilir. Yerel figürlerin yanında, dua, çeşitli hayvan ve çiçek figürleri, tarihi efsanevi karakterlerden de ilham alan biblo ürünlerinin toptan fiyatlarına ulaşarak satın alabilmek için, İzmir hediyelik eşya toptancısı  olan firmamızın showroomlarından ve internet sitelerindeki kataloglarından seçim yapılarak sipariş verilebilir.

5. Fincan        

Geleneksel Türk kahvesi tüm evlerin vazgeçilmez hatırı sayılır ikramlarındandır. Türk kahvesi sunumu için kullanılan tekli, ikili ya da altılı fincan ve tabağı ile birlikte satılan ürün, porselen ya da seramik üzerine Türkiye’ye ve bölgeye ait turistik, tarihi, yerel görseller serigrafi ile dekorlama yapılarak üretilir. Yabancı turistlerin de en çok ilgi gösterdiği fincan çeşitleri ile espresso, caffè macchiato gibi batı türevi sert ve yumuşak içim kahve sunumlarında da kullanılabilir.  Şık ve etkileyici hediye türlerinden olan aileye, dostlara giderken ev hediyesi olarak alınan, yabancı konuklara, dostlara geleneksel hediyeler arasında en çok tercih edilen ürünlerden olan fincan çeşitlerini toptan fiyatlarından satın alabilmek için , hediyelik eşya toptan satış İzmir Şubesinin showroomundan ya da internet sitesinden faydalanarak sipariş verilebilir.

6. Çanta          

Keten ve koton üzerine dijital baskı tekniği ile İzmir bölgesine ait turistik, tarihi ve yöresel görsellerle desen ve dekorlama yapılarak üretilen çanta çeşitlerinin, boyutları 35 cm ile 40 cm arasındadır. Çok amaçlı kullanılabilen baskılı çanta çeşitleri plajlarda, seyahatlerde, çarşı pazar alış verişinde, kolay taşınabilir, uygun fiyatlı ve pratik olması açısından hediyelik ürünler arasında en çok tercih edilen türlerdendir. İzmir, Alaçatı, Çeşme, Efes, Foça, Seferihisar gibi ulusal ve uluslararası çapta markalaşmış merkezlerin baskılarının yanında tasarımını belirlediğiniz diğer desenlerle de üretilebilir. Kullanışlı, pratik ve uygun fiyatlı hediyelik eşyalardan olan çanta çeşitlerinden, toptan fiyatlardan faydalanarak satın alabilmek için, Myros’un internet sitesinden toptan üye olarak kampanyalardan haberdar olabilir ve şehrinize özel hediyelik eşyaları daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Hediyelik Eşyalar Toptan Nasıl Satın Alınır?  

Sınırlarındaki Efes, Şirince, Foça, Alaçatı, Çeşme, Seferihisar gibi turistik, tarihi ve doğa harikası yerler sayesinde her yıl milyonlarca yerli ve yabancı ziyaretçi ağırlayan İzmir, uluslararası fuarları, konser ve sanatsal etkinlikleri, ticari ve ekonomik organizasyonları ile de ünlüdür. İzmir çok çeşitli, farklı kültür ve yapılardan gelen yoğun bir insan trafiğine sahiptir.  Şehrin ünlü doğal alanlarının, sahillerinin, turistik ve tarihi mekânlarının tasarımlarında yer aldığı magnet, açacak, kupa, biblo, fincan, çanta gibi uygun fiyatlı, kolay taşınabilir ve herkese hediye edilebilecek fonksiyonel ürünler satmayı hedefleyen İzmir Kemeraltı toptan hediyelik eşya dükkanları ve diğer İzmir hediyelik eşya toptan satış mağazaları güvenilir ve nitelikli toptan hediyelik eşya üreticilerine ihtiyaç duymaktadır. Kaliteli malzeme, tasarım, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı teslimat ile rakiplerinin önünde yer alan Myros toptan hediyelik eşya ürünleri, İzmir toptan hediyelik eşya ürün alışverişi için firmanıza en uygun adrestir. Özel ve el yapımı ürün seçenekleri, özelleştirilmiş tasarımlar, kesintisiz ürün tedariği, satış sonrası destek süreci ve 80 ülkeye ihracat tecrübesi ile Myros Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya üreticisi ve toptancısıdır. Firmanıza özel minimum üretim adetleri,  uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleri, üretim istikrarı, satış potansiyeli yüksek ürün çeşitliliği, hızlı ve güvenilir lojistik süreçleri ile Myros güvenilir bir iş ortağıdır. Online sitede bulunan kataloglardaki hazır ürünlerin yanında özelleştirilebilir çeşitleri ile de firmanızın raflarını zenginleştirecek siparişleriniz için, online alışverişten yararlanabilir ya da size en yakın showroomlarda ürünleri görerek sipariş verebilirsiniz.  İşletmelere uygun seçeneklerden faydalanarak toptan kurumsal sipariş verebilmeniz için öncelikle yapmanız gereken bayii başvuru sayfasına kayıt olmaktır. 

 

Marmaris Şube
Adres
Tepe Mah. Yeniyol Cad. No:69/24
/ Marmaris / Muğla / Türkiye
Telefon
02524133313
Faks

Marmaris Toptan Hediyelik Eşya        

Marmaris toptan hediyelik eşya ürünleri satmak için, Marmaris turistik hediyelik eşya üretimi ve toptan satışı yapan, kaliteli, güvenilir, geniş ürün yelpazesine ve zengin tasarım çeşitliliğine sahip bir toptancı arayışında iseniz doğru yerdesiniz. Hediyelik eşya toptancılığının ve üretiminin en başarılı öncülerinden olan Myros, kaliteli üretim atölyeleri, tecrübeli satış operasyonları, güvenilir ve hızlı lojistik süreçleri ile ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına toptan satış hizmeti verir. Yurt içinde beş bin adedin üzerinde firmanın ve yurt dışında seksen ülkenin satış noktalarının toptan hediyelik eşya ürünleri tedarikçisi olan Myros, dört adet merkez şubede ve internet mağazasında toptan ve perakende satış yapmaktadır. Myros, sekiz bin adetten fazla hazır koleksiyonu, özelleştirilebilir çeşitleri ile satış ve satış sonrası süreç yönetiminde kazandığı tecrübesini kullanarak, tüm taleplerinizi başarılı bir şekilde yerine getirir. Uzman çalışan kadrosu ile sürekli güncel ve kullanıcı dostu olan Myros web sitesi ise toptan alışverişinizi online olarak kolaylıkla yapmanızı sağlar. Satışa hazır ürün çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabildiğiniz, detaylı açıklamalar, kaliteli görseller ile hazırlanan kataloglardan seçim yaparak, gerektiğinde her sorunuza hızlı ve çözüm odaklı cevap veren satış destek ekibinden yardım alarak, avantajlı fiyatlardan ve indirimlerden yararlanarak online sipariş verebilirsiniz. Marmaris toptan hediyelik eşya ürünleri satmak için, Myros toptan hediyelik eşya ürünlerinden alış veriş yaptığınızda, kaliteli ve zengin ürün çeşitleri, hızlı ve güvenilir teslimatları, uzman üretim personeli, tecrübeli satış ve satış sonrası destek kadrosu ile aldığınız hizmet, firmanızın ve müşterilerinizin tüm beklentilerini fazlası ile karşılayacaktır.

Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Marmaris, merkezindeki marina, çarşı ve caddeler ile kente yakın Datça, Selimiye, İçmeler, Akyaka, Armutalan, Turunç gibi beldelerinde bulunan şehre özel hediyelik eşya satışları yapan yüzlerce Marmaris turistik hediyelik eşya dükkânına sahiptir. Sahil boyunca akvaryum güzelliğinde sıralanan Palamutbükü, Ovabükü, Hayıtbükü, Mesudiye gibi ormanlarla çevrili efsane sahil ve koyları ile de ziyaretçilerini büyüleyen Marmaris’in, yerli ve yabancı turist sayısı ile turistik hediyelik eşya talebi de her geçen gün artmaktadır. Marmaris hediyelik eşya dükkânları bu yoğunluk ve hediyelik eşya ürün talebindeki artış nedeni ile Marmaris turistik hediyelik eşya çeşitleri üreten ve toptan satışını yapan güvenilir tedarikçilere ihtiyaç duyar. Hedef kitlesi, turistik işletmeler, müze mağazaları, tarihi yerler, gezi alanları, garlar, terminaller,  alış veriş mekânları ile caddelerde hediyelik eşya satışı yapan mağazalar olan Marmaris hediyelik eşya toptancıları ve tedarikçilerinin tüm süreçlerde güvenilir olmaları şarttır. Piyasa fiyatından daha düşük fiyata, büyük miktarda ve firmaya uygun ödeme koşullarına göre yapılan toptan hediyelik eşya alım ve satımı süreçlerinde tedarikçinin, satış, üretim ve teslimat aşamalarındaki kaliteli malzeme, tasarım, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı teslimatı ve satış sonrası desteği de çok önemlidir.

Marmaris hediyelik eşya ürün çeşitlerinde ilçenin turistik ve tarihi mekânlarının, sahillerinin, doğal alanlarının, yaşam tarzının  tasarımlarında yer aldığı her yaştan, her kültürden, her bireye hediye edilebilecek, seyahatlerde kolay taşınabilir, uygun fiyatlı, zengin çeşitli ve fonksiyonel ürünler tercih edilmektedir. Marmaris turistik hediyelik eşya türleri içinde satış adedi ve popülasyonu en yüksek ürün çeşitleri arasında   magnet, açacak, kupa, cüzdan, küllük, ayna ve benzerleri öne çıkmaktadır.

1. Magnet     

Marmaris toptan hediyelik eşya çeşitleri arasında en çok satılan ürünlerden olan magnetler, metal, cam, plastik, epoksi, ahşap, porselen, çini ve seramik malzemelerinden mıknatıs ek parçalı olarak üretilir. Çoğunlukla dekoratif amaçlı kullanılan magnetlerin boyutları 5 cm ile 17 cm arasındadır. Magnetler anı hediye grubu en içerisinde, tüm dünyada yaygın olarak en çok tercih edilen dekoratif ürünlerdir. Buzdolabı kapağı gibi ve mıknatısla manyetik etkileşime girebilen  tüm metal yüzeylerde dekoratif amaçlı  kullanılabilir. Büyük, küçük, genç yaşlı, kadın erkek ayırmadan herkese hediye olarak rahatlıkla alınabilen magnetleri toptan fiyat üzerinden satın alabilmek için, Marmaris hediyelik eşya satıcısı olmak isteyen işletmelerin Marmaris hediyelik sayfasındaki ürünlerden ya da showroomlarındaki ürün çeşitlerini inceleyerek sipariş verilebilir.

2. Açacak       

Marmaris hediyelik eşya ürünlerinden açacak çeşitleri metal ve epoksi malzemeleri ile kedi, balık, kelebek, kaplumbağa, Türkiye haritası, şişe gibi figürler üzerine, bölgenin yöresel desenleri dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir. Mıknatıslı üretilen modelleri, dolap üzerinde sergilenen magnetlerin yanında dekoratif amaçlı da kullanabildiği gibi üzerinde delik olan figürler anahtarlık uçlarına da takılabilir. Günümüzün kolay açılır kapaklarından farklı üretilen klasik kapaklı meşrubat ve diğer içeceklerin açılmasında kullanılan Marmaris hediyelik açacak ürünlerinin boyutları 6 cm ile 13 cm arasındadır. Pratik, taşıması kolay ve uygun fiyatlı, anı hediyelik olarak en çok tercih edilen ürünlerden olan, Marmaris hediyelik açacak ürünlerinden toptan fiyat üzerinden satın alabilmek için, Marmaris hediyelik eşya toptancıları olan Myros’un  internet sitesindeki hazır kataloglardan ya da Marmarisdeki showroomlarından ürün çeşitlerinden inceleyebiilir ve sipariş verilebilir. 

3. Kupa 

Sıcak soğuk tüm içecekler için kullanılan Marmaris hediyelik eşya kupa çeşitleri, ilçenin ve bölgesindeki tüm beldelerin turistik, tarihi ve yerel özelliklerini taşıyan görselleri ile serigrafi tekniği uygulanarak dekorlama yapılır. İkili veya tekli olarak alınabilen kupalar seramikten üretilir. Kalemlik, makyaj fırçalığı ya da minik sukulent, kaktüs saksısı olarak da kullanılabilen Marmaris hediyelik eşya kupa çeşitlerinin boyutları 8 ile 9 cm arasındadır. Zengin çeşit ve renkleri,  ergonomik tasarımları, kaliteli malzeme ve işçiliği  ile Marmaris hediyelik eşya ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden olan kupaları, toptan fiyat ile satın alabilmek için, Marmaris hediyelik eşya toptancısı Myros’un internet sitesinden toptan üyelik oluşturarak, hazır ürünleri ve özelleştirilebilir ürünleri inceleyebilir ve uygun fiyata sipariş verebilirsiniz. 

4. Cüzdan      

Marmaris hediyelik eşya ürünlerinden cüzdan çeşitleri, dikey veya yatay olarak deri üzerine lazer kazıma ile üretilir. Kimlik, pasaport, kredi kartı, kartvizit ve bozuk para taşımak için kullanılan cüzdan çeşitlerinin boyutları sipariş verilen modellere göre değişmektedir. Cepte, çantada taşınabilecek erkek, kadın ve unisex modellerin bulunduğu cüzdan çeşitlerini toptan fiyat üzerinden satın alabilmek için, Marmaris hediyelik eşya toptancısı firmamızın showroomlarındaki ürün çeşitlerinden ya da internet şubemizden faydalanarak sipariş verilebilir.

5. Küllük        

Marmaris hediyelik eşya küllük çeşitleri, seramik malzemesinden çini işçiliği ile üretilir ve boyutları 7 cm ile 10 cm arasındadır. El işi ile yapılan yazılarla dekorlama yapılan ürünler zengin renk ve desenlere sahiptir. Marmaris hediyelik eşya küllük ürünleri, tekli, ikili ve dörtlü olarak alınabilir. Evlerin ve işyerlerinin teras, balkon, bahçe ve masalarında, restoranlar ile kafeteryalarda masa üstü kırıntıları, küçük çöpler ve kül toplamak için kullanılır. Çok renkli, şık ve kaliteli görüntüleri ile dekoratif amaçlı da kullanılan, en çok tercih edilen hediyelerden olan küllük çeşitlerini, toptan fiyat üzerinden satın alabilmek için, Marmaris hediyelik eşya toptancı firmamızın intersnet sitesinden Marmaris hediyelik sayfasındaki ürünleri inceleyerek ya da showroomlarındaki ürün çeşidinden faydalanarak sipariş verilebilir. 

6. Ayna 

Köşeli, yuvarlak kalp ve kedi formalarında tasarlanan, açılır kapaklar içindeki çift taraflı ayna çeşitleri, metal ve epoksi üzerine dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir. Marmaris yerel işletmelerine ve kişiye göre özelleştirilebilen desenlerin, kapak kısımlarında dekorlama yapıldığı  aynaların, boyutları 7 cm ile 10 cm arasındadır. Özellikle kadın kullanıcılar için çok tercih edilen ve seyahatlerin vazgeçilmez hediye çeşitlerinden olan ayna ürünlerini, toptan fiyat üzerinden satın alabilmek için, Marmaris hediyelik eşya toptancı Myros’un internet sitesinden online sipariş verebilir ya da showroomlardaki ürün çeşitlerinden faydalanılarak Marmaris temalı hediyelik eşyalar satın alabilisiniz.

Hediyelik Eşyalar Toptan Nasıl Satın Alınır?  

Hediyelik eşya toptan satın alımı için kaliteli tasarım, malzeme, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı teslimat ile rakiplerinin önünde yer alan Myros toptan hediyelik eşya ürünleri, Marmaris turistik hediyelik eşya ürün alışverişi yapmak firmanıza aradığınız en uygun adrestir. Marmaris’in ünlü turistik ve tarihi mekânlarının, doğal alanlarının tasarımlarında yer aldığı magnet, açacak, kupa, biblo, fincan, çanta gibi uygun fiyatlı, pratik, fazla yer kaplamayan,  kolay taşınabilir ve herkese hediye edilebilecek fonksiyonel ürünler satmayı hedefleyen Marmaris hediyelik eşya firmaları, her anlamda güvenilir toptan turistik hediyelik eşya üreticilerine ihtiyaç duyar. Özel ve el yapımı ürün seçenekleri, 80 ülkeye ihracat tecrübesi, kesintisiz ürün tedariği, satış sonrası destek süreci, özelleştirilmiş tasarımları ile Myros Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya üreticisi ve toptancısıdır. Hızlı ve güvenilir lojistik süreçleri, satış potansiyeli yüksek ürün çeşitliliği, uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleri, firmanıza özel minimum üretim adetleri, üretim istikrarı ile güvenilir bir iş ortağıdır. İnternet sitesindeki hazır ürünlerin yanında, özelleştirilebilir çeşitleri ile de firmanızın raflarını zenginleştirecek siparişleriniz için Myros toptan hediyelik online alışverişten yararlanabilir ya da en yakın showroomlarda ürün çeşitlerinden görüp seçerek sipariş verebilirsiniz.  İşletmelere uygun seçeneklerden faydalanmak ve toptan kurumsal sipariş verebilmek için öncelikle yapmanız gereken bayii başvuru sayfasına kayıt olmaktır.

 

Manavgat Şube
Adres
Eskihisar Mah. 9546 Sok. No:8/A
/ Manavgat / Antalya / Türkiye
Telefon
02427460344
Faks

Manavgat Toptan Hediyelik Eşya       

Manavgat toptan hediyelik eşya ürünleri üretimi ve toptan satışı yapan, zengin çeşitli, kaliteli, güvenilir bir iş ortağı arayışında iseniz aradığınız adrestesiniz. Kaliteli üretim atölyeleri, tecrübeli satış operasyonları, güvenilir ve hızlı lojistik süreçleri ile Myros, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına toptan satış hizmeti verir. Myros, temalı hediyelik eşya ürün çeşitleri ile dört adet merkez şube, yurt içinde beş bin adedin üzerinde firma ve yurt dışında seksen ülkedeki satış noktaları ile hediyelik eşya üretimi ve toptancılığı yapmaktadır. Turistik hediyelik eşya taleplerinizi en ince ayrıntısına kadar başarılı bir şekilde yerine getirir. Myros’ un tecrübeli ve uzman çalışan kadrosu sayesinde sürekli güncel ve kullanıcı dostu olan online web sitesi ise toptan alışverişinizi kolaylıkla yapmanızı sağlar. Binlerce ürün çeşidi ile ilgili her bilgiyi doğru ve anlaşılır şekilde alabildiğiniz satışa hazır ürün kataloglarından seçim yaparak, avantajlı fiyatlardan ve indirimlerden yararlanarak online sipariş verebilirsiniz. Almak istediğiniz her bilgi için sorularınıza hızlı ve çözüm odaklı cevap veren tecrübeli satış destek ekibi ile tüm sorularınızın ve taleplerinizin karşılığını bulabilirsiniz. Manavgat Merkez showroomlarımızdaki toptan alışverişlerinizde ve online siparişlerinizde firmanıza özel tüm indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Manavgat toptan hediyelik eşya ürünleri satmak için, Myros toptan hediyelik eşya ürünlerinden alış veriş yaptığınızda, kaliteli ve zengin ürün çeşitleri, hızlı ve güvenilir teslimatları, uzman üretim personeli, tecrübeli satış ve satış sonrası destek kadrosu ile aldığınız hizmet, firmanızın ve müşterilerinizin beklentilerini aşacaktır. 

Manavgat ilçesi, şelalesinin yanında yüz kilometreye yakın uzunluktaki büyüleyici sahil şeridi, özel ve doğal koruma alanları, şık ve kaliteli  turistik tesisleri ve herkesi cezbeden tatil köyleri ile her yıl on binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Yoğun turistik hareketlilik nedeni ile ilçenin ekonomik döngüsünde turizm sektörünün payı ilk sıradadır. Gezi ve seyahatlerin yarattığı etki sonucu, yerli ve yabancı turist sayısı ile turistik hediyelik eşya talebi de artmaktadır. Ziyaretçi kitlesindeki bu yoğunluk ve hediyelik eşya ürün talebindeki artış, ilçedeki alış veriş merkezlerinde, çarşı ve pazarlarda farklı çeşitlerde Manavgat hediyelik eşya ürünleri satışı yapan işletmeleri de arttırmıştır.  Turizmin ekonomik döngüdeki yeri ve artan talepler nedeni ile  Manavgat yerel işletmeler arasında özel hediyelik eşya satan firmalar, Manavgat toptan hediyelik eşya çeşitleri üreten ve toptan satışını yapan güvenilir tedarikçilere ihtiyaç duyar. Toptan satış mağazalarında en yüksek satış potansiyeli olan ürünler en düşük fiyatlar üzerinden piyasaya sunulur. Pazar fiyatından daha ekonomik fiyata, büyük miktarlarda ve uygun ödeme koşullarına göre yapılan toptan hediyelik eşya alım ve satımı süreçlerinde tedarikçinin, satış, üretim ve teslimat aşamalarındaki kaliteli malzeme, tasarım, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı ve güvenilir teslimatı da çok önemlidir.

Manavgat toptan hediyelik eşya ürünlerinde ilçenin turistik ve tarihi mekânlarının, sahillerinin, doğal alanlarının tasarımlarında yer aldığı uygun fiyatlı, kolay taşınabilir ve herkese hediye edilebilecek fonksiyonel ürünler tercih edilmektedir. Manavgat toptan hediyelik alışveriş ürünleri arasında hediyelik eşya toptancısı dükkânlarında satılanlardan en popüler olan türler magnet, açacak, kupa, metal hatıra kaşık, küllük, fotoğraf çerçevesi ve benzeri çeşitlerdir.

 

1. Magnet     

Tüm evlerdeki mutfak dolaplarının ve buzdolaplarının  üzerinde, işyerlerinde ve ofislerdeki panolarda görmeye alışık olduğumuz magnetler turistik hediyelik eşya ürünlerinin en çok satılan ürünleridir. Tüm gezi ve yolculukların sonunda, anı biriktirmek ve yakınlara hediye almak için ilk önce tercih edilen magnetler ahşap, plastik, epoksi, metal, cam, porselen, çini, seramik gibi malzemelerden üretilir. Genellikle dekoratif amaçlı kullanılan magnetlerin boyutları 5 cm ile 17 cm arasındadır. Her yaştan herkese rahatlıkla hediye olarak verilen Manavgat hediyelik magnet ürünlerinden çerçeve şeklinde olanlar fotoğraf sergilemek için de kullanılır. Özellikle koleksiyonunu yapanların daha yoğun ilgi gösterdiği ve turistik hediyelik eşyalar arasında çok popüler olan magnetleri, toptan fiyat üzerinden satın alabilmek için, Manavgat hediyelik eşya toptancısı olan Myros’un internet sitesindeki katalogu inceleyebilir ya da showroomlarındaki ürün çeşitlerini inceleyerek sipariş verilebilir.

2. Açacak       

Nostaljik şişelerin ve klasik meşrubatların geri dönüş yaparak popüler olduğu günümüzde,  klasik kapaklı şişeden içmeyi sevenler için en ideal hediyelerden biri de açacaklardır. Açacaklar, metal ve epoksi malzemeleri ile kelebek, kaplumbağa, kedi, balık, şişe, bayrak gibi figürler üzerine, Manavgat Şelalesi ve ilçenin yerel özelliklerini taşıyan yöresel desenleri dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir.  Manavgat hediyelik açacakların mıknatıslı olanları dolap üzerinde tutturulabilir. Kampta, doğa gezilerinde kullanabilmek için delikli olanları anahtarlık ucuna da takılan açacakların, boyutları 6 cm ile 13 cm arasındadır. Özellikle taşıma kolaylığı, hafifliği, her yaştan herkese hediye edilebilecek olması nedeni ile Manavgat hediyelik eşya türleri içinde çok tercih edilen ürünlerden olan açacakları, toptan fiyatları ile satın alabilmek için, Manavgat hediyelik eşya toptancısı olan Myros’u  showroomlarındaki ürün çeşitlerinden ya da Manavgat hediyelik eşya kategorisinden faydalanarak sipariş verilebilir. 

 

3. Kupa 

Sıcak kahve ve çay çeşitlerinin yanında soğuk meşrubat ve kahve türleri için de kullanılan Manavgat hediyelik eşya kupa çeşitleri, Manavgat şelalesi ve yerel görselleri ile serigrafi tekniği uygulanarak dekorlama yapılır. Seramikten üretilen İkili veya tekli olarak alınabilen kupaların boyutları 8 ile 9 cm arasındadır. İçecekler için kullanılan Manavgat hediyelik eşya kupa çeşitleri, masaüstü yazı setlerinde kalemlik, sanatsal çalışmalarda fırçalık olarak ya da diğer küçük eşyaları düzenlemek için de kullanılabilir. Kaliteli malzeme ve işçiliği, ergonomik tasarımları,  zengin çeşit ve renkleri ile Manavgat hediyelik eşya ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden olan kupaları, toptan fiyatları ile satın alabilmek için,  Manavgat hediyelik eşya toptancısı olan firmamızın internet sitesindeki hazır kataloglardaki ya da showroomlarındaki ürün çeşitlerinden faydalanılarak sipariş verilebilir. 

4. Metal Hatıra Kaşık

Manavgat hediyelik eşya ürünlerinden metal hatıra kaşık, epoksi ve metal üzerine dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir. Kişiye veya kuruma özel istenilen tüm desenlerle özelleştirilebilir. Çay, kahve, dondurma ve tatlı ikramlarının sunumlarında kullanılabildiği gibi, evlerdeki yemek odası takımlarının büfe ve vitrinlerinde dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilen metal hatıra kaşık ürünlerinin, eni 25 mm ile boyu 130 mm ölçülerindedir. Hem şık hem uygun fiyatlı, hem de hoş bir anı hediyesi olan metal hatıra kaşık ürünlerini toptan fiyatları ile satın alabilmek için, Manavgat hediyelik eşya toptancısı olan firmamızın internet sitesindeki  hazır ve özelleştirilebilr ürünlerden ya da showroomlardaki ürün çeşitlerinden faydalanılarak sipariş verilebilir. 

5. Küllük        

Turistik hediyelik eşya ürünlerinden küllük çeşitleri, 7 cm ile 10 cm boyutları arasında seramik ve çini işçiliği ile üretilir. El işi ile yapılan yazılarla dekorlama yapılan ürünlerin zengin desen ve renk çeşitleri vardır. Küllükler, evlerin ve işyerlerinin balkon, teras, bahçe ve masalarında, restoranlar ile kafeteryalarda hem kül, hem de ufak tefek  çöp ve kırıntılar için kullanılır. Tekli, ikili ve dörtlü olarak alınabilen küllükler çok renkli, şık ve kaliteli görüntüleri ile dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Genç yetişkinlerin kendi aralarında en çok tercih ettiği hediyelerden olan küllük çeşitlerini, toptan fiyatlar üzerinden satın alabilmek için, Manavgat hediyelik eşya toptancısı olan Myros’un Manavgat hediyelik eşyalar sayfasındaki ürünlerden ya da showroomlarından faydalanılarak sipariş verilebilir. 

6. Fotoğraf  Çerçevesi   

Gezi ve seyahatlerin olmazsa olmazlarından en önemlisi, en sevilen ve etkileyici anlarda  fotoğraf ya da  video çekmektir. Aynı zamanda yolculuk süresince tüm duyular bir fotoğraf makinesinin objektifi gibi çalışır ve hafıza sarayına anı toplar. İşte bu ikili birleştiği saniyede, sanki bir zaman yolcusu gibi yaşanılan anlara geri dönülür. İnsanın mutlu anları en önemli motivasyon aracıdır. Bu nedenle tüm insanlar hayatları boyunca bir fotoğraf çerçevesi ile  kutuladıkları bu önemli mutluluk motivasyonunu yaratan anı yolculuklarını sever. Girdiğiniz her  evin, ofisin ya da mekanın masasında, duvarında ya da rafında mutlaka bir kaç tane anılarla donatılmış fotoğraf çerçevesi vardır. Tam da bu nedenle genç yaşlı, kadın erkek demeden herkes herkese fotoğraf çerçevesi hediye eder. Amaç en değerli anı hazineleri için zarif bir kutu yaratmaktır. Manavgat hediyelik eşya ürünlerinden fotoğraf çerçeveleri, ahşap ve epoksi malzemelerle hazırlanan çerçeve üzerine dijital baskı ile üretilir. Boyutları 10 cm ile 20 cm arasındadır. Masalarda, raflarda ve duvarlarda sergilenebilen fotoğraf çerçevesi ürünlerinden toptan fiyatlarından faydalanarak satın alabilmek için, Manavgat hediyelik eşya toptancısı olan Myros’un Antalya ve Manavgatta bulunan showroomlarında ve intersent sitesinden toptan üyelik olulturarak işletemenize özel ürünleri güvenle toptan sipariş verebilrsiniz. 

Hediyelik Eşyalar Toptan Nasıl Satın Alınır?  

Hediyelik eşya toptan satın alımı için, kaliteli malzeme, tasarım, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı teslimat ile rakiplerinin önünde yer alan Myros toptan hediye eşya ürünleri, firmanız için en uygun adrestir. Hedef kitlesi, turistik işletmeler, müzeler, tarihi yerler, gezi alanları, otogarlar, terminaller alış veriş mekânları ile caddelerde hediyelik eşya satışı yapan mağazalar olan Manavgat toptan hediyelik eşya üretimi ve satışı yapan firmalar Manavgat turistik hediyelik eşya satışı yapan firmalarla iş ortaklığı ilişkisi içindedirler. Manavgat turistik hediyelik eşya satışı yapan işletmeler ürün çeşitliliği, uygun fiyat, düzenli ve istikrarlı adetler, hızlı ve güvenli teslimat kadar satış sonrası süreçlerde de tedarikçisinden destek almak zorundadır. Satış sonrası destek süreci yanında Myros hediyelik  eşya çeşitlerinin  özel ve el yapımı ürün seçenekleri, özelleştirilmiş tasarımlar, kesintisiz ürün tedariği ve 80 ülkeye ihracat tecrübesi ile Myros Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya üreticisi ve toptancısıdır. Myros toptan hediye ürün çeşitleri minimum üretim adetleri,  uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleri, üretim istikrarı, satış potansiyeli yüksek ürün türü, hızlı ve güvenilir lojistik süreçleri ile firmanız için güvenli çalışma alanı yaratır. Online sitede bulunan kataloglardaki hazır ürünlerin yanında özelleştirilebilir çeşitleri ile de firmanızın raflarını zenginleştirecek siparişleriniz için, online alışverişten yararlanabilir ya da Myros Manavgat şube showroomunda sergilenen ürün çeşitlerini  görerek de sipariş verebilirsiniz.  İşletmelere uygun seçeneklerden faydalanarak toptan kurumsal sipariş verebilmeniz için öncelikle yapmanız gereken bayii başvuru sayfasında giriş kaydı oluşturmaktır. 
Üretim-Opera Şube
Adres
Muratpaşa Mah. 584 Sok. Alibaba Düğün Salonu Sitesi No:1/A
/ Muratpaşa / Antalya / Türkiye
Telefon
02422472220
Faks
E-posta
Lojistik Depo
Adres
Yenigöl Mah. Yenigöl Cad. No:95
/ Muratpaşa / Antalya / Türkiye
Telefon
05496006214
Faks
E-posta
1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.